ŚLICZNY ROWER DLA PANI POTRZEBNY OD ZARAZ

Powrót do Co kupić?



Pomoc w wyborze roweru, części i akcesoriów

Postprzez Pijący_mleko » 23 wrz 2010, o 09:38

jojas na obronę 77maka77 napiszę ze on pracuje 6 dni w tygodniu i dla Niego ten argument to świętość.
Ja kiedyś miałem 7 dni roboczych średnio po 12 godzin i mam nadzieję ze nigdy więcej tak nie będę miał.
Iść, ciągle iść, trafiać celnie
W zawianej piaskiem trawy ślad
Być sobą być niepodzielnie
Oczami dziecka mierzyć świat
Iść, ciągle iść w stronę słońca
W stronę słońca aż po horyzontu kres


Redaktor do moich postów by się przydał
Avatar użytkownika
Pijący_mleko
Moderator
 
Posty: 5033
Zdjęcia: 232
Dołączył(a): 5 cze 2009, o 14:57
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 1359
Otrzymał podziękowań: 2187

Postprzez Panzerjager44 » 23 wrz 2010, o 11:03

Jojas, a co w tym, co powiedział 77Maka77 jest głupiego ?? Nie bardzo rozumiem...
Life is too short to ride a shit bike
Avatar użytkownika
Panzerjager44
-#OCT
 
Posty: 1356
Zdjęcia: 157
Dołączył(a): 4 lip 2009, o 17:06
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 258
Otrzymał podziękowań: 142

Postprzez jojas » 23 wrz 2010, o 17:46

Przepraszam ale czego nie rozumiesz? Jeżeli w niedzielę odkręcisz kran i leci z niego woda, jeżeli po lub w trakcie wycieczki rowerowej kupisz batonika, jeżeli odpalisz kompa stacjonarnego i wejdziesz na forum rowerowe, jeżeli pójdziesz na jakiś film do kina, zatankujesz samochód, będziesz potrzebował pomocy lekarskiej po kraksie rowerowej i.t.d. i.t.p. to oznacza iż dla twojej wygody pracują jakieś ludziki. Jeżeli jesteś tego świadom ( a przyjmuję, że jesteś) to stwierdzenie iż "W niedziele się nie pracuje !!!!! " nie jest dowodem mądrości. Pomijam tutaj sytuację nie związane z pracą zawodową tzw.obowiązki rodzinne. Jeżeli nadal czegoś nie rozumiesz to chętnie wytłumaczę jeżeli tylko potrafię.
jojas
Stały Bywalec
 
Posty: 1363
Zdjęcia: 837
Dołączył(a): 15 maja 2010, o 00:00
Lokalizacja: Ostrołeka
Podziękował: 110
Otrzymał podziękowań: 458

Postprzez karolbiegacz » 23 wrz 2010, o 18:16

Perełko - jedziesz?
Avatar użytkownika
karolbiegacz
-#KK24h
 
Posty: 5113
Zdjęcia: 41
Dołączył(a): 28 lis 2009, o 19:24
Lokalizacja: Czarnowiec
Podziękował: 2095
Otrzymał podziękowań: 813

Postprzez Panzerjager44 » 23 wrz 2010, o 18:58

Eee tam w niedzielę się nie pracuje...... to co podałeś to wyjątki od zasady.
Life is too short to ride a shit bike
Avatar użytkownika
Panzerjager44
-#OCT
 
Posty: 1356
Zdjęcia: 157
Dołączył(a): 4 lip 2009, o 17:06
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 258
Otrzymał podziękowań: 142

Postprzez 77maka77 » 23 wrz 2010, o 19:16

jojas napisał(a):Przepraszam ale czego nie rozumiesz? Jeżeli w niedzielę odkręcisz kran i leci z niego woda, jeżeli po lub w trakcie wycieczki rowerowej kupisz batonika, jeżeli odpalisz kompa stacjonarnego i wejdziesz na forum rowerowe, jeżeli pójdziesz na jakiś film do kina, zatankujesz samochód, będziesz potrzebował pomocy lekarskiej po kraksie rowerowej i.t.d. i.t.p. to oznacza iż dla twojej wygody pracują jakieś ludziki. Jeżeli jesteś tego świadom ( a przyjmuję, że jesteś) to stwierdzenie iż "W niedziele się nie pracuje !!!!! " nie jest dowodem mądrości. Pomijam tutaj sytuację nie związane z pracą zawodową tzw.obowiązki rodzinne. Jeżeli nadal czegoś nie rozumiesz to chętnie wytłumaczę jeżeli tylko potrafię.


Każdy pracownik stacji benzynowej , sklepu , baru , marketu nie pracuje w niedzielę dla wygody innych tylko z konieczności bo właśnie firma/zakład pracy w którym pracuje ma taki a nie inny harmonogram . Gdyby taki pracownik miał do wyboru za dodatkową dniówkę możliwośc pracy w niedzielę myślę , że nie wielu by się zdecydowało. Ja np w tym dniu wole iśc na spacer , zjeść obiad z żoną o normalnej godzinie itd. Chodziło mi bardziej o pracę z wyboru. Mam przecież dzień wolny i mógłbym zająć się czymś dorywczo/zarobkowo - bo chyba nikt nie narzeka na nadmiar gotówki. Jednak nie robię tego bo wolę wykorzystać ten czas na relaks. Jednakowoż masz trochę racji - Powinienem napisać - " Ja w niedzielę nie pracuję bo nie lubię i już nie muszę " .

Koniec off topic . Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
77maka77
Stały Bywalec
 
Posty: 401
Zdjęcia: 52
Dołączył(a): 1 kwi 2010, o 10:02
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 65
Otrzymał podziękowań: 62

Postprzez jojas » 23 wrz 2010, o 20:37

Panzerjager44 te wyjątki w przypadku np. Ostrołęki obejmują między innymi PKS, Straż pożarną, Pogotowie Ratunkowe, MZK, ZEO, Stora Enso,Policję, dystrybucję paliw, wodociągi, ciepłownictwo, kino, knajpy, bary, mordownie i inne o których nie pamiętam innymi słowy wyjątki te są dość obszerne.
77maka77 przepraszam ale nie zgodzę się z tobą. Oczywiście, że pracują według ustalonych grafików ale tylko dla tego, że wykreowano taka potrzebę. A potrzebę tę wykreowali korzystający z tych usług dla własnej wygody lub przyjemności. Np. 35 lat temu sklepy nie były czynne w niedzielę i społeczeństwo jakoś funkcjonowało. A to, że wolisz spędzać czas z rodziną czy też wypocząć niż ganiać za groszem (moim zdaniem) świadczy tylko dobrze o twoim zdrowym rozsądku. Niestety nie każdy ma możliwość takiego wyboru.


Klasyczny przykład kiedy to żartobliwe przekomarzania przeradzają się w głupawe spory,ale ostatecznie ja też muszę mieć jakieś wady ;)



Powód edycji: post pod postem - adm
Ostatnio edytowano 23 wrz 2010, o 22:07 przez jojas, łącznie edytowano 1 raz
jojas
Stały Bywalec
 
Posty: 1363
Zdjęcia: 837
Dołączył(a): 15 maja 2010, o 00:00
Lokalizacja: Ostrołeka
Podziękował: 110
Otrzymał podziękowań: 458

Postprzez Panzerjager44 » 23 wrz 2010, o 21:18

Czasami dobrze trochę pogadać :)
Life is too short to ride a shit bike
Avatar użytkownika
Panzerjager44
-#OCT
 
Posty: 1356
Zdjęcia: 157
Dołączył(a): 4 lip 2009, o 17:06
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 258
Otrzymał podziękowań: 142

Postprzez lostpearl » 23 wrz 2010, o 21:46

Jojas, ale Ty masz płuca! Z takiej iskry niezłe ognisko wydmuchałeś :) Buchnęło mi prosto w twarz i gdyby nie wrodzona potrzeba dmuchania na zimne, to skórę musieliby mi przeszczepiać, żebym jako tako wyglądała.

77maka77 napisałeś, że w niedzielę się nie pracuje i prawda to jest święta i AMEN, co jojasowy kij w mrowisku tylko potwierdza.

Co do wyjazdu, to nie jadę, ale się ciągle przed pokusą bronię. O której wyjazd i powrót i ile by ten wypad kosztować miał? Pytam, bo zazwyczaj w niedzielę nie pracuję, więc budżet mój nadwątlony, żeby nie rzec spalony, końcem miesiąca.
Avatar użytkownika
lostpearl
-#OCT
 
Posty: 560
Zdjęcia: 17
Dołączył(a): 28 sie 2010, o 08:59
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 52
Otrzymał podziękowań: 66

Postprzez octane1 » 24 wrz 2010, o 04:51

lostpearl napisał(a):Co do wyjazdu, to nie jadę, ale się ciągle przed pokusą bronię. O której wyjazd i powrót i ile by ten wypad kosztować miał? Pytam, bo zazwyczaj w niedzielę nie pracuję, więc budżet mój nadwątlony, żeby nie rzec spalony, końcem miesiąca.


Wyjazd o. 8.00, zrzutka na paliwo ok 15 zł (u mnie pierwszy raz gratis ;) ) startowe w dniu zawodów 70 zł, dwa żele energetyczne 16 zł , powrót ok. 17.00

Czyli jeżeli nie startujesz, to kosztuje Cię to tylko trochę czasu :)
Obrazek
Avatar użytkownika
octane1
-#OCT
 
Posty: 353
Zdjęcia: 45
Dołączył(a): 25 paź 2009, o 11:39
Lokalizacja: Offenbach
Podziękował: 31
Otrzymał podziękowań: 72

Postprzez karolbiegacz » 24 wrz 2010, o 05:31

Panowie !!!
ŚLICZNY ROWER DLA PANI POTRZEBNY OD ZARAZ
co Wy na to?
Avatar użytkownika
karolbiegacz
-#KK24h
 
Posty: 5113
Zdjęcia: 41
Dołączył(a): 28 lis 2009, o 19:24
Lokalizacja: Czarnowiec
Podziękował: 2095
Otrzymał podziękowań: 813

Postprzez jojas » 24 wrz 2010, o 08:20

karolbiegacz z ciekawości sprawdziłem kto umieścił post odbiegający od tematu tego wątku po praz pierwszy ;)
lostpearl kup już ten (najlepszy, najładniejszy itd) rower i zamknij ten wątek, bo widzisz do czego Twoje niezdecydowanie prowadzi. Co prawda skala "konfliktu" była trochę mniejsza niż w przypadku pewnej Heleny jednak wymiana "poglądów" zaczęła nabierać całkiem niezłego tempa. A tak na marginesie zdecydowałaś się już na coś konkretnego?
jojas
Stały Bywalec
 
Posty: 1363
Zdjęcia: 837
Dołączył(a): 15 maja 2010, o 00:00
Lokalizacja: Ostrołeka
Podziękował: 110
Otrzymał podziękowań: 458

Postprzez Pijący_mleko » 24 wrz 2010, o 08:29

jojas co Ci tak zależy na zamknięciu tematu ;)
Nie przymuszaj lostpearl do szybkich decyzji bo to nieładnie.
Nad poważnym zakupem trzeba sie zastanowić a przed podjęciem decyzji najpierw musi ona sie uleżeć i dojrzeć.
Iść, ciągle iść, trafiać celnie
W zawianej piaskiem trawy ślad
Być sobą być niepodzielnie
Oczami dziecka mierzyć świat
Iść, ciągle iść w stronę słońca
W stronę słońca aż po horyzontu kres


Redaktor do moich postów by się przydał
Avatar użytkownika
Pijący_mleko
Moderator
 
Posty: 5033
Zdjęcia: 232
Dołączył(a): 5 cze 2009, o 14:57
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 1359
Otrzymał podziękowań: 2187

Postprzez lostpearl » 24 wrz 2010, o 08:58

jojas napisał(a):lostpearl kup już ten (najlepszy, najładniejszy itd) rower i zamknij ten wątek, bo widzisz do czego Twoje niezdecydowanie prowadzi. Co prawda skala "konfliktu" była trochę mniejsza niż w przypadku pewnej Heleny jednak wymiana "poglądów" zaczęła nabierać całkiem niezłego tempa. A tak na marginesie zdecydowałaś się już na coś konkretnego?

Jojasku drogi, jeśli chodzi o Helenę, to konflikt dotyczył jej osoby, a tutaj o mnie, ani o mój rower nikt się nie bije :zly: tylko o niedzielę.
Jeśli o zdecydowaniu rzecz, to kobietą bym nie była gdybym zdecydowała się po 5 minutach. Twoje propozycje były zabójcze cenowo, Pijacego mleko rower był tak śliczny, że nie mogłam oderwać wzroku, karolbiegacz podrzucał "górale", 77maka77 praktyczne, a panzerjager wyznaczał nieosiągalną poprzeczkę swym rowerem najśliczniejszym. Wiesz co jest z osiołkiem kiedy ma więcej niż jeden żłób :)? Jako kobieta rozum mam niewiele większy od owego stworzenia bożego, więc wyboru dokonać nie mogłam, ale dokonałam. Rower prawie kupiłam (wpłacona zaliczka) i w następnym tygodniu powinnam mieć.
Cóż począć, że dylemat nowy się pojawił: jechać or not jechać? "Dylematy Agaty" to poczytna kolumna - sam przecież do niej zaglądasz ;)


octane1 napisał(a):Wyjazd o. 8.00, zrzutka na paliwo ok 15 zł (u mnie pierwszy raz gratis ;) ) startowe w dniu zawodów 70 zł, dwa żele energetyczne 16 zł , powrót ok. 17.00
Czyli jeżeli nie startujesz, to kosztuje Cię to tylko trochę czasu :)

Dzięki octane1. Zobaczę ile dziś zrobię ZALEGŁOŚCI i do jutra rana zdecyduję się. Dam znać. Jeśli będzie miejsce to ok, jeśli nie to też ok.
Aneta oczywiście jedzie?


Powód edycji: post pod postem - adm
Ostatnio edytowano 24 wrz 2010, o 21:51 przez lostpearl, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
lostpearl
-#OCT
 
Posty: 560
Zdjęcia: 17
Dołączył(a): 28 sie 2010, o 08:59
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 52
Otrzymał podziękowań: 66

Postprzez 77maka77 » 24 wrz 2010, o 11:45

To pochwal się na co wpłaciłaś zaliczkę i nie trzymaj nas dłużej w niepewności.

Kurcze a ja dla Ciebie przygotowałem taką wspaniałą ofertę http://rowerowaostroleka.pl/viewtopic.php?p=4428#4428

POZDRAWIAM i w takim razie mam nadzieje do zobaczenia na szosie ;-)
Avatar użytkownika
77maka77
Stały Bywalec
 
Posty: 401
Zdjęcia: 52
Dołączył(a): 1 kwi 2010, o 10:02
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 65
Otrzymał podziękowań: 62

Postprzez octane1 » 24 wrz 2010, o 17:01

"Aneta oczywiście jedzie?"

Tak jedzie, miejsca jeszcze są :)
Obrazek
Avatar użytkownika
octane1
-#OCT
 
Posty: 353
Zdjęcia: 45
Dołączył(a): 25 paź 2009, o 11:39
Lokalizacja: Offenbach
Podziękował: 31
Otrzymał podziękowań: 72

Postprzez lostpearl » 25 wrz 2010, o 07:34

octane1 napisał(a):"Aneta oczywiście jedzie?"

Tak jedzie, miejsca jeszcze są :)

Niestety nie wyrobiłam się z pracą, a na wtorek muszę mieć wszystko zrobione. Życzę udanych zawodów i przyjemnie spędzonego czasu.

O rowerze zamieszczę wzmiankę dopiero kiedy będę go miała, bo na razie czekam z drżeniem serca na przesyłkę - wybrałam rower nie powalający na kolana.
Avatar użytkownika
lostpearl
-#OCT
 
Posty: 560
Zdjęcia: 17
Dołączył(a): 28 sie 2010, o 08:59
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 52
Otrzymał podziękowań: 66

Postprzez karolbiegacz » 26 wrz 2010, o 06:00

lostpearl napisał(a):
octane1 napisał(a):"Aneta oczywiście jedzie?"

Tak jedzie, miejsca jeszcze są :)

Niestety nie wyrobiłam się z pracą, a na wtorek muszę mieć wszystko zrobione. Życzę udanych zawodów i przyjemnie spędzonego czasu.

O rowerze zamieszczę wzmiankę dopiero kiedy będę go miała, bo na razie czekam z drżeniem serca na przesyłkę - wybrałam rower nie powalający na kolana.

szkoda, że nie MTB :(
ale jeszcze sklepów nie zamknęli :)
Avatar użytkownika
karolbiegacz
-#KK24h
 
Posty: 5113
Zdjęcia: 41
Dołączył(a): 28 lis 2009, o 19:24
Lokalizacja: Czarnowiec
Podziękował: 2095
Otrzymał podziękowań: 813

Postprzez lostpearl » 30 wrz 2010, o 21:16

MTB są najładniejsze, ale kupiłam crossowy. Stoi skręcony, chociaż pewnie nie do końca i nieużywany jeszcze. Nie mogę więc powiedzieć, że jestem szczęśliwą posiadaczką ROAM XR 3, bo jeszcze nie przetestowałam. Jest ładniejszy niż na zdjęciach. Nie wiem, czy rama nie jest dla mnie za duża , mimo że to S-ka. Przetestuję w sobotę.
DZIĘKUJĘ ZA POMOC :)
Avatar użytkownika
lostpearl
-#OCT
 
Posty: 560
Zdjęcia: 17
Dołączył(a): 28 sie 2010, o 08:59
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 52
Otrzymał podziękowań: 66

Postprzez karolbiegacz » 1 paź 2010, o 07:02

lostpearl napisał(a):MTB są najładniejsze, ale kupiłam crossowy. Stoi skręcony, chociaż pewnie nie do końca i nieużywany jeszcze. Nie mogę więc powiedzieć, że jestem szczęśliwą posiadaczką ROAM XR 3, bo jeszcze nie przetestowałam. Jest ładniejszy niż na zdjęciach. Nie wiem, czy rama nie jest dla mnie za duża , mimo że to S-ka. Przetestuję w sobotę.
DZIĘKUJĘ ZA POMOC :)

no to szkoda :(
Avatar użytkownika
karolbiegacz
-#KK24h
 
Posty: 5113
Zdjęcia: 41
Dołączył(a): 28 lis 2009, o 19:24
Lokalizacja: Czarnowiec
Podziękował: 2095
Otrzymał podziękowań: 813

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Co kupić?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości