Krzywa przegroda nosowa

Powrót do Zdrowie



Porady i informacje na temat zdrowia

Krzywa przegroda nosowa

Postprzez Toki » 9 lut 2011, o 18:34

Ostatnio często odwiedzałem laryngologa i okazał się, że mam krzywą przegrodę nosową, o której w sumie wcześniej wiedziałem. Co do samych problemów występujących przez nią to głównie katar(zatoki) i przy wysiłku fizycznym ciężko mi się oddycha przez nos. Zastanawiam się czy decydować się na operację i czy robić to w Ostrołęce.
Toki
Bywalec
 
Posty: 56
Dołączył(a): 23 paź 2010, o 16:34
Lokalizacja: Oka
Podziękował: 10
Otrzymał podziękowań: 10

Re: Krzywa przegroda nosowa

Postprzez karolbiegacz » 9 lut 2011, o 18:49

Toki napisał(a):Ostatnio często odwiedzałem laryngologa i okazał się, że mam krzywą przegrodę nosową, o której w sumie wcześniej wiedziałem. Co do samych problemów występujących przez nią to głównie katar(zatoki) i przy wysiłku fizycznym ciężko mi się oddycha przez nos. Zastanawiam się czy decydować się na operację i czy robić to w Ostrołęce.

Pooglądaj M-jak miłość - tam teraz jest etap operacji przegrody nosowej :)
Avatar użytkownika
karolbiegacz
-#KK24h
 
Posty: 5113
Zdjęcia: 41
Dołączył(a): 28 lis 2009, o 19:24
Lokalizacja: Czarnowiec
Podziękował: 2095
Otrzymał podziękowań: 813

Postprzez jojas » 9 lut 2011, o 18:56

żebyś był w moim wieku toby Ci powiedział daj spokój. Ale 19 lat to zmienia postać rzeczy. Operacja to nie jest miła rzecz. W każdym razie ja poszedłbym do najlepszego szpeca na jakiego byłoby mnie stać. Jeżeli poszedłbym w ogóle. Twoje zdrowie Twoja decyzja.
jojas
Stały Bywalec
 
Posty: 1363
Zdjęcia: 837
Dołączył(a): 15 maja 2010, o 00:00
Lokalizacja: Ostrołeka
Podziękował: 110
Otrzymał podziękowań: 458

Postprzez lostpearl » 9 lut 2011, o 20:11

Też mam skrzywioną przegrodę. Laryngolog dała mi skierowanie do Łomży. Powiedziała, że jest tam dobry oddział. Prostowanie przegrody nazwała zabiegiem, nie operacją - milej brzmi odrobinę. W ferie będę się zapisywała w kolejkę, a za rok pewnie będą mi młotkiem i dłutem w nos stukać. Wiele z urody nie mam do stracenia, ale też mam obawy. Jeśli chce Ci się czekać rok, to dam znać, czy mnie pokiereszowali i czy warto było :)
Avatar użytkownika
lostpearl
-#OCT
 
Posty: 560
Zdjęcia: 17
Dołączył(a): 28 sie 2010, o 08:59
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 52
Otrzymał podziękowań: 66

Postprzez 77maka77 » 9 lut 2011, o 20:18

Ja też mam krzywą przegrodę w znacznym stopniu. W twoim wieku zrób z tym porządek . Mi się poprostu nie chce , już się przyzwyczaiłem . Chociaż może jeszcze ........ Wiadomo jak nieprzyjemne są bóle zatok.
Avatar użytkownika
77maka77
Stały Bywalec
 
Posty: 401
Zdjęcia: 52
Dołączył(a): 1 kwi 2010, o 10:02
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 65
Otrzymał podziękowań: 62

Postprzez Toki » 9 lut 2011, o 20:25

lostpearl napisał(a):Też mam skrzywioną przegrodę. Laryngolog dała mi skierowanie do Łomży. Powiedziała, że jest tam dobry oddział. Prostowanie przegrody nazwała zabiegiem, nie operacją - milej brzmi odrobinę. W ferie będę się zapisywała w kolejkę, a za rok pewnie będą mi młotkiem i dłutem w nos stukać. Wiele z urody nie mam do stracenia, ale też mam obawy. Jeśli chce Ci się czekać rok, to dam znać, czy mnie pokiereszowali i czy warto było :)


O Łomży słyszałem i że jest ok, moja siostrzenica miała migdałki wycinane właśnie w Łomży i raczej sobie chwali.
Ale terminy dopiero na nowy rok?!
Toki
Bywalec
 
Posty: 56
Dołączył(a): 23 paź 2010, o 16:34
Lokalizacja: Oka
Podziękował: 10
Otrzymał podziękowań: 10

Postprzez lostpearl » 9 lut 2011, o 23:10

Toki napisał(a):O Łomży słyszałem i że jest ok, moja siostrzenica miała migdałki wycinane właśnie w Łomży i raczej sobie chwali.
Ale terminy dopiero na nowy rok?!


W ferie będę coś wiedziała, to napiszę.
Avatar użytkownika
lostpearl
-#OCT
 
Posty: 560
Zdjęcia: 17
Dołączył(a): 28 sie 2010, o 08:59
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 52
Otrzymał podziękowań: 66

Postprzez Toki » 10 lut 2011, o 08:50

Byłbym bardzo wdzięczny. :)
Toki
Bywalec
 
Posty: 56
Dołączył(a): 23 paź 2010, o 16:34
Lokalizacja: Oka
Podziękował: 10
Otrzymał podziękowań: 10


Powrót do Zdrowie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron