Dlaczego warto pomagać młodym kolarzom?

Powrót do Ogólne



Ogólne rozmowy na tematy rowerowe dotyczące Ostrołęki

Dlaczego warto pomagać młodym kolarzom?

Postprzez karolbiegacz » 23 kwi 2012, o 07:37

Sami byliśmy kiedyś młodzi !!!

Dlaczego uważam, że trzeba to napisać?
Bo "inwestycja" w młodzież to przyszłość.

Od samego początku powstawania grup kolarskich w Ostrołęce (niezależnie od nazwy grupy) byłem zdania, że to nie my "stare pryki" będziemy przyszłością kolarstwa w Ostrołęce ale młodzi zawodnicy, którym trzeba w życiu pomóc.
Wielokrotnie podkreślałem i podkreślam, że każdy z nas dorosłych "realizuje swoje kolarstwo jako hobby" a młodzi podchodzą do tego z pasją i poświęceniem.
Mówiłem o werbowaniu/wyszukiwaniu talentów kolarskich ale zarząd OCT nie bardzo garnie się do tego (chyba, że się mylę).
Wim, że wywoła to wielką burzę ale tak powinno być.
Dlaczego Wasze twierdzenie, że nie będziecie się zajmować młodymi, bo to odpowiedzialność, jest niewłaściwe?
A dlatego, że my dorośli powinniśmy być odpowiedzialni i dawać dobry przykład młodym, a nie próbować tylko robić własną karierę na swoim hobby.

Przed sezonem letnim MTB pojawił się problem pomocy dla jednego z młodych zawodników, który chciał wystartować w wyścigu.
Zniechęcano Go, że nikt się nim nie będzie opiekował/odpowiadał za niego itd.
Blokuje się też możliwość przynależności do grupy OCT dowolnym zawodnikom tak aby zdobywali doświadczenie a może Ich następnym krokiem będzie przynależność do Stowarzyszenia. (co to za różnica w jakiej kolejności się to odbędzie)
Tak, tak, tak już słyszę głosy - "czepia się".
Ten zniechęcany przez Was młody adept kolarstwa wczoraj (22.04.2012r.) był drugi i tylko brak doświadczenia nie pozwolił mu zwyciężyć. Stać Go na to.
Cieszę się, że ja jako jego wczorajszy opiekun (między innymi na oświadczeniu) mogłem pomóc temu "młodemu" w realizacji swoich marzeń.

Mam taki apel - POMAGAJMY MŁODYM I NIE RZUCAJMY IM KŁÓD POD NOGI.
Stwierdzenia "nie masz opiekuna" "nikt się Tobą nie zaopiekuje" itd. są dla nich ciosem i zniechęcają do dalszego rozwoju.

Ja uważam tak.
A jak Wy to oceniacie to już każdego indywidualna sprawa.
Dopóki będę w stanie pomóc młodzieży to będę to czynił.
To po prostu cieszy :)

ps. wiele osób mówi "poza oczy" że się nie podoba to a to tamto a ja piszę co powinno być powiedziane.
I przy okazji kolejne pretensje do Zarządu dlaczego my jako członkowie stowarzyszenia tak mało wiedzieliśmy o akcji "Dzień Ziemi".
Po co została utworzona ta "tablica" na RO?
Dlaczego w sprawach bieżących nie pisze się o sprawach bieżących? - jest to temat ukryty tylko dla członków więc nie powinno to czynić żadnego problemu z napisaniem nawet o "tajemnicy" dla postronnych.
Wcześniejsze pretensje jednego z członków stowarzyszenia dopiero spowodowało jakiś odzew na tej "tablicy" i dalej znów cisza...
Stowarzyszenia przecież bierze udział w projektach "Kurpiowskie Piaski", "jakiś tam projekt w Olszewie-Borkach", i może jeszcze jakimś o którym są tylko pogłoski i o tym się nie pisze na "tablicy" ani w sprawach bieżących.
Piszcie więcej i rozmawiajcie ze swoimi współczłonkami.
Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
karolbiegacz
-#KK24h
 
Posty: 5113
Zdjęcia: 41
Dołączył(a): 28 lis 2009, o 19:24
Lokalizacja: Czarnowiec
Podziękował: 2095
Otrzymał podziękowań: 813

Postprzez lostpearl » 23 kwi 2012, o 08:30

Gratulacje !!!

Gdybym mogła, wręczyłabym Ci MEDAL ZA ODWAGĘ I POŚWIĘCENIE :)
Avatar użytkownika
lostpearl
-#OCT
 
Posty: 560
Zdjęcia: 17
Dołączył(a): 28 sie 2010, o 08:59
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 52
Otrzymał podziękowań: 66

Postprzez karolbiegacz » 23 kwi 2012, o 09:26

lostpearl napisał(a):Gratulacje !!!

Gdybym mogła, wręczyłabym Ci MEDAL ZA ODWAGĘ I POŚWIĘCENIE :)

Przyjmę - nie pogardzę :)
Avatar użytkownika
karolbiegacz
-#KK24h
 
Posty: 5113
Zdjęcia: 41
Dołączył(a): 28 lis 2009, o 19:24
Lokalizacja: Czarnowiec
Podziękował: 2095
Otrzymał podziękowań: 813

Postprzez octane1 » 23 kwi 2012, o 13:57

Witam

Nie wiem czy to już burza, ale już grzmi :)


Sami byliśmy kiedyś młodzi !!!

Ja myślałem, że jeszcze jestem :)

Dlaczego uważam, że trzeba to napisać?
Bo "inwestycja" w młodzież to przyszłość.

Z tym się zgodzę

Wim, że wywoła to wielką burzę ale tak powinno być.

NIE !!! Nie powinno się na publicznym forum prać swoich brudów

A dlatego, że my dorośli powinniśmy być odpowiedzialni i dawać dobry przykład młodym, a nie próbować tylko robić własną karierę na swoim hobby.

Tak, Twój post jest właśnie "dobrym" przykładem

Zniechęcano Go, że nikt się nim nie będzie opiekował/odpowiadał za niego itd.

Moim zdaniem przedstawiono mu realia

Blokuje się też możliwość przynależności do grupy OCT dowolnym zawodnikom tak aby zdobywali doświadczenie a może Ich następnym krokiem będzie przynależność do Stowarzyszenia. (co to za różnica w jakiej kolejności się to odbędzie)

OCT nie jest "GRUPĄ" już Ci kiedyś napisałem - OCT to nie AG. Nie blokujemy też przynależności do OCT, w/w kolega był na ostatnim zebraniu i sprawa została załatwiona (pozytywnie)

Tak, tak, tak już słyszę głosy - "czepia się".

Słuch to masz dobry jak stary ormowiec :)

Ten zniechęcany przez Was młody adept kolarstwa wczoraj (22.04.2012r.) był drugi i tylko brak doświadczenia nie pozwolił mu zwyciężyć. Stać Go na to.

Widać, że po ostatnim zebraniu się nie zniechęcił

Mam taki apel - POMAGAJMY MŁODYM I NIE RZUCAJMY IM KŁÓD POD NOGI.
Stwierdzenia "nie masz opiekuna" "nikt się Tobą nie zaopiekuje" itd. są dla nich ciosem i zniechęcają do dalszego rozwoju.

Znalezieniem opiekuna na zawody powinni zająć się rodzice, a nie sam nieletni. Na opiekę nad nieletnimi bez wiedzy ich rodziców są odpowiednie paragrafy

ps. wiele osób mówi "poza oczy" że się nie podoba to a to tamto a ja piszę co powinno być powiedziane.

No to piszę prosto w oczy

I przy okazji kolejne pretensje do Zarządu dlaczego my jako członkowie stowarzyszenia tak mało wiedzieliśmy o akcji "Dzień Ziemi".

Bo nie byliście na zebraniu, bo się nie interesujecie, bo to olewacie. Dlatego! Dyżurna Blondi nie jest członkiem OCT, ale chciała pomóc i pomogła, przyjechała z Warszawy

Stowarzyszenia przecież bierze udział w projektach "Kurpiowskie Piaski", "jakiś tam projekt w Olszewie-Borkach", i może jeszcze jakimś o którym są tylko pogłoski i o tym się nie pisze na "tablicy" ani w sprawach bieżących.

Członkowie biorący aktywny udział "życiu" OCT są doskonale zorientowani w "w jakichś tam projektach"


Piszcie więcej i rozmawiajcie ze swoimi współczłonkami.

Więcej się angażujcie, starty w zawodach to nie wszystko



Apeluję o większe zaangażowanie wszystkich Członków OCT , a nie tylko wytykanie błędów zarządowi. My też mamy pracę, rodziny i inne obowiązki wszystkiego sami nie zrobimy


Pozdrawiam
Mirosław Dziurawiec
Avatar użytkownika
octane1
-#OCT
 
Posty: 353
Zdjęcia: 45
Dołączył(a): 25 paź 2009, o 11:39
Lokalizacja: Offenbach
Podziękował: 31
Otrzymał podziękowań: 72

Postprzez Dyżurna Blondi » 23 kwi 2012, o 15:21

To JA Was pogodzę. Temat organizacji nie ma sensu w tym miejscu ale i pretensje Karolabiegacza też.

piszę to jako właśnie "młodociany" z trudem pokonujący schody.

I co z tego że przyjechałam z Warszawy?
Nic ! wspomnę nawet to że w ogóle to nie z Warszawy i w żaden sposób się z nią nie utożsamiam. Ona jest po prostu blisko
Jestem i przyjechałam z Wołomina. Tam mamy potężne zaplecze dla młodych ale na to trzeba było bardzo ciężko zapracować !
A zaczęliśmy na przełomie wieku. Pod koniec lat '90 gdzie nie było nawet kolarza, którego byśmy znali. Ciężka praca i wytrwałość jednego z naszych mieszkańców pomogła zebrać młodzież i ktoś pokazał kierunek. Ale Nie tylko on. Trzeba było dużo, o dużo więcej.
Na dzień dzisiejszy jest sporo osób. Nie można nie zauważyć że zmieniają się jak w kalejdoskopie. Zmieniają drużyny i barwy i następne szczeble drabiny. Z różnych stron i miast oraz grup przychodzili ludzie pomagać i każdy kiedyś swoje dwa grosze dołożył ale nie wymaga się by robili to wiecznie.



Karol i inni startujący robią kawał dobrej roboty bo dzięki nim jest Was widać. Osoby działające na rzecz reklamy i wizerunku czy na ulicy czy w mediach to też jest ważne.

Karolu?
dlaczego ta złość? Tak samo zrobiłeś kawał dobrej roboty w tym samym czasie ale w innym miejscu ,gdzie nie było możliwości aby ktoś inny był. Może dlatego (moje domysły i zdrowy rozsądek. Jeśli się pomylę to mnie poprawcie) nie obarczano Cię tym byś mógł spełniać swoją, nazwijmy to drużynową powinność inaczej. Tak jak to sobie zaplanowałeś.

Dlaczego przyjechałam? Nie tylko dlatego że chciałam ale dla tego że mogłam. Nie jechałam nigdzie ani nie miałam pilniejszych zajęć a konkretnie i przede wszystkim spędziłam czas w gronie osób na których mi zależy. Poza tym że troszkę was wyręczyłam malując dzieciakowi rowerek na ręku. Ale ok! Czemu nie? Tak trzeba przecież Wy mieliście pilniejsze roboty.

Nie pomagałam tak jak należy ponieważ ja jestem obca? nowa? Nikt absolutnie nie brał mnie pod uwagę. Po za tym wszystkim i tak naprawdę nie znam "życia wewnętrznego" OTC.

Nie miejcie pretensji o to że Karol czy ktokolwiek inny nie pomagał. Był gdzie indziej. Startowanie w barwach na zawodach to też dużo znaczy.

A Ja niestety chociaż tylko tak mogłam się przysłużyć. Szkoda że tylko przy okazji bo mam troszkę za daleko.





W temacie wdrażanie młodych za dużo się nie będę wypowiadać ponieważ kolejność jest jedna:
-pomysł
- dążenie do niego
-wspierający rodzic
-kompani ,w samotności nikt dużo nie osiąga
-trener!
-Kontakt rodzica z trenerem lub odwrotnie, zależnie od sytuacji młodziaka.
Sytuacja materialna, nie każdego dzieciaka stać by kupić rower i nie "zachetać" go próbując tego samego co wszyscy koledzy i nie zawsze po niego ktoś przyjedzie i pomoże na środku drogi.

Nie o kłody tu się rozchodzi ale o " OSOBĘ ". O trenera, od którego wszystko się zaczyna.

Karolu. Zostań samozwańczym trenerem tego dyskusyjnego chłopca i przetrzyj szlaki.
Może uda Ci się pokazać innym jak to się robi?
Założę się że jak ktoś pierwszy zacznie to reszta przestanie się bać.
Na ten moment mam bardzo duże zaległości za które przepraszam ale jak tylko wrócę to nadgonię.
Avatar użytkownika
Dyżurna Blondi
Stały Bywalec
 
Posty: 646
Zdjęcia: 4
Dołączył(a): 3 kwi 2012, o 23:08
Lokalizacja: WWL
Podziękował: 74
Otrzymał podziękowań: 168

Postprzez jojas » 23 kwi 2012, o 15:59

octane1 napisał(a): Witam

Nie wiem czy to już burza, ale już grzmi :)


Sami byliśmy kiedyś młodzi !!!

Ja myślałem, że jeszcze jestem :)

Dlaczego uważam, że trzeba to napisać?
Bo "inwestycja" w młodzież to przyszłość.

Z tym się zgodzę

Wim, że wywoła to wielką burzę ale tak powinno być.

NIE !!! Nie powinno się na publicznym forum prać swoich brudów

A dlatego, że my dorośli powinniśmy być odpowiedzialni i dawać dobry przykład młodym, a nie próbować tylko robić własną karierę na swoim hobby.

Tak, Twój post jest właśnie "dobrym" przykładem

Zniechęcano Go, że nikt się nim nie będzie opiekował/odpowiadał za niego itd.

Moim zdaniem przedstawiono mu realia

Blokuje się też możliwość przynależności do grupy OCT dowolnym zawodnikom tak aby zdobywali doświadczenie a może Ich następnym krokiem będzie przynależność do Stowarzyszenia. (co to za różnica w jakiej kolejności się to odbędzie)

OCT nie jest "GRUPĄ" już Ci kiedyś napisałem - OCT to nie AG. Nie blokujemy też przynależności do OCT, w/w kolega był na ostatnim zebraniu i sprawa została załatwiona (pozytywnie)

Tak, tak, tak już słyszę głosy - "czepia się".

Słuch to masz dobry jak stary ormowiec :)

Ten zniechęcany przez Was młody adept kolarstwa wczoraj (22.04.2012r.) był drugi i tylko brak doświadczenia nie pozwolił mu zwyciężyć. Stać Go na to.

Widać, że po ostatnim zebraniu się nie zniechęcił

Mam taki apel - POMAGAJMY MŁODYM I NIE RZUCAJMY IM KŁÓD POD NOGI.
Stwierdzenia "nie masz opiekuna" "nikt się Tobą nie zaopiekuje" itd. są dla nich ciosem i zniechęcają do dalszego rozwoju.

Znalezieniem opiekuna na zawody powinni zająć się rodzice, a nie sam nieletni. Na opiekę nad nieletnimi bez wiedzy ich rodziców są odpowiednie paragrafy

ps. wiele osób mówi "poza oczy" że się nie podoba to a to tamto a ja piszę co powinno być powiedziane.

No to piszę prosto w oczy

I przy okazji kolejne pretensje do Zarządu dlaczego my jako członkowie stowarzyszenia tak mało wiedzieliśmy o akcji "Dzień Ziemi".

Bo nie byliście na zebraniu, bo się nie interesujecie, bo to olewacie. Dlatego! Dyżurna Blondi nie jest członkiem OCT, ale chciała pomóc i pomogła, przyjechała z Warszawy

Stowarzyszenia przecież bierze udział w projektach "Kurpiowskie Piaski", "jakiś tam projekt w Olszewie-Borkach", i może jeszcze jakimś o którym są tylko pogłoski i o tym się nie pisze na "tablicy" ani w sprawach bieżących.

Członkowie biorący aktywny udział "życiu" OCT są doskonale zorientowani w "w jakichś tam projektach"


Piszcie więcej i rozmawiajcie ze swoimi współczłonkami.

Więcej się angażujcie, starty w zawodach to nie wszystko



Apeluję o większe zaangażowanie wszystkich Członków OCT , a nie tylko wytykanie błędów zarządowi. My też mamy pracę, rodziny i inne obowiązki wszystkiego sami nie zrobimy


Pozdrawiam
Mirosław Dziurawiec

octane1 a czy nie boisz się, że tym postem wyczerpałeś całoroczny limit słów na posty w Rowerowej Ostrołęce? ;)
jojas
Stały Bywalec
 
Posty: 1363
Zdjęcia: 837
Dołączył(a): 15 maja 2010, o 00:00
Lokalizacja: Ostrołeka
Podziękował: 110
Otrzymał podziękowań: 458

Postprzez octane1 » 23 kwi 2012, o 16:23

Wyczerpałem, a szkoda bo jeszcze coś bym dorzucił :kwasny:


P.S zebrania robimy w tygodniu i wieczorami, żeby nie kolidowały z zawodami, ale widać że niektórzy nie byli na kilku ostatnich a są bardzo zorientowani
Chyba słyszą głosy (cokolwiek to oznacza) ;)
Avatar użytkownika
octane1
-#OCT
 
Posty: 353
Zdjęcia: 45
Dołączył(a): 25 paź 2009, o 11:39
Lokalizacja: Offenbach
Podziękował: 31
Otrzymał podziękowań: 72

Postprzez Panzerjager44 » 23 kwi 2012, o 16:31

Dobra Robaczki porozmawiamy sobie o wszystkich bolączkach na najbliższym zebraniu (tylko broń Was Boże na ognisku :) )
Ściskam Was wszystkich złośniki :)


Prezes OCT
Przemysław Rakowski
Life is too short to ride a shit bike
Avatar użytkownika
Panzerjager44
-#OCT
 
Posty: 1356
Zdjęcia: 157
Dołączył(a): 4 lip 2009, o 17:06
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 258
Otrzymał podziękowań: 142

Postprzez Wojtek » 23 kwi 2012, o 16:37

Były już wcześniej propozycję odnośnie trenera grupy, ale....
raz: nie ma kasy aby kogoś takiego zatrudnić...
dwa: każdy z nas trenuję w innych godzinach i innych miejscach ( jak w ogóle znajdzie czas )...

Jeśli chodzi o mnie to postaram się zorganizować te ognisko, a potem skupiam się na treningach i zawodach.
if you always do what you have always done,
you will always get what you always got.
Avatar użytkownika
Wojtek
Stały Bywalec
 
Posty: 697
Dołączył(a): 7 lip 2010, o 16:05
Lokalizacja: czerwin
Podziękował: 426
Otrzymał podziękowań: 132

Postprzez octane1 » 23 kwi 2012, o 17:32

Może to nie odpowiedni temat, ale gratuluję wszystkim osiągnięcia wspaniałych wyników w ubiegły weekend. Członkowie naszego Stowarzyszenia wystartowali w czterech imprezach sportowych i aktywnie uczestniczyli w Dniu Ziemi, ośmiokrotnie stawali na podium, niektórzy dwa razy :D

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
octane1
-#OCT
 
Posty: 353
Zdjęcia: 45
Dołączył(a): 25 paź 2009, o 11:39
Lokalizacja: Offenbach
Podziękował: 31
Otrzymał podziękowań: 72

Postprzez lostpearl » 23 kwi 2012, o 20:58

Obrazek

zdjęcie pobrano ze strony www.eostroleka.pl
Avatar użytkownika
lostpearl
-#OCT
 
Posty: 560
Zdjęcia: 17
Dołączył(a): 28 sie 2010, o 08:59
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 52
Otrzymał podziękowań: 66

Postprzez jojas » 24 kwi 2012, o 06:15

octane1 napisał(a):Wyczerpałem, a szkoda bo jeszcze coś bym dorzucił :kwasny:

Aż boję się pomyśleć co. :D
jojas
Stały Bywalec
 
Posty: 1363
Zdjęcia: 837
Dołączył(a): 15 maja 2010, o 00:00
Lokalizacja: Ostrołeka
Podziękował: 110
Otrzymał podziękowań: 458

Postprzez karolbiegacz » 24 kwi 2012, o 08:29

I o to mi właśnie chodziło, aby uzyskać odpowiedzi (które podkreślam jeszcze raz powinny być w prywatnym dziale OCT)
Zapewne we wszystkich sprawach jak zawsze się mylę. :)

ale dalej brak odpowiedzi:
1. Po co została utworzona ta "tablica" na RO?
2. Dlaczego w sprawach bieżących nie pisze się o sprawach bieżących?

Dlaczego nie możemy wiedzieć (być oświeceni poprzez pocztę email czy prywatny dział OCT na RO), że jeden członek przygotowuje się do czegoś dla niego ważnego, drugi startuje w ciężkim wyścigu, trzeci startuje w jeszcze cięższym wyścigu itd.

A może to tylko ja chcę Wam kibicować ?
Chcę zadzwonić przed startem i zapytać "co słychać" , "jak się czujesz" i życzyć "połamania kół" a zaraz za metą zapytać "śpisz" :)

Tak jak już od dłuższego czasu Pijący zakłada tematy kto gdzie jedzie lub co planuje i wtedy wszyscy wiedzą komu kibicować.
Tu nie chodzi o jakąkolwiek zazdrość, że ktoś pojedzie na wyścig czy zorganizuje coś dobrego dla innych.
Chodzi o przepływ informacji co kto zamierza abyśmy mogli wspierać te działania przynajmniej sercem i np: SMS`em (jeśli nie możemy w tym czasie inaczej).

Dlatego właśnie napisałem tu bo ciągle uważam, że jeśli utworzono działy "Tablica" - "...bieżące" to powinno tam być o sprawach bieżących.
Na stronie OCT nie ma forum więc wszyscy "walimy" tu aby przeczytać co tam "w trawie piszczy".
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
karolbiegacz
-#KK24h
 
Posty: 5113
Zdjęcia: 41
Dołączył(a): 28 lis 2009, o 19:24
Lokalizacja: Czarnowiec
Podziękował: 2095
Otrzymał podziękowań: 813

Postprzez Pijący_mleko » 24 kwi 2012, o 08:52

Nie chciałem wkładać w palców w ten temat ... i nie odniosę się do większości poruszonych tu zagadnień .


Na ostatnim zebraniu nie byłem,
bo tego tygodnia trawiące mnie wieczorami gorączki grypowe zatrzymały w domu.
Chcę jednak powiedzieć ze nie lubię chodzić na jakiekolwiek zebrania.
Nie czuję się na takich spotkaniach komfortowo ... z wielu powodów ... brak ruchu, coś nie dosłyszę, brak czasu na zastanowienie się ... itd.

Na poruszane poważne tematy wolę internet, gdzie jak ktoś się postara i wszystko dokładnie przedstawi, to wiem ze niczego nie przegapię,
da możliwość głębszego wejścia w zagadnienia i problemy.


Niestety tu brak tego ...
Wymówka ze brak czasu, by coś napisać do mnie nie przemawia.


Na ostatnim zebraniu nie byłem ...
i coraz częściej chodzi mi po głowie,
by unikać jakiegokolwiek (Ekomena, OCT i in. ) zebrania.

Jak ktoś nie potrafi napisać co trzeba zrobić, przemyśleć ... to niech mnie wyciągnie na rower, na działkę, nad rzekę ...
Iść, ciągle iść, trafiać celnie
W zawianej piaskiem trawy ślad
Być sobą być niepodzielnie
Oczami dziecka mierzyć świat
Iść, ciągle iść w stronę słońca
W stronę słońca aż po horyzontu kres


Redaktor do moich postów by się przydał
Avatar użytkownika
Pijący_mleko
Moderator
 
Posty: 5033
Zdjęcia: 232
Dołączył(a): 5 cze 2009, o 14:57
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 1359
Otrzymał podziękowań: 2187

Postprzez lostpearl » 24 kwi 2012, o 09:48

Nie każdy w pracy może pisać na forum.
Avatar użytkownika
lostpearl
-#OCT
 
Posty: 560
Zdjęcia: 17
Dołączył(a): 28 sie 2010, o 08:59
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 52
Otrzymał podziękowań: 66

Postprzez Pijący_mleko » 24 kwi 2012, o 09:51

Szkoda ze nie zrozumiałaś co napisałem :(
Iść, ciągle iść, trafiać celnie
W zawianej piaskiem trawy ślad
Być sobą być niepodzielnie
Oczami dziecka mierzyć świat
Iść, ciągle iść w stronę słońca
W stronę słońca aż po horyzontu kres


Redaktor do moich postów by się przydał
Avatar użytkownika
Pijący_mleko
Moderator
 
Posty: 5033
Zdjęcia: 232
Dołączył(a): 5 cze 2009, o 14:57
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 1359
Otrzymał podziękowań: 2187

Postprzez Dyżurna Blondi » 24 kwi 2012, o 11:01

Pijący_mleko napisał(a):Szkoda ze nie zrozumiałaś co napisałem :(




Jak każdy Zdrowy Facet, PIJĄCY ( może i w nad normatywnych ilościach )
Potrzebuje szczegółowej rozsądnej rozmowy w pobliskich zaroślach....
Marzy by KTOŚ go zabrał do jakiejś Cichej Świata Duszy,
gdzieś gdzie żadnego zdania czy słowa nic już mu nie zagłuszy.

Wciągnie go w krzaki ze swym interesem bardzo pilącym,
Pociągnie za TO... i ...OWO.....


Chodzi o JĘZYK !


( podpowiedź dla tych niczego się nie domyślających )
Na ten moment mam bardzo duże zaległości za które przepraszam ale jak tylko wrócę to nadgonię.
Avatar użytkownika
Dyżurna Blondi
Stały Bywalec
 
Posty: 646
Zdjęcia: 4
Dołączył(a): 3 kwi 2012, o 23:08
Lokalizacja: WWL
Podziękował: 74
Otrzymał podziękowań: 168

Postprzez Pijący_mleko » 24 kwi 2012, o 11:12

lost, wierszyk Blondi na tyle mnie rozbroił ... ze na razie nie złoże wymówienia z prowadzenia strony OCT,
ze względu ze nie mam czasu, bo muszę go ukraś przed kompem ... sama napisałaś gdzie.



ale z zebrań powoli zrezygnuję
Iść, ciągle iść, trafiać celnie
W zawianej piaskiem trawy ślad
Być sobą być niepodzielnie
Oczami dziecka mierzyć świat
Iść, ciągle iść w stronę słońca
W stronę słońca aż po horyzontu kres


Redaktor do moich postów by się przydał
Avatar użytkownika
Pijący_mleko
Moderator
 
Posty: 5033
Zdjęcia: 232
Dołączył(a): 5 cze 2009, o 14:57
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 1359
Otrzymał podziękowań: 2187

Postprzez lostpearl » 24 kwi 2012, o 11:38

Blondi rozjemca zwaśnionych :D

Dla mnie Net, to dobre miejsce do "zabawy", a nie KONSTRUKTYWNYCH rozmów. Można tutaj podać SUCHE informacje.
EMOCJE zwierane w emotikonkach, czy literach układających się w słowa, nie oddadzą mimiki twarzy itp. czynników, które wpływają na to, że słuchacz słyszy to co mówimy.

Jestem jak najbardziej za spotkaniami w celu "obgadywania", dogadywania i rozumiem, że zebrania nie zawsze są najlepszym do tego miejscem.
Avatar użytkownika
lostpearl
-#OCT
 
Posty: 560
Zdjęcia: 17
Dołączył(a): 28 sie 2010, o 08:59
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 52
Otrzymał podziękowań: 66

Postprzez karolbiegacz » 24 kwi 2012, o 11:43

lostpearl napisał(a):Nie każdy w pracy może pisać na forum.

nie każdy ma w domu internet :(
lub nie zawsze ma zasięg, bo chmura burzowa przesłoni :(
itd...
chyba nie chodzi tu o czas, w którym to piszemy? (rano czy wieczorem)
Avatar użytkownika
karolbiegacz
-#KK24h
 
Posty: 5113
Zdjęcia: 41
Dołączył(a): 28 lis 2009, o 19:24
Lokalizacja: Czarnowiec
Podziękował: 2095
Otrzymał podziękowań: 813

Następna strona

Powrót do Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron