Wycieczka 2012-7-22 do gdzieś tam i z powrotem

Powrót do Relacje



Tutaj zdajemy relacje z naszych wycieczek

Wycieczka 2012-7-22 do gdzieś tam i z powrotem

Postprzez jojas » 24 lip 2012, o 08:07

W niedzielę z pewną jednorodną (prawie) grupą mutantów
Obrazek
Obrazek
Obrazek
byłem na wycieczce krajoznawczej.
Widziałem:
1. sklep spożywczy (brak zdjęcia z powodu zagrożenia kryptoreklamą);
2. parking leśny;

Obrazek
Obrazek
Zwarta grupa cyklistów samotnie podejmuje decyzje :)

3. zamkniętą synagogę (brak zdjęcia z powodu wysokiego płotu i słabego wygimnastykowania fotografa)*;
4. rozjechaną wydrę (brak zdjęcia z powodu drastyczności sceny, wydry są śliczne)
5. stację benzynową;

Obrazek

6. ponury las;
Obrazek

tutaj kręcili Blair Witch Project ;)

7. łąkę;
Obrazek
Obrazek

8. forty;
Obrazek

9. asfaltową drogę na Ostrołękę i nie tylko (bez pierdół, nie będę robił zdjęcia asfaltowi)
Łącznie około 10 godz. w tym około 6 na rowerze. Tyłek lekko boli, nogi nie bardzo, odzież capi, nadgarstki lekko dają o sobie znać, kolano ćmi, w głowie brak konstruktywnych myśli, czyli normalka. Jednym słowem udana wycieczka, bez specjalnych fajerwerków ale i bez niemiłych zdarzeń.
Ciekawie to było potem. Wracam do domu Atos (dla tych co nie wiedzą to jest mój pies) chce na spacer. Zanim wyszedłem z nim wypiłem 2 szklanki kompotu i zjadłem pomidora. Gdy wróciłem (po około 40 min.) Zjadłem 4 kanapki, tabliczkę czekolady, wypiłem herbatę (1 kubek) i dzbanek kompotu jabłkowego (około 1,5 litra). Następnie kąpiel a właściwie moczenie się w wannie rozwiązując sudoku. Wygramoliłem się z wanny po to aby zjeść pół blachy ciasta owocowego popijając dwoma szklankami jakiegoś napoju. Banan brzoskwinia i idę (po umyciu zębów) spać. Budzę się o 2:48 i jestem głodny. Co w tym wszystkim ciekawego? Już wyjaśniam ja co do zasady nie jadam kolacji. A może po prostu to nie była normalna wycieczka?

*zdjęcia wykonywał Piotrek i Jojas ;)
jojas
Stały Bywalec
 
Posty: 1363
Zdjęcia: 837
Dołączył(a): 15 maja 2010, o 00:00
Lokalizacja: Ostrołeka
Podziękował: 110
Otrzymał podziękowań: 458

Postprzez jojas » 25 lip 2012, o 08:52

Przepraszam za moje złe wychowanie :zalamany: . Pragnę podziękować Mutantom ;) za mile spędzony czas :)
jojas
Stały Bywalec
 
Posty: 1363
Zdjęcia: 837
Dołączył(a): 15 maja 2010, o 00:00
Lokalizacja: Ostrołeka
Podziękował: 110
Otrzymał podziękowań: 458


Powrót do Relacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron