wyniki:
Czarnowiec, 25.04.2010
Komunikat końcowy III biegu AG bez limitu Ostrołęka i okolice
Dystans 10 km
Wystartowało 56 zawodników / ukończyło 55 zawodników
Panie - 11, Panowie – 45
OPEN
lp Nr
Start Nazwisko Imię Rocznik Miejscowość Kategoria płeć Klasyfikacja OPEN PANIE PANOWIE Czas
BRUTTO
1 334 Zalewski Mateusz 1993 Olszewo Borki M1 M 1 1 35,51
2 310 Świerdzewski Damian 1993 Dzbenin M1 M AG 2 2 35,52
3 306 Wilkowski Mirosław 1964 Ostrołęka M4 M 3 3 37,05
4 342 Tyszka Paweł 1992 Czerwin M1 M 4 4 38,23
5 243.621 Pędzich Waldemar 1961 Szafarczyska M4 M 5 5 40,18
6 324 Dudzic Mirosław 1965 Ostrołęka M4 M 6 6 40,30
7 348 Olszewski Krzysztof 1975 Olszewo Borki M3 M 7 7 40,59
8 315 Grzyb Adam 1992 Ostrołęka M1 M 8 8 40,59
9 319 Zabielski Miłosz 1996 Nowa Wieś GM M G 9 9 41,27
10 300 Kołakowski Jacek 1968 Rzekuń M4 M AG 10 10 41,50
11 343 Janczewski Karol 1977 Ostrołęka M3 M 11 11 42,38
12 320 Zabielski Dawid 1996 Nowa Wieś GM M G 12 12 44,00
13 318 Suchcicki Alan 1996 Nowa Wieś GM M G 13 13 44,01
14 344 Stolarczyk Tomasz 1977 Ostrołęka M3 M 14 14 44,15
15 341 Lipski Paweł 1993 Ostrołęka M1 M 15 15 44,46
16 340 Głosek Robert 1970 Wojciechowice M4 M AG 16 16 45,47
17 311 Dudziec Marcin 1990 Jawory Stare M2 M 17 17 45,48
18 350 Zaurski Piotr 1973 Ostrołęka M4 M 18 18 45,51
19 322 Białobrzeski Witold 1950 Ostrołęka M4 M 19 19 45,52
20 345 Bocianiak Robert 1977 Ostrołęka M3 M 20 20 46,01
21 333 Saj Sławomir 1969 Ostrołęka M4 M AG 21 21 46,32
22 302 Kołakowski Bartosz 1992 Rzekuń M1 M AG 22 22 47,22
23 332 Pochopień Witold 1965 Ostrołęka M4 M AG 23 23 48,18
24 13 Karczewski Marek 1966 Czarnowiec M4 M AG 24 24 48,27
25 305 Maciejewski Paweł 1972 Ostrołęka M3 M AG 25 25 48,53
26 329 Olbryś Eliza 1990 Dzbenin K2 K 26 1 49,11
27 328 Pianka Krzysztof 1959 Kleosin M4 M 27 26 49,13
28 314 Korolczuk Henryk 1956 Łomża M4 M 28 27 49,46
29 326 Pachucki Piotr 1978 Ostrołęka M3 M 29 28 51,20
30 336 Siemiątkowski Norbert 1974 Rzekuń M3 M 30 29 51,21
31 338 Kaliszewski Piotr 1994 Ostrołęka GM M G 31 30 51,34
32 337 Kobuszewski Marcin 1994 Ostrołęka GM M G/AG 32 31 51,48
33 323 Juchniewicz Stanisław 1952 Ostrołęka M4 M 33 32 52,05
34 335 Rybicki Sławomir 1970 Rzekuń M4 M 34 33 52,06
35 321 Mierzejewski Jan 1947 Ostrołęka M4 M 35 34 52,08
36 339 Luma Arkadiusz 1976 Ostrołęka M3 M 36 35 53,13
37 301 Kołakowska Katarzyna 1991 Rzekuń K1 K AG 37 2 53,14
38 304 Maciejewska Klaudia 1995 Ostrołęka GK K G/AG 38 3 53,52
39 325 Plaga Adam 1973 Ostrołęka M3 M 39 36 54,40
40 353 Kubeł Jędrzej 1996 Ostrołęka GM M G 40 37 54,42
41 330 Jezierski Andrzej 1955 Olszewo Borki M4 M 41 38 54,52
42 331 Więckowski Tadeusz 1953 Olszewo Borki M4 M 42 39 54,54
43 352 Mierzejewski Krzysztof 1960 Olszewo-Borki M4 M 43 40 54,54
44 347 Rybicki Jarosław 1975 Rzekuń M3 M 44 41 55,06
45 349 Rypina Dorota 1967 Ostrołęka K3 K AG 45 4 55,09
46 312 Bochenko Edward 1955 Łomża M4 M 46 42 55,09
47 346 Olk Wojciech 1991 Ostrołęka M1 M 47 43 55,26
48 303 Kołakowska Olga 1995 Rzekuń GK K G 48 5 55,26
49 313 Pędzich Marianna 1967 Szafarczyska K3 K 49 6 58,05
50 316 Olszewska Magdalena 1999 Białobiel GK K G 50 7 58,05
51 317 Chełstowska Klaudia 1998 Białobiel GK K G 51 8 58,05
52 327 Pianka Bożenna 1963 Kleosin K3 K 52 9 1,00,00
53 307 Bobryk Anna 1993 Łosice K1 K 53 10 44 1,04,53
54 308 Bobryk Kinga 1995 Łosice GK K G 54 11 45 1,06,23
55 309 Bobryk Zenon 1957 Łosice M4 M 55 46 1,06,24
56 354 Szczubełek Mateusz 1994 Rzekuń GM M NU
KLASYFIKACJA WIEKOWA
miejsce Nr
Start Nazwisko Imię Rocznik Miejscowość Kategoria płeć Klasyfikacja OPEN PANIE PANOWIE
Gimnazjum DZIEWCZĘTA
1 304 Maciejewska Klaudia 1995 Ostrołęka GK K G/AG 38 3
2 303 Kołakowska Olga 1995 Rzekuń GK K G 48 5
3 316 Olszewska Magdalena 1999 Białobiel GK K G 50 7
Gimnazjum CHŁOPCY
1 319 Zabielski Miłosz 1996 Nowa Wieś GM M G 9 9
2 320 Zabielski Dawid 1996 Nowa Wieś GM M G 12 12
3 318 Suchcicki Alan 1996 Nowa Wieś GM M G 13 13
PANIE do 19 LAT
1 301 Kołakowska Katarzyna 1991 Rzekuń K1 K AG 37 2
2 307 Bobryk Anna 1993 Łosice K1 K 53 10 44
PANIE 20 – 29 LAT
1 329 Olbryś Eliza 1990 Dzbenin K2 K 26 1
PANIE pow. 30 LAT
1 349 Rypina Dorota 1967 Ostrołęka K3 K AG 45 4
2 313 Pędzich Marianna 1967 Szafarczyska K3 K 49 6
3 327 Pianka Bożenna 1963 Kleosin K3 K 52 9
PANOWIE 17 – 19 LAT
1 334 Zalewski Mateusz 1993 Olszewo Borki M1 M 1 1
2 310 Świerdzewski Damian 1993 Dzbenin M1 M AG 2 2
3 342 Tyszka Paweł 1992 Czerwin M1 M 4 4
PANOWIE 20-29 LAT
1 311 Dudziec Marcin 1990 Jawory Stare M2 M 17 17
PANOWIE 30 – 39 LAT
1 348 Olszewski Krzysztof 1975 Olszewo Borki M3 M 7 7
2 343 Janczewski Karol 1977 Ostrołęka M3 M 11 11
3 344 Stolarczyk Tomasz 1977 Ostrołęka M3 M 14 14
PANOWIE pow. 40 LAT
1 306 Wilkowski Mirosław 1964 Ostrołęka M4 M 3 3
2 243.621 Pędzich Waldemar 1961 Szafarczyska M4 M 5 5
3 324 Dudzic Mirosław 1965 Ostrołęka M4 M 6 6
NAJSZYBSZY zawodnik RZEKUNIA
1 300 Kołakowski Jacek 1968 Rzekuń M4 M AG 10 10
NAJSZYBSZY zawodnik AG bez limitu Ostrołęka i okolice
1 310 Świerdzewski Damian 1993 Dzbenin M1 M AG 2 2
NAJSTARSZY zawodnik
1 321 Mierzejewski Jan 1947 Ostrołęka M4 M 35 34
Wręczono PUCHARY DLA NAJSZYBSZEJ PANI (Katarzyna Kołakowska – Rzekuń)
oraz najszybszego PANA (Andrzej Jezierski - Olszewo-Borki), którzy posiadają telefon komórkowy
w sieci PLAY, ufundowane przez Pana Filipa Wasińskiego
UWAGA NR 243,621 TO REKORD POLSKI W BIEGU 24-GODZINNYM (2008r.)
Opracował: Marek Karczewski Zatwierdził: Sławomir Saj Sędzia Główny
Jacek Kołakowski Ryszard Mikulski
Witold Pochopień
artykuł z TO:
http://www.to.com.pl/apps/pbcs.dll/arti ... /262829502
z MO:
http://www.moja-ostroleka.pl/pobiegli-b ... komentarze
zdjęcia:
http://picasaweb.google.com/karolbiegac ... 4201010km#
na MO:
http://www.galeria.moja-ostroleka.pl/th ... album=1520
---
z zaproszonych rowerzystów / kolarzy pojawił się tylko Pijący_mleko
Dziękuję bardzo Pijącemu za pomoc
W takich chwilach każda ręka jest pomocna.
Dzięki.