03.04.2011 - Otwock

Powrót do Mazovia MTB Marathon



Postprzez 77maka77 » 4 kwi 2011, o 17:07

To nie były żadne tajne zawody . Wyniki są podane do publicznej wiadomości na stronie mazowi i każdy może je zobaczyć . Nawet jeśli któryś z zawodników uzyskał słabszy wynik którego nie wiem np wstydzi się powinno go to zmotywować do lepszej pracy na treningach . Wyniki zostały zebrane przez karola w odpowiednim dziale. Moja rada to aby nie robić znowu zamieszania. Jeśli ktoś chce być cicho ciemnym najlepiej niech zrezygnuje z forum i zamknie się w piwnicy bez światła.Nawet sama tradycja forum tak stanowi . Bez obrazy a może się nie znam.
Avatar użytkownika
77maka77
Stały Bywalec
 
Posty: 401
Zdjęcia: 52
Dołączył(a): 1 kwi 2010, o 10:02
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 65
Otrzymał podziękowań: 62

Postprzez jojas » 4 kwi 2011, o 17:26

Można by zrobić zawody a wyniki i miejsca losować. Może nie byłoby to sprawiedliwe w powszechnym odczuciu ale raczej na pewno nowatorskie :) . Zaletą takiego rozwiązania jest możliwość zajęcia pierwszego miejsca przeze mnie :rotfl: , Wystarczyłoby tylko wystartować a wcześniej zmówić odpowiednią ilość "zdrowasiek" lub znaleźć dojście do odpowiedniego promotora. :D . Inną istotną zaletą takiego rozwiązania jest możliwość startowania w różnych dyscyplinach np. podnoszenie ciężarów i toczenie ziarenka fasolki nosem. Wygrywa ten co ma farta w losowaniu wyników.
Błagam nie podsuwajcie mi takich pomysłów bo dostanę zajadów od śmiechu. :)
jojas
Stały Bywalec
 
Posty: 1363
Zdjęcia: 837
Dołączył(a): 15 maja 2010, o 00:00
Lokalizacja: Ostrołeka
Podziękował: 110
Otrzymał podziękowań: 458

Postprzez lostpearl » 4 kwi 2011, o 19:35

77maka77 napisał(a):To nie były żadne tajne zawody . Wyniki są podane do publicznej wiadomości na stronie mazowi i każdy może je zobaczyć . Nawet jeśli któryś z zawodników uzyskał słabszy wynik którego nie wiem np wstydzi się powinno go to zmotywować do lepszej pracy na treningach . Wyniki zostały zebrane przez karola w odpowiednim dziale. Moja rada to aby nie robić znowu zamieszania. Jeśli ktoś chce być cicho ciemnym najlepiej niech zrezygnuje z forum i zamknie się w piwnicy bez światła.Nawet sama tradycja forum tak stanowi . Bez obrazy a może się nie znam.

Masz rację Łukasz. Poszukam piwnicy.
Avatar użytkownika
lostpearl
-#OCT
 
Posty: 560
Zdjęcia: 17
Dołączył(a): 28 sie 2010, o 08:59
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 52
Otrzymał podziękowań: 66

Postprzez karolbiegacz » 4 kwi 2011, o 19:53

lostpearl napisał(a):
77maka77 napisał(a):To nie były żadne tajne zawody . Wyniki są podane do publicznej wiadomości na stronie mazowi i każdy może je zobaczyć . Nawet jeśli któryś z zawodników uzyskał słabszy wynik którego nie wiem np wstydzi się powinno go to zmotywować do lepszej pracy na treningach . Wyniki zostały zebrane przez karola w odpowiednim dziale. Moja rada to aby nie robić znowu zamieszania. Jeśli ktoś chce być cicho ciemnym najlepiej niech zrezygnuje z forum i zamknie się w piwnicy bez światła.Nawet sama tradycja forum tak stanowi . Bez obrazy a może się nie znam.

Masz rację Łukasz. Poszukam piwnicy.


Perełko - od zawsze podajemy tu wyniki i jeszcze nikt startujący w jakichkolwiek zawodach nie miał nic przeciwko temu.
Tak jak chłopaki piszą wyniki lepsze lub gorsze są motywacją do poprawienia ich na następnych zawodach.
Nie ma co z tego robić zamieszania, a TWOJE wyniki (jeśli wystartujesz w jakimś wyścigu) będą ukryte, bo już je sobie zastrzegłaś :)
Jeśli sama ich nie podasz to ich nie będzie.
Wszyscy już wiemy i pamiętamy, że nie można upubliczniać Twoich wyników.

Szanujemy to.

I już nie piszmy o tym czy powinniśmy upubliczniać, bo to forum przestanie mieć sens jeśli wszyscy zaczną tylko czytać a piszący będzie tylko "Pijący" :)
Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
karolbiegacz
-#KK24h
 
Posty: 5113
Zdjęcia: 41
Dołączył(a): 28 lis 2009, o 19:24
Lokalizacja: Czarnowiec
Podziękował: 2095
Otrzymał podziękowań: 813

Postprzez jojas » 4 kwi 2011, o 21:47

lostpearl napisał(a):Masz rację Łukasz. Poszukam piwnicy.

Moja śp Babcia cioteczna miała w piwnicy (długiej około 13m) po jednej stronie wina i miody pitne (własnej produkcji) a po drugiej nalewki i likiery made in zrób to sam. W takiej piwniczce też chętnie bym się zamknął. :D
jojas
Stały Bywalec
 
Posty: 1363
Zdjęcia: 837
Dołączył(a): 15 maja 2010, o 00:00
Lokalizacja: Ostrołeka
Podziękował: 110
Otrzymał podziękowań: 458

Postprzez 77maka77 » 5 kwi 2011, o 07:49

Ale jak znajdziesz już odpowiednią to mam nadzieje , że zaprosisz. I czy będą tam jakieś atrakcje ? Miód i wino mniam mniam .
Avatar użytkownika
77maka77
Stały Bywalec
 
Posty: 401
Zdjęcia: 52
Dołączył(a): 1 kwi 2010, o 10:02
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 65
Otrzymał podziękowań: 62

Postprzez Pijący_mleko » 5 kwi 2011, o 11:39

Ja nie zdążyłem wrócić z trasy, by zrobić zdjęcie dekoracji dystansu Fit :(

Dlatego podaję tutaj zdjęcia, których autorem jest Marcin Górajec
Obrazek
Obrazek

Cała galeria pod linkiem : http://www.mazoviamtb.pl/galeria.php?ka ... or&id=1249


Parę zdjęć można obejrzeć w artykule na portalu moja-ostroleka.pl
http://www.moja-ostroleka.pl/kolejny-pu ... 929,2.html


___________________________________

Żaden z zawodników nie spieszy się z relacją, więc muszę sam coś wypocić.

Start miał odbyć się planowo o 11:00, a już o przed 9:00 nie było gdzie zaparkować.
Mieliśmy jednak szczęście ponieważ Wiesiek i Jacek przyjechali wcześniej i zarezerwowali miejsce na trzeci (nasz) samochód między swoimi pojazdami, za co bardzo im DZIĘKUJĘ.
Było blisko do biura i na stanowisko pomiaru.
Im bardziej zbliżała się godzina startu tym robił się coraz większy tłum.
Do biura zawodów kolejka ciągnęła się na 300 metrów.
Tego dnia postanowiło startować ponad 1600 zawodników :szok:
Start przełożono na 11:20, ale jak już zawodnicy wystartowali to koło mojego ciężko wywalczonego stanowiska obserwacyjnego jechały i jechały ... i długo tak jeszcze przewalały się całe hordy zaciekłych rowerzystów.
Gdy opadł kurz po ostatnim maruderze udałem się na trasę.
Zrobiłem pieszo 1km, 2km ... n-ty km aż doszedłem do miejsca gdzie miał miejsce start zimowego etapu w Karczewie.
Wtedy stwierdziłem ze dalej nie ma po co iść bo kolejne n-te km sprawdziłem wtedy i nie znalazłem ciekawego stanowiska.
Zrezygnowany usiadłem pod drzewem, przygotowałem sprzęt i zacząłem wypatrywać Naszych.
Obudziłem się gdy Cineeek objechał mnie ze go nie ustrzeliłem :zdziwko:
Pomasowałem wtedy bolącą głowę i postanowiłem znaleźć choć trochę ciekawsze miejsce.
Ale jedyną atrakcją była łacha piasku.
Ustawiłem się i już po chwili miałem widowisko.
Co drugi zawodnik zaliczał tam glebę.
Czatuję na moich może i oni zrobią tu niezłe widowisko.
No i doczekałem się bo między innymi octan musiał się tam wypiąć aby pokonać przeszkodę, a ponieważ był ostatni na którego czekałem to szybko lecę na metę.
A tam dowiaduję się ze dekoracja fit już była a p. Maria z dumą pokazuje mi puchar.
Zły poszedłem ustrzelić parę zdjęć poza głównym wątkiem czyli dla własnej przyjemności.
Po powrocie do drużyny próbuję wyciągnąć od nich informacje o trasie ... ciężko idzie :(
Z zadowolonych min i paru skąpych słów dowiaduję się ze są zadowoleni.
Mało górek ale za to dużo piachu i korzeni.
Coś tam bąkali ze było ciekawe stanowisko gdy trzeba było przejechać przez jakąś starą oponę ... ?
Zaganiam stadko do wspólnego zdjęcia ... co wcześniej mi się nie udawało i wyłączam aparat zmęczony tak ciężkimi dla mnie zawodami.
Iść, ciągle iść, trafiać celnie
W zawianej piaskiem trawy ślad
Być sobą być niepodzielnie
Oczami dziecka mierzyć świat
Iść, ciągle iść w stronę słońca
W stronę słońca aż po horyzontu kres


Redaktor do moich postów by się przydał
Avatar użytkownika
Pijący_mleko
Moderator
 
Posty: 5033
Zdjęcia: 232
Dołączył(a): 5 cze 2009, o 14:57
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 1359
Otrzymał podziękowań: 2187

Postprzez jojas » 6 kwi 2011, o 06:28

Pijący_mleko napisał(a):Ja nie zdążyłem wrócić z trasy, by zrobić zdjęcie dekoracji dystansu Fit :(

Gdybyś przygotowywał się do zawodów w duathlonie to pewnie byś zdążył :P :D Co Pijący_mleko, bez kontaktu z pedałami to sobie nie radzimy? :D
jojas
Stały Bywalec
 
Posty: 1363
Zdjęcia: 837
Dołączył(a): 15 maja 2010, o 00:00
Lokalizacja: Ostrołeka
Podziękował: 110
Otrzymał podziękowań: 458

Postprzez Pijący_mleko » 8 kwi 2011, o 07:41

Kolejny artykuł o zawodach ukazał się na Ostrołęckim portalu:

Obrazek
http://www.to.com.pl/apps/pbcs.dll/arti ... /677229840


Pierwszy artykuł przypominam był na:

Obrazek
http://www.moja-ostroleka.pl/kolejny-pu ... 929,2.html
Iść, ciągle iść, trafiać celnie
W zawianej piaskiem trawy ślad
Być sobą być niepodzielnie
Oczami dziecka mierzyć świat
Iść, ciągle iść w stronę słońca
W stronę słońca aż po horyzontu kres


Redaktor do moich postów by się przydał
Avatar użytkownika
Pijący_mleko
Moderator
 
Posty: 5033
Zdjęcia: 232
Dołączył(a): 5 cze 2009, o 14:57
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 1359
Otrzymał podziękowań: 2187

Poprzednia strona

Powrót do Mazovia MTB Marathon

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron