Kands Maestro 2014

Powrót do Co kupić?



Pomoc w wyborze roweru, części i akcesoriów

Który rower lepszy:

Kross Evado 2.0 2014
0
Brak głosów
Unibike Crossfire gts 2014
0
Brak głosów
Romet rambler 2.0 2014
0
Brak głosów
Kellys Cliff 40 2014
0
Brak głosów
Merida Crossway 20 v
0
Brak głosów
Kands Maestro 2014
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 0

Kands Maestro 2014

Postprzez soap123 » 21 cze 2014, o 20:32

Witam.

Szukam roweru crossowego do 1700 zł. Do tej pory widziałem Krossy, Romety i inne marki. Lecz na pewnym forum znalazłem informację o tytułowym rowerze. Kosztuje on 1350 zł a ma lepszy osprzęt od Krossa evado 2.0 za 1800 zł. Myślałem że to jakiś badziew ale ludzie piszą o nim bardzo dobrze. Słyszał ktoś o tym rowerze ? On naprawdę jest lepszy od rowerów droższych o 400 zł? Jest lepszy od tego evado 2.0 czy od Unibike'a crossfire gts ? Jeśli nie to mógłby ktoś polecić crossa do 1700 zł? (najlepiej dostępnego w ostrołęckich sklepach rowerowych)
soap123
Nieśmiały
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 cze 2014, o 20:20
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Postprzez Fantom » 22 cze 2014, o 17:08

W zeszłym roku stałem przed podobnym problemem. Zdecydowany byłem na Unibike VIPER GTS lecz o tej porze roku o której szukałem już niestety nie było tego modelu w sklepach. Później na celowniku miałem Meridę Crossway 40-V i już ją chciałem zamówić, ale w sklepie na zawadzkiego do wynegocjowanej ceny przy wpłacaniu zaliczki zaczęli dodawać dodatkowe opłaty: za wyjęcie z kartonu, skręcenie itp. Olałem cwaniaków. Gdzieś w necie trafiłem na temat dot. Kands Maestro / Lazaro Integral (bo to praktycznie ten sam rower, ta sama firma go składa i sprzedaje tylko cyklicznie raz jednego raz drugiego). No i w końcu go kupiłem - Lazaro Integral V3 2013 i nie żałuję. Osprzęt super, pełne Alivio. Przesiadłem się z 20 letniego "górala" więc dla mnie to różnica nie do opisania :) Przejechałem nim już 1500 km. Jeżdżę nim codziennie. Jeździłem też przez zimę. Wymieniłem po jakimś czasie tylko klocki tylne bo się starły i ponaciągałem linki od hamulców i przerzutek bo się rozluźniły. Prawdopodobnie z Unibike i Meridy też byłbym zadowolony ale ten mimo że sporo tańszy na pewno nie jest słabszy. Mój rekord na prostej to 46 km/h :P
Jak chcesz się czegoś dokładnie dowiedzieć to poszukaj tematów na forumrowerowe.org.
Fantom
Początkujący
 
Posty: 43
Dołączył(a): 11 sie 2013, o 21:08
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 32
Otrzymał podziękowań: 39


Powrót do Co kupić?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron