Klub Kolarski 24h

Powrót do Ogólne



Ogólne dyskusje na temat klubu

Postprzez Dyżurna Blondi » 14 lut 2013, o 05:30

A co ma wspólnego jakieś nieprzemyślane auto z koszulką? Khaav. Absolutnie nie czujesz mojego problemu. Jeśli koszulka nie jest dopasowana to i nie jest wygodna w eksploatacji. Ja chcę używać koszulkę a nie tylko się w niej wozić.
Na ten moment mam bardzo duże zaległości za które przepraszam ale jak tylko wrócę to nadgonię.
Avatar użytkownika
Dyżurna Blondi
Stały Bywalec
 
Posty: 646
Zdjęcia: 4
Dołączył(a): 3 kwi 2012, o 23:08
Lokalizacja: WWL
Podziękował: 74
Otrzymał podziękowań: 168

Postprzez serav » 15 lut 2013, o 14:37

To nie jest garnitur że musi być szyty na miarę. Przypominam że koszulki sportowe są elastyczne i z reguły jak jest rozmiar za mały to tragedii nie ma bo się rozciągną. A jeśli tak nie uważacie to zróbmy wycieczkę do firmy Quest w celu przymierzenia wszystkich fasonów....
Opieszałość firmy Quest jest koszmarna i nie wiem co zrobić by na bieżąco otrzymywać informacje. Podobno sponsor narzucił tą firmę, ,mam nadzieję że też zapłaci ... Osobiście postawiłem już dawno krzyżyk na tej firmie ... ale niestety muszę znów próbować coś z nią załatwiać ...a na forum trwa przepychanka nad ustaleniem czy koszulka będzie wygodna czy nie... litości..

W tej chwili jesteśmy w ciemnej dupie bo nic nie mamy. Ani logo ani nikt nie pofatygował się z projektem, nie wspomnę że mamy tylko 9 czy 10 podanych rozmiarów. Natomiast mamy dwie strony dyskusji czy koszulka będzie dobrze nosiła ...
serav
-#KK24h
 
Posty: 326
Dołączył(a): 22 mar 2012, o 11:17
Lokalizacja: Nowogród
Podziękował: 62
Otrzymał podziękowań: 191

Postprzez Pijący_mleko » 15 lut 2013, o 14:47

Ja się na tym nie znam ale rozumiem chyba o co chodzi.
Jak były zamawiane stroje w poprzednim sezonie to dziewczyny musiały korzystać z usług krawcowych
by dopasować strój.
Dlatego ta dyskusja wynikła :kwasny:

serav napisał(a):nie wspomnę że mamy tylko 9 czy 10 podanych rozmiarów.


Natura ludzka,
nic łatwo się nie uzyska :)
Iść, ciągle iść, trafiać celnie
W zawianej piaskiem trawy ślad
Być sobą być niepodzielnie
Oczami dziecka mierzyć świat
Iść, ciągle iść w stronę słońca
W stronę słońca aż po horyzontu kres


Redaktor do moich postów by się przydał
Avatar użytkownika
Pijący_mleko
Moderator
 
Posty: 5033
Zdjęcia: 232
Dołączył(a): 5 cze 2009, o 14:57
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 1359
Otrzymał podziękowań: 2187

Postprzez Mkar » 25 lut 2013, o 21:27

Widzę że temat logo jest już zamknięty. Niestety nie mogłem być na zebraniu i głosować, a widząc logo nasuwa mi się jedno pytanie. Logo bardzo mi się podoba. Profesjonalne i zaprojektowane przez grafika. Tylko - i tu moje pytanie - czy grafik projektując znał barwy klubowe, bo jakoś mi się pomarańczowy i niebieski z kolorami klubowymi gryzą. Czy nie mogli byśmy zamienić tych kolorów na klubowe ? Powiecie że loga sponsorów też będą w różnych kolorach. Ok ale na loga sponsorów nie mamy wpływu. Przy naszym logo bądźmy konsekwentni bo się zrobi pstrokato i jarmarcznie. Fakt nasze stroje będą wywoływać uśmiech, ale nie o taki uśmiech nam chodzi :)
Mkar
-#KK24h
 
Posty: 49
Dołączył(a): 25 lut 2013, o 18:06
Lokalizacja: Łomża
Podziękował: 90
Otrzymał podziękowań: 43

Postprzez karolbiegacz » 26 lut 2013, o 06:06

Mkar napisał(a):Widzę że temat logo jest już zamknięty. Niestety nie mogłem być na zebraniu i głosować, a widząc logo nasuwa mi się jedno pytanie. Logo bardzo mi się podoba. Profesjonalne i zaprojektowane przez grafika. Tylko - i tu moje pytanie - czy grafik projektując znał barwy klubowe, bo jakoś mi się pomarańczowy i niebieski z kolorami klubowymi gryzą. Czy nie mogli byśmy zamienić tych kolorów na klubowe ? Powiecie że loga sponsorów też będą w różnych kolorach. Ok ale na loga sponsorów nie mamy wpływu. Przy naszym logo bądźmy konsekwentni bo się zrobi pstrokato i jarmarcznie. Fakt nasze stroje będą wywoływać uśmiech, ale nie o taki uśmiech nam chodzi :)

Ja już pisałem do Krzyśka, że mi jest wszystko jedno :)
Dla mnie ważne jest zadowolenie większości klubowiczów.

Ja osobiście lubię barwy jaskrawe żółty, błękitny, zielony ale przychylam się do decyzji większości i zaakceptowałem już barwy biało-czerwono-czarne.
Co do zmiany barwy kolarza i napisów jestem gotów przyznać wam rację ale pod warunkiem, że bez żadnych zmian konturów (tylko i wyłącznie) kolory.
Trzynaście osób wybrało te logo i nie można tak sobie zmieniać kształtów.

Proponuję aby na potrzeby strojów BIAŁO-CZERWONO-CZARNYCH było logo czerwono-czarne lub czarno czerwone BEZ ŻADNEJ INNEJ ZMIANY !!!

Gdy popatrzymy na loga innych firm to rzeczywiście widzimy dostosowywanie barw do wybranych celów.
Może to i niegłupi pomysł. :)
Avatar użytkownika
karolbiegacz
-#KK24h
 
Posty: 5113
Zdjęcia: 41
Dołączył(a): 28 lis 2009, o 19:24
Lokalizacja: Czarnowiec
Podziękował: 2095
Otrzymał podziękowań: 813

Postprzez Khaav » 26 lut 2013, o 07:45

Co do kolorów loga to ja mam trochę inny pomysł :)

Ponieważ koszulka i tak w wiekoszości na plecach bedzie czarna lub czerwona
to dajmy białe litery <bedą dobrze widoczne na tych tłach
A i opcjonalnie do czarnego "tła" czerwonego rowerzystę i na odwrót
Obrazek
Obrazek
Khaav
-#KK24h
 
Posty: 513
Dołączył(a): 21 maja 2012, o 18:56
Lokalizacja: Kadzidło
Podziękował: 16
Otrzymał podziękowań: 79

Postprzez serav » 26 lut 2013, o 08:50

Czekam na drugi projekt z zaproponowanymi zmianami i przede wszystkim wybranym logo.
serav
-#KK24h
 
Posty: 326
Dołączył(a): 22 mar 2012, o 11:17
Lokalizacja: Nowogród
Podziękował: 62
Otrzymał podziękowań: 191

Postprzez karolbiegacz » 15 mar 2013, o 09:39

Avatar użytkownika
karolbiegacz
-#KK24h
 
Posty: 5113
Zdjęcia: 41
Dołączył(a): 28 lis 2009, o 19:24
Lokalizacja: Czarnowiec
Podziękował: 2095
Otrzymał podziękowań: 813

Postprzez abel » 15 mar 2013, o 14:58

Super!Ciesze się że klub powstał ;)
Avatar użytkownika
abel
-#KK24h
 
Posty: 89
Dołączył(a): 27 mar 2012, o 15:18
Lokalizacja: Laskowiec
Podziękował: 109
Otrzymał podziękowań: 53

Postprzez Wojtek » 16 mar 2013, o 20:12

Miło że w końcu ktoś zauważył moje ciągłe nękanie was pytaniami o "kolarstwo z dawnych lat" : ))
i wcale nie chce mi się wymiotować :P
if you always do what you have always done,
you will always get what you always got.
Avatar użytkownika
Wojtek
Stały Bywalec
 
Posty: 697
Dołączył(a): 7 lip 2010, o 16:05
Lokalizacja: czerwin
Podziękował: 426
Otrzymał podziękowań: 132

Poprzednia strona

Powrót do Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron