przez Pijący_mleko » 17 maja 2010, o 11:01
Jeżeli wybierzesz trasę:
OSTROŁĘKA -> Białobiel -> Durlasy -> Lelis -> Długi Kąt -> Tatary -> Kadzidło -> Golanka -> Sul -> Szafranki -> Lipniki -> ŁYSE -> Wejdo -> Zalas -> Piątkowizna -> Łączki -> Karpa -> Turośl -> Wiartel -> Jabłoń -> PISZ
To mam parę słów uzupełnienia.
W sobotę zrobiłem z krulikiem tegoroczny sprawdzian tej trasy.
Zauważono odnowioną nawierzchnię bitumiczną na odcinku Karpa -> Turośl.
Zaś w Piszu niedaleko za pierwszymi torami wpada sie na roboty drogowe przy ruchliwej trasie - jest duże zwężenie ulicy.
Iść, ciągle iść, trafiać celnie
W zawianej piaskiem trawy ślad
Być sobą być niepodzielnie
Oczami dziecka mierzyć świat
Iść, ciągle iść w stronę słońca
W stronę słońca aż po horyzontu kres
Redaktor do moich postów by się przydał