Ostrołęka - Białobrzeg Dalszy (okolice) MTB

Powrót do 25 - 50 km



Ostrołęka - Białobrzeg Dalszy (okolice) MTB

Postprzez sportowiec » 14 kwi 2010, o 21:23

Obrazek

jedna z moich ulubionych tras,
Od 13,5km można się już pogubić samemu(ja mam trasę w małym palcu i ciągle ją ulepszam :) ) jadąc pierwszy raz na tej trasie raczej wybiera się głowne drogi, a tu chodzi o to, że im głębiej w ciemny las tym ciekawszy teren!!!
sportowiec
Stały Bywalec
 
Posty: 101
Dołączył(a): 14 lut 2010, o 18:13
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 11
Otrzymał podziękowań: 10

Postprzez witowy » 2 cze 2010, o 19:43

W Białobrzegu Bliższym można skręcić w prawo przez most na omulwi i zaraz za zakolem skręcić w lewo przy krzyżu do przysiółka Zarzecze. Początkowo żwirówka potem polna droga wyprowadza na łąki do starego krzyża po lewej, za którym skręcamy w lewo i przez mostek na Omulwi dojeżdżamy do asfaltu w Białobrzegu Dalszym. Jadąc dalej w kierunku Przystani parę domów i przystanek po lewej w lesie. Na przeciwko przystanku jest droga do mostu na Omulwi w miejscu dawnego młyna na rzece. Całkiem blisko od przystanku może ze 200-300 metrów. Można też do tego mostu dojechać z drugiej strony przez wspomniane wcześniej Zarzecze ale to dróżki przez las i trudno mi wytłumaczyć które wybrać. Ja jechałem na wyczucie zwiedzając okolicę :)
witowy
Nowy
 
Posty: 8
Dołączył(a): 27 kwi 2010, o 15:39
Lokalizacja: Nowa Wieś
Podziękował: 1
Otrzymał podziękowań: 0


Powrót do 25 - 50 km

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron