Jakich butów do biegania używacie ??

Powrót do Inne



Jakich butów do biegania używacie ??

Postprzez 77maka77 » 30 gru 2011, o 13:41

Jako że bieganie cieszy się coraz większą popularnością jestem ciekaw czy biegający pamietają o bardzo ważnej rzeczy tj Butach do biegania.

Podzielcie się proszę swoim doświadczeniem odnośnie butów biegowych .

1. Jakich butów biegowych używacie ??

2. Co skłoniło was do zakupu akurat tych butów ?Czym się kierowaliście? Cena / Marka / technologie / przypadek / fachowe doradztwo.

3. Czy w sklepie którym kupowaliście buty sprzedawca potrafił wam coś powiedzieć o danym modelu buta do biegania a tym samym dobrać odpowiedni but do waszych potrzeb i do stopy.

4. Jakie są wasze opinie odnośnie posiadanych butów - jak długo wytrzymały , jak z komfortem użytkowania z upływem czasu itp

Czekam na opinie.
Avatar użytkownika
77maka77
Stały Bywalec
 
Posty: 401
Zdjęcia: 52
Dołączył(a): 1 kwi 2010, o 10:02
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 65
Otrzymał podziękowań: 62

Postprzez jojas » 30 gru 2011, o 17:27

Biegam w tym co mam na nogach. Po parkiecie biegam w butach do koszykówki marki Nike, Adidas, Reebok. Kryterium wyboru to stosunek jakości do ceny. A tak na marginesie to robisz badania marketingowe rynku czy co?
jojas
Stały Bywalec
 
Posty: 1363
Zdjęcia: 837
Dołączył(a): 15 maja 2010, o 00:00
Lokalizacja: Ostrołeka
Podziękował: 110
Otrzymał podziękowań: 458

Postprzez karolbiegacz » 31 gru 2011, o 08:01

biegam w takich (jeśli się nie mylę :) nie chce mi się lecieć sprawdzać :))
buty startowe: http://www.asics.pl/running/products/gel-blackhawk-men/

buty treningowe: hi-tec i crivit (z lidla) bardzo dobre buty za taką cenę

w asics`ach przebiegłem swój pierwszy w życiu maraton i mam do nich sentyment, że dzięki nim dotarłem do mety. :)

chciałbym oczywiście biegać w wyższych modelach ... ale cena uniemożliwia kupno droższych butów.

na razie jakiekolwiek buty założę do biegania to i tak jeden paznokieć mi się obciera. Taka budowa stopy :([/code]
Avatar użytkownika
karolbiegacz
-#KK24h
 
Posty: 5113
Zdjęcia: 41
Dołączył(a): 28 lis 2009, o 19:24
Lokalizacja: Czarnowiec
Podziękował: 2095
Otrzymał podziękowań: 813

Postprzez serav » 5 paź 2016, o 09:26

Mam pytanie do biegaczy jakie buty polecacie do biegania w terenie ? Oczywiście aby nie zrujnowały kieszeni ...
serav
-#KK24h
 
Posty: 326
Dołączył(a): 22 mar 2012, o 11:17
Lokalizacja: Nowogród
Podziękował: 62
Otrzymał podziękowań: 191

Postprzez mac ap » 8 paź 2016, o 18:57

Ja buty do biegania z Lidla, kupione za 45zł. Nawet podeszwy mają... Przedtem biegałem w ciężkich butach trekingowych.
mac ap
Stały Bywalec
 
Posty: 272
Zdjęcia: 52
Dołączył(a): 4 paź 2009, o 18:08
Lokalizacja: Łomża
Podziękował: 42
Otrzymał podziękowań: 152

Postprzez JechAnek » 9 paź 2016, o 18:41

Mam pytanie do biegaczy jakie buty polecacie do biegania w terenie ? Oczywiście aby nie zrujnowały kieszeni ...

:) proponuję pozostań przy rowerze bieganie zabija stawy kolanowe - ups... bieganie w byle jakich butach, po byle jakich trasach :) pewne na 101% ale o tym się nie mówi bo sport to zdrowie :)
JechAnek
Stały Bywalec
 
Posty: 263
Dołączył(a): 26 lip 2013, o 10:48
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 840
Otrzymał podziękowań: 204

Postprzez serav » 10 paź 2016, o 08:01

JechAnek napisał(a):
Mam pytanie do biegaczy jakie buty polecacie do biegania w terenie ? Oczywiście aby nie zrujnowały kieszeni ...

:) proponuję pozostań przy rowerze bieganie zabija stawy kolanowe - ups... bieganie w byle jakich butach, po byle jakich trasach :) pewne na 101% ale o tym się nie mówi bo sport to zdrowie :)

Nie zamierzam być biegaczem ;) Ale jak leje drugi tydzień z rzędu to muszę coś robić bo mnie nosi ;) 5km dziennie jeszcze nikogo nie zabiło ;) zwłaszcza po polach czy lesie ;)
serav
-#KK24h
 
Posty: 326
Dołączył(a): 22 mar 2012, o 11:17
Lokalizacja: Nowogród
Podziękował: 62
Otrzymał podziękowań: 191


Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron