Targi rowerowe Kielce 2013.

Powrót do Pozostałe imprezy



Targi rowerowe Kielce 2013.

Postprzez 77maka77 » 6 paź 2013, o 21:30

Przesyłam kilka zdjęć z targów rowerowych w Kielcach które odbyły sie 3-5 pażdziernika.

Niestety posiadam tylko mały kieszonkowy aparat , także z góry przepraszam za jakość zdjęć . Nie wszystkie są dobrze wykadrowane gdyż panował spory tłok a i miejsca między alejkami - stoiskami nie było w niektórych przypadkach zbyt dużo. Miałem tylko 3 godz a musiałem obejść wszystkie hale plus rozmowy itd . Mimo to starałem się zrobić kilka fotek które przedstawiam poniżej.

Na początek takie oto cuda - ciekawe jak na tym jezdzić ??

Obrazek


Dla lubiących zieleń



Obrazek


Bardzo wiele firm miało już w swojej ofercie MTB o kołach 27,5 . Było ich nawet więcej niż 29 . Sporo też MTB z przednim Napędem dual.

Obrazek

Sporym zainteresowaniem cieszyły się rowery miejskie
Jestem ciekaw czy to przypadkiem nie za sprawą skąpo ubranych hostess - niestety po dobroci nie dały zrobić sobie zdjęcia.

Obrazek


a tutaj coś specjalnie dla Przemka i Iwonki

Obrazek


Tym sprzętem podobno idealnie jezdzi się po polu golfowym . Tylko gdzie miejsce na kije ??

Obrazek

Mam jeszcze sporo zdjęć rowerków miejskich tej firmy . Jeśli się komuś spodobały wrzucę następne.


Kolejny 27,5 tym razem ze stajni Bulls . Całkiem przyjemnie się jeżdzi .Osobiście bardzo mi przypasowały 27,5 .

Obrazek



CDN


full suspension - czyli coś co tygryski lubią najbardziej - przynajmniej niektóre ....

Obrazek

Następny full - karbonik - linki poprowadzone wewnątrz ramy . Tym razem corratec

Obrazek

Obrazek



Firmowa szosóweczka karbonik polskiej firmy Mexller

Obrazek


Firma Kross miała całkiem duże stoisko - kilka rowerków

Obrazek

składaczek - fajna rzecz .

Obrazek


W pierwszej chwili myślałem że to cannondale model chyba fat boy a tu stary dobry kross

Obrazek


Kolejny rower dla tygrysków .

Kilka nowinek technicznych - przynajmniej dla mnie .
Np Zawieszenie odizolowane od napędu
Dla dociekliwych polecam wczytanie się w makietę ( jeśli nie za bardzo pomniejszyłem foto)

Obrazek

Obrazek

CDN


IronMAN człowiek z żelaza - w tym przypadku z kartonów . Musze takiego zrobić.

Obrazek

Coś dla maluszków - bardzo solidnie wykonane - Już słyszę te komentarze rodziców - Panie tyle za taki mały rower ??!! Przecież to tylko na 3 lata . Myśmy w biedronce kupili taki sam za 100 zł ( przepraszam wszystkie biedronki w tym miejscu )

Obrazek
Gdyby kogoś interesowały to mam ok 70 fotek dziecięcych rowerków.

Ta sam firma tylko dla większych dzieci

Obrazek


Żeby nie było że same górale.

Obrazek


Kolejny składaczek tylko z baterią tym razem . Spory Blat z przodu. Ogólnie bardzo mi się spodobały tego typu rowerki. Idealny na dojazd do pracy . Łatwo można wnieść na 4 pietro czy wrzucić do bagażnika lub w kąt ciasnej piwniczki blokowej.

Obrazek


Takie jakieś coś z takim czymś , nie za bardzo wiadomo do czego to

Obrazek


Teraz niezły lansik . Możliwość zamówienia roweru ze zmianami wg swojego projektu Np w innej wersji kolorystycznej Np w barwach KK24 .

Obrazek

Ciekawe szprychowanie

Obrazek

Największym zawodem dla mnie był brak firmy MBIKE . Chciałem sprawdzić 29er na fullu . Niestety firma ma jakieś kłopoty i nie wiadomo czy w ogóle nie zniknie z rynku. Mam nadzieje że to plotki.

Niestety na dziś muszę iść już spać. Jeśli dam radę to jutro wrzucę kolejną porcję zdjęć . Te powyżej to zaledwie ok 20 % jakie zrobiłem . Mam nadzieje że kogoś zainteresują. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
77maka77
Stały Bywalec
 
Posty: 401
Zdjęcia: 52
Dołączył(a): 1 kwi 2010, o 10:02
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 65
Otrzymał podziękowań: 62

Postprzez jojas » 7 paź 2013, o 08:39

77maka77 co Ty za pirdóły tutaj dajesz? Rowery jak rowery. Dwa koła (co do zasady), rama jakaś tam (metalowa lub kompozytowa, żeby przynajmniej np. ze spieków ceramicznych), napędy też nieciekawe, jednym zdaniem nudy. Mogłeś prznajmniej zrobić kilka fotek jakimś zgrabnym Hostessom. :D
jojas
Stały Bywalec
 
Posty: 1363
Zdjęcia: 837
Dołączył(a): 15 maja 2010, o 00:00
Lokalizacja: Ostrołeka
Podziękował: 110
Otrzymał podziękowań: 458

Postprzez 77maka77 » 8 paź 2013, o 20:47

jojas napisał(a):77maka77 co Ty za pirdóły tutaj dajesz? Rowery jak rowery. Dwa koła (co do zasady), rama jakaś tam (metalowa lub kompozytowa, żeby przynajmniej np. ze spieków ceramicznych), napędy też nieciekawe, jednym zdaniem nudy. Mogłeś prznajmniej zrobić kilka fotek jakimś zgrabnym Hostessom. :D


Akurat z hostessami wolałbym inne rzeczy robić niż fotki ;-) Niestety ani do jednego ani do drugiego nie były skłonne a na propozycję wspólnej fotografii reagowały tesktem jak ze starej polskiej komedii - typu " cukierki roznoszę " . Nie ma to jak mój wrodzony urok osobisty.

Ale wracając do tematu :

Kolejny rowerek który zwrócił moją uwagę . Ciekawy amorek z przodu . Łączenia wyglądają jak sklejone taśmą pakowną .

Obrazek


Coś dla Mirka

Obrazek


Fokusik - full i do tego na baterie . Na stoisko focusa zabrakło mi czasu nad czym bardzo ubolewam ......

Obrazek


Coś dla kobietek - miejska maszyna malowana w maczki ;-)

Obrazek
Avatar użytkownika
77maka77
Stały Bywalec
 
Posty: 401
Zdjęcia: 52
Dołączył(a): 1 kwi 2010, o 10:02
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 65
Otrzymał podziękowań: 62

Postprzez 77maka77 » 8 paź 2013, o 21:19

KILKA SZOSÓWECZEK


Chyba jeden z najdroższych rowerów jakie udało mi się namierzyć . Nie pamietam masy ale chyba 5,6 kg no bynajmniej poniżej 6 kg .
cena jedyne 58 tysięcy złotych

Obrazek



Kilka innych rowerków z kategorii "Orgazm na szosie"

Obrazek



Obrazek


Lapierre czyli jakby tu jeszcze bardziej skomplikowac zawieszenie

Obrazek


Okazuje się że jednak można , dokładając elektronikę . Ciekawe jak to chodzi . Nie dali się przejechać ;-(

Obrazek

Róż , wiśienka czyli rower z kategorii " Marzenia Jojasa"

Obrazek


Coś dla Karolabiegacza - rekina Ostrołęckiego kolarstwa

Obrazek


Stoisko Rometa było bardzo obszerne. Przedstawiciele bardzo konkretni i rzeczowi. Trzba przyznać że niektóre rowerki wyglądały bardzo przyzwoicie .

Obrazek

I kolejny fulik by romet


Obrazek


Coś dla Sławka - jakoś zatrzymałem się przy tej maszynie dłuższą chwilę z rozdziawioną koparą. Dopiero głośne słowa " Idziesz wreszcie " dochodzące gdzieś z oddali sprowadziły mnie na ziemię ..........


Obrazek


Stajnia GT - z sentymentu do marki chciałem poświęcić dłuższą chwilę na tym stoisku . Również były plany odnowienia współpracy z marką jednak zostaliśmy potraktowani z przysłowiowego buta . Chyba towarzystwo zbyt podchmielone , a szkoda.............


Obrazek


Przyczepka Husky - w środku dwa miejsca do spania - TV , dwa śpiwory , okna , szyberek , belki do rowerów na dachu , bagażnik do rowerów na dyszlu . Bardzo fajna zabawka . Cena ok 45 tyś Euro.

Obrazek



Obrazek



Obrazek


I mniej więcej to by było na tyle . Dziękuję za uwagę.
Avatar użytkownika
77maka77
Stały Bywalec
 
Posty: 401
Zdjęcia: 52
Dołączył(a): 1 kwi 2010, o 10:02
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 65
Otrzymał podziękowań: 62

Postprzez karolbiegacz » 9 paź 2013, o 06:24

77maka77 napisał(a):
Coś dla Karolabiegacza - rekina Ostrołęckiego kolarstwa

Obrazek

... Dziękuję za uwagę.


W sam raz na rowerowy czwartek :)
Avatar użytkownika
karolbiegacz
-#KK24h
 
Posty: 5113
Zdjęcia: 41
Dołączył(a): 28 lis 2009, o 19:24
Lokalizacja: Czarnowiec
Podziękował: 2095
Otrzymał podziękowań: 813

Postprzez jojas » 9 paź 2013, o 18:03

77maka77 ten rowerek [album]2580[/album] o ile się nie mylę ma bambusową ramę :)
jojas
Stały Bywalec
 
Posty: 1363
Zdjęcia: 837
Dołączył(a): 15 maja 2010, o 00:00
Lokalizacja: Ostrołeka
Podziękował: 110
Otrzymał podziękowań: 458

Postprzez 77maka77 » 9 paź 2013, o 19:36

Brawo za bystre oko . Szczerze mówiąc wcześniej tego nie zauważyłem . Chyba mam jakiś katalog więc postaram się sprawdzić .



Sprawdziłem - rzeczywiście -


Prezentujemy nasze najnowsze dziecko - rower którego rama jest wykonana z naturalnego bambusa i włókna konopnego. Wzmocnienia kluczowych łączeń elementów ramy zostały dodatkowo uzupełnione włóknem węglowym. Absolutnie niepowtarzalny i zaskakujący wygląd zbija z tropu każdego konesera rowerowych nowości. 95% surowców wykorzystanych do produkcji ramy to esencja natury.
Avatar użytkownika
77maka77
Stały Bywalec
 
Posty: 401
Zdjęcia: 52
Dołączył(a): 1 kwi 2010, o 10:02
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 65
Otrzymał podziękowań: 62


Powrót do Pozostałe imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron