JESTEŚMY STOWARZYSZENIEM !!!

Powrót do Ostrołęka Cycling Team



JESTEŚMY STOWARZYSZENIEM !!!

Postprzez Panzerjager44 » 8 cze 2011, o 21:35

Udało się !! :)
Dziś odebrałem dokumenty z KRS. Od dnia 25 maja jesteśmy zarejestrowanym stowarzyszeniem.
Obrazek
Life is too short to ride a shit bike
Avatar użytkownika
Panzerjager44
-#OCT
 
Posty: 1356
Zdjęcia: 157
Dołączył(a): 4 lip 2009, o 17:06
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 258
Otrzymał podziękowań: 142

Postprzez 77maka77 » 9 cze 2011, o 14:31

eeee jakiś stempel nie wyrażny . Pewnie fałszywka ................. ( żartuje )

GRATULACJE !!!!
Avatar użytkownika
77maka77
Stały Bywalec
 
Posty: 401
Zdjęcia: 52
Dołączył(a): 1 kwi 2010, o 10:02
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 65
Otrzymał podziękowań: 62

Postprzez wiktorioss » 9 cze 2011, o 15:32

Publiczny zakład zdrowotny?? :D ja wiem że rower to samo zdrowie, ale żeby zaraz publiczny? To kiedy wypłata ile? i ilu pacjentów moge dziennie przyjmować? :P
wiktorioss
Stały Bywalec
 
Posty: 126
Dołączył(a): 20 sie 2009, o 16:28
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 8
Otrzymał podziękowań: 10

Postprzez swieczkos » 9 cze 2011, o 21:43

Również przyłączam się do gratulacji. Widzę, że chce wam się cokolwiek robić i to się chwali :)
swieczkos
Początkujący
 
Posty: 20
Dołączył(a): 4 cze 2011, o 10:08
Lokalizacja: Czarnowiec
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Postprzez wiktorioss » 12 cze 2011, o 18:01

dobra to teraz może by tak stał się oficjalnym członkiem "stowarzyszenia"?
wiktorioss
Stały Bywalec
 
Posty: 126
Dołączył(a): 20 sie 2009, o 16:28
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 8
Otrzymał podziękowań: 10

Postprzez Panzerjager44 » 12 cze 2011, o 18:52

Witamy w drużynie :)
Formalności na pierwszym walnym zebraniu.
Life is too short to ride a shit bike
Avatar użytkownika
Panzerjager44
-#OCT
 
Posty: 1356
Zdjęcia: 157
Dołączył(a): 4 lip 2009, o 17:06
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 258
Otrzymał podziękowań: 142

Postprzez Piaskowa Wiedźma » 13 cze 2011, o 11:15

Patrzę z boku, czytam i słucham rozmów w środowisku rowerowym.
Dlatego mam pytania.

Czy jeszcze istnieje drużyna Ostrołęka Cycling Team ?
Czy papierek tworzy drużynę ?

Co można zaobserwować.
Pięciu zawodników, którzy startują, reprezentują nazwę OCT.
Napisałam "nazwę" bo ducha i szkieletu drużyny nie ma.
Na forum można zauważyć wąskie grono osób, które kibicuje i wspiera startujących zawodników, ale w tym gronie nie widać pomysłodawcy i szefa stowarzyszenia OCT.

Czy on startuje i daje przykład innym do cięższej pracy nad dobrym wizerunkiem drużyny ?
Czy informuje zawodników o najbliższych planach stowarzyszenia ?
Czy interesuje się tym jakie potrzeby i plany mają aktywni zawodnicy ?
Czy szanuje resztę członków stowarzyszenia, czy może z nich śmieje ?

W ostatnich dniach można było zauważyć pewną aktywność z jego strony, ale czy to wystarczy ?
Gdzie są sponsorzy, bo ci z którymi dawno, dawno temu rozmawiał nie mają o nim dobrego zdania ?

Czy warto było rozbijać i konfliktować aktywną drużynę AG bez limitu Ostrołęka i okolice ?

I ostatnie pytanie.
Czy odpowie na te pytania, czy może szybko zamknie ten temat co jak można zauważyć jest zwyczajem ?
Dzika, zła i brzydka.
Avatar użytkownika
Piaskowa Wiedźma
Nowy
 
Posty: 11
Dołączył(a): 13 cze 2011, o 09:35
Lokalizacja: Ostrołęka Stacja
Podziękował: 4
Otrzymał podziękowań: 1

Postprzez Panzerjager44 » 13 cze 2011, o 13:34

Masz zupełną racje że nie paierki tworza drużynę, nie tworzy jej także prezes, a ludzie którzy do niej przynależą. Rzeczywiscie ostatnio była mniejsza aktywnośc bo czekalismy na ten prezentowany wyżej papierek, który jakies tam znaczenie jednak ma. Co dotego że nie startuje to nie wydaj mi sie to warunkiem koniecznym. W miare możliwości aktywnie uczestnicze w tym co sie dzieje w środowisku rowerowym, np: wyjazd na Kaszebe Rundę, ale tak jak u każdego moje życie nie kręci się tylko wokół jeżdżenia i nie zawsze na wszystko jest czas.
Co do planów i działalności to zwykle wszystko omawialismy na spotkaniach, bo rozmowy na forum niejednokrotnie prowadziły nas do nieporozumień itp. Nie jestm też w stanie na bieżąco za każdym razem telefonować do wszystkich członków stowarzyszenia. Natomiast każdy kto jest zainteresowany świeżymi wiadomościami może zadzwonić do mnie :)
Z tego co pamietam to rozmawialismy tylko z jednym sponsorem. Wycofał się on jednak ze sponosorowania naszej drużyny. Nie wiem czy ma o mnie złe zdanie, ale jakos informacją z drugiej ręki się nie przejmuję.
Co do rozbijania i konfliktowania AG to każdy przystapił do stowarzyszenia dobrowolnie. Staralismy sie żeby konflikty nie nastapiły i w sumie to pierwsza informacja jaka do mnie dotarła że powstanie OCT spowodowało jakieś konflikty.

Jeśli ktoś ma inne uwagi to piszcie, bo może osób którym sie kształt stowarzyszenia nie podoba jest więcej. Jeżeli będzie sporo głosów że nie idzie tak jak potrzeba to prezesa zawsze mozna zmienić. Początek już zrobiony więc szkoda by było to zaprzepaścić. Przynajm,niej mnie sie tak wydaje. Pisze tez tak z tego powodu,że brak jakiegos dobrego słowa w tym temacie ze strony niektórych był dla mnie znaczący i zarazem bardzo przykry.
Life is too short to ride a shit bike
Avatar użytkownika
Panzerjager44
-#OCT
 
Posty: 1356
Zdjęcia: 157
Dołączył(a): 4 lip 2009, o 17:06
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 258
Otrzymał podziękowań: 142

Postprzez wiktorioss » 13 cze 2011, o 16:13

powiem po cichu że i ja zaczynam potajemne rozmowy z pewnym sponsorem (ogólnopolska firma która chetnie rozdaje pieniądze) w najbliższym czasie planuję spotkanie w tej sprawie z przedstawicielem sponsora aby uzgodnić ich możliwości, nasze potrzeby i warunki współpracy. a co do samego stowarzyszenia to ledwo je poznałem a już jestem zadowolony z jego działalności, przykład: wspomniana wyżej Kaszebe Runda.
wiktorioss
Stały Bywalec
 
Posty: 126
Dołączył(a): 20 sie 2009, o 16:28
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 8
Otrzymał podziękowań: 10

Postprzez 77maka77 » 13 cze 2011, o 20:56

Piaskowa Wiedźma napisał(a):Patrzę z boku, czytam i słucham rozmów w środowisku rowerowym.
?



Gdzie są sponsorzy, bo ci z którymi dawno, dawno temu rozmawiał nie mają o nim dobrego zdania ?

Czy warto było rozbijać i konfliktować aktywną drużynę AG bez limitu Ostrołęka i okolice ?



Jako członek AG bez limitu Ostrołęka i okolice nie zgadzam się ze stwierdzeniem iż AG zostało rozbite. Każdy dorosły człowiek decyduje o sobie sam. Mi równiez zostało zaproponowane członkowstwo w OCT jednak pozostałem w AG.Chyba nikt nikogo do niczego nie zmuszał?? Bo jeśli ma Pani informacje że ktoś grożbą , podstępem lub przymusem kogoś wcielił do OCT to może warto powiadomić prokuraturę ?? Podczas ostatniego startu w Półmaratonie Kurpiowskim razem z innymi członkami AG bez limitu jakoś nie odczuwałem tego rozbicia.Wręcz przeciwnie - świetnie się bawiłem w gronie bardziej doświadczonych zawodników z AG. Pisze Pani że patrzy i słucha ........... cóż ma Pani zatem całkiem dobry wzrok i słuch z tego wynika. Jeśli przez " rozbicie" ma Pani na myśli starty w Mazovia MTB to rzeczywiście mimo iż pozostaje członkiem AG na Mazovia będę startował w drużynie Goggle active pro eyewear z uwagi na to że w AG nie ma chyba wystarczającej ilości zawodników aby zbierać punkty . Sam lider AG startuje w drużynie OCT więc ja nie będę się wygłupiał.

Odnośnie sponsoringu to znam osobiście jednego i to sporego sponsora z którym rozmawiał Panzerjager44 .Rozmawiałem z tym sponsorem osobiście i nie potwierdzam tego o czym Pani pisze. Początek współpracy zapowiada się ciekawie tylko musi być to współpraca dwustronna a to wymaga zaangażowania całej grupy . No ale nie czuje się kompetentny aby pisać o szczegółach.

Pozdrawiam Panią serdecznie.
Avatar użytkownika
77maka77
Stały Bywalec
 
Posty: 401
Zdjęcia: 52
Dołączył(a): 1 kwi 2010, o 10:02
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 65
Otrzymał podziękowań: 62


Powrót do Ostrołęka Cycling Team

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron