[07.03.2010] Wycieczka forumowiczów Zamość (miały być Piski)

Powrót do Relacje



Tutaj zdajemy relacje z naszych wycieczek

[07.03.2010] Wycieczka forumowiczów Zamość (miały być Piski)

Postprzez Panzerjager44 » 7 mar 2010, o 18:18

Nie wiem czy mogę nazwać to wycieczką forumowiczów, ale niech będzie. :)
Zanim wybiła godzina 10.00 w niedzielę co jakiś czas dzwonił do mnie telefon z informacja, że kolejny uczestnik nie da rady i niestety będzie nieobecny. W końcu w niedziele o 9.30 zostało nas tylko dwóch ja (Panzerjager) i Michał (sportowiec). Ponieważ z całej listy startowej zostało nas tylko dwóch, postanowiliśmy dać sobie spokój z placem Bema i ustaloną wcześniej trasą. Po zaopatrzeniu się w dwie szosówki ruszyliśmy w kierunku, który każdy z nas lubi, czyli w stronę Makowa Mazowieckiego.
Mieliśmy ambitny plan żeby dojechać do samego Makowa. Skończyło się na trasie:
Ostrołęka - Łazy - Białobrzeg - Przystań - Nowa Wieś - Sypniewo - Zamość - i z powrotem tą samą trasą.
Pierwsza część trasy odbyliśmy w iście lajtowym tempie zajęci rozmową. Na otwartych przestrzeniach trochę dmuchało, szczególnie pod Sypniewem.
Po dojechaniu do Zamościa strzeliliśmy tradycyjną colkę i zdecydowaliśmy o powrocie z powodu dość przejmującego zimna. Szczególnie przynajmniej mi, ale chyba także Michałowi zmarzły ręce. Powrót odbył się szybko i bezproblemowo, a jazdę umilał wiejący nam w plecy wiatr.
Ciekawostką wyjazdu była zalegająca na jezdniach sól. Po przejeździe każdego większego samochodu wzbijały się jej całe tumany. Smak soli w ustach towarzyszył nam przez większość drogi, nie wspomnę o darmowym peelingu twarzy.
Dane wyjazdu:
Odległość - 68,7 km
Czas jazdy - 2 godziny 42 minuty
Prędkość średnia - 25,4 km/h
Life is too short to ride a shit bike
Avatar użytkownika
Panzerjager44
-#OCT
 
Posty: 1356
Zdjęcia: 157
Dołączył(a): 4 lip 2009, o 17:06
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 258
Otrzymał podziękowań: 142

Postprzez sportowiec » 7 mar 2010, o 18:49

nic dodać, nic ująć ;)

co prawda pod Sypniewem bylo znichęcająco zimno, ale większość trasy jechało się dobrze,
a szczegółnie drugą część trasy

(nie zdawałem relacji wcześniej, bo nie chciałem odbierać tej przyjemności panzerjagerowi :P
wiedziałem że się rozpisze)
sportowiec
Stały Bywalec
 
Posty: 101
Dołączył(a): 14 lut 2010, o 18:13
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 11
Otrzymał podziękowań: 10

Postprzez Cineeek » 7 mar 2010, o 19:55

Tak właśnie sobie myślałem, patrząc ze łzami w oczach na termometr, że ruszyliście w stronę Makowa...

Pozdrawiam, oczekując jak najszybszego ocieplenia ;)
liczy się przyjemność z jazdy.
Cineeek
-#OCT
 
Posty: 87
Dołączył(a): 29 lip 2009, o 21:05
Lokalizacja: Ostrołęka, Stacja.
Podziękował: 5
Otrzymał podziękowań: 2


Powrót do Relacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron