Gala Kolarska 2016

Powrót do Ogólne



Ogólne dyskusje na temat klubu

Gala Kolarska 2016

Postprzez karolbiegacz » 30 sty 2017, o 08:16

Gala odbyła się 27.01.2017 w Pensjonacie Wioletta.

Biorąc pod uwagę mój ranking kolarskich imprez zorganizowanych w 2016r. to najbardziej jestem zadowolony z czasówki w Rzekuniu. Wspaniale, że tak dużo ludzi przyjechało - to bardzo motywuje do dalszej pracy. Zawodnicy przyjeżdżający z drugiego końca Polski chwalą naszą organizację – to bardzo cieszy. Wiem, że są obszary gdzie nie wszystko wychodzi jak należy ale staram się słuchać uczestników i poprawiać co można tak aby zawodnicy byli jeszcze bardziej usatysfakcjonowani. Bardzo miłe akcenty np: "maszyna losująca" od Ewa Paweł Parzychowscy była wspaniałym zaskoczeniem, że mamy tak fajnych przyjaciół. Wszystkie filmy realizowane przez to kolarskie małżeństwo to znakomita wizytówka imprez przez nas organizowanych pod nazwą Kurpie MTB. Zaproszenia dobrych zawodników i polecanie naszych wyścigów Klub Kolarski 24h przez Kazimierz Niewiarowski z Przasnysza też sprawia wielką radość, bo pokazuje, że praca, którą wkładamy w organizację nie idzie na marne.
Chcę wyróżnić trzech najbardziej zasłużonych w pracę na rzecz klubu członków: Paweł Niedbała, Mariusz Rynkiewicz i Michał Gawek. To ludzie, którzy pomagają bezinteresownie i pilnują mnie jednocześnie abym czegoś nie spartolił :) Choć prawdę mówiąc takim prawdziwym „stróżem” tego co wolno a czego nie lub co wypada jest bezapelacyjnie Pijący_mleko, który zarazem jako nasz klubowy fotograf i redaktor daje kibicom relacje fotograficzne w postaci tysięcy zdjęć. Pijący_mleko jest także kronikarzem historii ostrołęckiego kolarstwa, które zaczęliśmy gromadzić właśnie w roku ubiegłym. Mamy już małą kolekcję historycznych zdjęć z wyścigów kolarskich w latach 60-tych, 70-tych i 80-tych XX wieku. Do oglądania odsyłam na naszą stronę KK24h.pl.


Praca klubowiczów i zaangażowanie w kolarstwo Paweł Niedbała jest kolejnym czynnikiem, który nie pozwala się poddawać w dotychczasowych i przyszłych działaniach. Pawła WSC (Wiejski Szosowy Czwartek) - tak Pawła, bo On to wymyślił i doprowadził do realizacji, okazał się, sukcesem sezonu 2016 na szosie. Łącznie ok. 50 osób ścigało się na szosie a niepokonanym sprinterem okazał się Bartosz Jechanowski, - pozostali uczestnicy WSC Kacper Szabłowski, Arkadiusz Jechanowski, Michał Gawek, Michal Niegowski, Marta Gawek, Krzysztof Serafiński, Wiesław Podeszwa, Maciek Karwowski, Zenon Malinowski, Jarosław Makowiecki, Rafał Urban, Sławomir Niciński, Sławek Niedźwiedzki, Tomek Jarkowski, Marcin Kalinowski, Jarek Kobyliński, Darek Aleksandrowicz, Michał Ciecierski, Andrzej Kowalczyk i wielu innych ścigali się na swoich wypucowanych "szosówkach" po szosach gminy Lelis za co chcemy podziękować Panu Staroście ostrołęckiemu Stanisław Kubeł, i Wójtowi Lelisa Stefan Prusik, którzy przychylnie spojrzeli na dziwaków pędzących na rowerach nie wiadomo po co. Ludzie zwani Iron Men`ami i chyba Iron Women`kami, których w Ostrołęce jest już spora grupa z ogromnym zaskoczeniem ale również wielką satysfakcją wypowiadają się o nauce jazdy w peletonie kolarskim podczas WSC. Najszybsze trzy okrążenia sezonu 2016 - łącznie 57km kolarze pokonali ze średnią prędkością 41km/h. Mamy nadzieję, że w nadchodzącym sezonie 2017 będzie to kolejne wyzwanie dla kolarskiego szosowego peletonu na naszym WSC. Rozwijając temat WSC mieliśmy także sympatyczną sytuację, o której pisały sporo lokalne media - przyniosło nam to dużo głosów sympatii i zmotywowało jeszcze nie zdecydowanych rowerzystów do przyłączenia się,do tej inicjatywy – dziękujemy.

Praca Pawła Niedbały nie kończy się na WSC ale ogrom roboty przy "Dąbrówce" na wyścigu Kurpie MTB jest również zauważalny. Przede wszystkim nie słyszeliśmy od startujących zawodników żadnych głosów, że: "kije dziobią w oczy" lub "walą po kasku" albo "trasa była nie posprzątana" choć często zdarzało się pokonywać singel tracki na naszych trasach a porównując inne cykle gdzie zupełnie Organizator nie dba o takie szczegóły tym bardziej jesteśmy z tej pracy dumni. Po kilku latach organizacji imprez (od 2008r.) cenię bardzo taką pomoc, bo uwierzcie, że jednostka "tzw. Organizator" występuje w wielu publikacjach prasowych i internetowych jako jedna osoba ale za tą osobą jest wielu wspaniałych przyjaciół, którzy bezinteresownie chcą pomóc uczynić imprezy jeszcze lepszymi - może już o tym pisałem?

Jeśli można jeszcze zabrać trochę czasu to kolejna grupa, która bezapelacyjnie zasługuje na wielkie podziękowania to WOLONTARIUSZE ! Długo trzeba byłoby wymieniać ich nazwiska choć w 2016r zorganizowaliśmy tylko 5 imprez to liczebność tych osób może sięgać 20-stu ! Mam nadzieję, że wybaczycie mi, że Was nie wymieniam a wiecie o kim chcę przypomnieć. Dziękuję serdecznie za Wasze serce do kolarstwa.

SPONSORZY Biuro Podróży "Gabriella-Travel", JBB w Łysych, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Wies-Mar, Alu-Expert, Cuba Libre, Ergo Hestia, Best-Office spółka jawna, Darex, IzBud, Agro-Metal, Inter-Bud-Pol, XtremeSport, oraz samorządy: Powiat ostrołęcki, gmina Olszewo-Borki, gmina Rzekuń, gmina Łyse, gmina Lelis, Miasto Ostrołęka, Nadleśnictwo Ostrołęka, Nadleśnictwo Myszyniec dołożyli do rozwoju kolarstwa w Ostrołęce swą duszę i niemałe pieniądze ważne do realizacji naszych celów statutowych. Przepraszam, że na tej liście nie ma wszystkich lecz lista jest również spora a sponsorzy z sezonu 2016 są po raz kolejny najlepszymi przyjaciółmi kolarzy. Strażacy z Dobrołęki, Olszewa-Borek, Łysych, Dąbrówki znakomicie zabezpieczali nasze imprezy za co gorąco dziękujemy.
Kolarze to dobrzy ludzie i warto w nich inwestować.

Media lokalne będące naszym pośrednikiem przekazu do czytelnika/kibica zasługują również na podziękowania, bo co wiedziałby zwykły Piotr Kowalski gdyby nie eOstroleka, SPORTowa Ostrołęka, Moja-Ostrołęka, Rozmaitości Ostrołęckie, Radio Oko, Tygodnik ostrołęcki i startujący ze sportową mocą portal Info-Ostroleka.pl. Pod tymi nazwami kryją się konkretni ludzie: Arkadiusz Dobkowski, Michał Kowalczyk, Anna Siudak i Klaudia Baczewska – dziękuję, że chcecie poprawiać w publikacjach moje bazgroły :)

Dziękuję serdecznie Zarządowi Klubu Kolarskiego 24h za zaangażowanie w minionym sezonie: Michał Gawek, Krzysztof Modzelewki i Elżbieta Podeszwa.

Gratuluję wszystkim zawodnikom osiągniętych wyników sportowych w sezonie 2016 - kolarskich i biegowych!

W sezonie 2017 postaramy się zdobyć najwyższe laury..., na jakie będzie nas stać.
Obiecuję, że będziemy się starać !
Składam podziękowania wszystkim za kolejny dobry sezon 2016!
…............................................................
Dziękuję serdecznie członkom Klubu Kolarskiego 24h, za wymarzony prezent kolarski, który otrzymałem podczas uroczystej Gali Kolarskiej 27.01.2017 w „kolarskim” Pensjonacie Wioletta Państwa Wioletty i Stanisława Kryszpin. Jesteście wspaniali !

Marek Karczewski

Zdjęcia z Gali na fejsie: https://www.facebook.com/KK24h/photos/? ... 0549872208
Obrazek
Avatar użytkownika
karolbiegacz
-#KK24h
 
Posty: 5113
Zdjęcia: 41
Dołączył(a): 28 lis 2009, o 19:24
Lokalizacja: Czarnowiec
Podziękował: 2095
Otrzymał podziękowań: 813

Powrót do Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron