WYŚCIGI

Powrót do Zawody szosowe



WYŚCIGI

Postprzez karolbiegacz » 23 lip 2010, o 07:24

tu kalendarz wyścigów kolarskich: http://www.naszosie.pl/masters-kalendarz/
W dniu 21.08.2010 r. (sobota) w miejscowości Maków Mazowiecki odbędzie się I etap Wyścigu Po ziemi Makowskiej. Zawody zostaną rozegrane w postaci jazdy indywidualnej na czas.
W dniu 22.08.2010 r. (niedziela) w miejscowości Maków Mazowieckiodbędzie się II etap Wyścigu Po ziemi Makowskiej.
W celu uzyskania szczegółowych informacji należy kontaktować się z Makowskim Klubem Sportowym, którego przedstawicielem jest Pan Jerzy Zelman tel. (29) 717 24 06 oraz e-mail: jerzel@neostrada.pl
Avatar użytkownika
karolbiegacz
-#KK24h
 
Posty: 5113
Zdjęcia: 41
Dołączył(a): 28 lis 2009, o 19:24
Lokalizacja: Czarnowiec
Podziękował: 2095
Otrzymał podziękowań: 813

III Dwuetapowy Ogólnopolski Wyścig Kolarski "SPOTKANIE

Postprzez Pijący_mleko » 23 lip 2010, o 11:46

Dla zachęty :D

III Dwuetapowy Ogólnopolski Wyścig Kolarski "SPOTKANIE POKOLEŃ"
Obrazek Maków Mazowiecki 21-22 sierpnia 2010 roku

www.makowmazowiecki.pl napisał(a): W dniach 21-22 sierpnia 2010 roku na drogach Miasta Maków Mazowiecki i powiatu makowskiego odbędzie się dwuetapowy (propagandowy) wyścig kolarski " III Spotkanie pokoleń", w którym uczestniczyć będą kolarze kategorii: młodzik (dziewczęta i chłopcy), junior młodszy i junior, "Masters" oraz "open" - młodzież szkolna i mieszkańcy miasta Maków Mazowiecki i powiatu makowskiego.

Organizatorami imprezy są:
- Burmistrz Miasta Maków Mazowiecki,
- Starosta Powiatu Makowskiego,
- Wójt Gminy Czerwonka,
- Makowski Klub Kolarski "Olsh-Team".

Z upoważnienia w/w organizatorów imiennie odpowiedzialnym za organizację i przebieg imprezy jest sędzia honorowy PZKol., wice prezes Makowskiego Klubu Kolarskiego - p. Jerzy Zelman zam. w Makowie Mazowieckim, ul. Ciechanowska 5 m 15, tel. 029-7172406, 600-043-081 adres internetowy " jerzel@neostrada.pl

W imprezie mogą brać udział osoby licencjonowane (licencje PZKol) w kategorii:
- młodzik- chłopcy i dziewczęta, junior młodszy oraz junior,
- "Mastersi" bez względu na wiek i płeć,
- nie posiadający licencji mieszkańcy miasta i powiatu - bez względu na wiek i płeć - w wyścigu (umownie nazywanym) kategoria "open".

Wyścigi rozpoczną się w sobotę - 21 sierpnia 2010 o godz. 15.oo w Jankowie (droga 2129w) pow. makowski w odległości ok. 75o metrów od skrzyżowania ulicy Mazowieckiej (droga 626) i Granicznej w Makowie Mazowieckim - jazdą indywidualną na czas. Zawodnicy startują co minutę, na trasę: Jankowo - Janopole - Czerwonka (droga 2129w) tu nastąpi nawrót i po tej samej drodze pojadą do Jankowa. Zawodnicy w wieku 13-14 lat nawrócą - na tej drodze - po przejechaniu 4.75o metrów tej trasy.

Meta tego wyścigu usytuowana będzie około 2oo metrów przed zabudowaniami wsi Jankowo.

W niedzielę dnia 22 sierpnia 2010 od godz. 10.oo w odstępach czasowych ( mniej więcej co 5-10 minut) wyruszą zawodnicy na trasę w wyścigu z tzw. handicapem:

Maków Mazowiecki - start z ulicy Granicznej - (drogą 2129w)- Jankowo - Janopole - Czerwonka - (drogą 2131w) Dąbrówka - Cieciórki- Krzyżewo Jurki (na drogę 626) - Ulaski ( zjazd w drogę 210104w) - Budzyno Bolki - Bolki - Maków Mazowiecki ul. Graniczna. Tu, około 150 metrów przed dojazdem do drogi "626"- ulicy Mazowieckiej - będzie usytuowana Meta - wyścigu.

Runda liczy ok. 23,6 km, a zawodnicy pokonywać ją będą w zależności od wieku 0d 2 do 4 razy. Przewidywany przejazd pierwszych zawodników przez metę ok. godz. 11.25. Przyjazd ostatniego zawodnika na metę przewidujemy na ok. godz. 13.45. Uroczyste zakończenie wyścigu - godz. 14.oo na terenie stacji paliwowej "Gozana" usytuowanej w Makowie Mazowieckim przy ul. Mazowieckiej 18.


Źródło: http://www.makowmazowiecki.pl/index.php ... 637&lan=pl

Regulamin, program minutowy i mapę trasy można znaleźć pod linkiem jak wyżej.


Ps
Tylko trzeba zastanowić sie nad tym punktem:
W imprezie mogą brać udział :
- nie posiadający licencji mieszkańcy miasta i powiatu - bez względu na wiek i płeć - w wyścigu (umownie nazywanym) kategoria "open".
Iść, ciągle iść, trafiać celnie
W zawianej piaskiem trawy ślad
Być sobą być niepodzielnie
Oczami dziecka mierzyć świat
Iść, ciągle iść w stronę słońca
W stronę słońca aż po horyzontu kres


Redaktor do moich postów by się przydał
Avatar użytkownika
Pijący_mleko
Moderator
 
Posty: 5033
Zdjęcia: 232
Dołączył(a): 5 cze 2009, o 14:57
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 1359
Otrzymał podziękowań: 2187

Postprzez karolbiegacz » 23 lip 2010, o 19:25

Kategoria Masters może startować bez licencji.
Czyli wszyscy chętni mogą jechać :)
Avatar użytkownika
karolbiegacz
-#KK24h
 
Posty: 5113
Zdjęcia: 41
Dołączył(a): 28 lis 2009, o 19:24
Lokalizacja: Czarnowiec
Podziękował: 2095
Otrzymał podziękowań: 813

Postprzez Panzerjager44 » 24 lip 2010, o 09:12

Mam nadzieję, że wszyscy szosowcy się wybierają ;) Przydałoby się trochę potrenować, zrobić objazd trasy. Propozycje mile widziane.
Ja oczywiście się wybieram, z tym że słabsza ostatnio dyspozycja skusi mnie chyba do startu tylko w drugim dniu, natomiast czasówkę sobie odpuszczę.
Life is too short to ride a shit bike
Avatar użytkownika
Panzerjager44
-#OCT
 
Posty: 1356
Zdjęcia: 157
Dołączył(a): 4 lip 2009, o 17:06
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 258
Otrzymał podziękowań: 142

Postprzez Cineeek » 24 lip 2010, o 10:19

Ja spróbuję chyba w tym roku czasówki. Na ze startu wspólnego za mało objechanych kilometrów. Ogólnie zawalony ten rok. Może w przyszłym zacznę trening 'z głową' i wtedy pojedzie się po jakiś konkretny wynik. W tym roku to tak, żeby zobaczyć jak to wygląda itp. ;)
I myślę, że z moim startem nie będzie problemu. Jak panowie z klubu zobaczą ramę OLSH'a to potraktują mnie jak swojaka ;p
liczy się przyjemność z jazdy.
Cineeek
-#OCT
 
Posty: 87
Dołączył(a): 29 lip 2009, o 21:05
Lokalizacja: Ostrołęka, Stacja.
Podziękował: 5
Otrzymał podziękowań: 2

Postprzez Pijący_mleko » 26 lip 2010, o 07:06

W prawie startu rowerzystów nie posiadających licencji napisałem do p. Jerzego Zelmana
A oto odpowiedź:

Witaj!
O ile się nie mylę w tymże regulaminie jest mowa o kategorii "O" - jest to kategoria rocznikowo 19 - 29lat ale szkopuł polega na tym,że ta kategoria startuje razem z "I"-szą i ma do przejechania ok. 105 km.
Sprawa druga - kategoria "Open" dla mieszkańców miasta i powiatu zaistniała jedynie w pierwszym wyścigu - gdy to klubowicze nasi nie mieli licencji i jako tacy nie mogli startować w "Mastersach" bo formalnie nimi nie byli. Aktualnie wszyscy mają licencje i będą startowali w swoich kategoriach (wiekowych). A jak znam makowiaków - to kategoria "open" nie zaistnieje z prostej przyczyny, że nie będzie chętnych. W regulaminie jest także zastrzeżenie,że kategoria może być uruchomiona jesłi będzie 15-stu zawodników.
Proszę także sprawdzać stronę www.makowmazowiecki.pl
bo na wniosek OZKol wprowadziliśmy do tego wyścigu Mistrzostwa Mazowszaw jeździe dwójkami na czas oprócz jazdy indywidualnej na czas.
Zatem re. przekonany jestem, że nie ma przeszkód do startu a jeśli??? To cosik wykombinujemy Tylko w której kategorii wiekowej??????
Ze sportowym pozdrowieniem Jerzy Zelman
PS. Cieszy mnie, że będziemy mieli drugiego z Ostrołęki - bo jeden już z nami jeździ.
Iść, ciągle iść, trafiać celnie
W zawianej piaskiem trawy ślad
Być sobą być niepodzielnie
Oczami dziecka mierzyć świat
Iść, ciągle iść w stronę słońca
W stronę słońca aż po horyzontu kres


Redaktor do moich postów by się przydał
Avatar użytkownika
Pijący_mleko
Moderator
 
Posty: 5033
Zdjęcia: 232
Dołączył(a): 5 cze 2009, o 14:57
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 1359
Otrzymał podziękowań: 2187

Postprzez karolbiegacz » 17 sie 2010, o 05:34

No to kto ostatecznie jedzie do Makowa sobota (21.08.2010)?
1. karolbiegacz
2. Regulus
3. ???????
Avatar użytkownika
karolbiegacz
-#KK24h
 
Posty: 5113
Zdjęcia: 41
Dołączył(a): 28 lis 2009, o 19:24
Lokalizacja: Czarnowiec
Podziękował: 2095
Otrzymał podziękowań: 813

Postprzez karolbiegacz » 21 sie 2010, o 06:25

Panzerjager44 napisał(a):Mam nadzieję, że wszyscy szosowcy się wybierają ;) Przydałoby się trochę potrenować, zrobić objazd trasy. Propozycje mile widziane.
Ja oczywiście się wybieram, z tym że słabsza ostatnio dyspozycja skusi mnie chyba do startu tylko w drugim dniu, natomiast czasówkę sobie odpuszczę.

tak wszyscy szosowcy się wybierają :(
Avatar użytkownika
karolbiegacz
-#KK24h
 
Posty: 5113
Zdjęcia: 41
Dołączył(a): 28 lis 2009, o 19:24
Lokalizacja: Czarnowiec
Podziękował: 2095
Otrzymał podziękowań: 813

Postprzez karolbiegacz » 21 sie 2010, o 06:26

Cineeek napisał(a):Ja spróbuję chyba w tym roku czasówki. Na ze startu wspólnego za mało objechanych kilometrów. Ogólnie zawalony ten rok. Może w przyszłym zacznę trening 'z głową' i wtedy pojedzie się po jakiś konkretny wynik. W tym roku to tak, żeby zobaczyć jak to wygląda itp. ;)
I myślę, że z moim startem nie będzie problemu. Jak panowie z klubu zobaczą ramę OLSH'a to potraktują mnie jak swojaka ;p

Były plany, ale jeszcze nie na ten rok :(
Avatar użytkownika
karolbiegacz
-#KK24h
 
Posty: 5113
Zdjęcia: 41
Dołączył(a): 28 lis 2009, o 19:24
Lokalizacja: Czarnowiec
Podziękował: 2095
Otrzymał podziękowań: 813

Postprzez Cineeek » 21 sie 2010, o 10:38

karolbiegacz napisał(a):
Cineeek napisał(a):Ja spróbuję chyba w tym roku czasówki. Na ze startu wspólnego za mało objechanych kilometrów. Ogólnie zawalony ten rok. Może w przyszłym zacznę trening 'z głową' i wtedy pojedzie się po jakiś konkretny wynik. W tym roku to tak, żeby zobaczyć jak to wygląda itp. ;)
I myślę, że z moim startem nie będzie problemu. Jak panowie z klubu zobaczą ramę OLSH'a to potraktują mnie jak swojaka ;p

Były plany, ale jeszcze nie na ten rok :(


Niestety ...
liczy się przyjemność z jazdy.
Cineeek
-#OCT
 
Posty: 87
Dołączył(a): 29 lip 2009, o 21:05
Lokalizacja: Ostrołęka, Stacja.
Podziękował: 5
Otrzymał podziękowań: 2

Postprzez Panzerjager44 » 21 sie 2010, o 14:23

Niestety mnie w tym roku się nie udało wystartować. Przez ostatnie 3 dni pracowałem pod Gdańskiem śpiąc może jakie 3 - 4 godziny i dopiero wróciłem. Do wyścigu się totalnie nie nadaje. Może za rok...

PS: Jedzie ktoś jutro ???
Life is too short to ride a shit bike
Avatar użytkownika
Panzerjager44
-#OCT
 
Posty: 1356
Zdjęcia: 157
Dołączył(a): 4 lip 2009, o 17:06
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 258
Otrzymał podziękowań: 142

Postprzez karolbiegacz » 21 sie 2010, o 19:25

Dziś na wyścigu w Makowie Mazowieckim byłem ja i Regulus.
Dystans jazdy indywidualnej na czas - 15km

Panzerjager44 napisał(a):PS: Jedzie ktoś jutro ???

1.Aneta
2.Bartosz
3.Marcin
4.Marek
5.Michał
6.Sławek
7.Wiesław K
8.Wiesław P
9.Wojciech
no to kto jeszcze?
10.Mirosław ?
11.Przemysław ?

powód edycji: post pod postem
Ostatnio edytowano 21 sie 2010, o 21:48 przez karolbiegacz, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
karolbiegacz
-#KK24h
 
Posty: 5113
Zdjęcia: 41
Dołączył(a): 28 lis 2009, o 19:24
Lokalizacja: Czarnowiec
Podziękował: 2095
Otrzymał podziękowań: 813

Postprzez karolbiegacz » 23 sie 2010, o 06:22

Pijący_mleko napisał(a):W prawie startu rowerzystów nie posiadających licencji napisałem do p. Jerzego Zelmana
A oto odpowiedź:

Witaj!
O ile się nie mylę w tymże regulaminie jest mowa o kategorii "O" - jest to kategoria rocznikowo 19 - 29lat ale szkopuł polega na tym,że ta kategoria startuje razem z "I"-szą i ma do przejechania ok. 105 km.
Sprawa druga - kategoria "Open" dla mieszkańców miasta i powiatu zaistniała jedynie w pierwszym wyścigu - gdy to klubowicze nasi nie mieli licencji i jako tacy nie mogli startować w "Mastersach" bo formalnie nimi nie byli. Aktualnie wszyscy mają licencje i będą startowali w swoich kategoriach (wiekowych). A jak znam makowiaków - to kategoria "open" nie zaistnieje z prostej przyczyny, że nie będzie chętnych. W regulaminie jest także zastrzeżenie,że kategoria może być uruchomiona jesłi będzie 15-stu zawodników.
Proszę także sprawdzać stronę www.makowmazowiecki.pl
bo na wniosek OZKol wprowadziliśmy do tego wyścigu Mistrzostwa Mazowszaw jeździe dwójkami na czas oprócz jazdy indywidualnej na czas.
Zatem re. przekonany jestem, że nie ma przeszkód do startu a jeśli??? To cosik wykombinujemy Tylko w której kategorii wiekowej??????
Ze sportowym pozdrowieniem Jerzy Zelman
PS. Cieszy mnie, że będziemy mieli drugiego z Ostrołęki - bo jeden już z nami jeździ.

Jeśli ktoś znajdzie wyniki to proszę o link.
Dziękuję
Avatar użytkownika
karolbiegacz
-#KK24h
 
Posty: 5113
Zdjęcia: 41
Dołączył(a): 28 lis 2009, o 19:24
Lokalizacja: Czarnowiec
Podziękował: 2095
Otrzymał podziękowań: 813

Re: III Dwuetapowy Ogólnopolski Wyścig Kolarski "SPOTKA

Postprzez karolbiegacz » 1 wrz 2010, o 05:59

Pijący_mleko napisał(a):Dla zachęty :D

III Dwuetapowy Ogólnopolski Wyścig Kolarski "SPOTKANIE POKOLEŃ"
Obrazek Maków Mazowiecki 21-22 sierpnia 2010 roku

www.makowmazowiecki.pl napisał(a): W dniach 21-22 sierpnia 2010 roku na drogach Miasta Maków Mazowiecki i powiatu makowskiego odbędzie się dwuetapowy (propagandowy) wyścig kolarski " III Spotkanie pokoleń", w którym uczestniczyć będą kolarze kategorii: młodzik (dziewczęta i chłopcy), junior młodszy i junior, "Masters" oraz "open" - młodzież szkolna i mieszkańcy miasta Maków Mazowiecki i powiatu makowskiego.

Organizatorami imprezy są:
- Burmistrz Miasta Maków Mazowiecki,
- Starosta Powiatu Makowskiego,
- Wójt Gminy Czerwonka,
- Makowski Klub Kolarski "Olsh-Team".

Z upoważnienia w/w organizatorów imiennie odpowiedzialnym za organizację i przebieg imprezy jest sędzia honorowy PZKol., wice prezes Makowskiego Klubu Kolarskiego - p. Jerzy Zelman zam. w Makowie Mazowieckim, ul. Ciechanowska 5 m 15, tel. 029-7172406, 600-043-081 adres internetowy " jerzel@neostrada.pl

W imprezie mogą brać udział osoby licencjonowane (licencje PZKol) w kategorii:
- młodzik- chłopcy i dziewczęta, junior młodszy oraz junior,
- "Mastersi" bez względu na wiek i płeć,
- nie posiadający licencji mieszkańcy miasta i powiatu - bez względu na wiek i płeć - w wyścigu (umownie nazywanym) kategoria "open".

Wyścigi rozpoczną się w sobotę - 21 sierpnia 2010 o godz. 15.oo w Jankowie (droga 2129w) pow. makowski w odległości ok. 75o metrów od skrzyżowania ulicy Mazowieckiej (droga 626) i Granicznej w Makowie Mazowieckim - jazdą indywidualną na czas. Zawodnicy startują co minutę, na trasę: Jankowo - Janopole - Czerwonka (droga 2129w) tu nastąpi nawrót i po tej samej drodze pojadą do Jankowa. Zawodnicy w wieku 13-14 lat nawrócą - na tej drodze - po przejechaniu 4.75o metrów tej trasy.

Meta tego wyścigu usytuowana będzie około 2oo metrów przed zabudowaniami wsi Jankowo.

W niedzielę dnia 22 sierpnia 2010 od godz. 10.oo w odstępach czasowych ( mniej więcej co 5-10 minut) wyruszą zawodnicy na trasę w wyścigu z tzw. handicapem:

Maków Mazowiecki - start z ulicy Granicznej - (drogą 2129w)- Jankowo - Janopole - Czerwonka - (drogą 2131w) Dąbrówka - Cieciórki- Krzyżewo Jurki (na drogę 626) - Ulaski ( zjazd w drogę 210104w) - Budzyno Bolki - Bolki - Maków Mazowiecki ul. Graniczna. Tu, około 150 metrów przed dojazdem do drogi "626"- ulicy Mazowieckiej - będzie usytuowana Meta - wyścigu.

Runda liczy ok. 23,6 km, a zawodnicy pokonywać ją będą w zależności od wieku 0d 2 do 4 razy. Przewidywany przejazd pierwszych zawodników przez metę ok. godz. 11.25. Przyjazd ostatniego zawodnika na metę przewidujemy na ok. godz. 13.45. Uroczyste zakończenie wyścigu - godz. 14.oo na terenie stacji paliwowej "Gozana" usytuowanej w Makowie Mazowieckim przy ul. Mazowieckiej 18.


Źródło: http://www.makowmazowiecki.pl/index.php ... 637&lan=pl

Regulamin, program minutowy i mapę trasy można znaleźć pod linkiem jak wyżej.


Ps
Tylko trzeba zastanowić sie nad tym punktem:
W imprezie mogą brać udział :
- nie posiadający licencji mieszkańcy miasta i powiatu - bez względu na wiek i płeć - w wyścigu (umownie nazywanym) kategoria "open".

a gdzie wyniki?
Avatar użytkownika
karolbiegacz
-#KK24h
 
Posty: 5113
Zdjęcia: 41
Dołączył(a): 28 lis 2009, o 19:24
Lokalizacja: Czarnowiec
Podziękował: 2095
Otrzymał podziękowań: 813

Postprzez Marqs » 1 wrz 2010, o 08:44

---
Avatar użytkownika
Marqs
Administrator
 
Posty: 262
Zdjęcia: 769
Dołączył(a): 16 sie 2008, o 22:20
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 431
Otrzymał podziękowań: 251
Rower: USS


Powrót do Zawody szosowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron