reklama

Powrót do Propozycje



Masz jakieś pomysły jak uatrakcyjnić nasze forum? Czekamy na Twoje propozycje!

reklama

Postprzez arturxxx2 » 4 wrz 2008, o 15:27

myślę, że jeśli forum ma się rozrastać, to powinniśmy je jakoś dobrze zareklamować. jak się nie mylę to na stronach eostroleka.pl i moja-ostroleka.pl istnieje mozliwosc tzw. wymiany. my umiescimy ich button na naszym forum, a oni na swojej stronie. jestem pewien, że więcej Ostrołęczan jeździ na rowerach i interesuje się nimi, ale pewnie nie wiedzą o tym forum. pozdrawiam.







P.S. Do adminów, jeśli potrzebowalibyście pomocy na forum, to mozecie napisac do mnie na gadu : 2791062.
nie mam studiów informatycznych, ale pracowałem " charytatywnie " na 2 bardzo znanych stronach w Polsce.
arturxxx2
Początkujący
 
Posty: 24
Zdjęcia: 2
Dołączył(a): 3 wrz 2008, o 17:04
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 1
Otrzymał podziękowań: 0

Postprzez adm » 4 wrz 2008, o 21:11

Zobaczymy co da się zrobić w sprawie reklam na innych stronach.

Tymczasem każdy forumowicz może samodzielnie rozpowszechnić forum, np.:
- dając opisy gg z adresem do forum
- jeśli jest zarejestrowany na innym forum, można dać link do Rowerowej Ostrołęki w sygnaturze
- lub po prostu pogadać ze znajomymi rowerzystami ;)
Za każdą z tych form reklamy serdecznie dziękujemy!

Zachęcam również do zakładania nowych tematów i odpowiadania w już istniejących. To też przyciąga nowych użytkowników. Trochę osób przewija się przez forum, ale raczej nie zostają na dłużej, bo być może nie znaleźli dla siebie nic interesującego, jakiegoś tematu, który przyciągnął by ich uwagę. Jeśli będzie ich więcej to więcej znajdzie się też użytkowników, którzy zaczną udzielać się na forum.
+++
Avatar użytkownika
adm
Administrator
 
Posty: 384
Zdjęcia: 270
Dołączył(a): 16 sie 2008, o 18:41
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 159
Otrzymał podziękowań: 222
Rower: Kross Raven Steppen


Powrót do Propozycje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron