Ostatnia dziesiątka w Łomży

Powrót do Imprezy nierowerowe



Nierowerowe imprezy w okolicach Ostrołęki, na które oczywiście można dojechać rowerem :)

Ostatnia dziesiątka w Łomży

Postprzez karolbiegacz » 21 wrz 2010, o 19:36

http://picasaweb.google.com/karolbiegac ... 9201010km#

L.p. Nazwisko Imię Płeć Data urodz. Numer
zw. Czas Kat. M-c kat. Miasto - Klub
Dzień M-c Rok godz. min sek setne
1 Dąbrowski Przemysław M 25 2 1989 41 34 41 2 1 Amatorska Grupa bez limitu Ostrołęka i okolice
2 Stolarczyk Tomasz M 11 7 1977 59 43 12 3 5 Amatorska Grupa bez limitu Ostrołęka i okolice
3 Yetsyk Oleksander M 16 5 1960 57 43 44 6 2 Amatorska Grupa bez limitu Ostrołęka i okolice
4 Olszewski Krzysztof M 26 10 1975 29 45 22 3 8 Amatorska Grupa bez limitu Ostrołęka i okolice
5 Bartoszewicz Jerzy M 2 7 1954 31 46 26 7 2 Amatorska Grupa bez limitu Ostrołęka i okolice
6 Maciejewski Paweł M 7 4 1972 10 49 4 3 13 Amatorska Grupa bez limitu Ostrołęka i okolice
7 Biedka Robert M 19 4 1974 53 49 10 3 14 Amatorska Grupa bez limitu Ostrołęka i okolice
8 Siemiątkowski Norbert M 26 6 1974 54 49 37 3 15 Amatorska Grupa bez limitu Ostrołęka i okolice
9 Karczewski Marek M 15 3 1966 40 50 38 4 5 Amatorska Grupa bez limitu Ostrołęka i okolice
10 Więckowski Tadeusz M 11 6 1953 32 53 51 7 3 Amatorska Grupa bez limitu Ostrołęka i okolice
11 Juchniwicz Stanisław M 14 5 1952 33 53 59 7 4 Amatorska Grupa bez limitu Ostrołęka i okolice
12 Dmochowski Jacek M 5 9 1968 35 54 34 4 6 Amatorska Grupa bez limitu Ostrołęka i okolice
13 Mierzejewski Jan M 3 6 1947 30 58 1 8 5 Amatorska Grupa bez limitu Ostrołęka i okolice
14 Maciejewska Klaudia K 23 10 1995 9 58 24 1 3 Amatorska Grupa bez limitu Ostrołęka i okolice
Avatar użytkownika
karolbiegacz
-#KK24h
 
Posty: 5113
Zdjęcia: 41
Dołączył(a): 28 lis 2009, o 19:24
Lokalizacja: Czarnowiec
Podziękował: 2095
Otrzymał podziękowań: 813

Postprzez Wojtek » 21 wrz 2010, o 21:07

liczna grupa od nas, jest jakaś oficjalna strona z wynikami?
if you always do what you have always done,
you will always get what you always got.
Avatar użytkownika
Wojtek
Stały Bywalec
 
Posty: 697
Dołączył(a): 7 lip 2010, o 16:05
Lokalizacja: czerwin
Podziękował: 426
Otrzymał podziękowań: 132

Postprzez karolbiegacz » 22 wrz 2010, o 05:18

Wojtek napisał(a):liczna grupa od nas, jest jakaś oficjalna strona z wynikami?

http://maratonypolskie.pl/mp_index.php? ... 5&bieganie
Avatar użytkownika
karolbiegacz
-#KK24h
 
Posty: 5113
Zdjęcia: 41
Dołączył(a): 28 lis 2009, o 19:24
Lokalizacja: Czarnowiec
Podziękował: 2095
Otrzymał podziękowań: 813

Postprzez Pijący_mleko » 22 wrz 2010, o 07:02

A ja sie zastanawiałem kiedy napiszesz o tym biegu ... bo już sam chciałem założyć temat.

Ale mam uwagi. Dajesz kupę danych osobowych , ale żadnej treści.
Temat tak ciekawy jak książka telefoniczna :P

Daj chociaż trochę opisu o tym "oprawionym podziękowaniu".
Iść, ciągle iść, trafiać celnie
W zawianej piaskiem trawy ślad
Być sobą być niepodzielnie
Oczami dziecka mierzyć świat
Iść, ciągle iść w stronę słońca
W stronę słońca aż po horyzontu kres


Redaktor do moich postów by się przydał
Avatar użytkownika
Pijący_mleko
Moderator
 
Posty: 5033
Zdjęcia: 232
Dołączył(a): 5 cze 2009, o 14:57
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 1359
Otrzymał podziękowań: 2187

Postprzez Bartosz » 22 wrz 2010, o 10:28

Trzeba rekrutować kolarzy do AG, bo takiej frekwencji jak w Łomży to jeszcze chyba długo na maratonie rowerowym nie będzie :(
Bartosz
Bywalec
 
Posty: 60
Dołączył(a): 22 gru 2009, o 17:58
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 26

Postprzez Pijący_mleko » 22 wrz 2010, o 10:34

Jedyna możliwość zwiększenia ilości kolarzy w AG to zrobienie zawodów MTB w Ostrołęce ... oraz szerokie nagłośnienie informacji o takiej imprezie.

octan i biegacz już niechcący rzucili taki pomysł na ShoutBox'ie , więc można sie zastanowić i zakładać temat.

Drużyna AG miała nawet dwie koszulki drużynowe w Łomży.
Obrazek
Iść, ciągle iść, trafiać celnie
W zawianej piaskiem trawy ślad
Być sobą być niepodzielnie
Oczami dziecka mierzyć świat
Iść, ciągle iść w stronę słońca
W stronę słońca aż po horyzontu kres


Redaktor do moich postów by się przydał
Avatar użytkownika
Pijący_mleko
Moderator
 
Posty: 5033
Zdjęcia: 232
Dołączył(a): 5 cze 2009, o 14:57
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 1359
Otrzymał podziękowań: 2187

Postprzez karolbiegacz » 22 wrz 2010, o 10:43

Pijący_mleko napisał(a):Jedyna możliwość zwiększenia ilości kolarzy w AG to zrobienie zawodów MTB w Ostrołęce ... oraz szerokie nagłośnienie informacji o takiej imprezie.

octan i biegacz już niechcący rzucili taki pomysł na ShoutBox'ie , więc można sie zastanowić i zakładać temat.

taaaaa tylko kiedy?
:(
Avatar użytkownika
karolbiegacz
-#KK24h
 
Posty: 5113
Zdjęcia: 41
Dołączył(a): 28 lis 2009, o 19:24
Lokalizacja: Czarnowiec
Podziękował: 2095
Otrzymał podziękowań: 813

Postprzez Bartosz » 22 wrz 2010, o 10:48

O ile pamiętam, to ostatnio była czasówka ... Byłeś i widziałeś te tłumy. Ludzi odstrasza samo słowo zawody, bo zaraz myślą, że przyjedzie kilku mistrzów olimpijskich i będą musieli się wstydzić swojego wyniku.
Chyba tylko Marek wie, jak ciężko jest zebrać ludzi na wyścig ( i to tych jeżdżących, nie wspominając o nowych)
Bartosz
Bywalec
 
Posty: 60
Dołączył(a): 22 gru 2009, o 17:58
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 26

Postprzez Pijący_mleko » 22 wrz 2010, o 10:56

Ale czasówka nie była zbyt nagłośniona ... bo nie każdy przegląda odpowiednie strony na necie.
Z tego co sie orientuję to nawet w GjwsD mało kto słyszał przed imprezą o tych zawodach.
No i nie było zachęty w postaci nagrody :P

Ja myślałem o tym aby podpiąć sie do zawodów Mazovii , oczywiście wcześniej wybadać co organizatorzy Mazovia MTB o tym by sądzili.
Prestiż takiej imprezy na pewno by ściągnął paru zainteresowanych.
Można to zauważyć po imprezie w Pułtusku i Krakowie , gdzie przed samymi zawodami zarejestrowało sie wielu zawodników z tych miast.

Bartosz napisał(a):Chyba tylko Marek wie, jak ciężko jest zebrać ludzi na wyścig ( i to tych jeżdżących, nie wspominając o nowych)
No i oczywiście nie można wszystkiego zwalić na głowę Marka, bo wszelka organizacja imprez to powinna być praca zespołowa.

________

Trochę zboczyliśmy z głównego tematu.
karolbiegacz napisz trochę o zawodach w Łomży.
Iść, ciągle iść, trafiać celnie
W zawianej piaskiem trawy ślad
Być sobą być niepodzielnie
Oczami dziecka mierzyć świat
Iść, ciągle iść w stronę słońca
W stronę słońca aż po horyzontu kres


Redaktor do moich postów by się przydał
Avatar użytkownika
Pijący_mleko
Moderator
 
Posty: 5033
Zdjęcia: 232
Dołączył(a): 5 cze 2009, o 14:57
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 1359
Otrzymał podziękowań: 2187

Postprzez Bartosz » 22 wrz 2010, o 11:26

Więc najbliższym testem będzie ostrołęcki duathlon. Jest nagłośniony, dystans bardzo rozsądny i w zasięgu każdego odrobinę ruszającego się zawodnika. Zobaczymy.
PS. Ostatnio próbowaliśmy zorganizować ligę w piłkę nożną na orliku (kilka drużyn po kilka osób zdolnych do przebiegnięcia ok. 20 m bez odpoczynku :rotfl: ). Chętnych było bardzo wiele osób, lecz na etapie zgłoszeń wszystko padło i raczej rozgrywek nie będzie. MOSIR też organizuje amatorską ligę, ale z tego co rozmawialiśmy wczoraj po meczu, to raczej też nie wypali (wpisowe 400 zł. :mad: )
Bartosz
Bywalec
 
Posty: 60
Dołączył(a): 22 gru 2009, o 17:58
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 26

Postprzez Pijący_mleko » 22 wrz 2010, o 12:02

Spróbuję sie jeszcze bronić ale Twoja odpowiedź mnie przystopowała.
Wg mnie duatlon jest mało nagłośniony, a informacja o nim szybko ginie w potoku innych newsów.
Wskaz teraz gdzie jest informacja o tych zawodach na Necie , bo ja przypominam sobie tylko informację na tym forum i na stronie MOSiR a resztę newsów chyba przegapiłem.
A jeżeli ja przegapiłem to wg mnie znaczy ze większość Ostrołęczan jej nie widziała :cool:
Wielu moich znajomych nie słyszała nawet o tych zawodach, a pojawienie sie biegnących zawodników na obwodnicy skutkuje pytaniami zaskoczonych ludzi po drodze o co tu chodzi i co to za zawody.
A potem są komentarze ze nikt nic nie wiedział.

Bartosz napisał(a): ... kilka drużyn po kilka osób zdolnych do przebiegnięcia ok. 20 m bez odpoczynku...

Właśnie, nie każdy lubi biegać,
bo ja np. mogę jechać nawet 12 godzin, ale przebiegnięcie nawet 100m to u mnie skutkuje spora zadyszką ;) , a kondycji nie zwiększę bo nie lubię biegać bo mam uszkodzony kręgosłup (chociaż to żaden argument).

Na tych zawodach brakuje np. kategorii skierowanej dla rodzin.
Konkurencje rodzinne wychowują młode pokolenie, u których budzi sie tendencja do rywalizacji.
Brakuje także akcentu ze takie zawody to także forma zabawy dla mniej wysportowanych, a informację ze liczba miejsc jest ograniczona (ze względów bezpieczeństwa) ja w pierwszym odczuciu odczytałem jako - startują tam tylko zawodowcy i dla innych nie ma tam miejsca (chociaż orientowałem sie z góry o co biega).



Wrócę jeszcze do argumentu ze patronat takiego organizatora jak np. Mazovia MTB nad zawodami i spory szum wokół takich zawodów na pewno by ściągnęło nowych chętnych.
Iść, ciągle iść, trafiać celnie
W zawianej piaskiem trawy ślad
Być sobą być niepodzielnie
Oczami dziecka mierzyć świat
Iść, ciągle iść w stronę słońca
W stronę słońca aż po horyzontu kres


Redaktor do moich postów by się przydał
Avatar użytkownika
Pijący_mleko
Moderator
 
Posty: 5033
Zdjęcia: 232
Dołączył(a): 5 cze 2009, o 14:57
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 1359
Otrzymał podziękowań: 2187

Postprzez Bartosz » 22 wrz 2010, o 12:19

Pijący_mleko napisał(a):Brakuje także akcentu ze takie zawody to także forma zabawy dla mniej wysportowanych.

Dwa lata temu wystartowałem w stroju bardzo odbiegającym od sportowego i spotkałem się z co najmniej dezaprobatą i zniesmaczeniem niektórych uczestników oraz obserwatorów. Dla mnie normalne jest, że np. na maratonie warszawskim jest konkurs na najlepsze przebranie i nikogo nie dziwi, że ludzie biegają w smokingach czy nie wspomnę już o słynnych rzymskich legionistach. Mentalnie jesteśmy jeszcze bardzo daleko za większymi miastami. Mamy jeszcze dużo pracy przed sobą. :kwasny:
Bartosz
Bywalec
 
Posty: 60
Dołączył(a): 22 gru 2009, o 17:58
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 26

Postprzez Pijący_mleko » 22 wrz 2010, o 12:23

Pomysł miałeś dobry.
Powinieneś to kultywować co rok.
Iść, ciągle iść, trafiać celnie
W zawianej piaskiem trawy ślad
Być sobą być niepodzielnie
Oczami dziecka mierzyć świat
Iść, ciągle iść w stronę słońca
W stronę słońca aż po horyzontu kres


Redaktor do moich postów by się przydał
Avatar użytkownika
Pijący_mleko
Moderator
 
Posty: 5033
Zdjęcia: 232
Dołączył(a): 5 cze 2009, o 14:57
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 1359
Otrzymał podziękowań: 2187

Postprzez karolbiegacz » 22 wrz 2010, o 19:13

Bartosz napisał(a):O ile pamiętam, to ostatnio była czasówka ... Byłeś i widziałeś te tłumy. Ludzi odstrasza samo słowo zawody, bo zaraz myślą, że przyjedzie kilku mistrzów olimpijskich i będą musieli się wstydzić swojego wyniku.
Chyba tylko Marek wie, jak ciężko jest zebrać ludzi na wyścig ( i to tych jeżdżących, nie wspominając o nowych)

Wysłałem do ponad ok 40 osób informację o DUATHLON`ie (wszyscy z Ostrołęki i okolic)
Narazie dostałem tylko potwierdzenie od Bartka, że bierze udział.
Ciekawe ile osób mi odpowie?
....................................................................
W Łomży było bardzo miło i zarazem smutno :)
Mariusz potwierdził, że po ponad 10-ciu latach zaprzestaje organizacji biegów w Łomży.
Było wiele nagród (a właściwie to wszyscy dostali) były podziękowania z Naszej strony (AG), były szampany i słodycze dla żon Prezesa i Dyrektora.
Pogoda dopisała - choć gdy zaszło słońce to było bardzo zimno ale wszyscy podczas biegu się rozgrzewali :)
Tylko ja sierota pomyliłem się w obliczeniach i biegłem tempem na 4 rundy a były tylko trzy :)
Nie dogoniłem w ten sposób wielu rywali.
Przyzwyczaiłem się ostatnio do wysiłku 2-3 godzinnego a tu tylko 50min i bez stopera straciłem poczucie czasu :)
No i dobrze mi tak :)
to tyle...
Avatar użytkownika
karolbiegacz
-#KK24h
 
Posty: 5113
Zdjęcia: 41
Dołączył(a): 28 lis 2009, o 19:24
Lokalizacja: Czarnowiec
Podziękował: 2095
Otrzymał podziękowań: 813

Postprzez Wojtek » 22 wrz 2010, o 19:34

" biegłem tempem na 4 rundy a były tylko trzy" heh szkoda :P

ja bym chciał biegać, ale jak biegalem kiedyś to kolano puchło i spuszczali mi krew, teraz sie boje zaczynać :kwasny:
if you always do what you have always done,
you will always get what you always got.
Avatar użytkownika
Wojtek
Stały Bywalec
 
Posty: 697
Dołączył(a): 7 lip 2010, o 16:05
Lokalizacja: czerwin
Podziękował: 426
Otrzymał podziękowań: 132


Powrót do Imprezy nierowerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron