DLACZEGO ADMINI POZWOLILI NA PRZENIESIENIE TEMATÓW DO KK24?

Powrót do Pytania



Masz jakieś pytanie dotyczące forum? Zadaj je w tym dziale.

DLACZEGO ADMINI POZWOLILI NA PRZENIESIENIE TEMATÓW DO KK24?

Postprzez lostpearl » 13 lut 2013, o 18:28

Bardzo proszę o wyjaśnienie przyczyny przeniesienia postów/tematów do klubu kolarskiego 24?
Pisałam np. w temacie "Kaszeberunda" i nie było wtedy mowy o KK24, dlatego wrzucenie m.in. moich starych postów do jakiegoś nowego wora wydaje mi się co najmniej dziwne.
Uważam to za NIEUCZCIWE!!! Nie rozumiem takiego posunięcia. Według mnie jest to wysoce NIEPROFESJONALNE.
Rozumiem, że Administratorzy są na forum "bogami", ale bez przesady. Jako "pisząca" na tym forum chyba też jakieś prawa mam :), np, w którym temacie i w jakim dziale wklepuję swoje posty.

Proszę o przywrócenie poprzedniego podziału, w przeciwnym przypadku proszę o wykasowanie wszystkich moich postów z przeniesionych tematów/działów.
Z góry dziękuję :)
Avatar użytkownika
lostpearl
-#OCT
 
Posty: 560
Zdjęcia: 17
Dołączył(a): 28 sie 2010, o 08:59
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 52
Otrzymał podziękowań: 66

Postprzez octane1 » 13 lut 2013, o 21:08

Panie i Panowie z KK24h zbudujcie swój dział od podstaw. Nie podkradajcie nieswoich postów i tematów, tym bardziej, że zostały napisane przed powstaniem waszego klubu :kwasny:

Ja na znak protestu wykasowałem swoje wpisy które znalazły się w dziale KK24h :zalamany:
Obrazek
Avatar użytkownika
octane1
-#OCT
 
Posty: 353
Zdjęcia: 45
Dołączył(a): 25 paź 2009, o 11:39
Lokalizacja: Offenbach
Podziękował: 31
Otrzymał podziękowań: 72

Postprzez adm » 13 lut 2013, o 22:53

Aby uniknąć nieporozumień, posty zostały przeniesione z powrotem do działu AG. Temat uważam za zamknięty.
+++
Avatar użytkownika
adm
Administrator
 
Posty: 384
Zdjęcia: 270
Dołączył(a): 16 sie 2008, o 18:41
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 159
Otrzymał podziękowań: 222
Rower: Kross Raven Steppen

Wyjaśnienie

Postprzez karolbiegacz » 14 lut 2013, o 07:22

lostpearl napisał(a):Bardzo proszę o wyjaśnienie przyczyny przeniesienia postów/tematów do klubu kolarskiego 24?
Pisałam np. w temacie "Kaszeberunda" i nie było wtedy mowy o KK24, dlatego wrzucenie m.in. moich starych postów do jakiegoś nowego wora wydaje mi się co najmniej dziwne.
Uważam to za NIEUCZCIWE!!! Nie rozumiem takiego posunięcia. Według mnie jest to wysoce NIEPROFESJONALNE.
Rozumiem, że Administratorzy są na forum "bogami", ale bez przesady. Jako "pisząca" na tym forum chyba też jakieś prawa mam :) , np, w którym temacie i w jakim dziale wklepuję swoje posty.

Proszę o przywrócenie poprzedniego podziału, w przeciwnym przypadku proszę o wykasowanie wszystkich moich postów z przeniesionych tematów/działów.
Z góry dziękuję :)


Wyjaśniam:
To ja namieszałem i chcę za to gorąco przeprosić.
Napisałem do ADMINÓW bez czytania wszystkich postów i poprosiłem o przeniesienie działów Sekcja Szosowa i Sekcja MTB do Grupy "KK24h"
ADMIN zrobił to z grzeczności dla mnie i nie powinien za to "obrywać".

To mi należy się opieprz...
Apeluję tylko o spokój aby forum nie stało się znów areną sporów.

Jeszcze raz gorąco przepraszam !

octane1 napisał(a):Panie i Panowie z KK24h zbudujcie swój dział od podstaw. Nie podkradajcie nieswoich postów i tematów, tym bardziej, że zostały napisane przed powstaniem waszego klubu :kwasny:

Ja na znak protestu wykasowałem swoje wpisy które znalazły się w dziale KK24h

Mirek - myślę, że niepotrzebnie to zrobiłeś - zbyt gorączkowo.
Takie nieporozumienia trzeba wyjaśniać i się nie obrażać.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
karolbiegacz
-#KK24h
 
Posty: 5113
Zdjęcia: 41
Dołączył(a): 28 lis 2009, o 19:24
Lokalizacja: Czarnowiec
Podziękował: 2095
Otrzymał podziękowań: 813

Re: Wyjaśnienie

Postprzez lostpearl » 14 lut 2013, o 08:45

karolbiegacz napisał(a):Wyjaśniam

Zwróciłam się z prośbą do Administratorów i prośba została pozytywnie "załatwiona" - za co OGROMNE dzięki :)
Wszelkie dodatkowe wyjaśnienia i przeprosiny nie są potrzebne.

ADMIN zamknął temat, nie uważał za potrzebne informowanie o zapleczu "przenosin" - dlatego zakładanie nowego i drążenie uważam za zbędne.
Ostatnio edytowano 14 lut 2013, o 09:06 przez lostpearl, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
lostpearl
-#OCT
 
Posty: 560
Zdjęcia: 17
Dołączył(a): 28 sie 2010, o 08:59
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 52
Otrzymał podziękowań: 66

Postprzez Panzerjager44 » 14 lut 2013, o 08:55

Gdyby ten post ukazał się wczoraj moglibyśmy nazwać Karola mistrzem posypywania głowy popiołem ;)
Life is too short to ride a shit bike
Avatar użytkownika
Panzerjager44
-#OCT
 
Posty: 1356
Zdjęcia: 157
Dołączył(a): 4 lip 2009, o 17:06
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 258
Otrzymał podziękowań: 142

Postprzez lostpearl » 14 lut 2013, o 09:08

Panzerjager44 napisał(a):Gdyby ten post ukazał się wczoraj moglibyśmy nazwać Karola mistrzem posypywania głowy popiołem ;)

Pazner pamiętasz dowcip "Brałem, to brałem, na ch** drążyć?!" - jest bardzo kolarski :) Nie drąż!!!
Avatar użytkownika
lostpearl
-#OCT
 
Posty: 560
Zdjęcia: 17
Dołączył(a): 28 sie 2010, o 08:59
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 52
Otrzymał podziękowań: 66

Re: Wyjaśnienie

Postprzez karolbiegacz » 14 lut 2013, o 09:30

lostpearl napisał(a):ADMIN zamknął temat, nie uważał za potrzebne informowanie o zapleczu "przenosin" - dlatego zakładanie nowego i drążenie uważam za zbędne.

A ja mam inne zdanie :)
Uważam, że to ja zawiniłem a nie ADMIN :)
Wyjaśnienie "się należy" :)
Avatar użytkownika
karolbiegacz
-#KK24h
 
Posty: 5113
Zdjęcia: 41
Dołączył(a): 28 lis 2009, o 19:24
Lokalizacja: Czarnowiec
Podziękował: 2095
Otrzymał podziękowań: 813


Powrót do Pytania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron