Oto członkowie grupy:
------------------------------
1 Karczewski Marek MARATOŃCZYK-2008[/b] -- biegi długodystansowe,
kolarstwo szosowe,
kolarstwo MTB, duathlon
2 Bartoszewicz Jerzy MARATOŃCZYK, pływanie
3 Biedka Robert biegi długodystansowe
4 Dąbrowski Przemysław biegi długodystansowe, student AWF
5 Dmochowski Jacek biegi długodystansowe,
kolarstwo MTB
6 Dobrowolski Marcin
kolarstwo MTB,
7 Domian Anna biegi długodystansowe
8 Domian Sławomir biegi długodystansowe, piłka nożna
9 Dziurawiec Mirosław
kolarstwo MTB, odkrywca
10 Głosek Robert MARATOŃCZYK-2010 biegi długodystansowe
11 Juchniewicz Stanisław MARATOŃCZYK biegi długodystansowe
12 Kamiński Wiesław
kolarstwo MTB, (nasz mistrz MTB)
13 Kobuszewski Marcin
kolarstwo szosowe, biegi
14 Kołakowska Katarzyna biegi
15 Kołakowski Jacek biegi długodystansowe, Harcerz (Tata Kasi i Bartosza)
16 Kołakowski Bartosz biegi długodystansowe
17 Kowalski Piotr
kolarstwo MTB,
18 Maciejewska Aneta kolarstwo MTB, treking, (żona Pawła)
19 Maciejewski Paweł MARATOŃCZYK (10.10.2010) biegi długodystansowe (mąż Anety)
20 Maciejewska Klaudia biegi długodystansowe (córka Pawła i Anety)
21 Olszewski Krzysztof MARATOŃCZYK- biegi długodystansowe, piłka nożna,
kolarstwo
22 Pacałowski Modest
kolarstwo MTB (chyba nas opuścił :( )
23 Pliszka Bartosz MARATOŃCZYK biegi długodystansowe,
kolarstwo MTB
24 Pochopień Witold biegi długodystansowe, pływanie, Nordic Walking, szosówka
25 Podeszwa Wiesław
kolarstwo MTB,
26 Podsadny Jacek Waldemar
kolarstwo szosowo-trekingowe, KRAKUS
27 Pragacz Mariusz kolarstwo szosowe, (sezon 2010 zaprzepaszczony) ?
28 Rakowski Przemek
kolarstwo szosowe w porywach także
MTB
29 Rypina Dorota biegi długodystansowe (mama Michała)
30 Rypina Michał sportowiec biegi długodystansowe,
kolarstwo MTB
31 Sacharski Wiesław MARATOŃCZYK-2008 biegi długodystansowe, kajaki, treking
32 Saj Sławomir MARATOŃCZYK-2009 biegi długodystansowe,
kolarstwo MTB, Triathlon-2010
33 Siemiątkowski Norbert biegi długodystansowe
34 Stolarczyk Tomasz biegi długodystansowe, piłka nożna
35 Suchecki Marek biegi długodystansowe,
kolarstwo MTB (sezon 2010 zmarnowany :( )
36 Szarwacki Filip biegi długodystansowe, tenis ziemny, treking, student
37 Świerdzewski Damian biegi długodystansowe, biegi średnie, szosówka
38 Wasiński Filip biegi długodystansowe, treking
39 Yetsyk Oleksander MARATOŃCZYK- biegi długodystansowe
40 Zabuska Bogumiła biegi długodystansowe (sezon 2010 jakiś ubogi :( )
41 Nabiałek Piotr kolarstwo MTB (Ekomena)
42 Wasiak Łukasz kolarstwo MTB (99)
43 Ziemak Grzegorz kolarstwo MTB (78)
41 Janczewski Karol biegi długodystansowe, kolarstwo MTB
Jeśli ktoś z rowerzystów - kolarzy zadeklaruje swój udział w AG to proszę o osobiste stawiennictwo na zbiórce.
Zbiórki ustalamy telefonicznie lub przez RO.
Wystarczy ustna deklaracja i JESTEŚ z NAMI.
ps. proszę wcześniej się upewnić czy zbiórka jest, bo możemy być w tym czasie na wyścigu
Zapraszam.