Powiat Ostrołęcki:
http://www.powiatostrolecki.pl/index.ph ... cej_news=1
WYNIKI OTWARTEGO BIEGU NARCIARSKIEGO NA 3 KM
KATEGORIA WIEKOWA Ch – 1 do 10 lat (rocznik 2003 i młodsi)
483 SZURIK DENIS 2003 SKALITE 07:38,3 1
400 MATLAK KAROL 2003 RYCERKA GÓRNA 35 09:36,0 2
424 SMYRAK PATRYK 2003 JUSZCZYN 12 09:58,2 3
497 CAPEK SAMUEL 2003 SKALITE 11:32,3 4
461 LACH KONRAD 2005 ŻYWIEC 12:14,6 5
401 MARTINIAK VLADO 2004 SKALITE 12:32,0 6
KATEGORIA WIEKOWA Ch – 2 11 – 13 lat (2002 – 2000)
452 HARĘŻA KONRAD 2000 RYCERKA GÓRNA 34 05:52,0 1
468 PUTO TOMASZ 2000 RYCERKA GÓRNA 34 06:06,2 2
480 DZIERGAS JAKUB 2002 RYCERKA GÓRNA 36 06:06,4 3
414 BARONIAK PAWEŁ 2002 SKALITE 06:12,3 4
467 BEDNARZ PIOTR 2001 RYCERKA GÓRNA 35 06:15,4 5
454 BURY FILIP 2002 SKALITE 06:25,3 6
472 PIELA MATEUSZ 2000 JELEŚNIA 22 07:03,1 7
413 KUPCZAK MATEUSZ 2001 JELEŚNIA 22 07:24,5 8
474 BEDNARZ PATRYK 2000 MIAZGA 26 07:42,2 9
444 PUTO KACPER 2002 RYCERKA GÓRNA 36 07:51,8 10
477 PUSZYŃSKI TOMASZ 2001 RAJCZA 9 08:44,1 11
463 BURY MATEUSZ 2000 RAJCZA 9 08:45,0 12
492 NADAJ WIKTOR 2002 MIAZGA 28 08:51,7 13
457 BOBEK PATRYK 2000 RAJCZA 10 09:32,2 14
469 PROSZEK MATEUSZ 2000 RAJCZA 10 09:42,1 15
450 BAJON FILIP 2000 MIAZGA 26 10:05,8 16
462 JASIŃSKI MACIEJ 2000 MIAZGA 26 10:41,6 17
447 ZADORA DOMINIK 2002 JUSZCZYN 12 11:52,6 18
464 BURY MATEUSZ 2000 RAJCZA 9 NK ---
KATEGORIA WIEKOWA Ch – 3 14 –
∨ Czytaj dalej
16 lat (1999 – 1997)
478 MADZIAR ARKADIUSZ 1998 RAJCZA 6 08:25,5 1
449 BUŁKA KAMIL 1998 RYCERKA GÓRNA 37 08:43,5 2
458 WITOS ARKADIUSZ 1997 RAJCZA 7 08:50,6 3
446 BIERNAT MATEUSZ 1999 RYCERKA GÓRNA 39 09:16,3 4
443 HARĘŻA RADOSŁAW 1998 RYCERKA GÓRNA 37 09:26,9 5
479 ŁOPATKA MATEUSZ 1999 RAJCZA 8 09:45,0 6
436 BIERNAT PRZEMYSŁAW 1998 RYCERKA GÓRNA 39 09:54,5 7
438 BURY STANISŁAW 1999 RAJCZA 8 10:22,6 8
439 SZCZOTKA JAROSŁAW 1997 UJSOŁY 10:42,8 9
488 SPOREK DAWID 1997 UJSOŁY 10:50,6 10
493 PUTO MARCIN 1998 RYCERKA GÓRNA 38 10:55,8 11
460 PIASTA JĘDRZEJ 1998 MIAZGA 30 10:58,2 12
489 FRANUSIK MIKOŁAJ 1999 RAJCZA 6 11:10,1 13
473 GARDAS PAWEŁ 1997 UJSOŁY 11:18,0 14
426 GERAT JAN 1999 SKALITE 11:26,6 15
431 BOGACZ WOJCIECH 1998 JUSZCZYN 11 11:29,2 16
465 MATLAK KACPER 1998 RYCERKA GÓRNA 38 11:41,5 17
KATEGORIA WIEKOWA Ch – 3 14 – 16 lat (1999 – 1997)
422 ROCZNIAK DAWID 1998 JUSZCZYN 11 11:44,1 18
406 PIĘTKA MICHAŁ 1997 UJSOŁY 11:45,9 19
434 KRĘCICHWOST WITOLD 1997 UJSOŁY 12:01,8 20
409 TATARKA TOMASZ 1999 SKALITE 12:11,1 21
440 FRANUSIK TOMASZ 1999 RAJCZA 7 12:26,4 22
471 GÓZIK SEBASTIAN 1998 JUSZCZYN 11 12:54,5 23
445 MROWIEC MACIEJ 1997 JELEŚNIA 23 13:31,9 24
486 BOROWY MIŁOSZ 1998 JUSZCZYN 11 15:30,0 25
448 KRZYŻOWSKI DAMIAN 1999 JELEŚNIA 23 17:22,2 26
KATEGORIA WIEKOWA Dz – 1 do 10 lat (rocznik 2003 i młodsi)
JARECKA WERONIKA 2003 BIELSKO BIAŁA 08:26,6 1
ROCZNIAK ALEKSANDRA 2003 JUSZCZYN 12 10:36,8 2
BEDNARZ JULIA 2005 MIAZGA 27 NK
KATEGORIA WIEKOWA Dz – 2 11 – 13 lat (2002 – 2000)
491 KANIOWA SIMONA 2001 SKALITE 06:05,3 1
475 VARMUSOWA ALEKSANDRA 2001 SKALITE 06:07,2 2
427 MIKULOWA MIROSLAWA 2002 SKALITE 06:40,2 3
455 CIAPKA KLAUDIA 2000 GLINKA 08:10,1 4
430 GUZIK MARTYNA 2000 JUSZCZYN 12 08:28,1 5
437 TUREK JOANNA 2002 MIAZGA 27 08:55,2 6
496 KIEŁBASA DOMINIKA 2000 GLINKA 09:15,7 7
499 KLIMAS KINGA 2000 RAJCZA 10 09:56,0 8
482 SZEWCZYK JUSTYNA 2000 RAJCZA 10 10:12,8 9
473 PIASTA ANNA 2002 MIAZGA 26 10:24,2 10
466 ŁOPATKA MARIA 2002 MIAZGA 27 10:49,4 11
453 KOLANKO ANNA 2002 RYCERKA GÓRNA 36 12:05,9 12
456 ŁOPATKA HANNA 2002 MIAZGA 27 12:35,3 13
KATEGORIA WIEKOWA Dz – 3 14 – 16 lat (1999 – 1997)
PAPIKOVA LUBOMIRA 1998 SKALITE 10:28,4 1
DZIERGAS ILONA 1997 RYCERKA GÓRNA 37 12:39,6 2
KOLANKO NATALIA 1999 RYCERKA GÓRNA 37 13:06,8 3
BOGACZ SYLWIA 1997 JUSZCZYN 12 13:17,6 4
JANICA NATALIA 1997 RAJCZA 8 NK
WYNIKI OTWARTEGO BIEGU NARCIARSKIEGO AMATORÓW NA 5 Km
KATEGORIA WIEKOWA K – 1 17 – 19 lat (1996 – 1994)
150 BARANAKOVA GABRIELA 1996 SKALITE 11:51,4 1
151 JEDINAKOVA MICHAELA 1996 SKALITE 11:51,6 2
124 KUBALA KINGA 1995 GODZISZKA 13:00,5 3
163 KOŁACZ MONIKA 1994 SUCHA BESKIDZKA 24 21:59,4 4
162 KACHNIC BARBARA 1994 SUCHA BESKIDZKA 25 22:00,0 5
KATEGORIA WIEKOWA K – 2 20 – 29 lat (1993 – 1984)
WAŻNA MAGDALENA 1984 MIAZGA 28 19:04,7 1
STĘPIEŃ MARTA 1989 LELIS 1 22:48,1 2
KATEGORIA WIEKOWA K – 3 30 – 39 lat (1983 – 1974)
CANECKA MARTA 1976 SKALITE 12:52,0 1
KOCIERZ DANUTA 1979 ŻYWIEC 16:20,8 2
ZIÓŁKOWSKA ANETA 1976 MIAZGA 30 21:57,3 3
KATEGORIA WIEKOWA K – 4 40 – 49 lat (1973 – 1964)
BEDNARZ JOLANTA 1973 MIAZGA 30 13:25,7 1
DOMIŃSKA JOLANTA 1965 MIAZGA 30 17:21,6 2
NOWAK MAŁGORZATA 1968 MOSZCZENICA 14 21:28,6 3
KATEGORIA WIEKOWA M – 1 17 – 19 lat (1996 – 1994)
159 LEMPKE GABRIEL 1994 SUCHA BESKIDZKA 24 15:04,7 1
161 INGRAM MICHAŁ 1994 SUCHA BESKIDZKA 24 17:47,8 2
160 JURA DAWID 1995 SUCHA BESKIDZKA 25 17:49,3 3
144 KWIECIEŃ DAMIAN 1994 NIDA - CHROBIERZ 20 33:00,0 4
143 CAK KRZYSZTOF 1994 CHROBIERZ 19 33:51,4 5
145 PUPKA MARIUSZ 1994 NIDA - CHROBIERZ 20 34:13,0 6
142 ŁOJOWSKI ARTUR 1994 CHROBIERZ 19 35:30,0 7
154 NANEK PETER 1984 SKALITE 15:11,3 1
139 FIRLEJ MAREK 1989 ŻYWIEC 15:48,4 2
153 HLUSEK PETER 1984 SKALITE 15:55,8 3
198 BAKUŁA MICHAŁ 1993 DYLEWO 4 25:28,0 4
147 PIĄTKOWSKI PIOTR 1986 NOWOSOLNA 1 26:44,0 5
149 MIKOŁAJCZYK MICHAŁ 1990 NOWOSOLNA 3 29:32,2 6
168 LASKOWSKI LIWIUSZ 1997 GOKO 2 30:29,8 7
170 PARZYCH MATEUSZ 1993 GOKO 2 30:36,4 8
195 DROŻDŻ MAREK 1984 MOSZCZENICA 14 30:54,6 9
194 KRÓL JAKUB 1993 MOSZCZENICA 13 31:54,4 10
199 KACZYŃSKI ARKADIUSZ 1991 DYLEWO 4 33:14,5 11
169 WASKOWSKI MATEUSZ 1993 GOKO 2 34:22,0 12
146 STACHOWIAK MARIUSZ 1984 NIDA 20 34:57,4 13
148 LISIECKI TOMASZ 1990 NOWOSOLNA 2 35:18,2 14
123 PORYJA PIOTR 1974 UJSOŁY 16:15,3 1
135 KOCIERZ PIOTR 1975 ŻYWIEC 16:19,0 2
118 JARECKI SEBASTIAN 1980 BIELSKO BIAŁA 17:16,7 3
200 LACH DAWID 1976 ŻYWIEC 25:58,8 4
137 SIEMIĄTKOWSKI ROBERT 1977 RZEKUŃ 5 28:52,5 5 - powinno być Norbert
128 BEDNARZ MARCIN 1974 MIAZGA 29 28:55,0 6
156 SVENTEK LADISLAV 1965 SKALITE 14:26,8 1
155 CANECKY IVAN 1968 SKALITE 15:29,8 2
125 KUBALA IRENEUSZ 1969 GODZISZKA 16:32,2 3
130 SÓJKA MIROSŁAW 1968 MIAZGA 28 19:59,6 4
141 KARCZEWSKI MAREK 1966 RZEKUŃ 5 28:37,2 5
129 ŁĘGOCKI ROMAN 1967 MIAZGA 28 30:02,2 6
197 KRÓL ANDRZEJ 1969 MOSZCZENICA 15 35:10,2 7
196 STANIASZEK SYLWESTER 1973 MOSZCZENICA 15 36:12,4 8
KATEGORIA WIEKOWA M – 5 50 – 59 lat (1963 – 1954)
138 RAK ANDRZEJ 1960 ZWARDOŃ 17:53,0 1
164 JURYS BOGUSŁAW 1961 JELEŚNIA 18:32,6 2
140 GRZESIK ANDRZEJ 1959 SOSNOWIEC 20:02,6 3
119 SZPAK DAMIAN 25:20,0 4
121 PAPAŁA LESZEK 28:15,8 5
126 DOMIŃSKI KRZYSZTOF 1959 MIAZGA 29 29:44,2 6
158 KACZYŃSKI JAN 1963 DYLEWO 3 29:50,1 7
165 MAJEWSKI ROBERT 1964 LELIS 1 32:05,1 8
136 GRYGIEL ANDRZEJ 1961 RZEKUŃ 3 35:10,2 9
127 PIECH JAROSŁAW 1962 MIAZGA 29 35:11,4 10
167 MRÓZ DARIUSZ 1966 LELIS 1 35:12,6 11
191 WĘGLEWSKI RYSZARD 1952 BRÓJCE 29 22:26,1 1
122 ROPIAK RYSZARD 1944 KADZIDŁO 4 29:28,3 2
WYNIKI X OTWARTEGO BIEGU NARCIARSKIEGO „BESKIDY BEZ GRANIC” NA 18 KM
71 SZYMAŃCZAK BEATA 1989 1: 00:35,1
73 BALOSAKOVA ANNA 1961 STARA BYSTRICA 1: 21:02,5 1
69 SIKORA ALICJA 1952 BIELSKO-BIAŁA 1: 27:02,6 2
72 CYPRICHOVA RENATA 1972 1: 30:00,1 3
70 DROŹDZIŃSKA GRAŻYNA 1956 1: 40:37,4 4
82 BEDNARZ JOLANTA 1973 BRÓJCE 30 1: 51:25,0 5
83 DOMIŃSKA JOLANTA 1965 BRÓJCE 30 2: 07:45,0 6
8 GUZIK KRZYSZTOF 1990 ŻYWIEC 0: 51:27,5 1
10 FIRLEJ MAREK 1989 ŻYWIEC 0: 55:41,2 2
80 IVANEK PETER 1984 SKALITE 0: 59:33,4 3
79 HLUSEK PETER 1984 SKALITE 1: 04:07,2 4
6 KŁAPOCZ MAREK 1989 CZECHOWICE-DZ 1: 21:53,5 5
16 KUCERIK MARTIN 1984 OSCADNICA 1: 42:51,3 6
74 KUCERIK JURAJ 1994 OSCADNICA 1: 51:36,0 7
75 MOSKAL IVAN 1985 OSCADNICA D ---
81 KOCIERZ PIOTR 1975 ŻYWIEC 1: 04:16,9 1
68 SZCZOTKA WOJCIECH 1981 SÓL 1: 08:16,9 2
14 KUBACZKA GRZEGORZ 1980 SKOCZÓW 1: 12:34,0 3
19 KUCAK ZDENKO 1977 OSCADNICA 1: 36:32,4 4
18 HOLAZA VLADIMIR 1980 OSCADNICA 1: 38:38,5 5
20 JANICEK JOSEF 1978 OSCADNICA 1: 50:46,0 6
22 MICHALSKI GRZEGORZ 1975 PIOTRKÓW 2: 32:47,0 7
13 SVENTEK LADISLAV 1965 SKALITE 0: 56:20,4 1
77 OLSZOWSKI WŁADYSŁAW 1967 MIĘDZYBRODZIE BIALSKIE 0: 56:40,7 2
24 CANECKY IVAN 1968 SKALITE 1: 01:37,1 3
15 SZATANIK ZBIGNIEW 1968 GLINKA 1: 16:33,7 4
28 SÓJKA MIROSŁAW 1968 BRÓJCE 28 1: 23:25,6 5
3 IBAS SŁAWOMIR 1968 BIAŁA-PODLASKA 1: 29:25,6 6
26 ŁĘGOCKI ROMAN 1967 BRÓJCE 28 2: 05:16,0 7
11 SIMASEK PAVOL 1959 CADCA 1: 03:32,5 1
29 RAK ANDRZEJ 1960 ZWARDOŃ 1: 12:34,4 2
30 GRZESIK ANDRZEJ 1959 SOSNOWIEC 1: 18:22,4 3
25 FIRLEJ JACEK 1955 RYCHWAŁDEK 1: 45:53,5 4
4 WIZNER CZESŁAW 1954 MYSŁOWICE 1: 48:16,0 5
5 SIKORA STEFAN 1949 BIELSKO-BIAŁA BESKIDEK 1: 11:17,0 1
12 DEMETER JAN 1943 CADCA 1: 25:56,3 2
7 FIGURA ANDRZEJ 1951 CIĘCINA 1: 30:23,1 3
23 HLUSEK JOSEF 1950 SKALITE 1: 31:49,4 4
27 ROPIAK RYSZARD 1944 KADZIDŁO 4 2: 00:59,0 5
9 JAROSZ JAN 1953 MYSŁOWICE 2: 08:27,0 6
21 MOSKAL JAN 1950 OSCADNICA D ---
Wyniki drużynowe
WYNIKI BIEGU NA 2 KM STYL KLASYCZNY
1 LZS - LELIS SEN 15:00:00 15:03:34 DSQ --- 0
2 GOK-o LELIS SEN 15:00:30 15:06:27 0:05:57 29-30 10,5
3 DYLEWIANKA - DYLEWO SEN 15:01:00 15:05:38 0:04:38 13 27
4 LZS - DYLEWO SEN 15:01:30 15:06:47 0:05:17 25 15
5 RZEKUŃ SEN 15:02:00 15:07:25 0:05:25 26 14
6 GIMNAZJUM RAJCZA I GIM 15:02:30 15:05:49 0:03:19 1 39
7 GIMNAZJUM RAJCZA II GIM 15:03:00 15:06:19 0:03:20 2 38
8 GIMNAZJUM RAJCZA III GIM 15:03:30 15:07:27 0:03:57 9 31
9 SZKOŁA PODSTAWOWA - RAJCZA I SP 15:04:00 15:09:49 0:05:49 27-28 12,5
10 SZKOŁA PODSTAWOWA - RAJCZA II SP 15:04:30 15:11:08 0:06:38 33 7
11 LKS - NAROŻE JUSZCZYN GIM 15:05:00 15:08:58 0:03:58 10 30
12 SZKOŁA PODSTAWOWA JYSZCZYN SP 15:05:30 15:10:38 0:05:08 21 19
13 MOSZCZENICA I SEN 15:06:00 15:11:04 0:05:04 17-18 21,5
14 MOSZCZENICA II SEN 15:06:30 15:13:12 0:06:42 34 6
15 MOSZCZENICA III SEN 15:07:00 15:14:27 0:07:27 36 4
16 ROZPRZA SEN 15:07:30 15:13:39 0:06:09 31 9
17 SULEJÓW SEN 15:08:00 15:15:19 DSQ --- 0
18 RADOMSKO SEN 15:08:30 N.WYST. DNS --- 0
19 NIDA SEN 15:09:00 15:13:31 0:04:31 12 28
20 CHROBRY SPG 15:09:30 15:14:34 0:05:04 17-18 21,5
21 KURPIE ZIELONE SEN 15:10:00 15:15:49 0:05:49 27-28 12,5
22 JELEŚNIA I SP 15:10:30 15:15:35 0:05:05 20 20
23 JELEŚNIA II GIM 15:11:00 15:16:13 0:05:13 22 18
24 WITOS I SPG 15:11:30 15:16:46 0:05:16 24 16
25 WITOS II SPG 15:12:00 15:17:57 0:05:57 29-30 10,5
26 GLKS MIAZGA BRÓJCE I SP 15:12:30 15:17:14 0:04:44 15 25
27 GLKS MIAZGA BRÓJCE II SP 15:13:00 15:17:59 0:04:59 17 23
28 GLKS MIAZGA BRÓJCE III SEN 15:13:30 15:17:08 0:03:38 4 36
29 GLKS MIAZGA BRÓJCE IV SEN 15:14:00 15:17:45 0:03:45 6 34
30 GLKS MIAZGA BRÓJCE V SEN 15:14:30 15:18:17 0:03:47 7 33
31 NOWOSOLNA I SEN 15:15:00 15:21:59 0:06:59 35 5
32 NOWOSOLNA II SEN 15:15:30 15:22:01 0:06:31 32 8
33 NOWOSOLNA III SEN 15:16:00 15:21:14 0:05:14 23 17
34 SZKOŁA PODSTAWOWA RYCERKA GÓRNA I SP 15:16:30 15:20:37 0:04:07 11 29
35 SZKOŁA PODSTAWOWA RYCERKA GÓRNA II SP 15:17:00 15:21:40 0:04:40 14 26
36 SZKOŁA PODSTAWOWA RYCERKA GÓRNA III SP 15:17:30 15:22:17 0:04:47 16 24
37 GIMNAZJUM RYCERKA GÓRNA I GIM 15:18:00 15:21:21 0:03:21 3 37
38 GIMNAZJUM RYCERKA GÓRNA II GIM 15:18:30 15:22:20 0:03:50 8 32
39 GIMNAZJUM RYCERKA GÓRNA III GIM 15:19:00 15:22:41 0:03:41 5 35
PUNKTACJA DRUŻYNOWA BIEGÓW NA 3 KM ORAZ NA 5 KM
1 LZS - LELIS SEN 40
2 GOK-o LELIS SEN 40
3 DYLEWIANKA - DYLEWO SEN 40
4 LZS - DYLEWO SEN 40
5 RZEKUŃ SEN 40
6 GIMNAZJUM RAJCZA I GIM 40
7 GIMNAZJUM RAJCZA II GIM 40
8 GIMNAZJUM RAJCZA III GIM 40
9 SZKOŁA PODSTAWOWA - RAJCZA I SP 40
10 SZKOŁA PODSTAWOWA - RAJCZA II SP 40
11 LKS - NAROŻE JUSZCZYN GIM 40
12 SZKOŁA PODSTAWOWA JUSZCZYN SP 40
13 MOSZCZENICA I SEN 20
14 MOSZCZENICA II SEN 40
15 MOSZCZENICA III SEN 40
16 ROZPRZA SEN 0
17 SULEJÓW SEN 0
18 RADOMSKO SEN 0
19 NIDA SEN 40
20 CHROBRY SPG 40
21 KURPIE ZIELONE SEN 0
22 JELEŚNIA I SP 40
23 JELEŚNIA II GIM 40
24 WITOS I SPG 40
25 WITOS II SPG 40
26 GLKS MIAZGA BRÓJCE I SP 40
27 GLKS MIAZGA BRÓJCE II SP 40
28 GLKS MIAZGA BRÓJCE III SEN 40
29 GLKS MIAZGA BRÓJCE IV SEN 40
30 GLKS MIAZGA BRÓJCE V SEN 40
31 NOWOSOLNA I SEN 0
32 NOWOSOLNA II SEN 0
33 NOWOSOLNA III SEN 0
34 SZKOŁA PODSTAWOWA RYCERKA GÓRNA I SP 40
35 SZKOŁA PODSTAWOWA RYCERKA GÓRNA II SP 40
36 SZKOŁA PODSTAWOWA RYCERKA GÓRNA III SP 40
37 GIMNAZJUM RYCERKA GÓRNA I GIM 40
38 GIMNAZJUM RYCERKA GÓRNA II GIM 40
39 GIMNAZJUM RYCERKA GÓRNA III GIM 40
WYNIKI KONKURSU WIEDZY
1 LZS - LELIS SEN 26 1-7 36
2 GOK-o LELIS SEN 26 1-7 36
3 DYLEWIANKA - DYLEWO SEN 21 24-29 13,5
4 LZS - DYLEWO SEN 21 24-29 13,5
5 RZEKUŃ SEN 26 1-7 36
6 GIMNAZJUM RAJCZA I GIM 24 10-12 29
7 GIMNAZJUM RAJCZA II GIM 26 1-7 36
8 GIMNAZJUM RAJCZA III GIM 25 8-9 31,5
9 SZKOŁA PODSTAWOWA - RAJCZA I SP 26 1-7 36
10 SZKOŁA PODSTAWOWA - RAJCZA II SP 26 1-7 36
11 LKS - NAROŻE JUSZCZYN GIM 20 30-31 9,5
12 SZKOŁA PODSTAWOWA JYSZCZYN SP 20 30-31 9,5
13 MOSZCZENICA I SEN 26 1-7 36
14 MOSZCZENICA II SEN 24 10-12 29
15 MOSZCZENICA III SEN 24 10-12 29
16 ROZPRZA SEN 22 21-23 18
17 SULEJÓW SEN 19 32-35 6,5
18 RADOMSKO SEN 21 24-29 13,5
19 NIDA SEN 23 13-20 23,5
20 CHROBRY SPG 23 13-20 23,5
21 KURPIE ZIELONE SEN DNS --- 0
22 JELEŚNIA I SP 15 36 4
23 JELEŚNIA II GIM 23 13-20 23,5
24 WITOS I SPG 21 24-29 13,5
25 WITOS II SPG 21 24-29 13,5
26 GLKS MIAZGA BRÓJCE I SP 5 38 2
27 GLKS MIAZGA BRÓJCE II SP 12 37 3
28 GLKS MIAZGA BRÓJCE III SEN 23 13-20 23,5
29 GLKS MIAZGA BRÓJCE IV SEN 22 21-23 18
30 GLKS MIAZGA BRÓJCE V SEN 21 24-29 13,5
31 NOWOSOLNA I SEN 19 32-35 6,5
32 NOWOSOLNA II SEN 19 32-35 6,5
33 NOWOSOLNA III SEN 19 32-35 6,5
34 SZKOŁA PODSTAWOWA
RYCERKA GÓRNA I SP 23 13-20 23,5
35 SZKOŁA PODSTAWOWA
RYCERKA GÓRNA II SP 23 13-20 23,5
36 SZKOŁA PODSTAWOWA
RYCERKA GÓRNA III SP 25 8-9 31,5
37 GIMNAZJUM RYCERKA GÓRNA I GIM 23 13-20 23,5
38 GIMNAZJUM RYCERKA GÓRNA II GIM 23 13-20 23,5
39 GIMNAZJUM RYCERKA GÓRNA III GIM 22 21-23 18
WYNIKI MINIBIATHLONU
1 LZS - LELIS SEN 02:42,3 37 3
2 GOK-o LELIS SEN 02:06,6 33 7
3 DYLEWIANKA - DYLEWO SEN 02:07,9 34 6
4 LZS - DYLEWO SEN 01:54,0 30 10
5 RZEKUŃ SEN 01:07,2 19 21
6 GIMNAZJUM RAJCZA I GIM 01:00,7 14 26
7 GIMNAZJUM RAJCZA II GIM 00:40,9 4 36
8 GIMNAZJUM RAJCZA III GIM 00:39,3 3 37
9 SZKOŁA PODSTAWOWA - RAJCZA I SP 01:22,4 24 16
10 SZKOŁA PODSTAWOWA - RAJCZA II SP 01:24,7 25 15
11 LKS - NAROŻE JUSZCZYN GIM 00:56,1 10 30
12 SZKOŁA PODSTAWOWA JUSZCZYN SP 02:00,5 31 9
13 MOSZCZENICA I SEN 00:57,3 11 29
14 MOSZCZENICA II SEN 02:35,3 36 4
15 MOSZCZENICA III SEN 01:29,5 28 12
16 ROZPRZA SEN 02:12,9 35 5
17 SULEJÓW SEN 01:29,9 29 11
18 RADOMSKO SEN nie wyst --- 0
19 NIDA SEN 01:25,7 26 14
20 CHROBRY SPG 00:51,5 6 34
21 KURPIE ZIELONE SEN nie wyst --- 0
22 JELEŚNIA I SP 01:06,3 18 22
23 JELEŚNIA II GIM 01:01,0 15 25
24 WITOS I SPG 01:08,6 20 20
25 WITOS II SPG 01:09,6 21 19
26 GLKS MIAZGA BRÓJCE I SP 00:58,3 12 28
27 GLKS MIAZGA BRÓJCE II SP 00:58,8 13 27
28 GLKS MIAZGA BRÓJCE III SEN 00:36,8 1 39
29 GLKS MIAZGA BRÓJCE IV SEN 00:54,2 8 32
30 GLKS MIAZGA BRÓJCE V SEN 00:37,3 2 38
31 NOWOSOLNA I SEN 01:17,4 23 17
32 NOWOSOLNA II SEN 01:10,4 22 18
33 NOWOSOLNA III SEN 02:02,5 32 8
34 SZKOŁA PODSTAWOWA RYCERKA GÓRNA I SP 01:01,6 16 24
35 SZKOŁA PODSTAWOWA RYCERKA GÓRNA II SP 01:28,7 27 13
36 SZKOŁA PODSTAWOWA RYCERKA GÓRNA III SP 00:56,0 9 31
37 GIMNAZJUM RYCERKA GÓRNA I GIM 01:02,0 17 23
38 GIMNAZJUM RYCERKA GÓRNA II GIM 00:52,2 7 33
39 GIMNAZJUM RYCERKA GÓRNA III GIM 00:48,5 5 35
WYNIKI ZIMOWEGO TORU PRZESZKÓD
1 LZS - LELIS SEN 10,79 6 34
2 GOK-o LELIS SEN 13,13 18 22
3 DYLEWIANKA - DYLEWO SEN 13,95 23 17
4 LZS - DYLEWO SEN 15,30 31 9
5 RZEKUŃ SEN 11,46 9-10 30,5
6 GIMNAZJUM RAJCZA I GIM 10,56 5 35
7 GIMNAZJUM RAJCZA II GIM 11,56 11 29
8 GIMNAZJUM RAJCZA III GIM 12,24 17 23
9 SZKOŁA PODSTAWOWA - RAJCZA I SP 16,18 34 6
10 SZKOŁA PODSTAWOWA - RAJCZA II SP 12,18 15 25
11 LKS - NAROŻE JUSZCZYN GIM 10,83 7 33
12 SZKOŁA PODSTAWOWA JUSZCZYN SP 15,73 32 8
13 MOSZCZENICA I SEN 14,53 26 14
14 MOSZCZENICA II SEN 14,84 28 12
15 MOSZCZENICA III SEN 16,14 33 7
16 ROZPRZA SEN 13,24 19 21
17 SULEJÓW SEN 15,01 29 11
18 RADOMSKO SEN 18,11 38 2
19 NIDA SEN 11,15 8 32
20 CHROBRY SPG 11,46 9-10 30,5
21 KURPIE ZIELONE SEN DNS 39 1
22 JELEŚNIA I SP 13,27 21 19
23 JELEŚNIA II GIM 12,09 14 26
24 WITOS I SPG 11,74 12 28
25 WITOS II SPG 12,20 16 24
26 GLKS MIAZGA BRÓJCE I SP 10,22 4 36
27 GLKS MIAZGA BRÓJCE II SP 10,20 3 37
28 GLKS MIAZGA BRÓJCE III SEN 10,10 2 38
29 GLKS MIAZGA BRÓJCE IV SEN 10,01 1 39
30 GLKS MIAZGA BRÓJCE V SEN 14,14 24 16
31 NOWOSOLNA I SEN 16,84 36 4
32 NOWOSOLNA II SEN 13,25 20 20
33 NOWOSOLNA III SEN 17,17 37 3
34 SZKOŁA PODSTAWOWA RYCERKA GÓRNA I SP 14,75 27 13
35 SZKOŁA PODSTAWOWA RYCERKA GÓRNA II SP 13,74 22 18
36 SZKOŁA PODSTAWOWA RYCERKA GÓRNA III SP 16,39 35 5
37 GIMNAZJUM RYCERKA GÓRNA I GIM 14,20 25 15
38 GIMNAZJUM RYCERKA GÓRNA II GIM 15,28 30 10
39 GIMNAZJUM RYCERKA GÓRNA III GIM 11,98 13 27
PRZEJŚCIE: RYCERKI – PRZEGIBEK – RYCERKI LUB BIEG NARCIARSKI „BESKIDY BEZ GRANIC”
1 LZS - LELIS SEN 4 80
2 GOK-o LELIS SEN 4 80
3 DYLEWIANKA - DYLEWO SEN 2 40
4 LZS - DYLEWO SEN 1 20
5 RZEKUŃ SEN 4 80
6 GIMNAZJUM RAJCZA I GIM 4 80
7 GIMNAZJUM RAJCZA II GIM 4 80
8 GIMNAZJUM RAJCZA III GIM 4 80
9 SZKOŁA PODSTAWOWA - RAJCZA I SP 4 80
10 SZKOŁA PODSTAWOWA - RAJCZA II SP 4 80
11 LKS - NAROŻE JUSZCZYN GIM 4 80
12 SZKOŁA PODSTAWOWA JUSZCZYN SP 4 80
13 MOSZCZENICA I SEN 4 80
14 MOSZCZENICA II SEN 4 80
15 MOSZCZENICA III SEN 4 80
16 ROZPRZA SEN 4 80
17 SULEJÓW SEN 4 80
18 RADOMSKO SEN 4 80
19 NIDA SEN 4 80
20 CHROBRY SPG 4 80
21 KURPIE ZIELONE SEN 2 40
22 JELEŚNIA I SP 2 40
23 JELEŚNIA II GIM 4 80
24 WITOS I SPG 4 80
25 WITOS II SPG 4 80
26 GLKS MIAZGA BRÓJCE I SP 4 80
27 GLKS MIAZGA BRÓJCE II SP 4 80
28 GLKS MIAZGA BRÓJCE III SEN 2 2 80
29 GLKS MIAZGA BRÓJCE IV SEN 4 80
30 GLKS MIAZGA BRÓJCE V SEN 2 2 80
31 NOWOSOLNA I SEN 3 60
32 NOWOSOLNA II SEN 3 60
33 NOWOSOLNA III SEN 3 60
34 SZKOŁA PODSTAWOWA
RYCERKA GÓRNA I SP 4 80
35 SZKOŁA PODSTAWOWA
RYCERKA GÓRNA II SP 4 80
36 SZKOŁA PODSTAWOWA
RYCERKA GÓRNA III SP 4 80
37 GIMNAZJUM RYCERKA GÓRNA I GIM 4 80
38 GIMNAZJUM RYCERKA GÓRNA II GIM 4 80
39 GIMNAZJUM RYCERKA GÓRNA III GIM 4 80
KATEGORIA GIMNAZJA-WYNIKI
1 7 GIMNAZJUM RAJCZA II GIM RAJCZA RAJCZA ŻYWIECKI ŚLĄSKIE 259,0
2 6 GIMNAZJUM RAJCZA I GIM RAJCZA RAJCZA ŻYWIECKI ŚLĄSKIE 249,0
3 8 GIMNAZJUM RAJCZA III GIM RAJCZA RAJCZA ŻYWIECKI ŚLĄSKIE 242,5
4 39 GIMNAZJUM
RYCERKA GÓRNA III GIM RYCERKA GÓRNA RAJCZA ŻYWIECKI ŚLĄSKIE 235,0
5 11 LKS - NAROŻE JUSZCZYN GIM JUSZCZYN MAKÓW PODHALAŃSKI SUSKI MAŁOPOLSKIE 222,5
6 37 GIMNAZJUM
RYCERKA GÓRNA I GIM RYCERKA GÓRNA RAJCZA ŻYWIECKI ŚLĄSKIE 218,5
7 38 GIMNAZJUM
RYCERKA GÓRNA II GIM RYCERKA GÓRNA RAJCZA ŻYWIECKI ŚLĄSKIE 218,5
8 23 JELEŚNIA II GIM JELEŚNIA JELEŚNIA ŻYWIECKI ŚLĄSKIE 212,5
WYNIKI KATEGORIA OPEN
GIMNAZJUM RAJCZA II GIM RAJCZA RAJCZA ŻYWIECKI ŚLĄSKIE 259,0
GLKS MIAZGA BRÓJCE III SEN BRÓJCE BRÓJCE ŁÓDZKI WSCHODNI ŁÓDZKIE 256,5
GIMNAZJUM RAJCZA I GIM RAJCZA RAJCZA ŻYWIECKI ŚLĄSKIE 249,0
GLKS MIAZGA BRÓJCE IV SEN BRÓJCE BRÓJCE ŁÓDZKI WSCHODNI ŁÓDZKIE 243,0
GIMNAZJUM RAJCZA III GIM RAJCZA RAJCZA ŻYWIECKI ŚLĄSKIE 242,5
GIMNAZJUM
RYCERKA GÓRNA III GIM RYCERKA GÓRNA RAJCZA ŻYWIECKI ŚLĄSKIE 235,0
CHROBRY SPG CHROBRY ZŁOTA PIŃCZOWSKI ŚWIĘTOKRZYSKIE 229,5
LKS - NAROŻE JUSZCZYN GIM JUSZCZYN MAKÓW PODHALAŃSKI SUSKI MAŁOPOLSKIE 222,5
RZEKUŃ SEN RZEKUŃ RZEKUŃ OSTROŁĘCKI MAZOWIECKIE 221,5
GLKS MIAZGA BRÓJCE V SEN BRÓJCE BRÓJCE ŁÓDZKI WSCHODNI ŁÓDZKIE 220,5
11-12 37 GIMNAZJUM RYCERKA GÓRNA I GIM RYCERKA GÓRNA RAJCZA ŻYWIECKI ŚLĄSKIE 218,5
11-12 38 GIMNAZJUM RYCERKA GÓRNA II GIM RYCERKA GÓRNA RAJCZA ŻYWIECKI ŚLĄSKIE 218,5
13 19 NIDA SEN NIDA ZŁOTA PIŃCZOWSKI ŚWIĘTOKRZYSKIE 217,5
14 23 JELEŚNIA II GIM JELEŚNIA JELEŚNIA ŻYWIECKI ŚLĄSKIE 212,5
15 36 SZKOŁA PODSTAWOWA RYCERKA GÓRNA III SP RYCERKA GÓRNA RAJCZA ŻYWIECKI ŚLĄSKIE 211,5
16 26 GLKS MIAZGA BRÓJCE I SP BRÓJCE BRÓJCE ŁÓDZKI WSCHODNI ŁÓDZKIE 211,0
17 27 GLKS MIAZGA BRÓJCE II SP BRÓJCE BRÓJCE ŁÓDZKI WSCHODNI ŁÓDZKIE 210,0
18 34 SZKOŁA PODSTAWOWA RYCERKA GÓRNA I SP RYCERKA GÓRNA RAJCZA ŻYWIECKI ŚLĄSKIE 209,5
19 10 SZKOŁA PODSTAWOWA - RAJCZA II SP RAJCZA RAJCZA ŻYWIECKI ŚLĄSKIE 203,0
20-21 13 MOSZCZENICA I SEN MOSZCZENICA MOSZCZENICA PIOTRKOWSKI ŁÓDZKIE 200,5
20-21 35 SZKOŁA PODSTAWOWA RYCERKA GÓRNA II SP RYCERKA GÓRNA RAJCZA ŻYWIECKI ŚLĄSKIE 200,5
22 24 WITOS I SPG SUCHA BESKIDZKA SUCHA BESKIDZKA SUSKI MAŁOPOLSKIE 197,5
23 2 GOK-o LELIS SEN LELIS LELIS OSTROŁĘCKI MAZOWIECKIE 195,5
24 1 LZS - LELIS SEN LELIS LELIS OSTROŁĘCKI MAZOWIECKIE 193,0
25 9 SZKOŁA PODSTAWOWA - RAJCZA I SP RAJCZA RAJCZA ŻYWIECKI ŚLĄSKIE 190,5
26 25 WITOS II SPG SUCHA BESKIDZKA SUCHA BESKIDZKA SUSKI MAŁOPOLSKIE 187,0
27 15 MOSZCZENICA III SEN MOSZCZENICA MOSZCZENICA PIOTRKOWSKI ŁÓDZKIE 172,0
28 14 MOSZCZENICA II SEN MOSZCZENICA MOSZCZENICA PIOTRKOWSKI ŁÓDZKIE 171,0
29 12 SZKOŁA PODSTAWOWA JUSZCZYN SP JUSZCZYN MAKÓW PODHALAŃSKI SUSKI MAŁOPOLSKIE 165,5
30 22 JELEŚNIA I SP JELEŚNIA JELEŚNIA ŻYWIECKI ŚLĄSKIE 145,0
31 3 DYLEWIANKA - DYLEWO SEN DYLEWO KADZIDŁO OSTROŁĘCKI MAZOWIECKIE 143,5
32 16 ROZPRZA SEN ROZPRZA ROZPRZA PIOTRKOWSKI ŁÓDZKIE 133,0
33 32 NOWOSOLNA II SEN NOWOSOLNA NOWOSOLNA ŁÓDZKI WSCHODNI ŁÓDZKIE 112,5
34 17 SULEJÓW SEN SULEJÓW SULEJÓW PIOTRKOWSKI ŁÓDZKIE 108,5
35 4 LZS - DYLEWO SEN DYLEWO KADZIDŁO OSTROŁĘCKI MAZOWIECKIE 107,5
36 18 RADOMSKO SEN RADOMSKO RADOMSKO RADOMSKI ŁÓDZKIE 95,5
37 33 NOWOSOLNA III SEN NOWOSOLNA NOWOSOLNA ŁÓDZKI WSCHODNI ŁÓDZKIE 94,5
38 31 NOWOSOLNA I SEN NOWOSOLNA NOWOSOLNA ŁÓDZKI WSCHODNI ŁÓDZKIE 92,5
39 21 KURPIE ZIELONE SEN OSTROŁĘKA OSTROŁĘKA OSTROŁĘCKI MAZOWIECKIE 53,5
KATEGORIA SENIOR - SENIOR
1 28 GLKS MIAZGA BRÓJCE III SEN BRÓJCE BRÓJCE ŁÓDZKI WSCHODNI ŁÓDZKIE 256,5
2 29 GLKS MIAZGA BRÓJCE IV SEN BRÓJCE BRÓJCE ŁÓDZKI WSCHODNI ŁÓDZKIE 243,0
3 5 RZEKUŃ SEN RZEKUŃ RZEKUŃ OSTROŁĘCKI MAZOWIECKIE 221,5
4 30 GLKS MIAZGA BRÓJCE V SEN BRÓJCE BRÓJCE ŁÓDZKI WSCHODNI ŁÓDZKIE 220,5
5 19 NIDA SEN NIDA ZŁOTA PIŃCZOWSKI ŚWIĘTOKRZYSKIE 217,5
6 13 MOSZCZENICA I SEN MOSZCZENICA MOSZCZENICA PIOTRKOWSKI ŁÓDZKIE 200,5
7 2 GOK-o LELIS SEN LELIS LELIS OSTROŁĘCKI MAZOWIECKIE 195,5
8 1 LZS - LELIS SEN LELIS LELIS OSTROŁĘCKI MAZOWIECKIE 193,0
9 15 MOSZCZENICA III SEN MOSZCZENICA MOSZCZENICA PIOTRKOWSKI ŁÓDZKIE 172,0
10 14 MOSZCZENICA II SEN MOSZCZENICA MOSZCZENICA PIOTRKOWSKI ŁÓDZKIE 171,0
11 3 DYLEWIANKA - DYLEWO SEN DYLEWO KADZIDŁO OSTROŁĘCKI MAZOWIECKIE 143,5
12 16 ROZPRZA SEN ROZPRZA ROZPRZA PIOTRKOWSKI ŁÓDZKIE 133,0
13 32 NOWOSOLNA II SEN NOWOSOLNA NOWOSOLNA ŁÓDZKI WSCHODNI ŁÓDZKIE 112,5
14 17 SULEJÓW SEN SULEJÓW SULEJÓW PIOTRKOWSKI ŁÓDZKIE 108,5
15 4 LZS - DYLEWO SEN DYLEWO KADZIDŁO OSTROŁĘCKI MAZOWIECKIE 107,5
16 18 RADOMSKO SEN RADOMSKO RADOMSKO RADOMSKI ŁÓDZKIE 95,5
17 33 NOWOSOLNA III SEN NOWOSOLNA NOWOSOLNA ŁÓDZKI WSCHODNI ŁÓDZKIE 94,5
18 31 NOWOSOLNA I SEN NOWOSOLNA NOWOSOLNA ŁÓDZKI WSCHODNI ŁÓDZKIE 92,5
19 21 KURPIE ZIELONE SEN OSTROŁĘKA OSTROŁĘKA OSTROŁĘCKI MAZOWIECKIE 53,5
KATEGORIA SZKOŁY PODSTAWOWE - WYNIKI
1 36 SZKOŁA PODSTAWOWA RYCERKA GÓRNA III SP RYCERKA GÓRNA RAJCZA ŻYWIECKI ŚLĄSKIE 211,5
2 26 GLKS MIAZGA BRÓJCE I SP BRÓJCE BRÓJCE ŁÓDZKI WSCHODNI ŁÓDZKIE 211,0
3 27 GLKS MIAZGA BRÓJCE II SP BRÓJCE BRÓJCE ŁÓDZKI WSCHODNI ŁÓDZKIE 210,0
4 34 SZKOŁA PODSTAWOWA RYCERKA GÓRNA I SP RYCERKA GÓRNA RAJCZA ŻYWIECKI ŚLĄSKIE 209,5
5 10 SZKOŁA PODSTAWOWA - RAJCZA II SP RAJCZA RAJCZA ŻYWIECKI ŚLĄSKIE 203,0
6 35 SZKOŁA PODSTAWOWA RYCERKA GÓRNA II SP RYCERKA GÓRNA RAJCZA ŻYWIECKI ŚLĄSKIE 200,5
7 9 SZKOŁA PODSTAWOWA - RAJCZA I SP RAJCZA RAJCZA ŻYWIECKI ŚLĄSKIE 190,5
8 12 SZKOŁA PODSTAWOWA JUSZCZYN SP JUSZCZYN MAKÓW PODHALAŃSKI SUSKI MAŁOPOLSKIE 165,5
9 22 JELEŚNIA I SP JELEŚNIA JELEŚNIA ŻYWIECKI ŚLĄSKIE 145,0
KATEGORIA SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE - WYNIKI
1 20 CHROBRY SPG CHROBRY ZŁOTA PIŃCZOWSKI ŚWIĘTOKRZYSKIE 229,5
2 24 WITOS I SPG SUCHA BESKIDZKA SUCHA BESKIDZKA SUSKI MAŁOPOLSKIE 197,5
3 25 WITOS II SPG SUCHA BESKIDZKA SUCHA BESKIDZKA SUSKI MAŁOPOLSKIE 187,0
KLASYFIKACJA GMIN - WYNIKI
1 BRÓJCE ŁÓDZKI WSCHODNI ŁÓDZKIE 529,5
2 RAJCZA ŻYWIECKI ŚLĄSKIE 528,0
3 ZŁOTA PIŃCZOWSKI ŚWIĘTOKRZYSKIE 477,0
4 LELIS OSTROŁĘCKI MAZOWIECKIE 438,5
5 MOSZCZENICA PIOTRKOWSKI ŁÓDZKIE 412,5
6 MAKÓW PODHALAŃSKI SUSKI MAŁOPOLSKIE 408,0
7 SUCHA BESKIDZKA SUSKI MAŁOPOLSKIE 404,5
8 JELEŚNIA ŻYWIECKI ŚLĄSKIE 397,5
9 KADZIDŁO OSTROŁĘCKI MAZOWIECKIE 281,0
10 RZEKUŃ OSTROŁĘCKI MAZOWIECKIE 241,5
11 NOWOSOLNA ŁÓDZKI WSCHODNI ŁÓDZKIE 227,0
12 ROZPRZA PIOTRKOWSKI ŁÓDZKIE 143,0
13 SULEJÓW PIOTRKOWSKI ŁÓDZKIE 108,5
15 RADOMSKO RADOMSKI ŁÓDZKIE 105,5
16 OSTROŁĘKA OSTROŁĘCKI MAZOWIECKIE 53,5
KLASYFIKACJA POWIATÓW
1 ŻYWIECKI ŚLĄSKIE 925,5
2 SUSKI MAŁOPOLSKIE 812,5
3 ŁÓDZKI WSCHODNI ŁÓDZKIE 756,5
4 OSTROŁĘCKI MAZOWIECKIE 719,5
5 PIOTRKOWSKI ŁÓDZKIE 555,5
6 PIŃCZOWSKI ŚWIĘTOKRZYSKIE 477,0
7 RADOMSKI ŁÓDZKIE 105,5
KLASYFIKACJA WOJEWÓDZTW
1 ŁÓDZKIE 1312,0
2 ŚLĄSKIE 925,5
3 MAŁOPOLSKIE 812,5
4 MAZOWIECKIE 719,5
5 ŚWIĘTOKRZYSKIE 477,0
PUNKTACJA ZA PREZENTACJĘ DRUŻYN UCZESTNICZĄCYCH W KOROWODZIE
1 MOSZCZENICA 197 1
2 SP RAJCZA 167 2
3 NOWOSOLNA 166 3
4 ZESPÓŁ SZKÓŁ RYCERKA GÓRNA 162 4
5 GIMNAZJUM RAJCZA 145 5
6 SP RYCERKA DOLNA 142 6
7 LAMBRUGO 138 7
8 SP SÓL 134 8
9 GMINA BRÓJCE 113 9
10 GMINA RZEKUŃ 102 9
11 GMINA ZŁOTA 86 11
12 LELIS 79 12
13 DYLEWO 69 13
14 JUSZCZYN 66 14
15 SUCHA BESKIDZKA 61 15
16 SKALITE 45 16
PUNKTACJA ZA UDZIAŁ SAMORZĄDOWCA W ZAWODACH
1 BRÓJCE 10
2 JELEŚNIA 20
3 KADZIDŁO 10
4 LELIS 30
5 MAKÓW PODHALAŃSKI 0
6 MOSZCZENICA 20
7 NOWOSOLNA 0
8 OSTROŁĘKA 40
9 RADOMSKO 10
10 RAJCZA 0
11 ROZPRZA 10
12 RZEKUŃ 20
13 SUCHA BESKIDZKA 0
14 SULEJÓW 0
15 ZŁOTA 10
PUNKTACJA ZA UDZIAŁ W TARGACH OFERT TURYSTYCZNYCH
1 MOSZCZENICA 200 20
2 JELEŚNIA 195 20
3 RAJCZA 182 20
4 NOWOSOLNA 174 20
5 KOSARISKA 164 ---
6 SKALITE 159 ---
7 LELIS 149 20
8 SZKOŁA MOSZCZANICA 146 ---
9 MAKÓW PODHALAŃSKI 142 20
10 BRÓJCE 141 20
11 SUCHA BESKIDZKA 130 20
12 ZŁOTA 113 20
13 ŻYWIECKI RAJ 91 ---
14 DYLEWO - KADZIDŁO 80 20
15 ARR 61 ---
16 DRUŻYNA PIŁKI RĘCZNEJ RAJCZA 60 ---
17 BESKIDZKIE TOWARZYSTWO OŚWIATOWE MILÓWKA 59 20
18 OŚRODEK DORADZTWA ROLNEGO 48 ---
ź:
http://zywiec.naszemiasto.pl/artykul/ga ... ml#galeria