Promocja młodych talentów

Powrót do Ostrołęka Cycling Team



Promocja młodych talentów

Postprzez Dyżurna Blondi » 13 sie 2012, o 23:32

Witam.
Mam pytanie do zarządu OCT dotyczące zasad jego funkcjonowania oraz działalności.
Nie jest to tylko i wyłącznie moje pytanie ale wypowiadam się w imieniu większej ilości osób, nie tylko członków OCT ale i kibiców oraz startujących.

Co OCT może zrobić dla promocji oraz wsparcia naszego młodego kolegi Artura?
Czy znalazłyby się fundusze z opłacanych składek na dofinansowanie chociaż kilku brakujących startów w tym sezonie i w tym roku dla Artura Budnego?

Kilku członków oraz kibiców, którzy jak do tej pory pomagają chłopcu jak tylko mogą i na ile mogą nie będą robić tego w nieskończoność.

Prośbę motywuję tym że chłopak poza tym że się stara a nawet bardzo się stara i mu zależy to odnosi faktyczne sukcesy.
Nie tylko staje na pudłach ale i zależy mu na tym by godnie prezentować swoje barwy.
Trzeba byłoby widzieć z jaką dumą krążył na rozgrzewce i po wyścigu w ubraniu flagowym by wiedzieć że warto.
Trzeba być obok by widzieć dumę z jaką prezentował barwy na pudle.
Zasłużył własny struj w firmowych barwach.
Z racji ewentualnych problemów mogących wystąpić z dorobieniem pojedynczego stroju postanowiliśmy aby chociaż w ten sposób wynagrodzić starania młodego kolarza z naszej grupy i umożliwić mu zakończenie sezonu.
A najważniejsze by widać było że docenia się starania kolarzy ciężko pracujących na sukcesy OCT.

Nie znam szczegółów dotyczących zasad działania sponsoringu w OCT ale jeśli składki są wykorzystywane inaczej to z pewnością OCT ma sponsorów i taki drobiazg jak ulgowe opłaty startowe, nie powinien być dla zarządu problemem.

Proszę zarząd o wypowiedzenie się na temat oraz przedstawienie jakie ma oficjalne stanowisko w tej sprawie.
W imieniu grupy:
Edyta.
Na ten moment mam bardzo duże zaległości za które przepraszam ale jak tylko wrócę to nadgonię.
Avatar użytkownika
Dyżurna Blondi
Stały Bywalec
 
Posty: 646
Zdjęcia: 4
Dołączył(a): 3 kwi 2012, o 23:08
Lokalizacja: WWL
Podziękował: 74
Otrzymał podziękowań: 168

Re: Promocja młodych talentów

Postprzez serav » 14 sie 2012, o 07:25

Dyżurna Blondi napisał(a):Witam.
Mam pytanie do zarządu OCT dotyczące zasad jego funkcjonowania oraz działalności.
Nie jest to tylko i wyłącznie moje pytanie ale wypowiadam się w imieniu większej ilości osób, nie tylko członków OCT ale i kibiców oraz startujących.

Co OCT może zrobić dla promocji oraz wsparcia naszego młodego kolegi Artura?
Czy znalazłyby się fundusze z opłacanych składek na dofinansowanie chociaż kilku brakujących startów w tym sezonie i w tym roku dla Artura Budnego?

Kilku członków oraz kibiców, którzy jak do tej pory pomagają chłopcu jak tylko mogą i na ile mogą nie będą robić tego w nieskończoność.

Prośbę motywuję tym że chłopak poza tym że się stara a nawet bardzo się stara i mu zależy to odnosi faktyczne sukcesy.
Nie tylko staje na pudłach ale i zależy mu na tym by godnie prezentować swoje barwy.
Trzeba byłoby widzieć z jaką dumą krążył na rozgrzewce i po wyścigu w ubraniu flagowym by wiedzieć że warto.
Trzeba być obok by widzieć dumę z jaką prezentował barwy na pudle.
Zasłużył własny struj w firmowych barwach.
Z racji ewentualnych problemów mogących wystąpić z dorobieniem pojedynczego stroju postanowiliśmy aby chociaż w ten sposób wynagrodzić starania młodego kolarza z naszej grupy i umożliwić mu zakończenie sezonu.
A najważniejsze by widać było że docenia się starania kolarzy ciężko pracujących na sukcesy OCT.

Nie znam szczegółów dotyczących zasad działania sponsoringu w OCT ale jeśli składki są wykorzystywane inaczej to z pewnością OCT ma sponsorów i taki drobiazg jak ulgowe opłaty startowe, nie powinien być dla zarządu problemem.

Proszę zarząd o wypowiedzenie się na temat oraz przedstawienie jakie ma oficjalne stanowisko w tej sprawie.
W imieniu grupy:
Edyta.


To prawda chłopak ma talent i wolę walki. Ale ten post należałoby wysłać do "prezesów drużyny" na email i mieć nadzieję że odpiszą.
serav
-#KK24h
 
Posty: 326
Dołączył(a): 22 mar 2012, o 11:17
Lokalizacja: Nowogród
Podziękował: 62
Otrzymał podziękowań: 191

Postprzez Dyżurna Blondi » 14 sie 2012, o 09:31

Nie. Ponieważ to nie jest tylko i wyłącznie moja inicjatywa. Maile giną w spamach i innego typu historiach. Telefony są niejako prywatne a niejawne dyskusje olewane. Zarząd do dziś dnia nie dał mi odpowiedzi na pytania dotyczące mojego projektu a projekt był ograniczony czasowo. Zostałam olana kanałami niejawnymi. Daję szansę by w innej sprawie- już mniej prywatnie wypowiedział się w jasny i zrozumiały dla wszystkich sposób.
Na ten moment mam bardzo duże zaległości za które przepraszam ale jak tylko wrócę to nadgonię.
Avatar użytkownika
Dyżurna Blondi
Stały Bywalec
 
Posty: 646
Zdjęcia: 4
Dołączył(a): 3 kwi 2012, o 23:08
Lokalizacja: WWL
Podziękował: 74
Otrzymał podziękowań: 168

Postprzez Dyżurna Blondi » 26 sie 2012, o 14:05

Podnoszę temat !

Najwyższa pora by zarząd OCT udzielił jakiś oficjalnych odpowiedzi.
Jeśli kompetentne osoby do udzielenia odpowiedzi na nasze pytanie do tej pory nie miały czasu by to załatwić wcześniej,
(z powodu np długich przygotowań do zaledwie dwudniowych podbojów Szwecji),
mamy nadzieję, uczynią to po powrocie.
Jeśli nie,
proszone są o to by wskazały właściwą formę kontaktu w celu załatwienia tej sprawy.
Prosimy o podanie formy kontaktu takiego, za jaki zarząd weźmie odpowiedzialność oraz sam również zastosuje do niego.
Sprawnie, szybko ,oficjalnie i bez bez zbędnego przeciągania sprawy w czasie.
Najwyższa pora by ktoś (zarząd) zainteresował się sprawami nie tylko medialnego wizerunku nazwy i loga OCT
ale i samej "drużyny".
Nie tylko ludzi ( członkowie, startujący, nie ma co ukrywać także wolontariusze )
Przecież Ci ludzie są, działają, ciężko pracują na efekty i wizerunek.

Istnieją też ich problemy, potrzeby i nie tylko. (To co związane z ich działalnością w świecie kolarskim.)

W Radzyminie Artur po raz kolejny udowodnił że zasłużył.
Nie tylko na gratulacje, pomoc,wsparcie i szacunek należny młodemu adeptowi kolarstwa ale na potraktowanie go
jako kogoś kto będzie miał wpływ na przyszłość ostrołęckiej drużyny.
Na ten moment mam bardzo duże zaległości za które przepraszam ale jak tylko wrócę to nadgonię.
Avatar użytkownika
Dyżurna Blondi
Stały Bywalec
 
Posty: 646
Zdjęcia: 4
Dołączył(a): 3 kwi 2012, o 23:08
Lokalizacja: WWL
Podziękował: 74
Otrzymał podziękowań: 168

Postprzez octane1 » 26 sie 2012, o 16:30

Jako prawdziwy OCT-anowiec - jedzący krowy, nie pijący mleka, nie rozumiem Twojego mocno napastliwego atakowania zarządu OCT :?: Tym bardziej, że jesteś osobą z zewnątrz :kwasny:

Osoby/Firmy/Instytucje, które chcą wesprzeć Młode Talenty startujące w barwach OCT proszone są o kontakt lub bezpośrednią wpłatę z dopiskiem na jaki cel/zawodnika jest przelana kwota :)

Dane i kontakt:
Stowarzyszenie Rowerowe Ostrołęka Cycling Team

ul. Piłsudskiego 25/27

07-410 Ostrołęka

NIP: 7582346816

REGON: 142988429

Nr konta bankowego 83 2030 0045 1110 0000 0214 0080

tel. 660 49 98 98 /dzwonić nic się nie bać :) /

e-mail: OCT.Ostroleka@gmail.com

Dyżurna Blondi mam nadzieję, że jako osoba tak mocno zaangażowana dasz dobry przykład :D

Pozdrawiam
Mirosław Dziurawiec
Avatar użytkownika
octane1
-#OCT
 
Posty: 353
Zdjęcia: 45
Dołączył(a): 25 paź 2009, o 11:39
Lokalizacja: Offenbach
Podziękował: 31
Otrzymał podziękowań: 72

Postprzez Wojtek » 27 sie 2012, o 05:40

Artur jeździ z nami na zawody, kto może to go zabiera i stara się pomoc. Jest też trenowany i odpowiednio motywowany, wczoraj pomylił trasę tuż przed metą, bo też by wygrał... Na ile możemy tyle mu pomagamy.
if you always do what you have always done,
you will always get what you always got.
Avatar użytkownika
Wojtek
Stały Bywalec
 
Posty: 697
Dołączył(a): 7 lip 2010, o 16:05
Lokalizacja: czerwin
Podziękował: 426
Otrzymał podziękowań: 132

Postprzez jojas » 27 sie 2012, o 06:27

Ostatnio odnoszę wrażenie że Forum zaczyna przypominać tzw. polska arenę polityczną. A to mi się nie podoba. Afer ci u nas dostatek w życiu codziennym i fajnie by było gdyby Forum było od nich wolne. Taka malutka bezaferowa enklawa. Cudne co? :) Wracając jednak do tematu to proponuje aby ci co mogą pomóc innym pomagali z własnej nieprzymuszonej woli. Niech pomagają nie dla chwały i sławy ;) ale dlatego że chcą. Zrozumiałe?
Nie należę ani nie należałem do OCT i nie bardzo rozumiem dlaczego Zarząd OCT miałby mi cokolwiek wyjaśniać, przepraszam wróć. Co upoważnia mnie do żądania wyjaśnień od Zarządu OCT w jakiejkolwiek kwestii? Tym bardziej na forum publicznym.
Reasumując więcej szacunku dla innych, więcej wyrozumiałości i tolerancji dla innych i więcej wymagajmy od siebie.
Życzę miłego dnia :)
jojas
Stały Bywalec
 
Posty: 1363
Zdjęcia: 837
Dołączył(a): 15 maja 2010, o 00:00
Lokalizacja: Ostrołeka
Podziękował: 110
Otrzymał podziękowań: 458

Postprzez Dyżurna Blondi » 28 sie 2012, o 08:01

octane1 napisał(a):Jako prawdziwy OCT-anowiec - jedzący krowy, nie pijący mleka,

Ja też lubię krówki, świnki, kurki baranki i inne zwierzaczki jadać.
Poza tym lubię też je oglądać w naturze, głaskać i podziwiać chociaż nie wszystkie popijam mlekiem bo pijam też kolę.
Chociaż nie bardzo rozumiem co mają wspólnego z tematem.
Wracam do tematu bo to chyba było w ramach rozmów raczej towarzyskich ;) .

octane1 napisał(a): nie rozumiem Twojego mocno napastliwego atakowania zarządu OCT :?: Tym bardziej, że jesteś osobą z zewnątrz :kwasny:

Jeśli rozumiesz to w taki sposób to należałoby napisać w miejsce "twojego", inne słowo, bardziej właściwe: "waszego".
Nie jest to napastliwość, to jest tylko zadanie pytania na które chyba można normalnie odpowiedzieć.
Pytanie zostało zadane we właściwy sposób. Nie upokarza ani nie obraża nikogo. W żadnym wypadku nie jest ono napastliwe.

To pytanie skierowane jest właśnie do zarządu a nie do innych członków i nieczłonków, którzy są bardzo już zaangażowani w temat, jak to wyżej potwierdza Wojtek. Tak będzie do czasu kiedy będzie się dało i nie wiadomo jak długo, więcej już nie mogą zrobić niż do tej pory.
Brak jakiejkolwiek konkretnej odpowiedzi przez tak długi czas jest po prostu irytujący.

octane1 napisał(a):Osoby/Firmy/Instytucje, które chcą wesprzeć Młode Talenty startujące w barwach OCT proszone są o kontakt lub bezpośrednią wpłatę z dopiskiem na jaki cel/zawodnika jest przelana kwota :)

Dane i kontakt:
Stowarzyszenie Rowerowe Ostrołęka Cycling Team

ul. Piłsudskiego 25/27

07-410 Ostrołęka

NIP: 7582346816

REGON: 142988429

Nr konta bankowego 83 2030 0045 1110 0000 0214 0080

tel. 660 49 98 98 /dzwonić nic się nie bać :) /

e-mail: OCT.Ostroleka@gmail.com


Tak. Coś już jest bo nawet takiego zapisu brakuje na stronach OCT a to jest pomocne w zdobywaniu środków finansowych.
To w dalszym ciągu nie jest odpowiedź na zadane pytanie.
Fakt, należałoby umieścić to w łatwo dostępnym miejscu by ewentualni zainteresowani mogli coś zadziałać.

octane1 napisał(a):Dyżurna Blondi mam nadzieję, że jako osoba tak mocno zaangażowana dasz dobry przykład :D

octane1 napisał(a): Tym bardziej, że jesteś osobą z zewnątrz :kwasny:

Tu musisz się zastanowić jakiego przykładu ode mnie oczekujesz.
Oczywiście że jako członek OCT mogę odprowadzać składki.
Skoro nazywasz mnie osobą "mocno zaangażowaną" to proszę, nie mów mi że jestem osobą z zewnątrz. To nie logiczne.



Fajnie się gadało ale to jeszcze nie jest odpowiedź na to pytanie.
Mam rozumieć że jeśli zadam to pytanie mailem na adres: OCT.Ostroleka@gmail.com
to nie zostanę posądzona o napastliwość tylko dostanę sensowną odpowiedź ?



jojas
Czytaj ze zrozumieniem.
Na ten moment mam bardzo duże zaległości za które przepraszam ale jak tylko wrócę to nadgonię.
Avatar użytkownika
Dyżurna Blondi
Stały Bywalec
 
Posty: 646
Zdjęcia: 4
Dołączył(a): 3 kwi 2012, o 23:08
Lokalizacja: WWL
Podziękował: 74
Otrzymał podziękowań: 168

Postprzez Piaskowa Wiedźma » 28 sie 2012, o 13:23

Panie jojas, życie nie jest tak kolorowe, czasami trzeba rozmawiać i na trudne tematy.
A dlaczego trzeba rozmawiać, bo rozwiązywać problemy najlepiej jest przez rozmowę, nie chować śmieci pod dywan.
Ja też jestem z osobą z zewnątrz, jednak stale obserwuję historię Stowarzyszenia, rozmawiam, śledzę wyniki, relacje i zdjęcia zawodników, którzy startują z logo stowarzyszenia. Podziwiam zapał i wyniki osób startujących w zawodach oraz osób, które im towarzyszą, kibicują i wspierają.
O stowarzyszeniu zaś z pozytywach trudno się wypowiadać. Wygląda na to ze w zarządzie OCT są osoby, których sytuacja przerosła. Zamykają trudne tematy, które pojawiają się na forum, przynajmniej to robili, bo ostatnio nikt nie poruszał tematów.
Ile jednak można siedzieć cicho ?

Blondi zadała pytania publicznie, ja zadam kolejne.
Czy zarząd OCT jest przewrażliwiony, łatwo się obraża na najmniejsze słowa krytyki ?
Kiedy ostatnio zarząd wspierał lub przynajmniej kibicował aktywnym członkom ?
Co zarząd robi, by utrzymywać kontakt z pozostałymi członkami ?
Co robi zarząd, by jej członkowie czuli się dumni ze są w stowarzyszeniu ?
Czy jedyna aktywność zarządu, to szpanowanie strojami klubowymi na wycieczkach ?
Czy zarząd dąży swoją działalnością do upadku stowarzyszenia ?
Jeżeli członkowie zarządu nie mają wizji na rozwój stowarzyszenie, nie mają sił na jego prowadzenie to, kiedy zrezygnują i przekażą zarządzanie w ręce osób, które potrafią to robić ?
Może by nareszcie zakończyli tę farsę i oszczędzili innym wstydu ?
Dzika, zła i brzydka.
Avatar użytkownika
Piaskowa Wiedźma
Nowy
 
Posty: 11
Dołączył(a): 13 cze 2011, o 09:35
Lokalizacja: Ostrołęka Stacja
Podziękował: 4
Otrzymał podziękowań: 1

Postprzez jojas » 28 sie 2012, o 16:57

Zapewne się mylę ale ale odnoszę wrażenie że Piaskowa Wiedźma trochę się myli. Dlaczego tak uważam? Ponieważ trochę inaczej to widzę. Postaram się to w przystępny sposób wytłumaczyć. Pozwolę tutaj zacytować listę oskarżeń w formie pytań autorstwa Piaskowej Wiedźmy.
Czy zarząd OCT jest przewrażliwiony, łatwo się obraża na najmniejsze słowa krytyki ?
Kiedy ostatnio zarząd wspierał lub przynajmniej kibicował aktywnym członkom ?
Co zarząd robi, by utrzymywać kontakt z pozostałymi członkami ?
Co robi zarząd, by jej członkowie czuli się dumni ze są w stowarzyszeniu ?
Czy jedyna aktywność zarządu, to szpanowanie strojami klubowymi na wycieczkach ?
Czy zarząd dąży swoją działalnością do upadku stowarzyszenia ?
Jeżeli członkowie zarządu nie mają wizji na rozwój stowarzyszenie, nie mają sił na jego prowadzenie to, kiedy zrezygnują i przekażą zarządzanie w ręce osób, które potrafią to robić ?
Może by nareszcie zakończyli tę farsę i oszczędzili innym wstydu ?

Fajne, urocze i populistyczne zarzuty, może i nawet miałyby jakiś sens gdyby nie jedno małe, malutkie ale. Otóż OCT to nie jest organizacja moloch, liczy około 16-20 członków nie tysięcy lecz jednostek. W tej sytuacji gdzie każdy z każdym się zna, widuje i rozmawia, podział na zarząd i reszta jest dość sztuczny żeby nie powiedzieć wydumany. Tutaj nie ma bo i praktycznie nie może być podziału oni i my. Gdybym się jednak mylił to twierdzę że stowarzyszenie takie nie ma prawa istnieć. Prawdą jest że OCT jak na razie nie jest najprężniej działającą organizacją jaką spotkałem, powiem więcej czasami odnoszę wrażenie że jest dość nieporadna. Jednak czy jest to wina Zarządu? W moim mniemaniu Zarząd ma za zadanie reprezentowanie organizacji na zewnątrz oraz realizację podjętych uchwał. O ile wiem to co jakiś czas odbywają się zebrania OCT (wszystkich chętnych członków) i pewnie prowadzone są rozmowy na pewne tematy (to moje przypuszczenie). O ile nie są to rozmowy o przysłowiowej "dupie Maryni" to powinny skutkować podjęciem pewnych decyzji (uchwał) i w efekcie zaowocować jakimś zapewne chlubnym i wspaniałym efektem. Co jednak ma się dziać gdy owe rozmowy ulegają "rozmydlemiu" i nie są podejmowane żadne wspólne decyzje? Nie jest dobrze gdy w tak małej grupie jeden ogląda się na drugiego aż ten coś zrobi. Oczywiście nie wiem jak naprawdę wygląda sytuacja w OCT, nie należę do tej organizacji, nie śledzę szczegółowo jej uchwał i działań i dlatego ich nie oceniam. W takiej sytuacji postępuje w myśl porzekadła - kibic z dala niech się nie wpier...a.
Konkluzja z tego taka "nie pytaj się co ....... może zrobić dla ciebie, ale co ty możesz zrobić dla ..." innymi słowy przestać piep...ć a zacząć działać konstruktywnie.
jojas
Stały Bywalec
 
Posty: 1363
Zdjęcia: 837
Dołączył(a): 15 maja 2010, o 00:00
Lokalizacja: Ostrołeka
Podziękował: 110
Otrzymał podziękowań: 458

Postprzez Piaskowa Wiedźma » 28 sie 2012, o 18:50

Panie jojas powtarzasz się pan :)
jojas napisał(a):Konkluzja z tego taka "nie pytaj się co ....... może zrobić dla ciebie, ale co ty możesz zrobić dla ..." innymi słowy przestać piep...ć a zacząć działać konstruktywnie.


Spory tekst, pełny morałów i nauczycielskich pouczeń. Ale by coś zacytuję: "konstruktywnego" wnosił ? :)
W tego co widać wiele osób robi dużo, tylko wśród tych osób nie zarządu OCT.

Kiedy było ostatnie zebranie OCT ?
(wiem , wczesną wiosną)
To małe stowarzyszenie, ale kiedy zarząd rozmawiał z podstawowymi członkami ?
( wiem , rzadko rozmawia)
Zdaje się pogubili numery telefonów bo inaczej trudno to wytłumaczyć :), z zmożliwości jakie daje forum też nie kozystają.
Panie jojas, dlaczego pan bronisz bierność zarządu OCT, gdy tyle osób nawet z poza OCT czynnie pracuje dla dobra stowarzyszenia.
Taka postawa tylko motywuje zarząd by dalej siedzieć z założonymi rękami, bo samemu nie chcę się ruszyć d. , tylko czekać jak inni zrobią coś dla nich.
A jak ktoś ma pomysły, jak pisała wyżej Blondi, to jest ignorowany, bo czasami szkoda zarządowi d. ruszyć:)

Ps
Pytania są kierowane do konkretnych osób zarządu, a nie do obrońców z "urzędu"
Zarząd chyba ma własny dostęp na forum, no chyba że jest i na to za leniwy albo nie czuje się kompetentny do odpowiedzi :!:

Członkowie stowarzyszenia na pewno zadają sobie pytanie:
Czy leci z nami pilot ?
Dzika, zła i brzydka.
Avatar użytkownika
Piaskowa Wiedźma
Nowy
 
Posty: 11
Dołączył(a): 13 cze 2011, o 09:35
Lokalizacja: Ostrołęka Stacja
Podziękował: 4
Otrzymał podziękowań: 1

Postprzez 77maka77 » 28 sie 2012, o 21:02

Tak was sobie czytam i się zastanawiam. Czy dla dobra własnego zdrowia psychicznego niektórych osób genialnym rozwiązaniem nie byłoby założenie stowarzyszenia razem z tą szeroką grupą osób w imieniu której się pisze ( mnie zawsze uczono , że człowiek dorosły pisze sam za siebie chyba że jesteś czyimś adwokatem albo cichym doradcą) i realizowaniu w tym stowarzyszeniu sumiennie i przykładnie wszystkich spraw które wam nie pasują ?? Nie jestem członkiem OCT ale myślę , że po przeczytaniu postu jojasa wszystko powinno być dość jasne.Przynajmniej takie jest dla mnie. Chyba , że nie chodzi tutaj wcale o uzyskanie odpowiedzi , bo takie wrażenie odnoszę.
Avatar użytkownika
77maka77
Stały Bywalec
 
Posty: 401
Zdjęcia: 52
Dołączył(a): 1 kwi 2010, o 10:02
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 65
Otrzymał podziękowań: 62

Postprzez jojas » 28 sie 2012, o 21:53

Piaskowa Wiedźma napisał(a):Panie jojas powtarzasz się pan :)

Takie życie. Niektórym trzeba powtarzać a i tak niewiele z tego zrozumieją, co może być dla nich zabawne a dla mnie dołujace. :zalamany:
Piaskowa Wiedźma napisał(a):
jojas napisał(a):Konkluzja z tego taka "nie pytaj się co ....... może zrobić dla ciebie, ale co ty możesz zrobić dla ..." innymi słowy przestać piep...ć a zacząć działać konstruktywnie.


Spory tekst, pełny morałów i nauczycielskich pouczeń. Ale by coś zacytuję: "konstruktywnego" wnosił ? :)
W tego co widać wiele osób robi dużo, tylko wśród tych osób nie zarządu OCT.

Miałem nadzieję że może jednak coś wniesie np:Piaskowa Wiedźma napisze: mam znajomego trenera zapytam się czy mógłby opracować plan treningowy. Mogę jako że znam się na tym doskonale, zająć się lub zdradzić pewne "patenty" związane z przygotowaniem sprzętu, mam zbędną śrubkę tytanową dzięki której możesz odchudzić swój sprzęt o 8 g. Mogę rozpracować trasę zawodów itd itp. W tym miejscu pragnę zwrócić uwagę jaki jest tytuł wątku. Jeżeli jednak watek miałby inny temat oczekiwałbym że Piaskowa Wiedźma zadeklaruje swoja chęć wstąpienia w nieliczne szeregi OCT i dzięki swemu zaangażowaniu, umiejętnościom i aktywności sprawi że OCT będzie uważane za wzorzec organizacji zrzeszającej cyklistów dużych i małych. Niestety tutaj znowu spotkała mnie porażka.
To małe stowarzyszenie, ale kiedy zarząd rozmawiał z podstawowymi członkami ?
( wiem , rzadko rozmawia)
Zdaje się pogubili numery telefonów bo inaczej trudno to wytłumaczyć :) , z zmożliwości jakie daje forum też nie kozystają.

Po przeczytaniu pierwszego akapitu nasunęło mi się pytanie czy aby statut OCT nie narusza Konstytucji RP :) . Ale to taka mała dygresja. Wszedłem na stronę OCT i o dziwo znalazłem tam nr kontaktowy i to bez zbytniego wysiłku. Albo jestem wybitnie inteligentny albo miałem farta, pewnie niestety to drugie :). A tak na poważnie to skoro ja mam numery około połowy członków OCT w tym i członków Zarządu OCT a pewnie i Komisji Rewizyjnej OCT to śmiem przypuszczać że kontakty między członkami OCT są możliwe. Przypuszczam że (o zgrozo) możliwe jest, że podstawowy członek może zadzwonić do (teraz to pewnie mnie poniosło) samego Prezesa OCT.
Panie jojas, dlaczego pan bronisz bierność zarządu OCT, gdy tyle osób nawet z poza OCT czynnie pracuje dla dobra stowarzyszenia.
Dziwne ale nie miałem zamiaru bronić Zarządu OCT, powiem więcej nie bronię Zarządu OCT. Po prostu nie lubię pieniactwa a tego typu "pyskówki" do niczego nie prowadzą i są przygnębiające.
Członkowie stowarzyszenia na pewno zadają sobie pytanie:
Czy leci z nami pilot ?

Pytanie powinno brzmieć. Czy pilot wie dokąd chcą lecieć pasażerowie.
jojas
Stały Bywalec
 
Posty: 1363
Zdjęcia: 837
Dołączył(a): 15 maja 2010, o 00:00
Lokalizacja: Ostrołeka
Podziękował: 110
Otrzymał podziękowań: 458

Postprzez Piaskowa Wiedźma » 29 sie 2012, o 06:02

Widzę że zależy wam na jak najszybszym doprowadzeniu do upadku oct
Tak moje odpowiedzi można uznać za atak. Chciałam jednak ratować istnienie tego stowarzyszenia bo czasem przydaje się do pewnych spraw. Wy wolicie jak pisałam wcześniej schować problem pod dywan.
Trudno próbowałam. Przepraszam że zakłóciłam wielu osobom święty spokuj, a zarządowi spokojne sumienie by po wstydliwym upadku powiedzieć: próbowaliśmy , nie udało się jednak, ale to nie nasza wina.


Pa
Dzika, zła i brzydka.
Avatar użytkownika
Piaskowa Wiedźma
Nowy
 
Posty: 11
Dołączył(a): 13 cze 2011, o 09:35
Lokalizacja: Ostrołęka Stacja
Podziękował: 4
Otrzymał podziękowań: 1

Postprzez jojas » 29 sie 2012, o 06:14

Dobrymi chęciami piekło wybrukowane. Nie chciej działać tylko działaj.
jojas
Stały Bywalec
 
Posty: 1363
Zdjęcia: 837
Dołączył(a): 15 maja 2010, o 00:00
Lokalizacja: Ostrołeka
Podziękował: 110
Otrzymał podziękowań: 458

Postprzez Dyżurna Blondi » 29 sie 2012, o 14:13

ZARAZ, ZARAZ !

O czym wy tu teraz ???
Jojas:
Jakoś dziwnie czuję że próbujesz przykleić osobiście do mnie ksywkę ...kibica z dala... Jako Blondi nie wypada mi inteligencją grzeszyć. Wierzę że to nie przejaw uczuć ale brak wiedzy na temat ideologi kibicowania jako takiego.
Kibic jest kibic ale nawet ten najmniej zagorzały, i nawet jeśli olewany, jest cenniejszy od najbardziej niezaangażowanego "nieobecnego firmowego członka-figuranta".


Jojas i Piaskowa wiedźma:
Nie trzeba karcić nikogo za to że wytyka błędy ani chwalić za to że widzi ale nic nie mówi.
Nie mamy tu się brać za fryyy tylko się wypowiedzieć w temacie.


Kibicu! Członku! Użytkowniku forum, Osobo zainteresowana:
A najlepiej sam ZARZĄDZIE


Masz swoje zdanie? Wypowiedz się w temacie albo jeśli nie masz nic do dodania, pomiń go ale nie szarp się za fraki z powodu tego wpisu czy innego.

ZARZĄD jest funkcją nie tylko do rządzenia ale i również jest funkcją publiczną i na publicznie zadane pytanie powinien publicznie się wypowiedzieć:
Np: -zbieramy środki;
-jesteśmy w trakcie załatwiania tematu;
-Może w przyszłym roku;
-prosimy o zbiorowa petycję
Albo nie obchodzi nas to radźcie sobie sami;
Itp.
Możliwości jest wiele i nie trzeba skazywać czekających na niekonkretne odpowiedzi lub ich brak.


e:malie czy telefony zaś służą do prywaty i nie pomagają rozwiązywać problemów jedynie pozwalają na przeciąganie spraw w czasie i ewentualną śmierć z powodów zapomnienia o temacie.


Zarząd się odezwał i udzielił mi informacji takich:
- że w tej sytuacji to nie biorą NAS poważnie pod uwagę bo jestem przedstawicielem anonimowej grupy.

Z pierwszą częścią może i nie zaskoczyli mnie.
Druga część jest do przeskoczenia i do naprawy,
Jak wiadomo to jest niemożliwe że grupa jest anonimowa.
W czyim imieniu przemawiam to nie tajemnica ponieważ nie trudno się domyśleć jakie grono mogę prezentować w tej sprawie.
Wszyscy wszystkich znają i wiedzą kto może mieć z nią związek.

Na dzień dzisiejszy zasugerowałam by zarząd ogłosił termin spotkania zainteresowanych i zapoznał się nie tylko ze sprawą ale i z innymi problemami.
Powiedziałam też że w przyjaznej atmosferze i otwartości zarządu na krytykę i wieści negatywne wszystkiego się dowie i zainteresowani sami powiedzą co ich boli i jak można naprawić sytuację....wróć....Zrobić coś wspólnie aby było lepiej.

Z drugiej strony wiem że są też w śród osób zainteresowanych osoby,które nie są typami wojowników i ograniczą się do petycji, głosów czy tak lub nie albo "ja tu tylko sprzątam". Może właśnie dlatego nie robią tego aż tak bardzo osobiście.
Właściwie to wskazane było by pytanie do członków: " Co ty o tym pomyśle myślisz?"zadane osobiście z wyrazem zainteresowania i szansą na wysłuchanie odpowiedzi.

Tu jest wskazanie ze strony zarządu:

by osoby, które zgodziły się lub w tym momencie przystają na kontakt zarządu ze mną jako ich przedstawicielem (nazwanej przez zarząd rzecznikiem)zgłosiły ten fakt mailowo lub w inny sposób bezpośrednio do zarządu. (przypuszczam że może być nawet sms) w celu udzielenia mi wiarygodności.
Proszę też aby osoby zainteresowane takiego potwierdzenia udzieliły ponownie również w ten sam sposób i mi.
Obojętnie czy tu wątku a mniej odważni do publicznych rozmów, sms-em, mailem, czy na pw .
Tak by obie strony miały takie potwierdzenie.


Kontakty internetowe:

oct.ostroleka@gmail.com

dyzurnablondi@gmail.com



Kontakty telefoniczne:

tel. 660 49 98 98 OCT ZARZĄD

tel. 724 62 41 11 RZECZNIK

Osobiście ze swojej strony zgłosiłam swoją kandydaturę na członka OCT.
W odpowiedzi dostałam informację że odpowiednia klauzula może zostać mi przekazana mailem i wypełniona zostanie przyjęta do rozpatrzenia.
Co gorsza może też zostać przekazana przez osoby trzecie przy okazji :szok: ..." czwartkowego spotkania"...???.

Coś od siebie:
Liczyłam na termin jakiegoś spotkania, na którym można było by coś się dowiedzieć albo osobiście zgłosić chęć do działania czy podzielić się innymi pomysłami ale nigdy nie obiło mi się o uszy by coś takiego miało miejsce.
Przynajmniej od momentu kiedy tu jestem i śledzę temat OCT.
W statucie jest ujęte że są powinny być takie organizowane w miarę często.
Ale niestety. nie mam dostępu do tego typu wiedzy.
Muszę działać na forum publicznym nie z wyboru ale z poczucia braku innych możliwości.
Owszem. mogę pewne sprawy załatwiać osobiście ale o zgrozo ! ! ! Nie nie na żadnej przejażdżce ani przy innej okazji jak np czwartkowe spotkanie ,które nie powinno do tego służyć.
A dlaczego?Z racji tej że nie każdy zainteresowany będzie miał okazję się zjawić lub miał w tym dniu czas. To jest dzień pracujący a przejażdżka jest czasem relaksu, czasem poświęconym na rowerowanie a nie mniej lub bardziej wyszukane tematy.
Tak prawda że jest okazją do spotkania się ale nie jest okazją do załatwiania takich ani podobnych spraw.

Wracając do tematu
Zasugerowałam by w tym czasie ZARZĄD skontaktował się z osobami,które wymienił mi w mailu jako członków (A było tego bardzo mało bo aż 11 osób łącznie z zaznaczeniem kibiców aż dwojga). To chyba dobry pomysł by ZARZĄD i skontaktował się osobiście i popytał czy faktycznie wyrażam się w ich imieniu. Fakt że nie mam pewności czy wszystkie osoby z tej listy znam osobiście ponieważ nie z każde nazwisko pamiętam lub nie mam pewności czy nie mylę. Zwłaszcza że nie było nazwisk tylko pierwsze ich litery.

Powtarzam:
Nie jest to żadna kolejna aferka czy oliwa do ognia jak to inni próbowali zasugerować.

Pytanie w pierwszym poście było pytaniem zadanym do ZARZĄDU.

Ci ,którzy widzą taki problem mogą mnie poprzeć a Ci, którzy nie mają nic do powiedzenia niech zejdą z linczu czy obrony.
Każdą sprawę da się załatwić na forum publicznym w kulturalny i godny sposób.


Dalej od siebie
Jak to się wyżej w temacie przewinęło(powiedziane grzeczniej): "Nie pytaj co inni mogą zrobić ale co ty możesz..."
to wyjaśniam:
Każdy może zrobić wiele jeśli jest szanowany i wysłuchany oraz ma wsparcie. Nie lizusowskie poparcie ale takie prawdziwe.

Nikt niczego nie zrobi albo robi jeśli nie źle, to co najmniej nie zbyt dobrze jeśli się tego nie docenia.
Sam czy nie sam ale tym bardziej wiecznie zniechęcany do wszystkiego.
Jednym trzeba dać szansę a jeszcze innych innych po prostu trzeba poznać.


Jako osoba z "formalnego zewnątrz" nie mogę zdziałać wielu rzeczy ani wewnątrz a tym bardziej na zewnątrz. Nie w sprawach OCT
Więc Kto może zrobić cokolwiek skoro nie ma tej możliwości?
Jakieś zasoby są tylko trzeba umieć je wykorzystać a nie czekać że coś samo spadnie.

Też i OCT powinno mieć tę świadomość że izolacja WEWNĄTRZ-ZEWNĄTRZ tylko osłabia i nie prowadzi do niczego.
Nie jestem za izolacją ale za połączeniem wszystkich dostępnych sił oraz wykorzystywaniem dostępnych zasobów oraz preferuję przyjazne nastawienie do ludzi i otoczenia.
Na ten moment mam bardzo duże zaległości za które przepraszam ale jak tylko wrócę to nadgonię.
Avatar użytkownika
Dyżurna Blondi
Stały Bywalec
 
Posty: 646
Zdjęcia: 4
Dołączył(a): 3 kwi 2012, o 23:08
Lokalizacja: WWL
Podziękował: 74
Otrzymał podziękowań: 168

Postprzez Dyżurna Blondi » 29 sie 2012, o 20:07

Została mi wysłana taka oto klauzula członkowska ,której nie można ściągnąć oficjalnie ze strony stowarzyszenia.

Obrazek

Do klauzuli mam zastrzeżenia. Pyta się w niej o zbyt szczegółowe dane do działań na rzecz stowarzyszeń, tego czy jakiegokolwiek innego. Dane o imionach rodziców a tym bardziej o numerze dowodu są już wygórowane z racji tego że nie są konieczne do rozpatrywania kandydatury ( a już tym bardziej wysłane drogą internetową ) stwarzają niebezpieczeństwo że mogą zostać wykorzystane w zupełnie innych celach od zamierzonego przez ich właściciela. To chyba zrozumiałe że ważne są dopiero w momencie powierzania jakiś wartości majątkowych lub finansowych.
Nie jest to absolutnie demonstracja podejrzeń wobec stowarzyszenia OCT.
Moje obawy są uzasadnione wobec każdego kto ich wymaga ponieważ na własnej skórze odczułam to wcześniej :
ktokolwiek dysponując takimi danymi może próbować coś kupić na raty, wyłudzić albo inaczej wykorzystać bez mojej wiedzy.


PS. Kontakt z ZARZĄDEM jakoś działa.
Jednak to Iwona zadzwoniła i odebrała mimo że nie rozmawiała o temacie ale jednak, więc z innymi też nie powinno być problemu.
Na ten moment mam bardzo duże zaległości za które przepraszam ale jak tylko wrócę to nadgonię.
Avatar użytkownika
Dyżurna Blondi
Stały Bywalec
 
Posty: 646
Zdjęcia: 4
Dołączył(a): 3 kwi 2012, o 23:08
Lokalizacja: WWL
Podziękował: 74
Otrzymał podziękowań: 168

Postprzez 77maka77 » 31 sie 2012, o 20:46

Podpowiedz mi proszę w jaki sposób można kupić coś na raty dysponując nr dowodu osobistego i imionami rodziców. Sprawa jest o tyle poważna że potrzebuję pilnie nowej lodówki a znam imiona rodziców prawie wszystkich osób które chodziły ze mną do szkoły podstawowej . Znam też około 30 numerów dowodów osobistych . Odezwij się na priv. Sorki ale kabaret się z tego robi.
Avatar użytkownika
77maka77
Stały Bywalec
 
Posty: 401
Zdjęcia: 52
Dołączył(a): 1 kwi 2010, o 10:02
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 65
Otrzymał podziękowań: 62

Postprzez jojas » 1 wrz 2012, o 00:12

Czasami zamiast bić pianę lepiej popukać się w głowę.
jojas
Stały Bywalec
 
Posty: 1363
Zdjęcia: 837
Dołączył(a): 15 maja 2010, o 00:00
Lokalizacja: Ostrołeka
Podziękował: 110
Otrzymał podziękowań: 458

Postprzez karolbiegacz » 1 wrz 2012, o 06:15

Miałem się nie wypowiadać ale nie wytrzymałem :)

Tak jak temat mówi:
Trzeba się zająć "PROMOCJĄ MŁODYCH TALENTÓW"


Temat powinien dalej być na temat. Są inne miejsca gdzie można pisać nie na temat :)

[ Komentarz dodany przez: adm: 2013-01-23, 10:00 ]
Dyskusja została przeniesiona do nowego tematu: http://rowerowaostroleka.pl/viewtopic.php?p=14071#14071
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 01:00 przez karolbiegacz, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
karolbiegacz
-#KK24h
 
Posty: 5113
Zdjęcia: 41
Dołączył(a): 28 lis 2009, o 19:24
Lokalizacja: Czarnowiec
Podziękował: 2095
Otrzymał podziękowań: 813


Powrót do Ostrołęka Cycling Team

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron