sram z deore

Powrót do Warsztat



Porady dotyczące napraw

sram z deore

Postprzez marioromani » 21 kwi 2013, o 16:33

witam mam pytanie do kogoś doinformowanego mianowicie zadobylem rower na osprzęcie srama kaseta przerzutka i grip , ale grip jest uszkodzony
zastanawiam sie czy całość będzie współpracować z manetka deore lx bo taka posiadam
Świeżak
marioromani
Początkujący
 
Posty: 38
Zdjęcia: 4
Dołączył(a): 1 mar 2013, o 21:02
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 5

Postprzez Dyżurna Blondi » 4 maja 2013, o 17:19

jeśli to jeszcze aktualne to podaj model tego srama ponieważ jedne są kompatybilne z shimano a inne innego rzędu już nie.
Ja miałam kilka kompletów srama kombinowanego z shimano. Moje obserwacje to:
gripshift 8sp i manetki sram 7.0 to te chodziły z shimano deore 9sp ale np manetka deore 8sp już sram x7 czy x4 nie pójdzie.
Jeśli manetkę deore lx ,którą posiadasz jest starego typu na 9sp to powinna spokojnie i srama 8sp pociągnąć ( sram z regóły jest na 7sp, 8,9sp lub 9,10 i więcej) Jeśli manetka jest nowego typu i tylko 8sp to może być różnica. Ale przy manetkach nowego typu 9,10sp i więcej,jest większy problem. Przy starych modelach jest większe pole manewru i daje się przy nich kombinować.
Na ten moment mam bardzo duże zaległości za które przepraszam ale jak tylko wrócę to nadgonię.
Avatar użytkownika
Dyżurna Blondi
Stały Bywalec
 
Posty: 646
Zdjęcia: 4
Dołączył(a): 3 kwi 2012, o 23:08
Lokalizacja: WWL
Podziękował: 74
Otrzymał podziękowań: 168

Postprzez marioromani » 7 maja 2013, o 07:31

wszystko sie zgrało załatwiłem nowy grip dzieki
Świeżak
marioromani
Początkujący
 
Posty: 38
Zdjęcia: 4
Dołączył(a): 1 mar 2013, o 21:02
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 5


Powrót do Warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron