Pomysły na nazwę

Powrót do Ostrołęka Cycling Team



Postprzez Cineeek » 14 lut 2011, o 17:08

Panzerjager44 napisał(a):Jeżeli do jutra 15 lutego do g. 22 nie wpadniemy na jakiś genialny pomysł, to nasza drużyna będzie się nazywać Drużyna Kolarska "Max HR". Spowodowane jest to tym że muszę już przygotować dokument na spotkanie założycielskie stowarzyszenia.
Jeśli nic nam nie wpadnie do głowy proszę też o uwagi odnośnie nazwy "Max HR"


nie wiem, jak inni, ale ja częściej spotykałem się z HRmax. może tak?
liczy się przyjemność z jazdy.
Cineeek
-#OCT
 
Posty: 87
Dołączył(a): 29 lip 2009, o 21:05
Lokalizacja: Ostrołęka, Stacja.
Podziękował: 5
Otrzymał podziękowań: 2

Postprzez lostpearl » 14 lut 2011, o 17:42

Cineeek napisał(a):
Panzerjager44 napisał(a):Jeżeli do jutra 15 lutego do g. 22 nie wpadniemy na jakiś genialny pomysł, to nasza drużyna będzie się nazywać Drużyna Kolarska "Max HR". Spowodowane jest to tym że muszę już przygotować dokument na spotkanie założycielskie stowarzyszenia.
Jeśli nic nam nie wpadnie do głowy proszę też o uwagi odnośnie nazwy "Max HR"


nie wiem, jak inni, ale ja częściej spotykałem się z HRmax. może tak?


HRmax czy Max HR nie brzmią dla mnie dobrze - nie słyszy się tego przyjemnie, dlatego zaproponowałam full HR. Wg mnie lepiej się słyszy i nie jest to standardowe oznaczenie z pulsometrów chyba (nie wiem). Full miało odnosić się też do płynnej jazdy na full-ach.

Może ktoś wymyśli LEPSZĄ nazwę do 22, czy którejś tam wyznaczonej przez Panzera lub mądrzej ustosunkuje się do tego co powyżej.

Wydaje mi się, że nazwa powinna być zatwierdzona nie na forum, gdzie nie mają dostępu wszyscy, ale na spotkaniu, gdzie przynajmniej będzie większość. W dokumentach można chyba zostawić miejsce na nazwę, albo wpisać ROBOCZĄ, a wydrukować dnia następnego z nazwą ZATWIERDZONĄ.

NIE CHCIAŁABYM, ŻEBY PREZES BYŁ 1-OSOBOWĄ ORKIESTRĄ ;)
Avatar użytkownika
lostpearl
-#OCT
 
Posty: 560
Zdjęcia: 17
Dołączył(a): 28 sie 2010, o 08:59
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 52
Otrzymał podziękowań: 66

Postprzez Panzerjager44 » 14 lut 2011, o 17:55

lostpearl napisał(a): W dokumentach można chyba zostawić miejsce na nazwę, albo wpisać ROBOCZĄ, a wydrukować dnia następnego z nazwą ZATWIERDZONĄ.

Nie da się tak zrobić. Możemy wszystko napisać i wydrukować w trakcie spotkania, ale są ale...
1. mamy jechać na rowerach więc ktoś samochodem musi przewieźć drukarkę + komputer
2. spotkanie wtedy potrwa dość długo
3. zamiast skupić się na formalnościach będziemy wymyślać nazwę a niekoniecznie coś nam na samym spotkniu przyjedzie na myśl. Mamy w tym względzie już doświadczenie...

Mogę obdzwonić wszystkich z propozycją, ale głosowania to raczej przypominać nie będzie. Od środy pracuję i mogę już nie mieć czsu na przygotowanie wszystkich papierków. Także kombinujcie jak to zrobić, byle szybko.

Full HR jest dla mnie dobra

PS: spokojnie dwie jednoosobowe orkiestry to byłby, jak to mówi Aneta: "gruby nietakt" :) Po prostu MUSIMY mieć tą nazwę więc dzwońcie , esemesujcie między sobą, myślcie i róbcie co tam jeszcze chcecie tylko coś WYMYŚLCIE :D
Life is too short to ride a shit bike
Avatar użytkownika
Panzerjager44
-#OCT
 
Posty: 1356
Zdjęcia: 157
Dołączył(a): 4 lip 2009, o 17:06
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 258
Otrzymał podziękowań: 142

Postprzez lostpearl » 14 lut 2011, o 19:53

Panzerjager44 napisał(a):
lostpearl napisał(a): W dokumentach można chyba zostawić miejsce na nazwę, albo wpisać ROBOCZĄ, a wydrukować dnia następnego z nazwą ZATWIERDZONĄ.

Nie da się tak zrobić. Możemy wszystko napisać i wydrukować w trakcie spotkania, ale są ale...
1. mamy jechać na rowerach więc ktoś samochodem musi przewieźć drukarkę + komputer
2. spotkanie wtedy potrwa dość długo
3. zamiast skupić się na formalnościach będziemy wymyślać nazwę a niekoniecznie coś nam na samym spotkniu przyjedzie na myśl. Mamy w tym względzie już doświadczenie...

Mogę obdzwonić wszystkich z propozycją, ale głosowania to raczej przypominać nie będzie. Od środy pracuję i mogę już nie mieć czsu na przygotowanie wszystkich papierków. Także kombinujcie jak to zrobić, byle szybko.

Full HR jest dla mnie dobra

PS: spokojnie dwie jednoosobowe orkiestry to byłby, jak to mówi Aneta: "gruby nietakt" :) Po prostu MUSIMY mieć tą nazwę więc dzwońcie , esemesujcie między sobą, myślcie i róbcie co tam jeszcze chcecie tylko coś WYMYŚLCIE :D


Tak właśnie sobie szłam teraz i dopiero pomyślałam, że na spotkaniu mają być podpisane dokumenty. Nie pomyślałam wcześniej - taki ze mnie kołtunek :)
Jednak nadal uważam, że nazwa to bele napis na dropsach i wiedzieć powinni zainteresowani. Jeśli masz maile osób zainteresowanych, to prześlij mi na prywatną. jestem skłonna napisać do wszystkich z listą propozycji i zapytać o ewentualne propozycje i wyłuszczyć z tego demokratyczną nazwę Full HR ;)

Albo nr telefonów? Ale to już raczej jest bardziej skomplikowane, bo nr telefonu to już rzecz prywatna i nie daje się go pierwszej lepszej lostpearl, albo innym nieznajomym bez pytania osoby zainteresowanej.

Pomyśl jak dostarczyć mi maile, a reszty dokonam.
Avatar użytkownika
lostpearl
-#OCT
 
Posty: 560
Zdjęcia: 17
Dołączył(a): 28 sie 2010, o 08:59
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 52
Otrzymał podziękowań: 66

Postprzez Panzerjager44 » 14 lut 2011, o 21:52

Przecież jutro o 15 się spotykamy zobaczyć miejsca wytypowane na spotkanie. Wtedy będzie wreszcie zrobiona kompletna lista adresowa wszystkich, bo na razie mamy to podzielone między mnie, Anetę i Mirka. Jeśli sie podejmiesz pogadania ze wszystkimi to ja się ogromnie cieszę bo odpadnie mi dość trudne zadanie. A może komuś błyśnie w głowie jakis dobry pomysł.

PS: Gdyby wszyscy korzystali z maili to sprawa byłaby bardzo prosta :)
Life is too short to ride a shit bike
Avatar użytkownika
Panzerjager44
-#OCT
 
Posty: 1356
Zdjęcia: 157
Dołączył(a): 4 lip 2009, o 17:06
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 258
Otrzymał podziękowań: 142

Postprzez kolarz99 » 21 lut 2011, o 18:30

Ponieważ Widze pewne zatroskanie mam pomysł na nazwe wg mnie nazwa musi miej w sobie zabawnego, być szybka i oznaczać w sobie siłe regionu wiec moja propozycja to KOKS -Kolarski Ostrołęcki Klub Sportowy...:)
kolarz99
Bywalec
 
Posty: 52
Dołączył(a): 21 lut 2011, o 18:26
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1
Otrzymał podziękowań: 6

Postprzez Wojtek » 21 lut 2011, o 19:06

git majonez :D
if you always do what you have always done,
you will always get what you always got.
Avatar użytkownika
Wojtek
Stały Bywalec
 
Posty: 697
Dołączył(a): 7 lip 2010, o 16:05
Lokalizacja: czerwin
Podziękował: 426
Otrzymał podziękowań: 132

Postprzez karolbiegacz » 21 lut 2011, o 19:07

kolarz99 napisał(a):Ponieważ Widze pewne zatroskanie mam pomysł na nazwe wg mnie nazwa musi miej w sobie zabawnego, być szybka i oznaczać w sobie siłe regionu wiec moja propozycja to KOKS -Kolarski Ostrołęcki Klub Sportowy...:)

trzeba było się wcześniej odzywać :)
Avatar użytkownika
karolbiegacz
-#KK24h
 
Posty: 5113
Zdjęcia: 41
Dołączył(a): 28 lis 2009, o 19:24
Lokalizacja: Czarnowiec
Podziękował: 2095
Otrzymał podziękowań: 813

Postprzez Panzerjager44 » 21 lut 2011, o 19:24

Ha! Nazwa dowcipna bez dwóch zdań, tylko rzeczywiście nieco za późno. Na wczorajszym zebraniu ustaliliśmy nazwę:

STOWARZYSZENIE ROWEROWE OSTROŁĘKA CYCLING TEAM



Tym samym zamykam temat i dyskusję. Za wszystkie pomysły dziękuję.
Life is too short to ride a shit bike
Avatar użytkownika
Panzerjager44
-#OCT
 
Posty: 1356
Zdjęcia: 157
Dołączył(a): 4 lip 2009, o 17:06
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 258
Otrzymał podziękowań: 142

Poprzednia strona

Powrót do Ostrołęka Cycling Team

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron