Klub Kolarski 24h

Powrót do Ogólne



Ogólne dyskusje na temat klubu

Postprzez karolbiegacz » 6 lut 2013, o 13:56

Khaav napisał(a):Fakt Racja.
Ładne są i popieram :)

które?
Avatar użytkownika
karolbiegacz
-#KK24h
 
Posty: 5113
Zdjęcia: 41
Dołączył(a): 28 lis 2009, o 19:24
Lokalizacja: Czarnowiec
Podziękował: 2095
Otrzymał podziękowań: 813

Postprzez Dyżurna Blondi » 6 lut 2013, o 14:19

Khaav. A które jest twoje?
Na ten moment mam bardzo duże zaległości za które przepraszam ale jak tylko wrócę to nadgonię.
Avatar użytkownika
Dyżurna Blondi
Stały Bywalec
 
Posty: 646
Zdjęcia: 4
Dołączył(a): 3 kwi 2012, o 23:08
Lokalizacja: WWL
Podziękował: 74
Otrzymał podziękowań: 168

Postprzez Khaav » 6 lut 2013, o 18:10

Emm trochę się zleniłem i nie zrobiłem.
Troche czasu dziś nie miałem.
Obrazek
Obrazek
Khaav
-#KK24h
 
Posty: 513
Dołączył(a): 21 maja 2012, o 18:56
Lokalizacja: Kadzidło
Podziękował: 16
Otrzymał podziękowań: 79

Postprzez serav » 7 lut 2013, o 19:59

Wczoraj wysłałem wzór zaproponowanego stroju Obrazek aby na jego podstawie wykonali szkic projektu dodając logo nr. 1 .
Pewnie dopóki nie wpłynie zaliczka oni nie zaczną a za projekt i tak trzeba zapłacić więc niech już się biorą do roboty abyśmy mogli zobaczyć jak to będzie wyglądało. Do zmian poleciłem aby kolor szary zamienili na czarny a żółte dodatki na białe.
serav
-#KK24h
 
Posty: 326
Dołączył(a): 22 mar 2012, o 11:17
Lokalizacja: Nowogród
Podziękował: 62
Otrzymał podziękowań: 191

Postprzez Dyżurna Blondi » 7 lut 2013, o 20:49

To kilka podglądów by mieć pojęcie czego próbować unikać.

http://www.swiatrowerow.com.pl/homeswia ... racingteam
http://www.legion-serwis.com.pl/druzyna/
http://www.szurkowski.prodealer.com.pl/ ... KI_012.jpg

Wg. moich obaw z kolorami białym i czerwonym już nie bylibyśmy prawie rozpoznawalni.
Na ten moment mam bardzo duże zaległości za które przepraszam ale jak tylko wrócę to nadgonię.
Avatar użytkownika
Dyżurna Blondi
Stały Bywalec
 
Posty: 646
Zdjęcia: 4
Dołączył(a): 3 kwi 2012, o 23:08
Lokalizacja: WWL
Podziękował: 74
Otrzymał podziękowań: 168

Postprzez Khaav » 7 lut 2013, o 20:51

xD
Mógłby być różowy niebieski i zółty :P
Albo lepiej taki świecący jakiś np jasny oliwkowy

PS:
Serv jaka cena koszulek???
Już coś wspominali?
Obrazek
Obrazek
Khaav
-#KK24h
 
Posty: 513
Dołączył(a): 21 maja 2012, o 18:56
Lokalizacja: Kadzidło
Podziękował: 16
Otrzymał podziękowań: 79

Postprzez Dyżurna Blondi » 7 lut 2013, o 21:12

O cenie to jeszcze nie da się na pewno nic powiedzieć.
Serav.
czy mógłbyś powiedzieć jakie będzie z tyłu?
Oryginalnie to te stroje mają z tyłu zaokrąglony łuk od prawej nogawki do lewej przez tyłek prawie jak w tych octowych formach a nie proponowane przez szablon proste lampasy na bokach.
Pytam bo te okrągłe na tyłku są ładniejsze.
Na ten moment mam bardzo duże zaległości za które przepraszam ale jak tylko wrócę to nadgonię.
Avatar użytkownika
Dyżurna Blondi
Stały Bywalec
 
Posty: 646
Zdjęcia: 4
Dołączył(a): 3 kwi 2012, o 23:08
Lokalizacja: WWL
Podziękował: 74
Otrzymał podziękowań: 168

Postprzez serav » 8 lut 2013, o 11:42

Co do cen się nie wypowiem bo nie znam aktualnego cennika. Nie wiem też ile sponsor jest w stanie wyłożyć na jeden komplet bo od tego będzie zależało jakich materiałów użyją ( np. wkładka lepsza czy gorsza). Na razie i tak trzeba opłacić zaliczkę bo bez tego będziemy czekać na wstępny projekt do jesieni ...
serav
-#KK24h
 
Posty: 326
Dołączył(a): 22 mar 2012, o 11:17
Lokalizacja: Nowogród
Podziękował: 62
Otrzymał podziękowań: 191

Postprzez Dyżurna Blondi » 8 lut 2013, o 13:28

Ja tam do ceny jaką daje sponsor moge dorzucić z 50 czy 100 za komplet byle był lepszy od tych co niebieskie seryjnie szyją dla bdc albo inne gdzie skóra prześwituje przez materiał. Albo suwaki nie wpuszczone w materiał tylko przyklejone fastrygą i drapiące spoconą skórę. To tylko przykład.
Na ten moment mam bardzo duże zaległości za które przepraszam ale jak tylko wrócę to nadgonię.
Avatar użytkownika
Dyżurna Blondi
Stały Bywalec
 
Posty: 646
Zdjęcia: 4
Dołączył(a): 3 kwi 2012, o 23:08
Lokalizacja: WWL
Podziękował: 74
Otrzymał podziękowań: 168

Postprzez serav » 8 lut 2013, o 14:03

Dyżurna Blondi napisał(a):Ja tam do ceny jaką daje sponsor moge dorzucić z 50 czy 100 za komplet byle był lepszy od tych co niebieskie seryjnie szyją dla bdc albo inne gdzie skóra prześwituje przez materiał. Albo suwaki nie wpuszczone w materiał tylko przyklejone fastrygą i drapiące spoconą skórę. To tylko przykład.

Jeśli widzieliście mój strój z bliska i Wam odpowiada to mogę robiąc zamówienie podać te same materiały. Dodam że wkładkę wybierałem najwygodniejszą, dodatkowo na końcu koszulki co jest ważne wstawiłem silikonowy pasek aby koszulka nie przesuwała się na boki itd...

Dostałem cennik i wygląda to w przybliżeniu tak:
Koszulka lycry + zamek długi kryty + silikonowa taśma = 98,78 zł netto
Spodenki na szelkach+silikonowe zakończenie nogawek+wkładka żelowa= 118,6 zł netto

Ceny podane są przy ilości zamówienia od 7-20 sztuk. Przy większej ilości ceny się zmniejszają.
serav
-#KK24h
 
Posty: 326
Dołączył(a): 22 mar 2012, o 11:17
Lokalizacja: Nowogród
Podziękował: 62
Otrzymał podziękowań: 191

Postprzez Dyżurna Blondi » 8 lut 2013, o 16:07

A ten materiał w 100% nielajkrowany? Z perforacją ma być droższy?
Na ten moment mam bardzo duże zaległości za które przepraszam ale jak tylko wrócę to nadgonię.
Avatar użytkownika
Dyżurna Blondi
Stały Bywalec
 
Posty: 646
Zdjęcia: 4
Dołączył(a): 3 kwi 2012, o 23:08
Lokalizacja: WWL
Podziękował: 74
Otrzymał podziękowań: 168

Postprzez serav » 8 lut 2013, o 16:30

Dyżurna Blondi napisał(a):A ten materiał w 100% nielajkrowany? Z perforacją ma być droższy?

Materiał "nielajkrowany" używany jest do koszulek o kroju luźnym. Wada jest taka że jak źle dobierzesz rozmiar to będzie ci się wiewała jak chorągiewka, a lycra idealnie dopasuje się do sylwetki nawet jak rozmiar będzie mniejszy. Z tyłu koszulka jest wykonana z trochę innego materiału. Mogę pokazać zainteresowanym swoją koszulkę to zobaczycie z bliska jak to wygląda.
Dopytam się jeszcze czy istnieją inne materiały z których można by było wykonać krój dopasowany bo z tej ich strony nie można tego określić http://questsportswear.pl/index.php/1/12-lato
serav
-#KK24h
 
Posty: 326
Dołączył(a): 22 mar 2012, o 11:17
Lokalizacja: Nowogród
Podziękował: 62
Otrzymał podziękowań: 191

Postprzez Dyżurna Blondi » 8 lut 2013, o 18:17

Inaczej. Lajkra z perforacją? Taka wytłaczana? Jakem Dyżurna: staję na straży puszystej a może i zakompleksionej części składu, która nie ma budowy takiej jak serav, krulik czy Agnieszka i w zbyt dopasowanej lajkrze może robić za postrach tras.
Na ten moment mam bardzo duże zaległości za które przepraszam ale jak tylko wrócę to nadgonię.
Avatar użytkownika
Dyżurna Blondi
Stały Bywalec
 
Posty: 646
Zdjęcia: 4
Dołączył(a): 3 kwi 2012, o 23:08
Lokalizacja: WWL
Podziękował: 74
Otrzymał podziękowań: 168

Postprzez serav » 8 lut 2013, o 21:58

Dyżurna Blondi napisał(a):Inaczej. Lajkra z perforacją? Taka wytłaczana? Jakem Dyżurna: staję na straży puszystej a może i zakompleksionej części składu, która nie ma budowy takiej jak serav, krulik czy Agnieszka i w zbyt dopasowanej lajkrze może robić za postrach tras.

Nic nie stoi na przeszkodzie chyba by dla wybranych zamówić krój luźny :)
serav
-#KK24h
 
Posty: 326
Dołączył(a): 22 mar 2012, o 11:17
Lokalizacja: Nowogród
Podziękował: 62
Otrzymał podziękowań: 191

Postprzez Dyżurna Blondi » 8 lut 2013, o 23:20

Z tego co się domyślam to i cena wzrośnie bo zamówienie się podzieli. Ok. Ostatnie pytanie. Czy przewidziane są podpisy czy bezimienne będą?
Na ten moment mam bardzo duże zaległości za które przepraszam ale jak tylko wrócę to nadgonię.
Avatar użytkownika
Dyżurna Blondi
Stały Bywalec
 
Posty: 646
Zdjęcia: 4
Dołączył(a): 3 kwi 2012, o 23:08
Lokalizacja: WWL
Podziękował: 74
Otrzymał podziękowań: 168

Postprzez serav » 9 lut 2013, o 10:06

Dyżurna Blondi napisał(a):Z tego co się domyślam to i cena wzrośnie bo zamówienie się podzieli. Ok. Ostatnie pytanie. Czy przewidziane są podpisy czy bezimienne będą?

Cena się raczej nie zmieni bo będzie to na jednym zamówieniu wszystko. A co do podpisów to chyba nie jest to najlepszy pomysł. Co jeśli ktoś źle dobierze rozmiar i będzie chciał się z kimś zamienić ? Oszczędziłbym sobie podpis.
serav
-#KK24h
 
Posty: 326
Dołączył(a): 22 mar 2012, o 11:17
Lokalizacja: Nowogród
Podziękował: 62
Otrzymał podziękowań: 191

Postprzez Dyżurna Blondi » 13 lut 2013, o 17:36

W moim przypadku może nie tak o ścisłość czy niedocisłość chodzi ale o to że przy zbyt wąskiej koszulce się ledwo zapnę i będzie zjeżdżała do góry nawet przy staniu na dłuższą metę. Przy dobrej na szerokość będzie po prostu sukieneczka do połowy ud. Może pozbieraj tylko to ile osób chce mieć krótszy krój? Ja potrzebuję 60 cm z przodu maxymalnie. Myślę że ta długość to przy S jest normą ale S może być mała. Zaś przy M czy L już nie, więc tylko o to mi chodzi. Przy tej długości 60cm z przodu i szerokości 50cm już rozmiar mogę jakoś dobrać. Ale i tak chciałabym mieć podpisaną.
Na ten moment mam bardzo duże zaległości za które przepraszam ale jak tylko wrócę to nadgonię.
Avatar użytkownika
Dyżurna Blondi
Stały Bywalec
 
Posty: 646
Zdjęcia: 4
Dołączył(a): 3 kwi 2012, o 23:08
Lokalizacja: WWL
Podziękował: 74
Otrzymał podziękowań: 168

Postprzez serav » 13 lut 2013, o 20:14

Dyżurna Blondi napisał(a):W moim przypadku może nie tak o ścisłość czy niedocisłość chodzi ale o to że przy zbyt wąskiej koszulce się ledwo zapnę i będzie zjeżdżała do góry nawet przy staniu na dłuższą metę. Przy dobrej na szerokość będzie po prostu sukieneczka do połowy ud. Może pozbieraj tylko to ile osób chce mieć krótszy krój? Ja potrzebuję 60 cm z przodu maxymalnie. Myślę że ta długość to przy S jest normą ale S może być mała. Zaś przy M czy L już nie, więc tylko o to mi chodzi. Przy tej długości 60cm z przodu i szerokości 50cm już rozmiar mogę jakoś dobrać. Ale i tak chciałabym mieć podpisaną.

Nie ma podziału na krój krótszy czy dłuższy. Można poprosić o przedłużenie np o centymetr ale dla pewności radzę zamówić we wszystkich strojach silikonowe zakończenie od wewnątrz. Mam koszulkę bez tego gadżetu i nie da się w niej jeździć mając coś w kieszonce bo po prostu przesuwa się tył do przodu jadą szosówką. Wszystkie pozostałe koszulki jak też tą w której jeździłem na zawody ma silikonowe zakończenie i nic nie ma prawa wędrować do góry.
serav
-#KK24h
 
Posty: 326
Dołączył(a): 22 mar 2012, o 11:17
Lokalizacja: Nowogród
Podziękował: 62
Otrzymał podziękowań: 191

Postprzez Khaav » 13 lut 2013, o 20:20

Tak ten sylikonowy patent to rzecz obowiązkowy :)
Mam go w wszystkich koszulkach i nie ma porównania do zwykłej :)

Chociaż czesem ciężko zdjąć przez niego koszulkę no ale z sportowymi samochodami :P
czyli Nie ważne jak nie wygodnie się wsiada i wysiada.
Ważne jaką wygode się ma podczas jazdy :)
Obrazek
Obrazek
Khaav
-#KK24h
 
Posty: 513
Dołączył(a): 21 maja 2012, o 18:56
Lokalizacja: Kadzidło
Podziękował: 16
Otrzymał podziękowań: 79

Postprzez jojas » 13 lut 2013, o 21:54

Khaav napisał(a): czyli Nie ważne jak nie wygodnie się wsiada i wysiada.
Ważne jaką wygode się ma podczas jazdy :)

Samochód sportowy wygodny :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Wszystkie mają klimę, miękkie zawieszenie, dobrze amortyzujące opony, idealne wyciszenie, tapicerowane wygodne fotele w stylu Biedermeier, a tak na marginesie pisz o tym o czym masz jakiekolwiek pojecie :P
jojas
Stały Bywalec
 
Posty: 1363
Zdjęcia: 837
Dołączył(a): 15 maja 2010, o 00:00
Lokalizacja: Ostrołeka
Podziękował: 110
Otrzymał podziękowań: 458

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron