Wypady poranne

Powrót do Propozycje



Tutaj zgłaszamy propozycje wspólnych wyjazdów

Postprzez karolbiegacz » 6 sie 2010, o 19:57

77maka77 napisał(a):
Pijący_mleko napisał(a):A czy zjawił ktoś sie dzisiaj na poranny wypad ?

Tak - Ja . ale jutro być może będzie jeszcze jedna osoba heh.

Niestety jutro 4.08 wyjezdzam służbowo więc nie będę jezdził. w sumie to nie wiem po co to pisze bo pewnie i tak nikogo by nie było ;-(

na ten służbowy wyjazd pojechałeś rowerkiem?
Avatar użytkownika
karolbiegacz
-#KK24h
 
Posty: 5113
Zdjęcia: 41
Dołączył(a): 28 lis 2009, o 19:24
Lokalizacja: Czarnowiec
Podziękował: 2095
Otrzymał podziękowań: 813

Postprzez 77maka77 » 8 sie 2010, o 21:30

niestety samochodem ponieważ miałem do pokonania 350 km i to w kilka godzin.

teraz jestem w górach , załapałem się na TDP przejeżdzając przez Kraków ;-) . Rowerka nie udało się zabrać nad czym ubolewam bo jak widzę te podjazdy i zjazdy to aż mi ślinka cieknie. Dużo chodzę po górach więc mam nadzieję trochę poprawić kondycję.


Obrazek

Dzisiaj w drodze na Giewont . Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
77maka77
Stały Bywalec
 
Posty: 401
Zdjęcia: 52
Dołączył(a): 1 kwi 2010, o 10:02
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 65
Otrzymał podziękowań: 62

Postprzez karolbiegacz » 9 sie 2010, o 05:28

marzenie - pojeździć w prawdziwych górach :)
Avatar użytkownika
karolbiegacz
-#KK24h
 
Posty: 5113
Zdjęcia: 41
Dołączył(a): 28 lis 2009, o 19:24
Lokalizacja: Czarnowiec
Podziękował: 2095
Otrzymał podziękowań: 813

Postprzez Pijący_mleko » 9 sie 2010, o 07:09

77maka77 napisał(a):Rowerka nie udało się zabrać nad czym ubolewam
Jak można było popełnić taki błąd :(
W góry na rowerze ... ach szkoda ze w tym roku raczej już tam nie zagoszczę.
Iść, ciągle iść, trafiać celnie
W zawianej piaskiem trawy ślad
Być sobą być niepodzielnie
Oczami dziecka mierzyć świat
Iść, ciągle iść w stronę słońca
W stronę słońca aż po horyzontu kres


Redaktor do moich postów by się przydał
Avatar użytkownika
Pijący_mleko
Moderator
 
Posty: 5033
Zdjęcia: 232
Dołączył(a): 5 cze 2009, o 14:57
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 1359
Otrzymał podziękowań: 2187

Postprzez 77maka77 » 11 sie 2010, o 18:04

niestety w większość miejsc które miałem zamiar zdobyć nie dojechał bym rowerem więc może stąd taka decyzja. Myślę , że za każdym razem gdybym chciał potrenować żona chodziłaby na zakupy , biorąc pod uwagę ile czasu zajał by mi trening oraz cenę średniej troebki damskiej myślę ,że decyzja była jak najbardziej słuszna . udało mi się doczłapać do Rys . Nie było łatwo takiemu amatorowi ja jak . Najbardziej mnie zaskoczyła informacja o przejściu na Czeską stronę ( przejście pieszo -rowerowe) . Miejscami było tak wąsko , że ciężko było się minąć nie wspominając o łańcuchach do wspinania się . Ciekawi mnie jak ktos miałby tam zataskać rower.

W sobotę wracam więc może jakaś wspólna wycieczka w dowolnym kierunku , myślcie o tym i dajcie info bo mam wyjątkowo wolną sobotę i chętnie bym gdzieś wyskoczył ( a znowu samemu mi się nie będzie chciało) , w niedzielę niestety chrzciny ( naszczęście nie moje ) ;-)

małe zdjątko z Czarnego stawu pod rysami , jeszcze uśmiechnięty i wypoczęty ( droga w pierwszą stronę ) pozniej juz było nieco gorzej.


Obrazek
Avatar użytkownika
77maka77
Stały Bywalec
 
Posty: 401
Zdjęcia: 52
Dołączył(a): 1 kwi 2010, o 10:02
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 65
Otrzymał podziękowań: 62

Postprzez mac ap » 11 sie 2010, o 21:00

Obrazek
Skoro tak... To może i ja wrzucę swoje chyba ulubione zdjęcie z tegorocznego, jubileuszowego, lipcowego wypadu w Tatry.
I przy okazji: na Rysach nie jest przejście na stronę czeską, tylko słowacką :) A przejście rowerowe na szczycie wzięło się stąd, że w Schronisku pod Rysami (Chacie pod Wagą), 250 metrów poniżej wierzchołka, po słowackiej stronie, można sobie wypożyczyć rower. To jeden z wielu zauważalnych objawów anarchiczno-purnosensowego humoru tamtejszego chatara (gospodarza).
mac ap
Stały Bywalec
 
Posty: 272
Zdjęcia: 52
Dołączył(a): 4 paź 2009, o 18:08
Lokalizacja: Łomża
Podziękował: 42
Otrzymał podziękowań: 152

Postprzez 77maka77 » 13 sie 2010, o 11:47

Oczywiście Słowacką a nie Czeską tyle lat nie ma już Czechosłowacji a ja ciągle jak widać mylę te dwie krainy. ;-) Ale wyprawa bardzo fajna chociaż trochę się zmęczyłem.
Avatar użytkownika
77maka77
Stały Bywalec
 
Posty: 401
Zdjęcia: 52
Dołączył(a): 1 kwi 2010, o 10:02
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 65
Otrzymał podziękowań: 62

Postprzez marcepan » 13 sie 2010, o 11:51

Oj lekcja geografi by sie przydała :D
marcepan
Stały Bywalec
 
Posty: 132
Zdjęcia: 2
Dołączył(a): 21 cze 2010, o 11:21
Lokalizacja: Ostrołeka
Podziękował: 2
Otrzymał podziękowań: 1

Postprzez 77maka77 » 23 sie 2010, o 19:08

Ktoś ma ochotę jutro rano na małą wycieczkę ?? (24.08) godzina 8:00 miejsce spotkania ławeczka przy kościele zbawiciela świata ul goworowska. Trasa około 30-50 km .

EDIT:

Niestety nie było chętnych . Pojechałem trasą Ostrołęka - dzbenin - Czarnowiec - Zapieczne - Rabędy - Troszyn - Ostrołęka . Dystans około 38 KM średnia prędkość 25,6 km/h . Pogoda doskonała , jedynie wiaterek trochę przeszkadzał . Jutro powtórka .


EDIT 2 :

Dzisiaj zrobiłem trasę Ostrołęka - Czarnowiec - Jarnuty - Wojsze - Czerwin - Grucele - Troszyn - Rabędy - Zapieczne - Daniszewo - Czarnowiec - Ostrołęka .

około 50 km oczywiście sam.

Myślę , że z uwagi na zerowe zainteresowanie nie będę pisał już propozycji - jeżdzę 2-3 razy w tygodniu o 8 rano . Jesli ktoś jest chętny żeby się przyłączyć prosze o wiadomość na prv. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
77maka77
Stały Bywalec
 
Posty: 401
Zdjęcia: 52
Dołączył(a): 1 kwi 2010, o 10:02
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 65
Otrzymał podziękowań: 62

Poprzednia strona

Powrót do Propozycje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron