19.06.2016 - 2 Maraton Szosowy w Zambrowie

Powrót do Zawody szosowe



Postprzez Mkar » 21 cze 2016, o 16:01

Dzięki :) Ja gratuluję Wszystkim którzy ukończyli ten "maraton". A dystans no cóż, chciałem zobaczyć jak to smakuje i powiem wam że tak do 160-170 km jest ok. potem to już inny rodzaj zmęczenia nie spotykany na co dzień, dodam tylko że w pierwszej grupie nie zaliczyliśmy żadnego bufetu, a więc jazda ciągła przez 200 km średnia 33.5 i mimo bólu w nogach starczyło jeszcze mocy żeby powalczyć na finiszu :)
Mkar
-#KK24h
 
Posty: 49
Dołączył(a): 25 lut 2013, o 18:06
Lokalizacja: Łomża
Podziękował: 90
Otrzymał podziękowań: 43

Postprzez JechAnek » 21 cze 2016, o 22:41

Dokładnie, z Arkiem wjechaliśmy jednocześnie na metę.

Pisałem już wcześniej, ale jeżeli ktoś nie doczytał to powtórzę: dla mnie bezapelacyjnie zwycięzcą dystansu 140 km był Krzysztof S. - ponieważ byłem w grupie 5-osobowej, która pierwsza przekroczyła linię mety więc nie ma bardziej wiarygodnego źródła informacji - co do informacji czasomierzyka to we wcześniejszym poście podałem przykład jego dokładności :rotfl:
Po prostu jeśli nam coś odbije i pojedziemy za rok to nie ma zmiłuj. Jak ktoś będzie chciał się zatrzymać na bufecie z obcej ekipy to w pedał i jedziemy dalej bez sentymentów ;)
jestem tego samego zdania :) startujemy 10s za grupą ze startu (może znowu będzie start indywidualny :) )i jedziemy razem (ktokolwiek będzie chętny, żeby trochę potrenować i mieć zapewnioną świeżą wodę i trochę kalorii co 30km :D , urywamy obcych (choć brać rowerowa jest jedna, to jednak są swoi i obcy ;) może rozwinę opis (swoi jadą razem - obcy wiozą się na kole ;) ) i można stworzyć atmosferę jak na WSC w Kuriewskiech :)
A dystans no cóż, chciałem zobaczyć jak to smakuje i powiem wam że tak do 160-170 km jest ok. potem to już inny rodzaj zmęczenia nie spotykany na co dzień, dodam tylko że w pierwszej grupie nie zaliczyliśmy żadnego bufetu, a więc jazda ciągła przez 200 km średnia 33.5 i mimo bólu w nogach starczyło jeszcze mocy żeby powalczyć na finiszu :)

Mkar - a wyobraź sobie, że jedziesz te 200 km bez bufetu, walczysz na finiszu i widzisz wyniki, w których koleś którego wiozłeś na kole przez - nie przesadzając 98% trasy (bez urazy ale nie przesadzam) ma czas kilka sekund lepszy od Ciebie - gdzie tu duch rywalizacji sportowej :(
JechAnek
Stały Bywalec
 
Posty: 263
Dołączył(a): 26 lip 2013, o 10:48
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 840
Otrzymał podziękowań: 204

Postprzez karolbiegacz » 22 cze 2016, o 08:11

Mkar napisał(a):Dzięki :) Ja gratuluję Wszystkim którzy ukończyli ten "maraton". A dystans no cóż, chciałem zobaczyć jak to smakuje i powiem wam że tak do 160-170 km jest ok. potem to już inny rodzaj zmęczenia nie spotykany na co dzień, dodam tylko że w pierwszej grupie nie zaliczyliśmy żadnego bufetu, a więc jazda ciągła przez 200 km średnia 33.5 i mimo bólu w nogach starczyło jeszcze mocy żeby powalczyć na finiszu :)

Szacunek Maciek za te 2stówy !!!
Avatar użytkownika
karolbiegacz
-#KK24h
 
Posty: 5113
Zdjęcia: 41
Dołączył(a): 28 lis 2009, o 19:24
Lokalizacja: Czarnowiec
Podziękował: 2095
Otrzymał podziękowań: 813

Postprzez Mkar » 22 cze 2016, o 12:49

Mkar - a wyobraź sobie, że jedziesz te 200 km bez bufetu, walczysz na finiszu i widzisz wyniki, w których koleś którego wiozłeś na kole przez - nie przesadzając 98% trasy (bez urazy ale nie przesadzam) ma czas kilka sekund lepszy od Ciebie - gdzie tu duch rywalizacji sportowej :(


Arek ale u nas było podobnie - wjechaliśmy jako pierwsi w grupie czteroosobowej, a potem w wynikach okazało się że ktoś jest przed nami 7 minut :), druga grupa startowała 3 minuty po nas więc musiałby nas dogonić wyprzedzić i wjechać na metę 4 minuty przed nami. I tak spadłem na 4 miejsce według ich tabeli ;)
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 01:00 przez Mkar, łącznie edytowano 1 raz
Mkar
-#KK24h
 
Posty: 49
Dołączył(a): 25 lut 2013, o 18:06
Lokalizacja: Łomża
Podziękował: 90
Otrzymał podziękowań: 43

Postprzez karolbiegacz » 22 cze 2016, o 12:54

Mkar napisał(a):
Mkar - a wyobraź sobie, że jedziesz te 200 km bez bufetu, walczysz na finiszu i widzisz wyniki, w których koleś którego wiozłeś na kole przez - nie przesadzając 98% trasy (bez urazy ale nie przesadzam) ma czas kilka sekund lepszy od Ciebie - gdzie tu duch rywalizacji sportowej :(


Arek ale u nas było podobnie - wjechaliśmy jako pierwsi w grupie czteroosobowej, a potem w wynikach okazało się że ktoś jest przed nami 7 minut :), druga grupa startowała 3 minuty po nas więc musiałby nas dogonić wyprzedzić i wjechać na metę 4 minuty przed nami. I tak spadłem na 4 miejsce według ich tabeli ;)

W naszej tabeli i wynikach będziecie:
200km Maciej 3miejsce
140km Serav 1miejsce
140km Jechanek 2miejsce
140km Wiechu xmiejsce (do sprawdzenia)
140km Klekot xmiejsce (do sprawdzenia)
80km Pijący_mleko 5miejsce
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 01:00 przez karolbiegacz, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
karolbiegacz
-#KK24h
 
Posty: 5113
Zdjęcia: 41
Dołączył(a): 28 lis 2009, o 19:24
Lokalizacja: Czarnowiec
Podziękował: 2095
Otrzymał podziękowań: 813

Postprzez JechAnek » 22 cze 2016, o 12:57

Wychodzi na to, że najlepszy pomiar czasu jest na czwartkowym WSC w Kurpiewskiech :rotfl: i bez chipów :D
Do zobaczenia w czwartek ;)

W naszej tabeli i wynikach będziecie:

karolbiegacz - to nie chodzi o miejsce bo miejsc nie było - chodzi o pomiar czasu ;)
JechAnek
Stały Bywalec
 
Posty: 263
Dołączył(a): 26 lip 2013, o 10:48
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 840
Otrzymał podziękowań: 204

Postprzez serav » 22 cze 2016, o 16:03

JechAnek napisał(a):Wychodzi na to, że najlepszy pomiar czasu jest na czwartkowym WSC w Kurpiewskiech :rotfl: i bez chipów :D
Do zobaczenia w czwartek ;)

W naszej tabeli i wynikach będziecie:

karolbiegacz - to nie chodzi o miejsce bo miejsc nie było - chodzi o pomiar czasu ;)

Pomiar czasu był do dupy skoro wjechałeś razem ze mną a masz 4 czas ;) Czas powinien być liczony dla całego sektora/grupy puszczony w momencie wystrzelenia i koniec. Inny pomiar według nich powinien się odbyć w wariancie jazdy na czas gdzie musielibyśmy być puszczani pojedynczo w odstępach czasowych aby były sprawiedliwe warunki dla wszystkich ...
serav
-#KK24h
 
Posty: 326
Dołączył(a): 22 mar 2012, o 11:17
Lokalizacja: Nowogród
Podziękował: 62
Otrzymał podziękowań: 191

Poprzednia strona

Powrót do Zawody szosowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron