Znalezione wyniki: 3

Wróć do listy podziękowań

Shirer napisał(a):będzie wyjazd do Knyszyna? jeśli tak to ja jestem chętny

Będzie - tradycyjnie z pod Pływalni ul. Witosa
wyjazd 7:30
przez karolbiegacz
3 maja 2016, o 08:27
 
Skocz do działu
Skocz do tematu

Obecny🚴😉
przez niegowiak
19 sie 2016, o 22:55
 
Skocz do działu
Skocz do tematu

:) dobra już po, a gdzie relacja ??? :P
Nie wiem jak napisać, bo było i super i do d..y :(
Super, bo pośmialiśmy się z Szymona jak ujeżdżał (czytaj popsuł) :) wczoraj cztery rowery podczas jednego wyścigu :)
Swój zepsuł już przed startem i denerwował się, że nie będzie miał na czym wystartować. Daliśmy Mu najlżejszy - Marty ale po przejechaniu 1/2 rundy zerwał łańcuch, szybko podrzuciliśmy Mu w strefie zmian rower Mariusza... Szymon po jednym okrążeniu zjeżdża i mówi, że nie wie jak zmieniać przełożenia - nie ma manetek w tym rowerze :) :)
Mój ekspresowy kurs jak to robić i .... po następnym okrążeniu zjeżdża i mówi, że zapamiętał jak wrzucać "do góry" ale jak na dół to nie wie i dojechał okrążenie na młyneczku :)
Szybka decyzja chłopaków i Szymon wsiada na rower Adriana - tym razem najcięższy :) ale manetki w nim są :)
Jedzie do momentu, aż sędziemu się znudziło, że zawodnik z nr 11 na każdym okrążeniu jedzie na innym rowerze :), albo sędzia się wkurzył, że KK24h ma takie zaplecze rowerów w strefie zmian, że aż strach :)
W ten sposób Szymon jako jedyny od nas nie był dekorowany, bo prawdopodobnie sędzia stwierdził, że zawodnik powinien znać wszystkie swoje rowery w teamie, a skoro Szymon nie umiał korzystać z zastępczych rowerów, to Go zdyskwalifikował ... tylko dlatego ! :)
Super postawa: Maćka, który był drugi w M40 (choć jeszcze jest M30) i 9-ty open. Oczywiście na jeszcze sprawnym rowerze Marta wygrała - tylko trzy juniorki Ją wyprzedziły - była 4-ta open.
Adrian ograł Kacpra i to była fajna sprawa, bo Kacper zupełnie się tego nie spodziewał... ale to są przełaje i zupełnie inna specyfika trasy i zawodów.
Mariusz zmienił rower tuż przed startem na Michałowy, bo było zbyt grząsko i nie chciał się na przełaju zatopić :) - piąty w M30
Michał jak to Michał dojechał... ups tym razem dojechał :)
No i cieszę się jeszcze z tego, że moje lekcje przed startem nie poszły na marne
lekcje tu: https://lh3.googleusercontent.com/3ljVPZL_snib5D9hWhMl28iei1ki6qQyScIVLSRHYCdDbKKcIUbiSYWbq7cH_cB2DP-jlMGkb641=w950-h633-no
Pokazałem Maćkowi i Mariuszowi jak sprawnie zsiadać z roweru - Maćka przykład:
https://lh3.googleusercontent.com/7N8g-52051siu0yGy1MNZJfV0y0uMC-yo30OFSpk-6a7PHrk8peIwzatgGGkRW0heLk5UXS6boQg=w950-h633-no
Deszcz za dużo nie padał (czytaj nie był ulewny) :)

A to do d..y to to, że nastawiałem się bardzo na ten start ... nie pomyśl, że Szymon przed startem zepsuł mi rower :) , ale moja kontuzja kręgosłupa doprowadziła do strasznego bólu głowy i nie mogłem ryzykować, bo zamiast do domu Michał musiałby mnie na pogotowie odrzucić.

Dziękujemy serdecznie Gabriella Travel za kolejny super wygodny transport. !
Dziękujemy panu z Pasata, że użyczył nam prądu do rozruchu - chyba Szymon wyczerpał akumulator, bo siedział w samochodzie i ładował komórkę :)... czy próbował naprawić wszystkie zepsute rowery ??? jakoś tak :)

Dla młodych i starych nowe doświadczenie - przełajów. Fajosko.
przez karolbiegacz
7 lis 2016, o 08:49
 
Skocz do działu
Skocz do tematu
cron