Jesteś nowym użytkownikiem forum? - Przywitaj się!!!

Powrót do Hyde Park



Rozmowy na każdy temat, niekoniecznie o rowerach

Postprzez Pijący_mleko » 7 maja 2016, o 13:45

Witam nowych
zaglądajcie często :)
Iść, ciągle iść, trafiać celnie
W zawianej piaskiem trawy ślad
Być sobą być niepodzielnie
Oczami dziecka mierzyć świat
Iść, ciągle iść w stronę słońca
W stronę słońca aż po horyzontu kres


Redaktor do moich postów by się przydał
Avatar użytkownika
Pijący_mleko
Moderator
 
Posty: 5033
Zdjęcia: 232
Dołączył(a): 5 cze 2009, o 14:57
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 1359
Otrzymał podziękowań: 2187

Postprzez koniorulez » 26 maja 2016, o 12:05

Witam. Jestem nowy w Ostrołęce i trafiłem tu żeby ciekawe trasy zaplanować sobie. Postaram sie dzielić jak sam coś ciekawego odkryje. Pozdro
koniorulez
Nieśmiały
 
Posty: 0
Dołączył(a): 26 maja 2016, o 11:07
Lokalizacja: Słoniawy
Podziękował: 1
Otrzymał podziękowań: 1

Postprzez Papir21 » 29 cze 2016, o 10:02

Witam, właśnie się zarejestrowałem więc wypada się przywitać - Cześć wszystkim. Przy okazji pozdrawiam wszystkich rowerzystów.
Papir21
Nieśmiały
 
Posty: 0
Dołączył(a): 28 cze 2016, o 18:51
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Postprzez JechAnek » 29 cze 2016, o 10:53

Przy okazji pozdrawiam wszystkich rowerzystów.

:) za pozdrowienia dziękujemy i zapraszamy na wspólne jazdy - każdy znajdzie coś dla siebie ;) - oczywiście jak będzie chciał :D
JechAnek
Stały Bywalec
 
Posty: 263
Dołączył(a): 26 lip 2013, o 10:48
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 840
Otrzymał podziękowań: 204

Postprzez blueyeti » 11 lip 2016, o 13:00

Witam.
blueyeti
Nieśmiały
 
Posty: 0
Dołączył(a): 11 lip 2016, o 12:58
Lokalizacja: warszawa
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Postprzez Przemki86 » 2 sie 2016, o 15:03

Cześć wszystkim, jestem rowerzystą weekendowym. Czyli jeżdżę rowerem jak mam wolne - wieczorami, weekendem itd. Liczę że dzięki wam poszerzę trochę moją wiedzę.
Przemki86
Nieśmiały
 
Posty: 0
Dołączył(a): 2 sie 2016, o 14:21
Lokalizacja: Poznań, Polska
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Postprzez MaciejA » 26 cze 2017, o 18:28

Witam wszystkich serdecznie! Gdybym wiedział wcześniej, że takie forum istnieje na pewno nie zwlekałbym tyle z zarejestrowaniem się. Jestem z Ostrołęki i na rowerze jeżdżę od zawsze, z tego co pamiętam nie umiałem jeszcze dobrze chodzić a już dosiadałem jakiegoś, jeszcze wtedy "czterokołowca". Jeżdżę głównie rekreacyjnie wokół Ostrołęki i czasem dla zabawy po mieście. Nigdy nie miałem zamiaru zająć się tym choć trochę bardziej profesjonalnie, choć w zeszłym roku uległem pokusie i wystartowałem w Serafinie. OK, spodobało mi się....tyle w tym temacie... Jeżdżę głównie na MTB choć po asfalcie, rzadko zapuszczam się w bezdroża. Ostatnio spełniłem swoje marzenie o posiadaniu TT...taki kaprys z lat młodości wreszcie mógł być spełniony.
Pozdrawiam wszystkich na levelu PRO i mniejPRO!
Do zobaczenia na trasie! LWG rowerzyści!
MaciejA
Nieśmiały
 
Posty: 0
Dołączył(a): 26 cze 2017, o 14:34
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 1
Otrzymał podziękowań: 4

Postprzez karolbiegacz » 26 cze 2017, o 21:36

MaciejA napisał(a):Witam wszystkich serdecznie! Gdybym wiedział wcześniej, że takie forum istnieje na pewno nie zwlekałbym tyle z zarejestrowaniem się. Jestem z Ostrołęki i na rowerze jeżdżę od zawsze, z tego co pamiętam nie umiałem jeszcze dobrze chodzić a już dosiadałem jakiegoś, jeszcze wtedy "czterokołowca". Jeżdżę głównie rekreacyjnie wokół Ostrołęki i czasem dla zabawy po mieście. Nigdy nie miałem zamiaru zająć się tym choć trochę bardziej profesjonalnie, choć w zeszłym roku uległem pokusie i wystartowałem w Serafinie. OK, spodobało mi się....tyle w tym temacie... Jeżdżę głównie na MTB choć po asfalcie, rzadko zapuszczam się w bezdroża. Ostatnio spełniłem swoje marzenie o posiadaniu TT...taki kaprys z lat młodości wreszcie mógł być spełniony.
Pozdrawiam wszystkich na levelu PRO i mniejPRO!
Do zobaczenia na trasie! LWG rowerzyści!

Macieju zapraszamy na wyścigi już w lipcu pierwszy, sierpień drugi, wrzesień trzeci KK24h zaprasza.
Do zapisów i regulaminów dostaniesz się tu: http://kk24h.pl/news/762?title=Wy%C5%9B ... tralijskie
Avatar użytkownika
karolbiegacz
-#KK24h
 
Posty: 5113
Zdjęcia: 41
Dołączył(a): 28 lis 2009, o 19:24
Lokalizacja: Czarnowiec
Podziękował: 2095
Otrzymał podziękowań: 813

Re: Jesteś nowym użytkownikiem forum? - Przywitaj się!!!

Postprzez karolkraftwerk » 6 cze 2019, o 10:30

Cześć, cześć! Niedawno przeprowadziłem się do Ostrołęki, jestem zapalonym kolarzem. Miło mi u was gościć.
karolkraftwerk
Nieśmiały
 
Posty: 0
Dołączył(a): 5 cze 2019, o 14:13
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Rower: Kellys Cliff 10

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron