suplementy, napoje nergetyczne, batoniki i tubki, co dają?

Powrót do Zdrowie



Porady i informacje na temat zdrowia

Postprzez jojas » 10 sie 2011, o 18:01

Przepraszam ale mam pytanie : dlaczego jeździcie na rowerach? Jeżeli jak ja, dla przyjemności to problem co się pije jest nieistotny, aby było to smaczne i nazywało się piwo, jeżeli dla wyników to powinniście zacząć trenować znacznie wcześniej. Jeżeli radochę daje Wam zajmowanie dobrych miejsc w zawodach to pragnę co poniektórym uświadomić, że dobre miejsce jest tylko jedno (dla kobiet i jedno dla chłopów) i to w klasyfikacji ogólnej.
jojas
Stały Bywalec
 
Posty: 1363
Zdjęcia: 837
Dołączył(a): 15 maja 2010, o 00:00
Lokalizacja: Ostrołeka
Podziękował: 110
Otrzymał podziękowań: 458

Postprzez karolbiegacz » 11 sie 2011, o 08:46

jojas napisał(a):Przepraszam ale mam pytanie : dlaczego jeździcie na rowerach? Jeżeli jak ja, dla przyjemności to problem co się pije jest nieistotny, aby było to smaczne i nazywało się piwo, jeżeli dla wyników to powinniście zacząć trenować znacznie wcześniej. Jeżeli radochę daje Wam zajmowanie dobrych miejsc w zawodach to pragnę co poniektórym uświadomić, że dobre miejsce jest tylko jedno (dla kobiet i jedno dla chłopów) i to w klasyfikacji ogólnej.

dobre :)
Avatar użytkownika
karolbiegacz
-#KK24h
 
Posty: 5113
Zdjęcia: 41
Dołączył(a): 28 lis 2009, o 19:24
Lokalizacja: Czarnowiec
Podziękował: 2095
Otrzymał podziękowań: 813

Postprzez Khaav » 20 cze 2012, o 20:04

Ja leje do biodonu tylko wodę i to kranówe i nigdy nie mialęm problemu z brakiem kopa ;)
Raz kupiłem "black"'a to po nim spać mi sie chciało...
Najlepiej zamiast brać i pić te wszystkie spcyfiki przyjmować witamine D i pić wapno ;) nie łapią skurcze i organizm ma dostarczone składniki potrzebne do ruchu mięśni ;)
Swoją drogą słyszałem że właśnie część kolarzy wozi wapno do picia w bidonach ;)
Khaav
-#KK24h
 
Posty: 513
Dołączył(a): 21 maja 2012, o 18:56
Lokalizacja: Kadzidło
Podziękował: 16
Otrzymał podziękowań: 79

Poprzednia strona

Powrót do Zdrowie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron