[25.04.2010] Niedzielny rajd rowerowy
Rajd rowerowy z okazji "Dnia Ziemi". Ciekawa wycieczka dla dzieci i rodziców
W związku z licznymi prośbami ostrołęckich rowerzystów, wspólnie ze Stowarzyszeniem "Ekomena", organizujemy rajd rowerowy.
Do udziału zapraszamy zarówno dzieci z rodzicami, jak i młodzież. Do przejechania jest zaledwie 20 km (łącznie w obie strony). Zaplanowaliśmy także około godzinny odpoczynek przy ognisku w pobliżu zbiornika wodnego. Na razie trasa pozostaje tajemnicą. Informujemy jednak, iż trasa jest w całości pokryta asfaltem, mało uczęszczana przez samochody, a do granic miasta rajd będzie pilotował nas policyjny radiowóz. Uczestnicy otrzymają także specjalne odblaskowe kamizelki.
Prosimy o zabranie ze sobą kiełbasek na ognisko. W czasie odpoczynku rozdawać będziemy za darmo napoje gazowane oraz wodę.
Zbiórka rowerzystów w niedzielę (25 kwietnia) o godz. 10.30 przed sceną przy "Handlowcu".
Planowany powrót około godz. 14.00.
Więcej szczegółów na stronie moja-ostroleka.pl :
http://www.moja-ostroleka.pl/rajd-rower ... 073,5.html
Przy organizacji tego rajdu sporo sie namęczył
Nasz kolega czyli krulik25
Nawet udało mu sie zakopać własnym samochodem aby wyznaczyć trasę.
Ta przygoda wybiła mu z głowy pomysły aby trasa rajdu nie biegła po drogach bitumicznych
.
Kto więc nie jedzie na zawody MTB do Zgierza, nie startuje też w Czarnowcu oraz nie ma pomysłu na niedzielę może przyjechać na rajd.
Jeżeli trasa będzie za krótka to można nie wracać z całą grupą lecz przedłużyć wycieczkę.
