Dystans: 76 km
Czas wycieczki: 3,5 h
Średnia prędkość: 24 km/h
W niedzielę pogoda super, prawie bezchmurne niebo i temperatura bliska 30 stopni.
Na placu Bema pojawiło się 6 osób , czterech forumowiczów (adm, Marqs, Pijący_mleko, 77maka77) oraz dwie osoby nie zarejestrowane na forum (nie ma ich na forum ale w tym roku często jeżdżą z nami na wycieczki).
Na miejscu zbiórki zakomunikowałem ze zmieniam odrobinę trasę wycieczki, a ponieważ nikt nie zgłosił weta to trasa przebiegała tak:
Ostrołęka -> Łęg -> Kurpiewskie -> Dąbrówka -> Płoszyce -> Grale -> Golanka -> Kadzidło -> Jeglijowiec -> Czarnotrzew -> Baranowo -> Budne Sowięta -> Wyszel -> Przystań -> Białobrzeg -> Łazy -> Ostrołęka
Tempo na pierwszym odcinku (do Kadzidła) nadawał adm , który powiedział ze jechał coraz szybciej bo grupa cały czas trzymała mu się na kole. Tak ze w Kadzidle mieliśmy niezła średnią.
W Kadzidle koło fontanny zrobiliśmy pierwszy postój dla regeneracji sił.
Następny przystanek mieliśmy w Baranowie gdzie każdy skusił sie na lody a niektórzy nawet na dwa.