grupa jadąca w stronę dzbenina

Powrót do Ogólne



Ogólne rozmowy na tematy rowerowe dotyczące Ostrołęki

Postprzez carrera » 17 maja 2016, o 19:37

O 18.00 zameldowało sie trzech szosowcòw Tomek,Przemek i Slawek,zrobilismy petle 60km wyszedl bardzo fajny trening.Troche dupsko zmoczylo ale tragedii nie było,moze nastepnym razem uzbiera sie wiecej chetnych.
carrera
Bywalec
 
Posty: 55
Zdjęcia: 1
Dołączył(a): 27 kwi 2015, o 09:26
Lokalizacja: troszyn
Podziękował: 21
Otrzymał podziękowań: 26

Postprzez karolbiegacz » 18 maja 2016, o 07:37

carrera napisał(a):O 18.00 zameldowało sie trzech szosowcòw Tomek,Przemek i Slawek,zrobilismy petle 60km wyszedl bardzo fajny trening.Troche dupsko zmoczylo ale tragedii nie było,moze nastepnym razem uzbiera sie wiecej chetnych.

Czyli niektórzy jeszcze przed czwartkiem trenują :(
a ja nic :(
urwą mnie na pierwszym kółku :(
Mam plan ... będę skakał od startu może się rozerwie peleton i komuś na koło siądę (jak dam radę) :)
Avatar użytkownika
karolbiegacz
-#KK24h
 
Posty: 5113
Zdjęcia: 41
Dołączył(a): 28 lis 2009, o 19:24
Lokalizacja: Czarnowiec
Podziękował: 2095
Otrzymał podziękowań: 813

Postprzez pawel-rower » 18 maja 2016, o 14:24

karolbiegacz napisał(a):
carrera napisał(a):O 18.00 zameldowało sie trzech szosowcòw Tomek,Przemek i Slawek,zrobilismy petle 60km wyszedl bardzo fajny trening.Troche dupsko zmoczylo ale tragedii nie było,moze nastepnym razem uzbiera sie wiecej chetnych.

Czyli niektórzy jeszcze przed czwartkiem trenują :(
a ja nic :(
urwą mnie na pierwszym kółku :(
Mam plan ... będę skakał od startu może się rozerwie peleton i komuś na koło siądę (jak dam radę) :)



Przecież oni będą przetrenowani! Karol więcej optymizmu. Celowo tak się rozpisują jak to oni niby trenują by innych zniechęcić do walki. Ja skończyłem na antybiotykach ale jutro będę. Tak jak ja kładziesz nacisk na wypoczynkowe elementy treningu - zobaczysz że się opłaci! Pokonamy cieniasów!
:)
pawel-rower
Nieśmiały
 
Posty: 0
Dołączył(a): 27 lis 2015, o 18:08
Lokalizacja: Dąbrówka
Podziękował: 8
Otrzymał podziękowań: 139

Postprzez carrera » 18 maja 2016, o 16:11

pawel-rower napisał(a):
karolbiegacz napisał(a):
carrera napisał(a):O 18.00 zameldowało sie trzech szosowcòw Tomek,Przemek i Slawek,zrobilismy petle 60km wyszedl bardzo fajny trening.Troche dupsko zmoczylo ale tragedii nie było,moze nastepnym razem uzbiera sie wiecej chetnych.

Czyli niektórzy jeszcze przed czwartkiem trenują :(
a ja nic :(
urwą mnie na pierwszym kółku :(
Mam plan ... będę skakał od startu może się rozerwie peleton i komuś na koło siądę (jak dam radę) :)



Przecież oni będą przetrenowani! Karol więcej optymizmu. Celowo tak się rozpisują jak to oni niby trenują by innych zniechęcić do walki. Ja skończyłem na antybiotykach ale jutro będę. Tak jak ja kładziesz nacisk na wypoczynkowe elementy treningu - zobaczysz że się opłaci! Pokonamy cieniasów!


Ja Ci dam cieniasy :mad: Pawel a czy aby napewno to antybiotyk czy jakis super turbo dopalacz łykasz? :rotfl:
carrera
Bywalec
 
Posty: 55
Zdjęcia: 1
Dołączył(a): 27 kwi 2015, o 09:26
Lokalizacja: troszyn
Podziękował: 21
Otrzymał podziękowań: 26

Postprzez pawel-rower » 18 maja 2016, o 16:15

Ja Ci dam cieniasy :mad: Pawel a czy aby napewno to antybiotyk czy jakis super turbo dopalacz łykasz? :rotfl:[/quote]

Cała nadzieja w aptece!
:)
pawel-rower
Nieśmiały
 
Posty: 0
Dołączył(a): 27 lis 2015, o 18:08
Lokalizacja: Dąbrówka
Podziękował: 8
Otrzymał podziękowań: 139

Postprzez carrera » 18 maja 2016, o 16:38

pawel-rower napisał(a):Ja Ci dam cieniasy :mad: Pawel a czy aby napewno to antybiotyk czy jakis super turbo dopalacz łykasz? :rotfl:


Cała nadzieja w aptece![/quote]
Zdrówka życzę ;)
carrera
Bywalec
 
Posty: 55
Zdjęcia: 1
Dołączył(a): 27 kwi 2015, o 09:26
Lokalizacja: troszyn
Podziękował: 21
Otrzymał podziękowań: 26

Poprzednia strona

Powrót do Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron