KNUR (Klub Nadwrażliwych Umysłowo Rowerzystów)

Powrót do Hyde Park



Rozmowy na każdy temat, niekoniecznie o rowerach

Postprzez Toki » 14 gru 2010, o 21:53

77maka77 napisał(a):Zreszta w pracy mam dwóch gejów.

Ale nie rób im coming outu publicznego.
Toki
Bywalec
 
Posty: 56
Dołączył(a): 23 paź 2010, o 16:34
Lokalizacja: Oka
Podziękował: 10
Otrzymał podziękowań: 10

Postprzez lostpearl » 14 gru 2010, o 22:13

Toki napisał(a):
77maka77 napisał(a):Zreszta w pracy mam dwóch gejów.

Ale nie rób im coming outu publicznego.

Jeśli są homoseksualni i sami to akceptują, to co innym do tego? Zakładasz, że osoby innej orientacji seksualnej od razu zostaną wykluczone, napiętnowane, zbierać się będą pielgrzymki w beretach i wytykać ich palcami?
No chyba, że jest to jakaś tajemnica, którą 77maka77 podsłuchał i zdradził na forum? To fe, brzydko!
Poza tym na forum aktywnie działa grupa, która nie wyklucza - AG bez limitu - więc zawsze może przygarnąć, gdyby jakiś ksenofob obrzucił kolegów 77maka77 kamieniami.
Avatar użytkownika
lostpearl
-#OCT
 
Posty: 560
Zdjęcia: 17
Dołączył(a): 28 sie 2010, o 08:59
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 52
Otrzymał podziękowań: 66

Postprzez Toki » 14 gru 2010, o 22:24

lostpearl napisał(a):
Toki napisał(a):
77maka77 napisał(a):Zreszta w pracy mam dwóch gejów.

Ale nie rób im coming outu publicznego.

Jeśli są homoseksualni i sami to akceptują, to co innym do tego? Zakładasz, że osoby innej orientacji seksualnej od razu zostaną wykluczone, napiętnowane, zbierać się będą pielgrzymki w beretach i wytykać ich palcami?
No chyba, że jest to jakaś tajemnica, którą 77maka77 podsłuchał i zdradził na forum? To fe, brzydko!
Poza tym na forum aktywnie działa grupa, która nie wyklucza - AG bez limitu - więc zawsze może przygarnąć, gdyby jakiś ksenofob obrzucił kolegów 77maka77 kamieniami.

Nie o to chodzi, ja np. sobie nie życzyłbym, żeby mi ktoś zrobił coming out na jakimś forum gdzie nawet konta nie mam.
Bardzo podoba mi się twój post, ale szkoda, że rzeczywistość jest jednak inna, choć dużo się pod tym względem zmienia, oczywiście na plus.
Piszę to akurat z swojego doświadczenia i kolegów.
Toki
Bywalec
 
Posty: 56
Dołączył(a): 23 paź 2010, o 16:34
Lokalizacja: Oka
Podziękował: 10
Otrzymał podziękowań: 10

Postprzez lostpearl » 14 gru 2010, o 22:35

Toki napisał(a):
lostpearl napisał(a):
Toki napisał(a):
77maka77 napisał(a):Zreszta w pracy mam dwóch gejów.

Ale nie rób im coming outu publicznego.

Jeśli są homoseksualni i sami to akceptują, to co innym do tego? Zakładasz, że osoby innej orientacji seksualnej od razu zostaną wykluczone, napiętnowane, zbierać się będą pielgrzymki w beretach i wytykać ich palcami?
No chyba, że jest to jakaś tajemnica, którą 77maka77 podsłuchał i zdradził na forum? To fe, brzydko!
Poza tym na forum aktywnie działa grupa, która nie wyklucza - AG bez limitu - więc zawsze może przygarnąć, gdyby jakiś ksenofob obrzucił kolegów 77maka77 kamieniami.

Nie o to chodzi, ja np. sobie nie życzyłbym, żeby mi ktoś zrobił coming out na jakimś forum gdzie nawet konta nie mam.
Bardzo podoba mi się twój post, ale szkoda, że rzeczywistość jest jednak inna, choć dużo się pod tym względem zmienia, oczywiście na plus.
Piszę to akurat z swojego doświadczenia i kolegów.

Masz rację. Jeśli Ty nie życzyłbyś sobie, to oni być może też. Nie pomyślałam. Gdyby ktoś o mnie napisał, na jakimś forum, że jestem heteroseksualna, mam farbowane włosy, to nie obraziłabym się, bo to są fakty. Gdyby ktoś jednak zaczął komentować czy kolor włosów mu się podoba, to byłyby to już oceny i tego bym sobie nie życzyła.
Może to nieładnie mówić o osobach, kiedy one nie mogą się do tego ustosunkować.
Avatar użytkownika
lostpearl
-#OCT
 
Posty: 560
Zdjęcia: 17
Dołączył(a): 28 sie 2010, o 08:59
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 52
Otrzymał podziękowań: 66

Postprzez 77maka77 » 15 gru 2010, o 19:26

HHHAAAAHAAA .Łatwo wam mówić o akceptacji z za ekranu ale to ja się codziennie schylam do szafki hahaha .
Nasze forum jest piekne bo tylko tutaj można błyskawicznie przejść z tematu koszulki używane do tematu homoseksualizm. Ponieważ nie każdy zna się na moich zartach proponuję adminom dla porządku usunać wszystkie "posty nie na temat " łącznie z moimi . Pozdrawiam dziekuje przepraszam.
Avatar użytkownika
77maka77
Stały Bywalec
 
Posty: 401
Zdjęcia: 52
Dołączył(a): 1 kwi 2010, o 10:02
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 65
Otrzymał podziękowań: 62

Postprzez jojas » 15 gru 2010, o 19:49

Świetnie lubię jak ktoś mówi o szeroko rozumianych wolnościach jednocześnie ograniczając wolności innych.
lostpearl piszesz "Gdyby ktoś jednak zaczął komentować czy kolor włosów mu się podoba, to byłyby to już oceny i tego bym sobie nie życzyła"
Odnoszę wrażenie iż ograniczasz innym wolność wypowiedzi i wyrażenia opinii. Rozumiem jeżeli komentarz dotyczyłby czegoś z czym się nie afiszujesz ale kolor włosów?
lostpearl masz świetny kolor włosów,
lostpearl masz straszny nieład na głowie,
lostpearl sądząc po Twoich postach jesteś dowcipna i inteligentna,
lostpearl masz życzliwy stosunek do innych,
lostpearl jesteś tolerancyjna i wyrozumiała
lostpearl piszesz głupoty.
lostpearl których moich wypowiedzi (ocen, opinii) nie akceptujesz? :D
jojas
Stały Bywalec
 
Posty: 1363
Zdjęcia: 837
Dołączył(a): 15 maja 2010, o 00:00
Lokalizacja: Ostrołeka
Podziękował: 110
Otrzymał podziękowań: 458

Postprzez lostpearl » 15 gru 2010, o 22:31

jojas napisał(a):Świetnie lubię jak ktoś mówi o szeroko rozumianych wolnościach jednocześnie ograniczając wolności innych.
lostpearl piszesz "Gdyby ktoś jednak zaczął komentować czy kolor włosów mu się podoba, to byłyby to już oceny i tego bym sobie nie życzyła"
Odnoszę wrażenie iż ograniczasz innym wolność wypowiedzi i wyrażenia opinii. Rozumiem jeżeli komentarz dotyczyłby czegoś z czym się nie afiszujesz ale kolor włosów?
lostpearl masz świetny kolor włosów,
lostpearl masz straszny nieład na głowie,
lostpearl sądząc po Twoich postach jesteś dowcipna i inteligentna,
lostpearl masz życzliwy stosunek do innych,
lostpearl jesteś tolerancyjna i wyrozumiała
lostpearl piszesz głupoty.
lostpearl których moich wypowiedzi (ocen, opinii) nie akceptujesz? :D

:P :rotfl:
Mówienie, że nie życzyłabym sobie, nie świadczy o ograniczeniu wolności innych tylko moich odczuciach, uczuciach - byłoby mi przykro, gdyby ktoś mnie obsmarował, miło gdyby dał miodu, a mdło, gdyby wazelinował. Ale jak to inteligenty Wiśniewski śpiewał (to jest ocena Michała W.): "A niech gadają"!

1. Świetny kolor włosów - to nie opinia, ani fakt, tylko z palca wyssanie - bo mnie nie widziałeś.
2. Masz straszny nieład w głowie - fakt z tendencją opiniującą negatywnie:D
3. Jesteś dowcipna i inteligentna - opinia miododajna ocierająca się o fakt :cool:
4. Masz życzliwy stosunek do innych - opinia z dużą dozą faktu, ale tylko dla tych bliżej koszuli.
5. Piszesz głupoty - no tak, teraz piszę, czyli fakt ;), ale zaraz przestanę i będę tylko myślała, więc nie będzie to już "fakt autentyczny " :D
6. Żadnej nie akceptuję, ale wszystkie toleruję i dodam, że lubię czytać Twoje posty - to jest uczucie, które wyjawiam Ci przed wszystkimi na tym forum - tutaj powinien być emotikonek czerwieniący się i zawstydzony, ale admini widocznie stwierdzili, że jesteśmy (użytkownicy tego forum) tępi uczuciowo.
Avatar użytkownika
lostpearl
-#OCT
 
Posty: 560
Zdjęcia: 17
Dołączył(a): 28 sie 2010, o 08:59
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 52
Otrzymał podziękowań: 66

Postprzez jojas » 15 gru 2010, o 22:57

lostpearl a to "coś" w czerwonym wdzianku (temat o wypadzie uzależnionych od piwska :D ) to nie TY? Jeżeli Ty to dzięki memu zamglonemu spojrzeniu (wspomaganemu destylatem 8 letnim pewnego wyspiarskiego narodu) widzę wyraźnie poprzez szczeliny "kalafioru" kolor włosów.
jojas
Stały Bywalec
 
Posty: 1363
Zdjęcia: 837
Dołączył(a): 15 maja 2010, o 00:00
Lokalizacja: Ostrołeka
Podziękował: 110
Otrzymał podziękowań: 458

Postprzez lostpearl » 16 gru 2010, o 07:26

jojas napisał(a):lostpearl a to "coś" w czerwonym wdzianku (temat o wypadzie uzależnionych od piwska :D ) to nie TY? Jeżeli Ty to dzięki memu zamglonemu spojrzeniu (wspomaganemu destylatem 8 letnim pewnego wyspiarskiego narodu) widzę wyraźnie poprzez szczeliny "kalafioru" kolor włosów.

Jam ci to, a spod "kalafioru" włosie moje dostrzeżone przez zamglone, lecz sokole, oko Twoje - czyli opinia nie wyssana z palca, tylko z "kalafioru".
Avatar użytkownika
lostpearl
-#OCT
 
Posty: 560
Zdjęcia: 17
Dołączył(a): 28 sie 2010, o 08:59
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 52
Otrzymał podziękowań: 66

Postprzez lostpearl » 16 gru 2010, o 07:33

77maka77 napisał(a):HHHAAAAHAAA .Łatwo wam mówić o akceptacji z za ekranu ale to ja się codziennie schylam do szafki hahaha .
Nasze forum jest piekne bo tylko tutaj można błyskawicznie przejść z tematu koszulki używane do tematu homoseksualizm. Ponieważ nie każdy zna się na moich zartach proponuję adminom dla porządku usunać wszystkie "posty nie na temat " łącznie z moimi . Pozdrawiam dziekuje przepraszam.


77maka77 jeśli z Ciebie typ prowokujący, bo zamiast skromnego kucania stosujesz schylanie, to jakby co, będziesz miał o coś prosił.
A admini niech wolności słowa nie ograniczają, tylko do Hyde Parku nas wywalą :P - mają w tym wprawę :D

Żeby był to post tematyczny nadmienię, że mijałam przed-przedwczoraj słynną ławeczkę GjwsD i jechałam drogą sławnych ostrołęckich kolarzy - wszystko na miejscu - ławeczka i droga.
Avatar użytkownika
lostpearl
-#OCT
 
Posty: 560
Zdjęcia: 17
Dołączył(a): 28 sie 2010, o 08:59
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 52
Otrzymał podziękowań: 66

Postprzez jojas » 16 gru 2010, o 10:17

77maka77 a ja zastanawiałem się dlaczego niektórzy cykliści stosują amortyzowane sztyce, żelki na siedzenia i inne tego typu wynalazki :D
jojas
Stały Bywalec
 
Posty: 1363
Zdjęcia: 837
Dołączył(a): 15 maja 2010, o 00:00
Lokalizacja: Ostrołeka
Podziękował: 110
Otrzymał podziękowań: 458

Postprzez 77maka77 » 16 gru 2010, o 20:00

ja się zastanwiam nad złożonością zycia. Np dzisiaj jak szedłem do pracy pod butami skrzypiał mi śnieg.
Avatar użytkownika
77maka77
Stały Bywalec
 
Posty: 401
Zdjęcia: 52
Dołączył(a): 1 kwi 2010, o 10:02
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 65
Otrzymał podziękowań: 62

Postprzez jojas » 16 gru 2010, o 21:06

Jak ja idę do pracy to zazdroszczę innym że mają takie ciekawe problemy natury egzystencjalno-filozoficznej do rozwiązania. Chyba po prostu są ludziki stworzone do rzeczy wielkich ponadczasowych, można powiedzieć do stawiania kamieni milowych w historii rozwoju ludzkości i społeczeństw. A ja ? Muszę chodzić do pracy ze względów ekonomicznych, smutne to, szare o działaniu depresyjnym. No i h.... z tym :D Dlatego życzę wszystkim forumowiczom wesołych, pogodnych, ciepłych Świąt Wielkanocnych i mokrego Śmigusa. A co ja też chciałbym być w czymś pierwszy :D
jojas
Stały Bywalec
 
Posty: 1363
Zdjęcia: 837
Dołączył(a): 15 maja 2010, o 00:00
Lokalizacja: Ostrołeka
Podziękował: 110
Otrzymał podziękowań: 458

Postprzez karolbiegacz » 20 gru 2010, o 10:08

Byłem raz u 77maka77 w pracy i rzeczywiście widziałem.
Tam są pedały.
Nieraz zdarza, się że w sklepach nie można zastać pedałów.
Np jak zaglądam na strony internetowe to proponują bez pedałów.
Dla niektórych jest to dziwne, że jak to wygląda choćby bez jednego pedała.
A u 77maka77 są.
Zachęcam
Avatar użytkownika
karolbiegacz
-#KK24h
 
Posty: 5113
Zdjęcia: 41
Dołączył(a): 28 lis 2009, o 19:24
Lokalizacja: Czarnowiec
Podziękował: 2095
Otrzymał podziękowań: 813

Postprzez lostpearl » 20 gru 2010, o 18:05

Ja na stronie internetowej widziałam z pedałami i bez. Też się dziwiłam, że w dzisiejszych czasach sprzedają bez pedałów w zestawie. No ale znalazłam taki co miał pedały i na ten się zdecydowałam. Sklep, w którym pracuje 77maka77 - jest ok. Obsługa miła, uczynna, ale słono sobie każą płacić. Ostatnio taki przesolony zakup zrobiłam i nawet super-sprzedawca tego nie osłodzi :P
Avatar użytkownika
lostpearl
-#OCT
 
Posty: 560
Zdjęcia: 17
Dołączył(a): 28 sie 2010, o 08:59
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 52
Otrzymał podziękowań: 66

Postprzez lostpearl » 23 lut 2011, o 11:59

Ponieważ temat na tema został zamknięty, niezadowolenie rozpiera mnie niczym balon, a klockowa układanka na razie nie skutkuje:
PISZĘ, ŻE NAZWA POWSTAJĄCEGO STOWARZYSZENIA JEST NIJAKA JAK PAPIER TOALETOWY Z NAJNIŻSZEJ PÓŁKI :kwasny: .

Ryzykuję i wystawiam ciało swe na kamienowanie/kamieniowanie (zależy jak się komu będzie chciało lub nie chciało) i pokornie dodaję, że jeździć z tym okropieństwem będę na koszulce posłusznie i wiernie - pod warunkiem, że wymawiać tego głośno nie będę musiała (a na własny użytek wiem, że będę jeździła w OCeT ubrana - może mnie zakonserwuje ;) ).
Avatar użytkownika
lostpearl
-#OCT
 
Posty: 560
Zdjęcia: 17
Dołączył(a): 28 sie 2010, o 08:59
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 52
Otrzymał podziękowań: 66

Postprzez Pijący_mleko » 23 lut 2011, o 12:10

Nazwa z nie najwyższej półki jest wynikiem sporego kompromisu.
Dlatego liczę ze logo będzie tak wydumane iż nazwa stowarzyszenia nie będzie akcentem dominującym. ;)
Iść, ciągle iść, trafiać celnie
W zawianej piaskiem trawy ślad
Być sobą być niepodzielnie
Oczami dziecka mierzyć świat
Iść, ciągle iść w stronę słońca
W stronę słońca aż po horyzontu kres


Redaktor do moich postów by się przydał
Avatar użytkownika
Pijący_mleko
Moderator
 
Posty: 5033
Zdjęcia: 232
Dołączył(a): 5 cze 2009, o 14:57
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 1359
Otrzymał podziękowań: 2187

Postprzez lostpearl » 23 lut 2011, o 12:30

Podpisuję się pod tym co Pijący napisał.
Avatar użytkownika
lostpearl
-#OCT
 
Posty: 560
Zdjęcia: 17
Dołączył(a): 28 sie 2010, o 08:59
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 52
Otrzymał podziękowań: 66

Postprzez Panzerjager44 » 23 lut 2011, o 12:54

Kocham was :)
Znów podnosicie poprzeczkę :) Musimy się z Ziomą wesprzeć dużą ilością isotonika w takim układzie ;)
Life is too short to ride a shit bike
Avatar użytkownika
Panzerjager44
-#OCT
 
Posty: 1356
Zdjęcia: 157
Dołączył(a): 4 lip 2009, o 17:06
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 258
Otrzymał podziękowań: 142

Postprzez Pijący_mleko » 23 lut 2011, o 13:06

Ja nie jestem aż tak wszechstronny i kocham tylko tą ładniejszą ( Obrazek ) część społeczeństwa.
Na dodatkową pracę nie narzekaj ... bo co to było by za życie gdyby wszystko szło jak po maśle :cool:


Ps
A dopiero będziesz miał ubaw jak poddasz logo pod demokratyczne głosowanie ;)
Iść, ciągle iść, trafiać celnie
W zawianej piaskiem trawy ślad
Być sobą być niepodzielnie
Oczami dziecka mierzyć świat
Iść, ciągle iść w stronę słońca
W stronę słońca aż po horyzontu kres


Redaktor do moich postów by się przydał
Avatar użytkownika
Pijący_mleko
Moderator
 
Posty: 5033
Zdjęcia: 232
Dołączył(a): 5 cze 2009, o 14:57
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 1359
Otrzymał podziękowań: 2187

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość