Witam.
Na stronie TO pojawił się artykuł:
http://www.to.com.pl/apps/pbcs.dll/arti ... /140119858
Zachęcam do oddawania głosów na Waszych kandydatów.
Jak głosujemy?
Na kuponie, drukowanym w Tygodniku lub SMS-em. Wpisujemy prefiks tosport. i po_kropce – w treści SMS-a numer kandydata (przy każdym nazwisku sportowca jest on podany). SMS wysyłamy na numer 72466. Np. tosport.50 Koszt to 2,46 zł (z Vat).
Tygodnik papierowy kosztuje 2,80zł
oto pełna lista nominowanych:
Boks:
1. Marek Pietruczuk (UMKS Victoria Ostrołęka)
2. Tomasz Kiernozek (UMKS Victoria Ostrołęka)
3. Tobiasz Orzech (UOLKA Ostrów Mazowiecka)
4. Kamil Kulesza (UKS Boxing Team Ostrów Mazowiecka)
Karate:
5. Marcin Dąbrowski (Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin)
6. Michał Zysk (Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin)
7. Jakub Popławski (Brokowski Klub Karate Kyokusinkai)
8. Michalina Chrobot (Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai)
K-1:
9. Jakub Jarka (Fight Academy Ostrołęka)
Kolarstwo MTB:
10. Agnieszka Mażewska (KK24h Ostrołęka)
Koszykówka:
11. Patrycja Jarka (MUKS Unia Basket Ostrołęka)
12. Piotr Barszcz (OKK Sokół Ostrów Mazowiecka)
Lekkoatletyka:
13. Magdalena Żebrowska (OKLA Ostrołęka)
14. Katarzyna Gwiazda (UKS Siódemka Ostrołęka)
15. Krzysztof Żebrowski (UOLKA Ostrów Mazowiecka)
MMA:
16. Adrian Dmochowski (UKS Gladiator Ostrołęka)
Piłka nożna:
17. Beata Majewska (Jantar Ostrołęka)
18. Andrzej Łyziński (MKS Narew Ostrołęka)
19. Krzysztof Majewski (Korona HiD Ostrołęka)
20. Krzysztof Butryn (MKS Przasnysz)
21. Marek Kaliszewski (KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka)
22. Kamil Bukowski (Makowianka Maków Mazowiecki)
Piłka ręczna:
23. Hubert Milewski (UMKS Trójka Ostrołęka)
Pływanie:
24. Angelika Wikieł (UŚKS Ostrołęka)
25. Mateusz Adamowski (UKS Piątka Ostrołęka)
Podnoszenie ciężarów:
26. Milena Kruczyńska (UOLKA Ostrów Mazowiecka)
27. Jakub Szczepański (LKS Grom Przasnysz)
Ratownictwo Wodne:
28. Paweł Szulerecki (Ostrołęckie WOPR)
29. Hubert Nakielski (WOPR Ostrołęka)
Siatkówka:
30. Urszula Iwaniuk (OTPS Nike Ostrołęka)
31. Łukasz Owczarz (Energa Pekpol Ostrołęka)
Trójbój siłowy:
32. Bartłomiej Kiersikowski (LKS Grom Przasnysz)