Jak kupić przerzutki z instrukcją obsługi ? ? ?

Powrót do Warsztat



Porady dotyczące napraw

Jak kupić przerzutki z instrukcją obsługi ? ? ?

Postprzez Dyżurna Blondi » 8 maja 2012, o 19:46

Jak można kupić konkretną przerzutkę z instrukcją obsługi?
Zadaję sobie i innym to pytanie ponieważ borykam się z tematem od momentu kiedy tylko potrzebuję coś zrobić a nie wiem jak.
Po pierwsze: wszystko przecież jest opisane w instrukcji obsługi roweru.
Po drugie: moja sama rama nie posiadała takowej w ogóle za wyjątkiem gwarancji.
Po trzecie: Prawie wszędzie jest napisane że gwarancja nie dotyczy prostych napraw oraz konserwacji. Ale! Konserwacji,regulacji oraz napraw należy dokonywać we własnym zakresie jeśli się potrafi a te bardziej skomplikowane naprawy,regulacje tylko i wyłącznie dedykowanymi specjalistycznymi narzędziami, w wyspecjalizowanym autoryzowanym serwisie przez przeszkolonego fachowca!
To samo dotyczy wymiany osprzętu. Należy to wykonać w wyspecjalizowanym.....trala la ila la.
W ramach utrzymania gwarancji, konserwacja i "niezbędna" regulacja należy do obowiązków właściciela - użytkownika roweru/sprzętu ale...
Gruntownej konserwacji/regulacji należy dokonać w wyspeci..... itd.
I ostatecznie przerzutki! Nie napisane nigdzie jak się z nimi obchodzić. Gwarancji już dawno nie ma a regulacja nie wchodzi w zakres usług gwarancyjnych więc...
Poproszę o instrukcję obsługi do przerzutek lub poproszę o towar pełnowartościowy: Towar sprzedawany bez opisów po polsku, jego tłumaczenia lub instrukcji użytkowania, tłumaczonej na polski -JEST NIEPEŁNOWARTOŚCIOWY ! ! !


PS: A teraz na poważnie:

Czy wszystkie reguluje się w ten sam sposób? te same śrubki kręcone w tę samą stronę do tego samego służą?
Na ten moment mam bardzo duże zaległości za które przepraszam ale jak tylko wrócę to nadgonię.
Avatar użytkownika
Dyżurna Blondi
Stały Bywalec
 
Posty: 646
Zdjęcia: 4
Dołączył(a): 3 kwi 2012, o 23:08
Lokalizacja: WWL
Podziękował: 74
Otrzymał podziękowań: 168

Postprzez artur7 » 8 maja 2012, o 20:23

Tu mam link z ustawieniem tylnej przerzutki wszystko ładnie przedstawione http://www.youtube.com/watch?v=d0wYn8dCMcA ;)
A jesli to nie pomoże to albo iść do kogos bliskiego poprosic o nauczenie albo iść do serwisu :)
.lub samemu sie wszystkiego nauczyc :!:
Uczymy się na błędach jak niewyjdzie to sprunowac jeszcze raz
artur7
Stały Bywalec
 
Posty: 185
Dołączył(a): 15 sie 2011, o 21:15
Lokalizacja: ostrołęka
Podziękował: 45
Otrzymał podziękowań: 36

Postprzez Dyżurna Blondi » 8 maja 2012, o 20:38

artur7 napisał(a): iść do kogos bliskiego poprosic o nauczenie :)


Do kogoś bliskiego... :zdziwko: no tak :zalamany: ale to 100kilometrów :szok:


oglądałam filmik ale dopiero teraz mnie napadło czy może są jakieś instrukcje co by nie trzeba było monitora pod rowerem i nad przerzutką montować.

artur7 napisał(a):
.lub samemu sie wszystkiego nauczyc :!:



Właśnie to jest ta wiekopomna chwila co się próbuje czegoś naumieć ale nie bardzo wiem jak.
Na ten moment mam bardzo duże zaległości za które przepraszam ale jak tylko wrócę to nadgonię.
Avatar użytkownika
Dyżurna Blondi
Stały Bywalec
 
Posty: 646
Zdjęcia: 4
Dołączył(a): 3 kwi 2012, o 23:08
Lokalizacja: WWL
Podziękował: 74
Otrzymał podziękowań: 168

Postprzez jojas » 8 maja 2012, o 21:07

Przesiądź się na ostre koło. Bedziesz miała zdecydowanie mniej problemów z regulacjami. :)
jojas
Stały Bywalec
 
Posty: 1363
Zdjęcia: 837
Dołączył(a): 15 maja 2010, o 00:00
Lokalizacja: Ostrołeka
Podziękował: 110
Otrzymał podziękowań: 458

Postprzez Dyżurna Blondi » 8 maja 2012, o 21:12

Tak. Masz rację tylko że niby to od czego mam tak porozwalane kolana? Ale Fakt potwierdzam. Nie ma niczego bardziej bezpiecznego na zimę.
Na ten moment mam bardzo duże zaległości za które przepraszam ale jak tylko wrócę to nadgonię.
Avatar użytkownika
Dyżurna Blondi
Stały Bywalec
 
Posty: 646
Zdjęcia: 4
Dołączył(a): 3 kwi 2012, o 23:08
Lokalizacja: WWL
Podziękował: 74
Otrzymał podziękowań: 168

Postprzez Wojtek » 8 maja 2012, o 21:45

if you always do what you have always done,
you will always get what you always got.
Avatar użytkownika
Wojtek
Stały Bywalec
 
Posty: 697
Dołączył(a): 7 lip 2010, o 16:05
Lokalizacja: czerwin
Podziękował: 426
Otrzymał podziękowań: 132

Re: Jak kupić przerzutki z instrukcją obsługi ? ? ?

Postprzez jojas » 8 maja 2012, o 22:22

Dyżurna Blondi napisał(a):Jak można kupić konkretną przerzutkę z instrukcją obsługi?
Zadaję sobie i innym to pytanie ponieważ borykam się z tematem od momentu kiedy tylko potrzebuję coś zrobić a nie wiem jak.
Po pierwsze: wszystko przecież jest opisane w instrukcji obsługi roweru.
Po drugie: moja sama rama nie posiadała takowej w ogóle za wyjątkiem gwarancji.
Po trzecie: Prawie wszędzie jest napisane że gwarancja nie dotyczy prostych napraw oraz konserwacji. Ale! Konserwacji,regulacji oraz napraw należy dokonywać we własnym zakresie jeśli się potrafi a te bardziej skomplikowane naprawy,regulacje tylko i wyłącznie dedykowanymi specjalistycznymi narzędziami, w wyspecjalizowanym autoryzowanym serwisie przez przeszkolonego fachowca!
To samo dotyczy wymiany osprzętu. Należy to wykonać w wyspecjalizowanym.....trala la ila la.
W ramach utrzymania gwarancji, konserwacja i "niezbędna" regulacja należy do obowiązków właściciela - użytkownika roweru/sprzętu ale...
Gruntownej konserwacji/regulacji należy dokonać w wyspeci..... itd.
I ostatecznie przerzutki! Nie napisane nigdzie jak się z nimi obchodzić. Gwarancji już dawno nie ma a regulacja nie wchodzi w zakres usług gwarancyjnych więc...
Poproszę o instrukcję obsługi do przerzutek lub poproszę o towar pełnowartościowy: Towar sprzedawany bez opisów po polsku, jego tłumaczenia lub instrukcji użytkowania, tłumaczonej na polski -JEST NIEPEŁNOWARTOŚCIOWY ! ! !


PS: A teraz na poważnie:

Czy wszystkie reguluje się w ten sam sposób? te same śrubki kręcone w tę samą stronę do tego samego służą?

To są jakieś żarty? Kogo chcesz wkręcić :cool:
jojas
Stały Bywalec
 
Posty: 1363
Zdjęcia: 837
Dołączył(a): 15 maja 2010, o 00:00
Lokalizacja: Ostrołeka
Podziękował: 110
Otrzymał podziękowań: 458

Postprzez Pijący_mleko » 9 maja 2012, o 07:21

Blondi,
zobaczyłaś jakieś światełko w tunelu po tych wszystkich poradach ?
;)
Iść, ciągle iść, trafiać celnie
W zawianej piaskiem trawy ślad
Być sobą być niepodzielnie
Oczami dziecka mierzyć świat
Iść, ciągle iść w stronę słońca
W stronę słońca aż po horyzontu kres


Redaktor do moich postów by się przydał
Avatar użytkownika
Pijący_mleko
Moderator
 
Posty: 5033
Zdjęcia: 232
Dołączył(a): 5 cze 2009, o 14:57
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 1359
Otrzymał podziękowań: 2187

Re: Jak kupić przerzutki z instrukcją obsługi ? ? ?

Postprzez Dyżurna Blondi » 9 maja 2012, o 08:23

jojas napisał(a):To są jakieś żarty? Kogo chcesz wkręcić :cool:



Nie Jojasku. To jest świat widziany oczyma ....przecież dyżurną jestem ,nie?

A tak poważnie soję przed jeszcze poważniejszymi dylematami niż wizyty w serwisach gdzie nikt niczego nie pokazuje albo w taki sposób że ja nic nie pojmuję. Zastanawianie się, gdzie, jak i do kogo uderzyć zanim popsuję jest chyba najrozsądniejszą drogą.
Na ten moment mam bardzo duże zaległości za które przepraszam ale jak tylko wrócę to nadgonię.
Avatar użytkownika
Dyżurna Blondi
Stały Bywalec
 
Posty: 646
Zdjęcia: 4
Dołączył(a): 3 kwi 2012, o 23:08
Lokalizacja: WWL
Podziękował: 74
Otrzymał podziękowań: 168


Powrót do Warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron