Bieg Mikołajkowy - rodzinne bieganie bez limitu

Powrót do Zawody



Bieg Mikołajkowy - rodzinne bieganie bez limitu

Postprzez Platynowa » 25 lis 2014, o 12:20

Witam,
Serdecznie zapraszamy wszystkich forumowiczów i nie tylko na "Bieg Mikołajkowy - rodzinne bieganie bez limitu" w dniu 07.12.2014 r. w ...... Ostrołęce.
Szczególnie zapraszamy naszych kolegów i koleżanki z grup ARCO Ławy i KK24h oraz naszych niezawodnych fotografów. Liczymy na Wasze wsparcie.

Organizatorami imprezy są:
- Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Ostrołęce,
- Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Ostrołęce i
- Amatorska grupa bez limitu Ostrołęka i okolice.

Partnerami imprezy są:
- Komenda Miejska Policji w Ostrołęce
- Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Ostrołęce
- Miejski Zarząd Obiektów Sportowo - Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce
- firma Mówiący Kij.


Startujemy o godz. 11.00 w Miejskim Parku w okolicach placu z fontanną w Miejskim Parku i Miejskiego Żłobka przy ul. Psarskiego 17 w Ostrołęce i biegniemy trzy okrążenia wyznaczoną wokół parku trasą - łącznie 6 km,
Bieg jest darmowy.

Bieg jest charytatywny, przyjaciele małej Dobrusi Napiórkowskiej będą kwestować na jej pomoc w długim leczeniu. Ojciec dziewczynki jest kolegą z pracy Bartka i dlatego akcję wspierają Strażacy z Ostrołęki. Dobrusię będzie można wesprzeć finansowo wrzucając pieniądze do puszek bądź poprzez kupno specjalnego kalendarza.
http://www.to.com.pl/apps/pbcs.dll/arti ... /141029746
https://www.facebook.com/people/Dobrusi ... fref=photo

Oczywiście biegniemy w Stroju Mikołajowym.
Impreza jest jeszcze w trakcie dopinania.
Więcej szczegółów wkrótce.
Zapisy będą przez portal MO i w dniu zawodów.

W imieniu AG Bez Limitu Ostrołęka i Okolice - Robert
Platynowa
Początkujący
 
Posty: 27
Dołączył(a): 27 lis 2013, o 23:37
Lokalizacja: Rzekuń - Platynowa
Podziękował: 7
Otrzymał podziękowań: 11

Postprzez karolbiegacz » 26 lis 2014, o 06:36

Przyjadę prosto z kościoła, bo muszę być na 11:30 na mszy za dusze zmarłej :(
Przyjadę oczywiście spotkać się ze znajomymi :), bo na start będzie za późno :(
A taką miałem chęć się przebiec :(
Avatar użytkownika
karolbiegacz
-#KK24h
 
Posty: 5113
Zdjęcia: 41
Dołączył(a): 28 lis 2009, o 19:24
Lokalizacja: Czarnowiec
Podziękował: 2095
Otrzymał podziękowań: 813

Postprzez Platynowa » 26 lis 2014, o 10:21

Marku, przyjedź z rodziną pobiegać, pomodlimy się razem.
Wyobraź sobie tylu biegających Mikołajów modli się za duszę Twojej zmarłej. Nieźle, co .... Prawie jak w Kościele :-) Nie ważne, gdzie, ale jak :-)
Platynowa
Początkujący
 
Posty: 27
Dołączył(a): 27 lis 2013, o 23:37
Lokalizacja: Rzekuń - Platynowa
Podziękował: 7
Otrzymał podziękowań: 11

Postprzez karolbiegacz » 26 lis 2014, o 12:05

Platynowa napisał(a):Marku, przyjedź z rodziną pobiegać, pomodlimy się razem.
Wyobraź sobie tylu biegających Mikołajów modli się za duszę Twojej zmarłej. Nieźle, co .... Prawie jak w Kościele :-) Nie ważne, gdzie, ale jak :-)

Zapłacone już "co łaska" za tę duszę, więc trzeba "spożytkować" :)
Będę na pewno polecał ten bieg i rozpuszczę wici do znajomych :)
http://kk24h.pl/kalendarz/225
Avatar użytkownika
karolbiegacz
-#KK24h
 
Posty: 5113
Zdjęcia: 41
Dołączył(a): 28 lis 2009, o 19:24
Lokalizacja: Czarnowiec
Podziękował: 2095
Otrzymał podziękowań: 813

Postprzez wgm » 26 lis 2014, o 14:17

Szkoda, że tak późno ten bieg został zorganizowany i ogłoszony :zalamany: i nie możemy już "zauczestniczyć" w nim. Bo niestety, ale już dawno sporo osób-biegaczy zapisało się i opłaciło Bieg Mikołajkowy w Mikołajkach. A sumie równie fajnie, a nawet i milej byłoby pobiec w swoim mieście. Tym bardziej , że towarzyszy temu ważny, zaszczytny cel-pomoc choremu dziecku.
wgm
wgm
-#KK24h
 
Posty: 6
Dołączył(a): 23 kwi 2013, o 17:25
Lokalizacja: Ostrołęka City
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 3

Postprzez Pijący_mleko » 27 lis 2014, o 12:00

Jeszcze się nie zdeklaruję,
chciałbym być,
ale czy będę wtedy wolny zdecyduje się pewnie w ostatniej chwili.


wgm napisał(a):Szkoda, że tak późno ten bieg został zorganizowany i ogłoszony :zalamany: i nie możemy już "zauczestniczyć" w nim. Bo niestety, ale już dawno sporo osób-biegaczy zapisało się i opłaciło Bieg Mikołajkowy w Mikołajkach. A sumie równie fajnie, a nawet i milej byłoby pobiec w swoim mieście. Tym bardziej , że towarzyszy temu ważny, zaszczytny cel-pomoc choremu dziecku.

Spojrzałem na listę zawodników w Mikołajkach:

zapisali się jeszcze:
Norbert
Przemek D (półmaraton)
i inni
Iść, ciągle iść, trafiać celnie
W zawianej piaskiem trawy ślad
Być sobą być niepodzielnie
Oczami dziecka mierzyć świat
Iść, ciągle iść w stronę słońca
W stronę słońca aż po horyzontu kres


Redaktor do moich postów by się przydał
Avatar użytkownika
Pijący_mleko
Moderator
 
Posty: 5033
Zdjęcia: 232
Dołączył(a): 5 cze 2009, o 14:57
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 1359
Otrzymał podziękowań: 2187

Postprzez Platynowa » 27 lis 2014, o 14:23

Byłoby fajnie. Nie wrzucamy jeszcze zajawki/zapisów na MO, ponieważ czekamy na formalnoi wrzucamy zajawki
Platynowa
Początkujący
 
Posty: 27
Dołączył(a): 27 lis 2013, o 23:37
Lokalizacja: Rzekuń - Platynowa
Podziękował: 7
Otrzymał podziękowań: 11

Postprzez Platynowa » 27 lis 2014, o 14:29

Sorki za poprzedni wpis, ale dziecko mi coś kliknęło ... ;-)
Byłoby fajnie. Nie wrzucamy jeszcze zajawki/zapisów na MO, ponieważ czekamy załatwienie do końca wymaganych formalności.
Zdajemy sobie sprawę, że późno ruszyliśmy, ale po prostu tak wyszło. Jak wypali impreza, w następnym roku będzie lepiej z marketingiem :-)

Robert
Platynowa
Początkujący
 
Posty: 27
Dołączył(a): 27 lis 2013, o 23:37
Lokalizacja: Rzekuń - Platynowa
Podziękował: 7
Otrzymał podziękowań: 11

Postprzez Platynowa » 28 lis 2014, o 11:26

Jest informacja o biegu i zapisy na Mojej Ostrołęce.
Zapraszamy wszystkich bez limitu .... Przypominam w tym roku biegniemy dla małej DOBRUSI NAPIÓRKOWSKIEJ !!!

Robert
Platynowa
Początkujący
 
Posty: 27
Dołączył(a): 27 lis 2013, o 23:37
Lokalizacja: Rzekuń - Platynowa
Podziękował: 7
Otrzymał podziękowań: 11

Dla Dobrusi Napiórkowskiej

Postprzez Pijący_mleko » 28 lis 2014, o 13:45

Zapisy pod tym linkiem:
http://www.moja-ostroleka.pl/biegmikola ... lowna.html

________________________________________________________________________________________________________

A w Tygodniku Ostrołęckim można przeczytać:

- Dobrusia: Tak oto mając 2 miesiące już ratuję świat. Fajnie to wymyśliłam, co? (zdjęcia) -


________________________________________________________________________________________________________

Ostrołęckie Centrum Kultury w sobotę 20 grudnia organizuje :

Gwiazdka dla Dobrusi (koncert charytatywny i promocja kalendarza)
Koncert ma cel - zebranie pieniędzy na leczenie i rehabilitację Dobrusi Napiórkowskiej - córeczki naszej koleżanki z OCK. Liczymy na hojność naszych widzów.

Wystąpią: Zespół Tańca Ludowego "Ostrołęka" z solistkami: Kaliną Luchcińską, Amelią i Aleksandrą Szkopińską, Magdaleną Kubeł, Izabelą Kiernozek oraz wokalistki Studia Piosenki: Agata Mieszała, Justyna Mrozek, Aneta Królicka, Monika Batogowska, Agnieszka Wesołowska, Klaudia Miłoszewska, Aleksandra Rutka, Justyna Walczuk, Katarzyna Nurczyk, Agata Miłoszewska, Aleksandra Mieszała.

Koncert poprzedzi wernisaż wystawy fotografii Marty Góralskiej-Wołosz promujący kalendarz "Duże niebezpieczeństwa małych dzieci" wydany wspólnie z fundacją "Projekt życie" powstałą przy Radiu Nadzieja. Środki zebrane ze sprzedaży kalendarza (20 zł za egz.) w całości zostaną przekazane na leczenie Dobrusi.
sala widowiskowa OCK, godz. 15.30

Dobrusia urodziła się w ostrołęckim szpitalu 29 lipca. Przyszła na świat z nóżkami, które miała założone na siebie. Jej kolanka były wygięte w drugą stronę, stopy - tzw. końsko-szpotawe - leżały przy głowie. Objawy wskazują, że Dobrusia choruje na wrodzoną sztywność stawów – artrogrypozę. W ósmym i trzynastym tygodniu życia Dobrusia przeszła operację kolana. Obecnie na nóżki ma zakładane opatrunki gipsowe. Przed małą Dobrusią kolejne operacje: kolana i stópek oraz rehabilitacja rączki. W przyszłości będą potrzebne specjalne ortezy ortopedyczne, które mogą kosztować nawet 40 tysięcy euro.
Żeby pomóc rodzicom uzbierać tak wielką kwotę przy Radiu Nadzieja powstała fundacja, na konto której można wpłacać darowizny:
Fundacja Projekt Życie,
ul. Sadowa 1/12,
18-400 Łomża.
Nr konta 25 8762 0009 0008 8327 2000 0010
w tytule przelewu DOBRUSIA.
Zachęcamy też do przekazywania 1% podatku - KRS 0000309499, cel szczegółowy: DOBRAWA NAPIÓRKOWSKA.


________________________________________________________________________________________________________

[b]A 1 grudnia :[/b]

Obrazek
Źródło: http://www.nowaostroleka.pl/wiadomosci/ ... dz-i-pomoz
Iść, ciągle iść, trafiać celnie
W zawianej piaskiem trawy ślad
Być sobą być niepodzielnie
Oczami dziecka mierzyć świat
Iść, ciągle iść w stronę słońca
W stronę słońca aż po horyzontu kres


Redaktor do moich postów by się przydał
Avatar użytkownika
Pijący_mleko
Moderator
 
Posty: 5033
Zdjęcia: 232
Dołączył(a): 5 cze 2009, o 14:57
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 1359
Otrzymał podziękowań: 2187

Postprzez Platynowa » 1 gru 2014, o 13:03

Witam,
Zachęcam do zapisów na Portalu MOJA OSTROŁĘKA (link do zapisów w poście Pijącego Mleko :-) ) Nie ważne czy będzie szedł, truchtał czy biegł. Nie ważne ile: 1, 2 czy 3 kółka). Liczy się Twoja obecność na Starcie. W tym roku: popularyzujemy bieganie, propagujemy sport rodzinny i zdrowy tryb życia, ukazujemy piękne walory Miasta OSTROŁĘKI oraz wspieramy akcję charytatywną POMOC dla DOBRUSI NAPIÓRKOWSKIEJ. Mocno zachęcamy. Nie zastanawiaj się , zapisz się niezwłocznie. Dasz radę !!!
Tutaj o Dobrusi:
http://www.to.com.pl/apps...OLEKA/141029746
https://www.facebook.com/...4988?fref=photo
Partnerami naszej imprezy jest oczywiście Portal MOJA OSTROŁĘKA, którego nie ująłem w pierwszym Poście. Wielkie Przepraszam.
Nad bezpieczeństwem imprezy czuwać będą funkcjonariusze policji z ruchu drogowego KMP w Ostrołęce, natomiast nad naszym zdrowiem zespół z karetki pogotowia z MEDITRANSU w Ostrołęce :-)

Robert
Platynowa
Początkujący
 
Posty: 27
Dołączył(a): 27 lis 2013, o 23:37
Lokalizacja: Rzekuń - Platynowa
Podziękował: 7
Otrzymał podziękowań: 11

Postprzez Platynowa » 2 gru 2014, o 14:59

Witam ponownie,

Impreza dopięta już praktycznie w całości.
Zachęcam do zapisów. Dla trzech Mikołajów/Mikołajek organizator przewiduje nagrody-niespodzianki. Osoby te muszą posiadać minimum trzy atrybuty Św. Mikołaja i będą wyłonione z losowania. Podaję przykładowe zestawy atrybutów:
1.Czapka + płaszcz+ broda (typowy)
2. Czapka, spodnie, sanie
3. broda, buty, renifer
4. płaszcz, wór z prezentami, laska
5. czapka, broda, dzwonek/ki
6. rogi renifera świecące razem z noskiem, płaszcz, elfa do pomocy.

Proszę nie sugerować się powyższymi propozycjami. Kompozycja jest dowolna i zależy tylko od waszej kreatywności !!! Mile widziane osoby z jak największą kreatywnością :-)

Zapisujcie się proszę. Tylko raz w roku można pobiegać sobie w stroju mikołaja i nie zostać wykluczonym z lokalnej społeczności. Staje się to normą w innych miastach. Wiec jest OK :-)

Pozdrawiam
Robert
Platynowa
Początkujący
 
Posty: 27
Dołączył(a): 27 lis 2013, o 23:37
Lokalizacja: Rzekuń - Platynowa
Podziękował: 7
Otrzymał podziękowań: 11

Postprzez Pijący_mleko » 3 gru 2014, o 08:14

Platynowa napisał(a):Podaję przykładowe zestawy atrybutów:
...
5. czapka, broda, dzwonek/ki
...


Czapkę mam, broda własna , dzwonek ... hm, muszę dzwonek znowu w rowerze zamontować :)



Napinam plany, jak uda się wrócić w nocy w soboty na niedzielę i nie zaspać, to powinienem być.
Iść, ciągle iść, trafiać celnie
W zawianej piaskiem trawy ślad
Być sobą być niepodzielnie
Oczami dziecka mierzyć świat
Iść, ciągle iść w stronę słońca
W stronę słońca aż po horyzontu kres


Redaktor do moich postów by się przydał
Avatar użytkownika
Pijący_mleko
Moderator
 
Posty: 5033
Zdjęcia: 232
Dołączył(a): 5 cze 2009, o 14:57
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 1359
Otrzymał podziękowań: 2187

Postprzez jojas » 3 gru 2014, o 18:00

Platynowa napisał(a):Witam ponownie,

Impreza dopięta już praktycznie w całości.
Zachęcam do zapisów. Dla trzech Mikołajów/Mikołajek organizator przewiduje nagrody-niespodzianki. Osoby te muszą posiadać minimum trzy atrybuty Św. Mikołaja i będą wyłonione z losowania. Podaję przykładowe zestawy atrybutów:
1.Czapka + płaszcz+ broda (typowy)
2. Czapka, spodnie, sanie
3. broda, buty, renifer
4. płaszcz, wór z prezentami, laska
5. czapka, broda, dzwonek/ki
6. rogi renifera świecące razem z noskiem, płaszcz, elfa do pomocy.

Proszę nie sugerować się powyższymi propozycjami. Kompozycja jest dowolna i zależy tylko od waszej kreatywności !!! Mile widziane osoby z jak największą kreatywnością :-)

Zapisujcie się proszę. Tylko raz w roku można pobiegać sobie w stroju mikołaja i nie zostać wykluczonym z lokalnej społeczności. Staje się to normą w innych miastach. Wiec jest OK :-)

Pozdrawiam
Robert

Rogi załatwi mi Żona, a gdy załatwię sobie czerwony świecący nos we własnym zakresie to Elf faktycznie mi się przyda aby odprowadzić mnie do domu :)
jojas
Stały Bywalec
 
Posty: 1363
Zdjęcia: 837
Dołączył(a): 15 maja 2010, o 00:00
Lokalizacja: Ostrołeka
Podziękował: 110
Otrzymał podziękowań: 458

Postprzez Platynowa » 3 gru 2014, o 20:07

Dzięki Pijący Mleko. Ok, , może być dzwonek, dzwon, dzwoneczek, aby tylko coś dzyndzołiło przy rowerze. Tak przebrany zostaniesz zakwalifikowany do losowania nagrody-niespodzianki :-)
Do Jojasa. Czekałem cierpliwie na Twój komentarz . Tak przypuszczałem, że ta ostatnia propozycja mocno przypadnie Ci do gustu :-) Samo życie... prawda ? Zapomniałeś tylko o płaszczu, który przyda Ci się wcześniej do... robienia zdjęć z ukrycia. Po strzeleniu kilku fotek możesz zadbać o świecenie noska. No i miej w gotowości elfa, który będzie robił za Twoją kontrolkę ;-)Ty też oczywiście, tak przebrany zostaniesz zakwalifikowany do tego co Pijący Mleko :-) Dzięki JOJAS. Fajnie, że się odezwałeś. Ciebie też będzie bardzo miło widzieć w Parku w dniu 7 grudnia 2014 r. Wprawdzie w tamtym roku miałeś obiecaną na kolejnym biegu mikołajowym rzeź tych wszelakich cudaków, ale niestety myśliwi w parku nie polują... no chyba że na wiewiórki :-)
Pozdrawiam serdecznie.
Robert
Platynowa
Początkujący
 
Posty: 27
Dołączył(a): 27 lis 2013, o 23:37
Lokalizacja: Rzekuń - Platynowa
Podziękował: 7
Otrzymał podziękowań: 11

Postprzez Platynowa » 3 gru 2014, o 20:31

Witam
Wróciłem tutaj dosyć szybko, ponieważ uznałem, iż muszę wyjaśnić wszystkim, dlaczego pochwaliłem post JOJASA, a wcześniej nigdy tego nie robiłem :-)
1. Spodobał mi się bardzo.
2. Deczko wcześniej, przed tym jak mi się spodobał ten post, zorientowałem się, że można takie rzeczy robić ;-)

Obiecuję teraz, że każdy przeczytany przeze mnie post, będzie miał ode mnie pochwałkę ;-)
Robert
Platynowa
Początkujący
 
Posty: 27
Dołączył(a): 27 lis 2013, o 23:37
Lokalizacja: Rzekuń - Platynowa
Podziękował: 7
Otrzymał podziękowań: 11

Postprzez karolbiegacz » 4 gru 2014, o 07:09

Platynowa napisał(a):Obiecuję teraz, że każdy przeczytany przeze mnie post, będzie miał ode mnie pochwałkę ;-)
Robert

Obiecuję, że jeszcze kiedyś będę biegał :)...
Robert czekam... :)
Avatar użytkownika
karolbiegacz
-#KK24h
 
Posty: 5113
Zdjęcia: 41
Dołączył(a): 28 lis 2009, o 19:24
Lokalizacja: Czarnowiec
Podziękował: 2095
Otrzymał podziękowań: 813

Postprzez Platynowa » 4 gru 2014, o 10:49

Marku, będę chwalił, ale tylko te, które czytam ;) Teraz zrobiłem wyjątek, ponieważ powinienem Cię pochwalić już wcześniej :)
Wielkie dzięki za rozpowszechnianie informacji o biegu wśród znajomych i nie tylko :)
Ja, natomiast mam nadzieję, że założę jeszcze buty do biegania w celu ..... pobiegania :)

ZAPRASZAM mocno do zapisów. Ze znalezieniem atrybutów Św. Mikołaja nie powinno być problemu. PRZYPOMINAM, że dla pierwszych 150 zapisanych Mikołajów czapki mikołajowe w prezencie :)

Robert
Platynowa
Początkujący
 
Posty: 27
Dołączył(a): 27 lis 2013, o 23:37
Lokalizacja: Rzekuń - Platynowa
Podziękował: 7
Otrzymał podziękowań: 11

Postprzez Pijący_mleko » 5 gru 2014, o 09:42

Aktualniejsze artykuły o biegu:

Obrazek
(jak zwykle nazwa grupy przekręcona)
Źródło obrazka i artykuł w linku:
http://www.mopr.ostroleka.pl/index.php? ... 1&Itemid=1


Oraz artykuły na:
http://www.sport.moja-ostroleka.pl/art1 ... -niedziele (wg mnie zdjęcie jakby trochę nie na okładkę :) chodzi o tło na zdjęciu )
http://www.eostroleka.pl/8222bieg-mikol ... 45128.html
http://www.nowaostroleka.pl/wiadomosci/ ... ikolajkowy



edycja godzina 15:23
już 110 zapisanych mikołajów na ten moment
http://www.moja-ostroleka.pl/biegmikolajkowy/
może zabraknąć czapek :)
Iść, ciągle iść, trafiać celnie
W zawianej piaskiem trawy ślad
Być sobą być niepodzielnie
Oczami dziecka mierzyć świat
Iść, ciągle iść w stronę słońca
W stronę słońca aż po horyzontu kres


Redaktor do moich postów by się przydał
Avatar użytkownika
Pijący_mleko
Moderator
 
Posty: 5033
Zdjęcia: 232
Dołączył(a): 5 cze 2009, o 14:57
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 1359
Otrzymał podziękowań: 2187

Postprzez Platynowa » 5 gru 2014, o 15:55

Witam 5 grudnia 2014 r.
Do biegu Mikołajkowego pozostało 43 godziny 5 minut i 19 sekund :)

Zapisy komputerowe wygasają 06.12.2014 r. o godz. 24.00 . Przed biegiem można się będzie zapisać jak będą jeszcze wolne miejsca.

Przypominam o limicie 200 uczestników na biegu. Jeśli chcesz wziąć udział w tym ciekawym, sympatycznym i szlachetnym jednocześnie przedsięwzięciu nie zwlekaj. ZAPISUUUUUJ się i to bardzo szybko bo możesz niestety nie zdążyć :zly: Tylu biegających Mikołajów na raz i to w Miejskim Parku Ostrołęka nie widziała :)

Zgodnie z obietnicą chwalę posty tylko te, co czytam sam ;)

Dzięki PIJĄCY MLEKO za wsparcie medialne na forum.

UWAGA
Pilnie potrzebujemy pilota (mile widziany na rowerze) z czapką mikołajową !!!


Pozdrawiam
Robert
tel. 695457479
Platynowa
Początkujący
 
Posty: 27
Dołączył(a): 27 lis 2013, o 23:37
Lokalizacja: Rzekuń - Platynowa
Podziękował: 7
Otrzymał podziękowań: 11

Następna strona

Powrót do Zawody

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron