Nowa drużyna - Ostrołęcka Grupa Rowerowa

Powrót do Ostrołęka Cycling Team



Nowa drużyna - Ostrołęcka Grupa Rowerowa

Postprzez Panzerjager44 » 6 lut 2011, o 22:50

Miło mi jest zakomunikować, że z dniem 6 lutego zaczęła w Ostrołęce działać nowa drużyna kolarska Ostrołęcka Grupa Rowerowa
Wszystkich zainteresowanych wspólnymi treningami, przede wszystkim startami w maratonach i wyścigach, oraz tym którym bliska jest idea stworzenia w Ostrołęce stowarzyszenia rowerowego zachęcam do nawiązania z nami kontaktu.
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 01:00 przez Panzerjager44, łącznie edytowano 2 razy
Life is too short to ride a shit bike
Avatar użytkownika
Panzerjager44
-#OCT
 
Posty: 1356
Zdjęcia: 157
Dołączył(a): 4 lip 2009, o 17:06
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 258
Otrzymał podziękowań: 142

Postprzez jojas » 7 lut 2011, o 18:01

Powodzenia. :)
jojas
Stały Bywalec
 
Posty: 1363
Zdjęcia: 837
Dołączył(a): 15 maja 2010, o 00:00
Lokalizacja: Ostrołeka
Podziękował: 110
Otrzymał podziękowań: 458

Postprzez karolbiegacz » 7 lut 2011, o 22:13

Może to dziwnie zabrzmi ale ten napis wozimy na plecach
np tu: https://picasaweb.google.com/karolbiega ... 9675393538
Osoby, które kupiły koszulki niejednokrotnie nie nacieszyły się nimi.

Ten napis na plecach "Ostrołęka Cycling Team" wymyślaliśmy wspólnie (pamiętamy jak dyskutowaliśmy czy MTB, Szosa, Maruderzy itd.) - zostało "Ostrołęka cycling team"
Zostało to tak napisane ponieważ na koszulkach biegaczy miało być "Ostrołęcka Grupa Biegowa" lub "Ostrołęka Runners Group" - analogicznie do kolarskiej.

Przepraszam, że tak o tym piszę (nie chcąc nikogo urazić bo to delikatna sprawa) ale jeśli Wasza grupa będzie miała na plecech "Ostrołęka Cycling Team" i nasza będzie miała (bo już ma) "Ostrołęka Cycling Team", to nasunie się niezorientowanym pytanie. Czy to jedna grupa?

A może to dobry pomysł i wszyscy będziemy mieli podobne napisy na plecach "Ostrołęka Cycling Team" a dołożycie sobie jakąś dodatkową nazwę w stylu znanych już grup.
Podaję przykłady:
1. Warszawiaky
2. Maruderzy
3. Truchtacz (to nie pasuje :))
4. Huragan
5. Welodrom
6. Narew
itd itp.

Co Panowie z "Nowej Drużyny" na to?
Avatar użytkownika
karolbiegacz
-#KK24h
 
Posty: 5113
Zdjęcia: 41
Dołączył(a): 28 lis 2009, o 19:24
Lokalizacja: Czarnowiec
Podziękował: 2095
Otrzymał podziękowań: 813

Postprzez Panzerjager44 » 7 lut 2011, o 22:50

Nazwa tak jak wspominał wcześniej Mirek jest mocno robocza. Tak więc zmieniamy wszędzie z Ostrołęka Cycling Team na Ostrołęcka Grupa Rowerowa, jeśli bym gdzieś przeoczył na internecie starą nazwę to proszę o wskazanie miejsca.

karolbiegacz napisał(a):Co Panowie z "Nowej Drużyny" na to?
- są już i panie, tylko jeszcze nie zostało to wrzucone do internetu :)
Life is too short to ride a shit bike
Avatar użytkownika
Panzerjager44
-#OCT
 
Posty: 1356
Zdjęcia: 157
Dołączył(a): 4 lip 2009, o 17:06
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 258
Otrzymał podziękowań: 142

Postprzez octane1 » 7 lut 2011, o 22:53

Ok, zmieniamy
Obrazek
Avatar użytkownika
octane1
-#OCT
 
Posty: 353
Zdjęcia: 45
Dołączył(a): 25 paź 2009, o 11:39
Lokalizacja: Offenbach
Podziękował: 31
Otrzymał podziękowań: 72

Re: Nowa drużyna - Ostrołęcka Grupa Rowerowa

Postprzez jojas » 8 lut 2011, o 07:32

Panzerjager44 napisał(a):Miło mi jest zakomunikować, że z dniem 6 lutego zaczęła w Ostrołęce działać nowa drużyna kolarska Ostrołęcka Grupa Rowerowa
Wszystkich zainteresowanych wspólnymi treningami, przede wszystkim startami w maratonach i wyścigach, oraz tym którym bliska jest idea stworzenia w Ostrołęce stowarzyszenia rowerowego zachęcam do nawiązania z nami kontaktu.

Ponieważ jeszcze dzisiaj nie piłem mojej paskudnej kawy to umysł ma przymulony a coś na kształt procesów myślowych w chwili obecnej nie funkcjonuje u mnie, to zadam pytanie, po kiego szwanca powstała nowa grupa? Bo żadnych istotnych różnic nie dostrzegam przynajmniej z wypowiedzi "Panzerjager44". Domyślam się iż grupa ta skupić ma się na aspekcie rywalizacji sportowej? Oczywiście mam na myśli niektóre (piłka rowerowa raczej nie leży w sferze Waszych zainteresowań) sporty związane z rowerem. Innymi słowy interesujące jest dla nowej grupy udział w wszelkiej maści imprezach kończących się tabelą wyników, klasyfikacjami wszelkiej maści. Jeżeli ktoś namawia kogoś do czegoś to fajnie byłoby go poinformować do czego, a nie: chodźta do mnie bedzie fajnie nie wiem co będziem robić ale bedzie fajnie (wiem że przesadziłem), jednym zdaniem z czym do Ludzi (chplera wyszedł mi chyba równoważnik zdania).
jojas
Stały Bywalec
 
Posty: 1363
Zdjęcia: 837
Dołączył(a): 15 maja 2010, o 00:00
Lokalizacja: Ostrołeka
Podziękował: 110
Otrzymał podziękowań: 458

Re: Nowa drużyna - Ostrołęcka Grupa Rowerowa

Postprzez karolbiegacz » 8 lut 2011, o 08:37

jojas napisał(a):
Panzerjager44 napisał(a):Miło mi jest zakomunikować, że z dniem 6 lutego zaczęła w Ostrołęce działać nowa drużyna kolarska Ostrołęcka Grupa Rowerowa
Wszystkich zainteresowanych wspólnymi treningami, przede wszystkim startami w maratonach i wyścigach, oraz tym którym bliska jest idea stworzenia w Ostrołęce stowarzyszenia rowerowego zachęcam do nawiązania z nami kontaktu.

to zadam pytanie, po kiego szwanca powstała nowa grupa?

- to pytanie też mnie nurtowało

Domyślam się iż grupa ta skupić ma się na aspekcie rywalizacji sportowej?

- a AG bez limitu Ostrołęka i okolice na na jakim skupia się aspekcie?

Innymi słowy interesujące jest dla nowej grupy udział w wszelkiej maści imprezach kończących się tabelą wyników, klasyfikacjami wszelkiej maści.

- dokładnie to co robi AG bez limitu...

Jeżeli ktoś namawia kogoś do czegoś to fajnie byłoby go poinformować do czego, a nie: chodźta do mnie bedzie fajnie nie wiem co będziem robić ale bedzie fajnie (wiem że przesadziłem), jednym zdaniem z czym do Ludzi (chplera wyszedł mi chyba równoważnik zdania).

- Ja mam ciągle nadzieję, że to była trochę pochopna decyzja i po krótkim czasie znów będziemy razem.
- W Ostrołęce nie jest potrzebna "bratobójcza" rywalizacja. Jest Nas poprostu za mało aby było stać Ostrołękę na kilka grup kolarskich.
Jak to mówią patriotyczne hasła "W jedności siła".
Hej
Avatar użytkownika
karolbiegacz
-#KK24h
 
Posty: 5113
Zdjęcia: 41
Dołączył(a): 28 lis 2009, o 19:24
Lokalizacja: Czarnowiec
Podziękował: 2095
Otrzymał podziękowań: 813

Postprzez jojas » 8 lut 2011, o 19:34

karolbiegacz odniosłem wrażenie iż pewna grupa Ludzików czuje się lekko niedowartościowana a przecież to oni są solą tej ziemi, rozumiesz walka z własną słabością, dokonywanie niemożliwych wyczynów, ciężka praca, super wyniki, rekordy, świat leży im u stóp bo oni to........... i nie będzą bratać się z tym plebsem zwyczajnych, normalnych cyklistów. Bo oni są stworzeni do celów wyższych, no nie? Nie bójmy się użyć tego określenia oni są supermeny i ....(nie wiem jaki jest żeński odpowiednik), BO ONI TO ELYTA.
W związku z tym czy przedstawicielowi ELYTY Panzerjager44 godność osobista, honor poczucie własnej (odnoszę wrażenie, że dużej) wartości nie pozwala odpowiedzieć na proste w sumie pytanie: Z czym do ludzi? Tłumaczenie: co nowego proponuje nowa grupa.
jojas
Stały Bywalec
 
Posty: 1363
Zdjęcia: 837
Dołączył(a): 15 maja 2010, o 00:00
Lokalizacja: Ostrołeka
Podziękował: 110
Otrzymał podziękowań: 458

Postprzez lostpearl » 8 lut 2011, o 23:26

Klocki Panie jojas :) Na rozładowanie napięcia. Czasem klocek pomaga.
Avatar użytkownika
lostpearl
-#OCT
 
Posty: 560
Zdjęcia: 17
Dołączył(a): 28 sie 2010, o 08:59
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 52
Otrzymał podziękowań: 66

Postprzez Panzerjager44 » 9 lut 2011, o 00:45

Oj Jojas nie przesadzajmy z tym wzburzeniem. W tej chwili jestesmy na etapie organizowania stowarzyszenia i nie zawsze jest czas, żeby po raz któryś z rzędu powtarzać po co to robimy (była o tym mowa na pierwszy spotkaniu na które każdy zainteresowany mógł przyjść), dlatego w pierwszym poście było napisane że jeśli ktoś jest zainteresowany to prosimy o kontakt (w domyśle bezpośredni). Jak tylko wyjdziemy ze stadium organizacji to na pewno będziesz miał dostep do oficjalnej listy celów które chcemy osiągnąć. Troche cierpliwości.
Life is too short to ride a shit bike
Avatar użytkownika
Panzerjager44
-#OCT
 
Posty: 1356
Zdjęcia: 157
Dołączył(a): 4 lip 2009, o 17:06
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 258
Otrzymał podziękowań: 142

Postprzez jojas » 9 lut 2011, o 07:28

Panzerjager44 napisał(a):Oj Jak tylko wyjdziemy ze stadium organizacji to na pewno będziesz miał dostep do oficjalnej listy celów które chcemy osiągnąć. Troche cierpliwości.

Fajnie, nadal nie wiadomo jakie to cele różne od celów AG... będzie realizowała nowa grupa ale wiadomo że cele będą dwojakiego rodzaju:
1 oficjalne
2 nieoficjalne
Skoro odnoszę wrażenie iż odpowiedź na pytanie co nowego proponuje Nowa Grupa (mam opory natury moralnej aby nazwać kogoś Rowerowym Klockiem http://rowerowaostroleka.pl/viewtopic.php?p=6121#6121) to może ktoś mi udzieli odpowiedzi na pytanie czym różni się ZHP od ZHR? Wydawało mi się do tej pory iż podejmuje się jakieś działania aby osiągnąć jakiś cel, czyli w skrócie;
1 co chcę osiągnąć
2 jakimi metodami
3 realizacja.
Jeżeli cele są niezmienione a cel nadal odległy to zmieniamy metody itd. W zaistniałej sytuacji czegoś mi brakuje. Z mojego punktu widzenia wygląda to tak: zadaje pytanie, nie otrzymuje na nie żadnej odpowiedzi, staram się sobie sam na nie odpowiedzieć (zapewne błędnie), dostaje garść dobrych rad ale nie dostaje żadnej odpowiedzi na proste w sumie pytanie. Dziwne.
jojas
Stały Bywalec
 
Posty: 1363
Zdjęcia: 837
Dołączył(a): 15 maja 2010, o 00:00
Lokalizacja: Ostrołeka
Podziękował: 110
Otrzymał podziękowań: 458

Postprzez Panzerjager44 » 9 lut 2011, o 09:18

Chyba sie nie zrozumieliśmy. Cele będą jedne. Chodzi o to, że na forum nie piszę w imieniu całej grupy a tylko od siebie. Jeśli poczekasz to na kolejnym spotkaniu postaramy sie przygotowac wyzej wymieniona liste. Taka specyfika pracy w większej grupie. Proszę też o branie małej poprawki na to że dopiero zaczynamy i docieramy stanowiska, dlatego może mało o naszej grupie na forum, ale z czasem to się oczywiście zmieni.

Jest w przygotowaniu nasza strona internetowa, która nie ruszy z dnia na dzień. Na niej będziesz miał wszystkie informacje.

Odsyłam Cię także do tematu: http://rowerowaostroleka.pl/viewtopic.php?t=585, gdzie masz dyskusje o celach stowarzyszenia i dlaczego realizować nasze cele właśnie w ten sposób.
Life is too short to ride a shit bike
Avatar użytkownika
Panzerjager44
-#OCT
 
Posty: 1356
Zdjęcia: 157
Dołączył(a): 4 lip 2009, o 17:06
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 258
Otrzymał podziękowań: 142

Postprzez jojas » 9 lut 2011, o 16:58

lostpearl napisał(a):Klocki Panie jojas :) Na rozładowanie napięcia. Czasem klocek pomaga.

Przepraszam ale nie zrozumiałem, brak mi znajomości kobiecej logiki. Cóż taki mój feler i brak edukacyjny.
jojas
Stały Bywalec
 
Posty: 1363
Zdjęcia: 837
Dołączył(a): 15 maja 2010, o 00:00
Lokalizacja: Ostrołeka
Podziękował: 110
Otrzymał podziękowań: 458


Powrót do Ostrołęka Cycling Team

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron