STRAVA - dziennik treningowy

Powrót do Ogólne



Ogólne rozmowy na tematy rowerowe dotyczące Ostrołęki

STRAVA - dziennik treningowy

Postprzez serav » 31 lip 2013, o 09:57

Witajcie,
Chciałbym Wam zaproponować dziennik treningowy on-line który jest bardzo modny i popularny wśród naszych kolegów z południowej Polski. Jest to serwis www.strava.com
Każdy kto ma smartphona może za darmo ściągnąć sobie aplikację na rower lub biegową https://play.google.com/store/apps/deta ... com.strava Aplikacja łącząc się za pomocą gps rejestruje naszą trasę, prędkość i wszelkie inne dane. Potem za pomocą internetu przesyła dane na stronę. Mając licznik typu Garmin również możemy eksportować na "stravę" swój trening.
To czego nie spotkałem na innych tego typu aplikacjach jest możliwość wyznaczania odcinków ( segments) na których chcemy zmierzyć swój czas i potem każdy kto taki odcinek przejedzie automatycznie zapisuje się w wynikach i może porównać się z innymi osobami. Świetna rzecz i niezły motywator do robienia postępów w treningach. Wiadomo że najczęściej wyznacza się segmenty na podjazdach bo jest to chyba optymalny wyznacznik formy niezależny od warunków pogodowych. Serwis jest na razie w wersji anglojęzycznej ale skoro ja sobie poradziłem ( znając angielski w stopniu ledwo-podstawowym) to i każdy sobie poradzi.
serav
-#KK24h
 
Posty: 326
Dołączył(a): 22 mar 2012, o 11:17
Lokalizacja: Nowogród
Podziękował: 62
Otrzymał podziękowań: 191

Powrót do Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron