04.07.2010 - Wycieczka do Łomży

Powrót do Relacje



Tutaj zdajemy relacje z naszych wycieczek

04.07.2010 - Wycieczka do Łomży

Postprzez Pijący_mleko » 5 lip 2010, o 08:13

Niedzielny poranek 4 lipca był pochmurny i wilgotny, temperatura niezbyt wysoka czyli idealna a dłuższą jazdę rowerem.
Na miejscu zbiórki pod mleczarnią zjawili sie:
77maka77, adm, Andriu (?), jojas, Marqs, Panzerjager44, Pijący_mleko, sportowiec oraz dwóch rowerzystów nie zarejestrowanych na forum.
Pojawił sie także krulik25 aby sie z nami przywitać i zaraz ruszył na miejsce spotkania z środkiem transportowym do Łomży.
W trasę ruszyliśmy o godz. 8:04

Na pierwszym kilometrze na ulicy Ławskiej doszło do defektu jednego z rowerów należącego do jednego z niezarejestrowanych rowerzystów, defekt ten uniemożliwił tymczasową jazdę i dołączył do grupy dopiero w Łomży po naprawie roweru.

Przebieg trasy:
Ostrołęka -> Ławy -> Stary Susk -> Zabiele -> Rozwory -> Łątczyn -> Tarnowo -> Kraska -> Młynik -> Szczepankowo -> Mikołajki -> Jarnuty -> Dłużniewo -> Łochtynowo -> Kraska -> ŁOMŻA

Na trasie między Mikołajkami a Jarnutami dołączył do nas mac ap i przeprowadził naszą grupę najdogodniejszą trasę na miejsce startu zawodów MTB.
Tempo jazdy było spore, tak ze do Łomży zajechaliśmy o godzinie 10:00
W Łomży po krótkim czasie musiał odłączyć sie od grupy 77maka77, ponieważ miał krótki czas przeznaczony tego dnia na przyjemności rowerowe, ale do grupy dołączył za to DrLubicz.
Zawody MTB o których na forum pisano tutaj : http://rowerowaostroleka.pl/viewtopic.php?p=3293 były głównym celem wycieczki do Łomży.
Kibicowaliśmy Naszym forumowym kolegom, którzy postanowili startować w tych zawodach.

W Łomży do uczestnictwa z zawodach zostali jeszcze namówieni Panzerjager44 i sportowiec którzy sie zarejestrowali i pobrali numerki. Ich zadaniem było asekurowanie Naszych zawodników którzy debiutowali w zawodach czyli Marcepan'a i Marleny.
Tuż po starcie zawodników do Panzera i sportowca postanowiło dołączyć większość grupy która przyjechała rowerami z Ostrołęki.
Po naradzie w peletonie postanowiliśmy ze ja mam asekurować Macepan'a i dlatego Marcepan postanowił ostro skoczyć do przodu.
Niestety nie wypełniłem zadania ponieważ Marcepan urwał mi sie w połowie dystansu na sporych podjazdach i stromych zjazdach. Przy Marcepan'ie udało sie utrzymać tylko Marqs'owi. Ja na mecie byłem dopiero parę zawodników za Marcepan'em.
Po zameldowaniu sie na mecie starałem sie jeszcze robić zdjęcia Naszym zawodnikom wjeżdżającym na metę.

Gdy już wszyscy Nasi zawodnicy zameldowali sie na mecie Nasza grupa postanowiła wracać do Ostrołęki.
Tempo jazdy powrotnej było spore.
Wracaliśmy tą samą trasą a w Ostrołęce po paru przygodach byliśmy o godz. 17:00
Nie wiem jak innym rowerzystom ale na moim liczniku po wycieczce wyświetlało sie przejechane 110 km.
Iść, ciągle iść, trafiać celnie
W zawianej piaskiem trawy ślad
Być sobą być niepodzielnie
Oczami dziecka mierzyć świat
Iść, ciągle iść w stronę słońca
W stronę słońca aż po horyzontu kres


Redaktor do moich postów by się przydał
Avatar użytkownika
Pijący_mleko
Moderator
 
Posty: 5033
Zdjęcia: 232
Dołączył(a): 5 cze 2009, o 14:57
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 1359
Otrzymał podziękowań: 2187

Postprzez Marqs » 5 lip 2010, o 08:58

Kilka zdjęć z zawodów:
667 685 668 669 670 686 687 688 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684
Ostatnio edytowano 5 lip 2010, o 09:43 przez Marqs, łącznie edytowano 1 raz
---
Avatar użytkownika
Marqs
Administrator
 
Posty: 262
Zdjęcia: 769
Dołączył(a): 16 sie 2008, o 22:20
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 431
Otrzymał podziękowań: 251
Rower: USS

Re: 04.07.2010 - Wycieczka do Łomży

Postprzez sportowiec » 5 lip 2010, o 09:05

Pijący_mleko napisał(a):Nie wiem jak innym rowerzystom ale na moim liczniku po wycieczce wyświetlało sie przejechane 110 km.

też miałem ok. 110 km
dane tutaj: sportowiec.bikestats.pl
sportowiec.bikestats.pl
sportowiec
Stały Bywalec
 
Posty: 101
Dołączył(a): 14 lut 2010, o 18:13
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 11
Otrzymał podziękowań: 10

Postprzez 77maka77 » 5 lip 2010, o 12:58

Ja wracałem trasą :

Łomża - Szczepankowo - Dębowo - Kleczkowo - Dąbek - Troszyn - Rabędy - Zapieczne - jarnuty ( odwiedziłem rodzinkę ) - Czarnowiec - Ostrołęka .

Wybiło mi ok 118 km łącznie z kręceniem się po Łomży . Pojechaliśmy krótko na początek trasy z admem . kilka minut po starcie leciała dość szybko karetka w tamtą stronę . Mam nadzieje , że nikomu nic się nie stało .
Avatar użytkownika
77maka77
Stały Bywalec
 
Posty: 401
Zdjęcia: 52
Dołączył(a): 1 kwi 2010, o 10:02
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 65
Otrzymał podziękowań: 62

Postprzez Pijący_mleko » 5 lip 2010, o 13:54

77maka77 napisał(a):Pojechaliśmy krótko na początek trasy z admem . kilka minut po starcie leciała dość szybko karetka w tamtą stronę . Mam nadzieje , że nikomu nic się nie stało .
Tutaj http://rowerowaostroleka.pl/viewtopic.php?p=3391#3391 wspomniałem o pewnym wypadku na zjeździe, możliwe ze karetka jechała do tego przypadku. :(


Parę zdjęć znalezionych w sieci pod linkiem : http://picasaweb.google.com/10858047353 ... q_Kg7n1SA#
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek



Oraz pod linkiem: http://picasaweb.google.pl/115822756586 ... 72010Omza#
Obrazek Obrazek Obrazek
Oraz ekipa: Marlena, sportowiec, mac ap i Panzer
Obrazek Obrazek



Jeżeli chcecie zobaczyć zdjęcia robione przez moja skromną osobę to naciskajcie krulika25 bo to jego aparat :cool:
Iść, ciągle iść, trafiać celnie
W zawianej piaskiem trawy ślad
Być sobą być niepodzielnie
Oczami dziecka mierzyć świat
Iść, ciągle iść w stronę słońca
W stronę słońca aż po horyzontu kres


Redaktor do moich postów by się przydał
Avatar użytkownika
Pijący_mleko
Moderator
 
Posty: 5033
Zdjęcia: 232
Dołączył(a): 5 cze 2009, o 14:57
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 1359
Otrzymał podziękowań: 2187

Postprzez adm » 5 lip 2010, o 19:51

Dwa filmiki z przejazdu peletonu:

Dystans Mega:


Dystans Mini:
+++
Avatar użytkownika
adm
Administrator
 
Posty: 384
Zdjęcia: 270
Dołączył(a): 16 sie 2008, o 18:41
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 159
Otrzymał podziękowań: 222
Rower: Kross Raven Steppen

Postprzez mac ap » 5 lip 2010, o 20:46

Mam pytanie do Pijącego_mleko: czy Ciebie są dwa egzemplarze? Po oddzieleniu się od Was pod Mikołajkami przedarłem się przez pola ku południowi, a następnie wracałem przez Boguszyce i Konarzyce do domu. I właśnie w Konarzycach mijał mnie rowerzysta wyglądający toczka w toczkę jak Ty- i tak samo ubrany w to charakterystyczne wdzianko.
Z przykrością stwierdzam przy okazji, że trasa wyścigu nie uwzględniła moim zdaniem najaktrakcyjniejszych szlaków Czerwonego Boru.
mac ap
Stały Bywalec
 
Posty: 272
Zdjęcia: 52
Dołączył(a): 4 paź 2009, o 18:08
Lokalizacja: Łomża
Podziękował: 42
Otrzymał podziękowań: 152

Postprzez karolbiegacz » 6 lip 2010, o 05:25

według mnie trasa była bardzo atrakcyjna.
Avatar użytkownika
karolbiegacz
-#KK24h
 
Posty: 5113
Zdjęcia: 41
Dołączył(a): 28 lis 2009, o 19:24
Lokalizacja: Czarnowiec
Podziękował: 2095
Otrzymał podziękowań: 813

Postprzez Pijący_mleko » 8 lip 2010, o 07:21

Za zgodą jojas'a dorzucam w temat jego komplet zdjęć:
691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701

Jeżeli uda mi sie podrzucić parę zdjęć karolbiegacz'owi a on umieści je na stronie własnej galerii to zdjęć może być więcej. :cool:
Tylko żeby Marek nie miał ustawionego na poczcie ograniczenia przyjmowania wiadomości do 10 mega. :!:

____________________________________________________________________

Edit:

Na zakończenie tematu mały pakiet zdjęć.
Zdjęcia są autorstwa mojego, Piotra i krulika25.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


A kto chce to jeszcze raz obejrzeć ale bardziej płynnie to niech zajrzy na ten link:
http://picasaweb.google.pl/karolbiegacz ... 7201058km#
Iść, ciągle iść, trafiać celnie
W zawianej piaskiem trawy ślad
Być sobą być niepodzielnie
Oczami dziecka mierzyć świat
Iść, ciągle iść w stronę słońca
W stronę słońca aż po horyzontu kres


Redaktor do moich postów by się przydał
Avatar użytkownika
Pijący_mleko
Moderator
 
Posty: 5033
Zdjęcia: 232
Dołączył(a): 5 cze 2009, o 14:57
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 1359
Otrzymał podziękowań: 2187

Postprzez Wojtek » 13 lip 2010, o 11:19

if you always do what you have always done,
you will always get what you always got.
Avatar użytkownika
Wojtek
Stały Bywalec
 
Posty: 697
Dołączył(a): 7 lip 2010, o 16:05
Lokalizacja: czerwin
Podziękował: 426
Otrzymał podziękowań: 132


Powrót do Relacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron